1. Anasayfa
 2. Yemek

24 Parça Yemek Takımı Güral Porselen

24 Parça Yemek Takımı Güral Porselen

Güral Porselen, Türkiye’de 1950 yılından itibaren üretilen ve Dünya çapında sevilen bir marka. Çoğu durumda üretim ve satış aynı şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Güral Porselen, çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Bunlar arasında, 24 parça yemek takımı da bulunmaktadır. Bu takım tüm aile için yeterli büyüklükte olabilir. 24 parça yemek takımı, 4 kişilik bir aileyi ödüllendirecek kadar kalitelidir.

Güral Porselen’in ürettiği 24 parça yemek takımı, çift kişilik tabaklar, kase, bardak, çay fincanı, kahve fincanı ve tabakları içerir. Tüm bu ürünler, çok dayanıklı ve paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu takım, sizin ve ailenizin zevklerine göre farklı renklerde de mevcuttur. 24 parça yemek takımı, onarılması kolay olmakla birlikte, Güral Porselen tarafından güncelleme veya değiştirme için de mevcuttur.

Güral Porselen’in 24 parça yemek takımı, zarif ve sofistike bir görünüme sahiptir. Böylece, aileniz, her zaman aynı tarzda yemek yerken her zaman farklı renklerde ve modellerde yemek yiyebilir. 24 parça yemek takımı, ailelerin mükemmel bir yemek deneyimi yaşamalarına yardımcı olacaktır. Takım, çeyrekler, yarım veya tam tavuk, salata veya diğer yemekler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Güral Porselen’in 24 parça yemek takımı, oturma odası, salon veya yemek odası için çok fazla kullanım alanı sunar. Yemek odası dekorunuza katkıda bulunacaktır. Aynı zamanda, Güral Porselen’in 24 parça yemek takımı, çok uygun fiyata ve kaliteli ürünleriyle her aile tarafından tercih edilebilir. Bu yüzden, 24 parça yemek takımı, ailelerin evlerinde daha iyi bir atmosfer oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Yemek Takımlarının Özellikleri

Güral Porselen Yemek Takımları, kullanıcılarına kaliteli ve şık bir yemek takımı sunmak için tasarlanan bir markadır. Güral Porselen Yemek Takımları, 24 parçadan oluşan yüksek kaliteli yemek takımları için en ideal seçimdir. Bu 24 parça yemek takımı arasında; üç kase, sekiz tabak, sekiz çorba tabağı ve bir tabak bulunmaktadır.

Güral Porselen Yemek Takımlarının sunduğu özellikler, kullanıcılar için çok kullanışlıdır. Öncelikle, porselen malzemesi, sert bir yapıya sahiptir ve çatlama veya çizik oluşmasına karşı dayanıklıdır. Porselen malzemesinin kalınlığı, bu tür zararlara karşı koruma sağlamaktadır. Güral Porselen Yemek Takımlarının özel bir yapısı vardır. Ürünün parçalarının kenarlarının yuvarlak olması, kullanıcıların kullanım konusunda rahatlığını artırır ve hızlı temizleme imkânı sağlar. Son olarak, Güral Porselen Yemek Takımları çok uzun süreli kullanım sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Güral Porselen Yemek Takımları, uygun bir fiyata sunulmaktadır. 24 parça yemek takımının fiyatı, her bütçeye uygun seçenekler sunmak için kişiye özel olarak hesaplanır. Bu 24 parça yemek takımı, aynı zamanda çok fonksiyonel ve şık bir tasarıma sahiptir. Kullanıcılar, bu 24 parça yemek takımının parçalarını kendi evlerinde kullanmak veya hediye olarak arkadaş ve aile üyelerine vermek için kullanabilirler.

Güral Porselen Yemek Takımları, kullanıcılarına dünya çapında en iyi kaliteyi ve dayanıklılığı sunmaktadır. Güral Porselen Yemek Takımlarının ürünleri, ev kullanımı için ideal bir seçenek olup, aynı zamanda tüm özellikleri ve çok uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır.

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Yemek Takımları ve Fiyatları

Güral Porselen, üretiminden tasarımına kadar her aşamasında Türk üreticileri tarafından yapılan kaliteli bir porselen markasıdır. İstanbul’da üretilen Güral Porselen markasının tüm ürünleri, Güvenli Alışveriş Sertifikasına sahiptir. Güral Porselen markasının 24 parçalık yemek takımında, özellikle özel günler için tercih edilmektedir. Güral Porselen 24 parça yemek takımı seti, iki kişilik vaziyette sunulmaktadır. Takım içerisinde bulunan ürünler şu şekildedir; 8 adet tabak, 4 adet çorba tabağı, 4 adet tül tabak, 1 adet salata tabağı, 4 adet bardak ve 3 adet tencere. Güral Porselen markasının yemek takımı, diğer ürünlerine göre daha kaliteli ve dayanıklıdır. Güral Porselen markasının yemek takımı, uzun süre kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, ürün kalitesi ve kullanım rahatlığı nedeni ile tercih sebebidir.

Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, müşterilerin beğenisine göre farklı renklerde üretilmektedir. Beyaz, lavanta, mavi, kırmızı, yeşil ve sarı renkleri arasından tercih edilmektedir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı ürünleri, aynı renk ve tasarımda olup, kullanımda tam uyumludur. Güral Porselen 24 parça yemek takımının fiyatı, 193 TL’dir. Güral Porselen markasının yemek takımı, kamu, ticari ve özel kuruluşlara özel özel fiyatlar sunulmaktadır.

Güral Porselen yemek takımının 24 parça ürünleri, renklerinin yanı sıra kaliteli bir tasarıma da sahiptir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, kullanımda uyumlu ve kolay temizlenebilir, uzun süreli kullanıma uygundur. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, dayanıklı ve yeni modelleri ile evlerde veya işyerlerinde kullanımı kolaydır.

Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımının kalitesi, ürünlerin tasarımı ve üretimindeki kalite sürecinin gözetimi ile desteklenmektedir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, renkleri ve tasarımı ile her türlü ortamı süsleme özelliğine sahiptir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, ölçüleri: Tabak çapı: 20 cm, tabak yüksekliği: 2 cm, çorba tabağı çapı: 18 cm, tül tabak çapı: 18 cm, salata tabağı çapı: 23 cm, bardak kapasitesi: 200 ml ve tencere kapasitesi: 600 ml’dir. Güral Porselen markasının 24 parça yemek takımı, yenilikçi tasarımları ve dayanıklı kalitesi ile müşterilerin gözdesi olmaktadır.

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Yemek Takımlarının Stili ve Tasarımı

Güral Porselen, üstün kalite ve modern tasarımlarıyla Türkiye’de ve dünyada çok tanınan bir markadır. Güral Porselen, 1924 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve kısa sürede ülkemizde çok sevilen bir marka haline gelmiştir. Güral Porselen, günümüzde yüksek kaliteyi, modern tasarımı ve uygun fiyatı bir araya getiren ürünleriyle sektörün önemli markalarından biridir.

Güral Porselen Yemek Takımları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünleriyle renkli, modern ve şık tasarımları ile seçkin bir çizgisi vardır. Yemek takımları, çoklu renk ve desenlerle çeşitlilik sunmaktadır. 24 parça yemek takımı Güral Porselen markası tarafından üretilmektedir. Yemek takımlarıyla birlikte kahve fincanları, tepsi, tabak, bardak, çay fincanları gibi ürünleri de bulunmaktadır. 24 parça yemek takımının, tüm ihtiyaçları karşılayan, kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerden oluştuğu söylenebilir. 24 parça yemek takımı Güral Porselen ürünleri, çok renkli desenler ve yüksek kaliteli kaplanmış porselen eşyalarla donatılmıştır.

Güral Porselen Yemek Takımlarının özellikleri oldukça kapsamlıdır. Uygun fiyatlarla üretilen ürünler, saf krom kaplama, renkli desenler, kaliteli malzemeler ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Güral Porselen Yemek Takımları aynı zamanda dayanıklı ve güçlüdür; çünkü ürünler kaliteli kaplamalarla ve özel tekniklerle üretilmektedir. Güral Porselen ürünleri, temizlik ve bakım için kolaydır. Yemek takımları, çamaşır makinesinde veya el ile yıkanabilmektedir.

Güral Porselen Yemek Takımlarının ayrıca, çok uygun fiyatlarla satıldığı da belirtilmelidir. Bir 24 parça yemek takımının fiyatı, çoğu zaman, bu özelliklere sahip diğer ürünlerle karşılaştırıldığında, oldukça ekonomiktir.

Güral Porselen Yemek Takımları, ev sahiplerinin kullanımı için modern, güçlü ve estetik ürünler sunmaktadır. Yemek takımları, çok renkli desenlerle, yüksek kaliteli malzemeler ve uygun fiyatlarla, ev sahiplerine her türlü ihtiyacı karşılamak için tasarlanmıştır.

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Yemek Takımları ve Temizlik

Güral Porselen, yüksek kaliteli ürünleriyle, özellikle yemek takımlarının yanı sıra çay-kahve takımları ve daha fazlasını sunmaktadır. Güral Porselen ürünleri, tasarım ve kalite olarak bir araya geliyor ve 24 parça yemek takımı ile evlerdeki yemek masalarına konfor ve lüks katıyor. Güral Porselen’in müşterilerinin evlerine, kalitesinden ödün vermeden hoş bir hava getirmesi için tasarlanan 24 parça yemek takımları, sofralarınızda dilediğiniz şekilde tasarımlanır. Ayrıca, ürünlerin şık görünmesinin yanı sıra, kullanım hususunda da kaliteli ve dayanıklıdır. Güral Porselen yemek takımları, demir çizgiler, klasik desenler, taş esintisi ve kabartma gibi farklı detayların bir araya gelmesinden oluşan modern tasarımlara sahiptir.

