1. Anasayfa
 2. Yemek

12 Kişilik Yemek Takımı

12 Kişilik Yemek Takımı

12 kişilik yemek takımı sadece çok kişilik ailenizi değil, arkadaşlarınızı da misafir etmek için son derece pratik bir çözüm. Bununla birlikte, çoğu insan bir 12 kişilik yemek takımı almadan önce bazı şeyleri dikkate almak zorundadır.

Birincisi, takımın kalitesini belirlemelisiniz. Genellikle, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış çanak ve kaşıklar çok daha uzun ve daha sağlam ömürlü olacaktır. Ayrıca, takımın görünümünü de dikkate almalısınız. Kalite sağlanırken, aynı zamanda güzel eşyalarla çevrelenmek de önemlidir.

İkincisi, 12 kişilik yemek takımının ne kadar büyük olacağını da düşünmelisiniz. Daha büyük bir yemek takımı seçerken, çoğu insan tercih ettikleri yemek takımının içindeki çanakların ve kaşıkların yeterli sayıda olmasına çok dikkat etmelidir.

Son olarak, 12 kişilik yemek takımı için gerekli olan maliyeti de dikkate almalısınız. Yüksek kaliteli yemek takımlarının fiyatı genellikle biraz daha yüksek olacaktır, ancak bunun karşılığında bir çok yıl boyunca daha fazla kullanım sağlayabilirsiniz.

12 kişilik yemek takımı almadan önce bunların hepsini dikkate almak çok önemlidir. Yemek takımını seçerken, kaliteyi, görünümü, büyüklüğü ve maliyeti göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Doğru seçim yaparsanız, 12 kişilik yemek takımınız sizin için harika bir eşya olacaktır.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımının Tasarım Seçenekleri

Günümüzde çoğu evde 12 kişilik yemek takımları kullanılıyor. 12 kişilik yemek takımları, farklı renklerde ve tasarımlarda mevcuttur. 12 kişilik yemek takımları, genellikle bir kahvaltı, akşam yemeği veya brunch için çok kişilik gruplar için kullanılır. 12 kişilik yemek takımlarından her biri, tam 12 kişilik grup için tek bir takım olarak kullanılır.

12 kişilik yemek takımından, çay fincanları, kahve fincanları, tabaklar, çorba tabakları, salata tabakları, bardaklar, kaşıklar ve çatal bıçakları içeren çeşitli seçenekler mevcuttur. 12 kişilik yemek takımlarından bazıları, boncuklu veya dekoratif öğelerle kaplıdır. 12 kişilik yemek takımları aynı zamanda renkli veya beyaz olabilir. Bazı 12 kişilik yemek takımları, sadece beyaz çanaklar ve tabaklar içerir; diğerleri ise renkli vazo ve çay fincanlarından oluşmaktadır. 12 kişilik yemek takımlarının yakınlaşma gücü, kişilere bir araya gelerek aile büyükleri ve arkadaşlarını aile köklerinin çok parçalı oluşumlarının çevresinde toplanma alanları sağlar.

12 kişilik yemek takımının en önemli faydalarından biri, çoğu ev ve ofis gibi mekanlarda kullanım kolaylığıdır. 12 kişilik yemek takımları, çıkarılıp yerleştirilmesi çok kolay olmaları sayesinde toplanma, paylaşma ve sohbet için mükemmel bir ortamdır. 12 kişilik yemek takımlarından bazılarının üzerinde tasarımlar bulunmaktadır; her tasarım, özgün bir şekilde 12 kişiye hizmet etmek için tasarlanmıştır. 12 kişilik yemek takımlarındaki her bireyin kendi özel agenda ve kişiliklerini ön plana çıkarmalarına olanak tanır.

12 kişilik yemek takımlarının maliyetleri, üretici ve işçilik farklılıklarına göre değişmektedir. 12 kişilik yemek takımlarının fiyatları, 35-500 $ arasında değişmektedir. 12 kişilik yemek takımlarının kalitesi ve fiyatları, çoğu üreticinin kalite ve tasarım garantisi vermelerinin yanı sıra çeşitli malzemelerden oluşmalarından kaynaklanmaktadır.

12 kişilik yemek takımları, evlerde, ofislerde ve çok kişilik gruplar için kullanılabilecek çok özel bir eşyadır. 12 kişilik yemek takımları, kişilere arkadaş çevresinde, aile büyükleriyle veya çok çeşitli kişilerle beraber vakit geçirebilecekleri güzel bir alan sağlamak için tasarlanmıştır. 12 kişilik yemek takımlarının fiyatları ve çeşitli malzemelerden oluşmaları, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak en iyi seçenekleri bulmak için önemlidir.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımının Malzemesi

12 kişilik yemek takımı, çoğu insanın evinde bulunan önemli yemek için tasarlanmış bir dekorasyon elemanıdır. Genellikle yemek masasına konur veya bir masanın üzerine konur. Ağırlıkla çelik veya seramik olarak üretilen bu ürünler, her 12 kişilik aile için uygun olan tüm çeşitleri ile satılmaktadır. 12 kişilik yemek takımı, çeşitli çaplarda, renklerde ve modellere sahiptir. Koleksiyon kalitesi 12 kişilik yemek takımları, uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. İşte 12 kişilik yemek takımının malzemesi:

 • Çatal
 • Kaşık
 • Yemek bıçağı
 • Tabağı
 • Çay kaşığı
 • Sürahi
 • Salatalık (opsiyonel)

Her 12 kişilik yemek takımının standart özellikleri vardır. 12 kişilik yemek takımları çoğunlukla ahşap, çelik veya seramik malzemelerden üretilmiştir. 12 kişilik yemek takımlarının çoğu, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ahşap malzemeler çoğunlukla narenciye ağaçlarından üretilmiştir. Ahşap takımlar, özel tekniği olan cilalama veya siyahladırma işlemlerini geçirerek, güzel görünümler kazanırlar. Çelik malzemeler, paslanmaz çelik içerir. 12 kişilik yemek takımlarındaki tabak ve çatal modelleri çeşitlidir. 12 kişilik yemek takımlarına tabakların boyutları da değişebilir.

12 kişilik yemek takımları, farklı özelliklere sahip olan farklı model ve fiyatlara sahiptir. Fiyatlar, tabak ve çatal modellerine göre değişebilir. Fiyatlar, ürünlerin yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına bağlı olarak da değişebilir. Bunun yanı sıra, 12 kişilik yemek takımlarının her setinin ayrı bir fiyatı vardır. Fiyatlar, ayrıca renk seçimlerine, ürünlerin kalitesine ve özelliklerine de göre değişebilir.

12 kişilik yemek takımları, evlerde veya restoranlar da yemekleri servis etmek için çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 12 kişilik yemek takımlarının malzemeleri, ailelerin ve arkadaşların yemeklerini servis etmek için ideal bir seçenektir. 12 kişilik yemek takımlarının geniş çeşitleri, her türlü yemek için her zaman mevcuttur.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımının Fiyatları

Yemek saatleri, arkadaşlarınızla sohbet ederken bir araya geldiğiniz zamanların bir parçasıdır. Çoğu kişi, yemek saatlerinin lezzetli, konforlu ve şık bir ortamda, arkadaş ve aile bireyleriyle birlikte doldurulmuş olmasını ister. Bir yemek takımı, bu tür istekleri karşılamak için mükemmel bir seçenektir. 12 kişilik yemek takımları genellikle masa, sandalye ve yemek takımlarından oluşan komple bir çözümdür. Yemek takımları pek çok farklı malzemeden üretilebilir; ahşap, porselen, plastik veya metal gibi. 

Mutfaklarınızın ya da yemek odanızın özelliğine veya atmosferine göre çeşitli fiyat aralıklarında 12 kişilik yemek takımları mevcuttur. Her bir malzeme farklı fiyatlar sunar. Ahşap yemek takımları genellikle daha pahalıdır, ancak uzun süre dayanıklılık ve doğal konfor sağladığından tercih edilir. Porselen veya plastik yemek takımları ise daha ucuzdur ve kırılmaya karşı direnç gösterir.

Bir 12 kişilik yemek takımı satın alırken, çeşitli faktörleri değerlendirmeniz gerekir. Örneğin; masanın boyutu, masa örtüsü, tabaklar, bardaklar, çatal ve kaşıklar gibi ek gereksinimler. Tipik bir 12 kişilik yemek takımı, takımın bütünlüğünü sağlamak için 3-4 tabak, 6-8 bardak, 8 çatal ve 8 kaşık içerir. 12 kişilik yemek takımlarının fiyatı, bu gereksinimlerin sayısı, türü ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir.

Her bütçeye uygun bir 12 kişilik yemek takımı mevcuttur. Ahşap ve porselen yemek takımları, genellikle 500-1000 dolar arasında değişirken, plastik ve metal yemek takımları, genellikle 50-500 dolar arasında değişmektedir. Ayrıca, 12 kişilik yemek takımlarının fiyatlarındaki indirimleri yakalayabilirsiniz. Bu, ödemeleri çeşitli taksitler halinde yapmak veya çevrimiçi alışveriş sitesinde alışveriş yapmak gibi yollarla maliyeti düşürmek için etkili bir yoldur.

12 kişilik yemek takımları, ayrıca çeşitli stillere sahiptir. Rustik, modern, viktoryen veya antik tarzlar gibi. Masa örtüsü, etrafındaki dekorasyona uygun olarak seçebilirsiniz. Mutfaklarınızı veya yemek odanızı çekici göstermek için stilinizi belirleyebilirsiniz.

Bir 12 kişilik yemek takımı satın alırken, malzeme, fiyat ve stil gibi birçok faktöre dikkat etmek gerekir. Mutfaklarınızın ya da yemek odanızın özelliklerine uygun olarak, her bütçeye uygun bir yemek takımı satın alabilirsiniz. Böylece, her seferinde lezzetli, konforlu ve şık bir ortamda, arkadaş ve aile bireyleriyle birlikte yemek saatlerini doldurabilirsiniz.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımının Temizliği

12 kişilik yemek takımı, ev sahipleri, restoranlar veya toplantı ortamlarının çoğu için ideal bir seçimdir. Zengin, detaylı ve her zaman zevkli olan 12 kişilik yemek takımının temizliği özellikle önemlidir. Temiz, parlak ve kullanılmaya hazır bir halde olmalıdır.

12 kişilik yemek takımının temizliği, ürünün uzun süre kullanılmasını sağlayacak şekilde en iyi şekilde yapılmalıdır. Günlük kullanımda, her türlü kir ve pislikler tersine çevrilerek pedleri ve tabakları temizlemek için deterjan ve sıcak su kullanılmalıdır. Günlük temizlikler bittikten sonra, 12 kişilik yemek takımının daha derin temizliği için haftalık ya da ayda bir yapılmalıdır.

12 kişilik yemek takımının temizlenmesi için deterjan, sıcak su ve sünger kullanılmalıdır. İşlem, su ve deterjanın karıştırılarak süngerle yapılmalıdır. Yemek takımının kenarları kaldırmak, deterjanların daha kolay bir şekilde temizlik yapmasını sağlayacaktır. Süngerle deterjan çözeltisi ile tüm yüzeyler temizlenmelidir. Yüzeylerin temizlendiğinden emin olmak için, süngerin krem renkli olduğundan emin olmak gerekir.

Tüm yüzeyler dikkatlice temizlendikten sonra, 12 kişilik yemek takımının parlak olmasını sağlamak için ayrı bir bez ya da peştemal kullanılmalıdır. Son olarak, 12 kişilik yemek takımı kendi kutusuna yerleştirilmelidir. Aksi takdirde, kutusunda hasar oluşur. Bu temizlik işlemi, daha uzun süre yemek takımını kullanmak için gereklidir.

12 kişilik yemek takımının temizliği, haftada bir ya da ayda bir olarak yapılmalıdır. Böylece, ürünün kalitesi ve görünümü daha uzun süre muhafaza edilebilir. 12 kişilik yemek takımının temizliği için, deterjan, sıcak su ve süngerin kullanılması özellikle önemlidir. 12 kişilik yemek takımının parlak olarak korumasını sağlamak için, haftada bir ya da ayda bir temizlik işlemine dikkat edilmelidir.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımına Sahip Olmanın Avantajları

Evinizde eğlenceli bir davet düzenlemek istiyorsanız, 12 kişilik yemek takımınız olması oldukça avantajlı olacaktır. 12 kişilik yemek takımlarının çok çeşitli seçenekleri vardır ve genellikle özelliğine göre farklı fiyatlar sunarlar. 12 kişilik yemek takımına sahip olmak, evinize konuklarınızı ağırlamaya ve onlara lezzetli yemekler sunmaya olanak sağlar. Bununla birlikte, yemek takımlarının özellikleri ve faydaları da vardır.

12 kişilik yemek takımlarının çoğu, çok çeşitli çerçeveler, çatal ve kaşıklar, bardaklar ve çanaklar içerir. Her ürünün özellikleri farklı olabilir, ancak çoğunlukla üstün kalite malzemelerden üretilmiştir. Bu tür yemek takımları, evinizdeki davetlerde eşitlik oluşturmak ve çok sayıda misafirinize en iyi hizmeti sunmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Yemek takımlarının çoğu, çok güzel bir dizilim ile dizayn edilmiştir ve bu da evinizde büyük bir dekorasyon efekti yaratabilecek şekilde tasarlandı.

12 kişilik yemek takımlarının kullanımı çok kolaydır. Bazı modeller, kolay temizlenir, çıkarılabilir veya katlanabilir parçalar içerebilir. Bu, yemek takımlarının daha uzun bir süre kullanılabilir olmasını sağlamak için oldukça kullanışlıdır. Bazı modeller, su toplayan yüzeyler içerir ve bu da yemek takımlarının genel görünümü üzerinde pozitif bir etkiye sahip olacaktır. Yemek takımının parçaları da, kolayca kurulmuş veya monte edilmiş olarak satın alınabilir. Bu, evinize kurulumu zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

12 kişilik yemek takımlarının kullanımı, evinizdeki rahatlığa ve konfora da katkıda bulunur. Misafirlerinizi özel hissettiğinizi göstermek için mükemmel bir seçenektir. En iyi 12 kişilik yemek takımlarının kullanımının, yemeklerinizi daha özel ve gösterişli hale getirmenizi sağlayacak seçenekler sunmasının yanı sıra, servisinizi ve konaklamanızı daha rahat hale getirecek şekilde de tasarlanmasıdır. Ayrıca, 12 kişilik yemek takımlarını sadece davetler için değil, günlük kullanım için de kullanabilirsiniz. Yemek takımlarının kullanımı, evinize güzel bir dizayn kazandıracak, çeşitli türleri ve gösterişli özellikleri sayesinde misafirlerinizi şımartacak ve sizin için çok kullanışlı olacaktır.

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

12 Kişilik Yemek Takımı Ailecek keyifli akşam yemeklerinin yendiği sofraları tamamlayan yemek takımları en güzel anlarınıza eşlik eder. 12 kişilik yemek takımı modelleri arasında sizlere hitap eden ve hayalini kurduğunuz modeli tedarik edebilirsiniz.

Git

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Schafer Celine 12 Kişilik 48 Parca Yemek Takımı. 5.999,00 TL. Schafer Megan 12 kişilik Yemek Takımı 48 Parça-Beyaz03. 2.999,00 TL. Sepette Ekstra %20 İndirim. 2399.20 TL. Schafer Megan 12 kişilik Yemek Takımı 48 Parça-Beyaz01. 2.999,00 TL. Sepette Ekstra %20 İndirim.

Git

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı

En şık ve uygun fiyatlı 12 kişilik yemek takımı modelleri Karaca’da! Yeni sezonun indirimli fiyatlarından faydalanmak için hemen tıklayın.

Git

12 kişilik yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

YEMEK TAKIMLARI 12 Kişilik Yemek Takımları Filtrele SIRALAMA Sadece Stoktakiler YENİ ürün Kütahya Porselen Bone Olympos 68 Parça 12 Kişilik Desenli Yemek Takımı 10542 % 47 indirim 12.654 TL 6.714 TL YENİ ürün Kütahya Porselen Bone Olympos 58 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı % 30 indirim 9.116 TL 6.381 TL YENİ ürün.

Git

12 kişilik yemek takımı

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

12 kişilik yemek takımı 24 parça yemek takımı günlük yemek takımı mama tabağı ev hediyesi 48 parça yemek takımı yemek kitapları çeyiz listesi karaca yemek takımı kütahya porselen yemek takımı sofra siyah yemek takımı karaca gem 6 kişilik yemek takımı karaca lady kare 6 kişilik yemek takımı beros güral porselen yemek takımı emsan yemek takımı.

Git

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Korkmaz Siesta Collection 24 Parça Yuvarlak Yemek Takımı 999,00 TL Üyelere Özel 649,00 TL Avantajlı Çeyiz Setleri Bir Çırpıda Harikalar Yaratın Döküm gövdesi, güçlü motoru ve çok fonsiyonlu kullanımı ile mutfağınızda profesyonel bir yardımcıya yer açın. Fırsat Ürünleri 5 Korkmaz Zeta 6 Parça Bej Omlet Set 1.399,00 TL Üyelere Özel 899,00 TL 3 .

Git

Karaca 12 Kişilik Yemek Takımları

Karaca Streamline Plato 59 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı. Diğer malzemeler, örneğin çimento veya mermer gibi modern tasarımlarda kullanılan malzemeler. Daha düzenli ve estetik bir sunum: Yemek takımı, yemeklerin daha düzenli ve estetik bir şekilde sunulmasını sağlar.

Git

12 Kişilik Yemek Takımları Fiyatları

12 Kişilik Yemek Takımları fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . 12 Kişilik Yemek Takımları fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 1401 adet 12 Kişilik Yemek Takımları ürünü bulduk.12 Kişilik Yemek Takımları kategorisinde en favori Yemek Takımı, Pratik Mutfak Gereçleri, Çatal Kaşık Bıçak .

Git

12 Kişilik Yemek Takımı

Yuvarlak modellerse klasik sevenler için ideal. 60 parça yemek takımı olarak bilinen bu 12 kişilik modellerin içinde her birinden 12 adet olmak üzere yemek tabağı, pasta tabağı, çukur tabak ve çorba kasesine ek; 1 adet büyük oval tabak, 4 adet küçük oval tabak, 1 adet salata kasesi, 2 adet kürdanlık ve 2’şer adet tuzluk ve biberlik bulunuyor.

Git

ROSSEV Yemek Takımı Blue Blanch 181 Parça 12 Kişilik

ROSSEV Yemek Takımı Blue Blanch 181 Parça 12 Kişilik yorumlarını inceleyin, Trendyol’a özel indirimli fiyata satın alın. Marka: ROSSEV ROSSEV Yemek Takımı Blue Blanch 181 Parça 12 Kişilik DSN042-181P . Satıcı : OASİS PORSELEN. Peşin Fiyatına 3 Taksit! 17.650 TL. Koleksiyona Ekle. Son 7 ürün. Sepete Ekle.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.