Güral Porselen yemek takımlarının temizliği de çok kolaydır. Ürünler, normal deterjan ya da antialerjik deterjan ile temizlenebilir. Ürünlerin çizilmeye karşı bile dayanıklı olduğu unutulmamalıdır. Güral Porselen malzemeleri ağır tozlu silme bezleri veya metal teller ile temizlenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Güral Porselen ürünleri, özel etiketleri, temizlik kılavuzları, markalı çanta aksesuarları ve kutuları içeren özel bir ambalajlama ile satın alınabilir.

Güral Porselen ürünleri, klasik tasarımları ve kaliteli malzemeleriyle kalitesinden ödün vermeden, zarif bir görünüm elde etmek için ideal seçimdir. Güral Porselen, yemek takımlarının yanı sıra çeşitli çay-kahve takımları, taslaklar, bardaklar, su bardakları, tabaklar, tursular ve daha fazlası gibi çok çeşitli ürünleri de sunmaktadır. Güral Porselen ürünleri, tasarım ve kalite olarak evlerinize lüks katmak için tasarlanmıştır.

Güral Porselen’in 24 parça yemek takımları, evlerinize konfor ve lüks katıyor. Güral Porselen’in kalitesinden ödün vermeden sunduğu ürünler arasında modern tasarımlara sahip demir çizgiler, klasik desenler, taş esintisi ve kabartma gibi çeşitli detaylar da yer almaktadır. Ayrıca ürünlerin temizliği de kolaydır. Güral Porselen ürünleri, özel etiketleri, temizlik kılavuzları, markalı çanta aksesuarları ve kutuları içeren özel bir ambalajlama ile satın alınabilir. Güral Porselen ürünleri, üstün tasarımı ile lüksü evlerinize getiriyor.

24 parça yemek takımı güral porselen

24 Parça Güral Porselen Yemek Takımlarının Faydaları

Günümüzde, çok çeşitli malzemelerden üretilen yemek takımları arasında Güral Porselen en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Güral Porselen yemek takımları, hala çoğu insan tarafından seçilen doğal bir kapasiteye sahiptir. 24 parçalık Güral Porselen yemek takımları, çoğu evde seçilen klasik bir seçenektir.

24 parça Güral Porselen yemek takımları, en önemli özelliği uzun ömürlü olmalarıdır. Güral Porselen, kalın porselen malzemeden üretilir, bu nedenle çözülmesi veya kırılması çok zordur. Çoğu 24 parça yemek takımları, çoğu zaman çok erzaklı bir şekilde hazırlanırlar. Ayrıca, Güral Porselen yemek takımı, sürekli kullanım için yüksek sıcaklıklar dayanabilen bir malzeme olduğundan, sıcak ve soğuk yiyeceklerin servis edilebileceği mükemmel bir malzemedir.

Güral Porselen yemek takımları, çok renkli ve farklı desenlerde mevcuttur. Bu seçenekler, evinizin dekorunu önemli ölçüde geliştirebilir ve evinizi daha şık bir görünüme kavuşturabilir. Bir Güral Porselen yemek takımı, evinizi özelleştirmenin harika bir yoludur.

Bu 24 parça Güral Porselen yemek takımları, kullanımı kolaydır. Ayrıca, temizlenmesi oldukça kolaydır, çünkü porselen kalın malzemeden üretildiğinden, lekeleri kolayca alır ve kurutmadan temizleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu yemek takımları, paslanmaz çelik veya alüminyum gibi diğer malzemelerin karşılaştırıldığında daha sağlıklıdır.

Güral Porselen’den üretilen 24 parça yemek takımları, tüm yaş grupları tarafından kullanılabilecek uygun bir fiyata sunulmaktadır. Bu uygun fiyat, Güral Porselen yemek takımlarını herkesin evlerinde kullanabilecekleri anlamına gelir. Bu 24 parça yemek takımları, uzun ömürlü, zarif, kullanışlı ve sağlıklı olmaları nedeniyle, evlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.

24 parça Güral Porselen yemek takımlarının, uzun ömürlü olması, kullanımı kolay olması, farklı desenleri ve uygun fiyatı nedeniyle evlerde tercih ediliyor. Aynı zamanda, özel tasarımları ve çoğu zaman çok erzaklı olarak hazırlanması, onları eşsiz bir seçenek haline getirmektedir.

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Yemek Takımı & 12 Kişilik Yemek Takımı

Güral Porselen 24 parça yemek takımı aynı zamanda 12, 6, 8, 4 kişilik olarak tasarlanırken, çoğu koleksiyonu adet olarak almanıza da olanak tanır. Artan kişi sayısı ile takım içinde yer alan parça çeşitliliği de farklılık gösterebilir. Göz alıcı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken ve sofraları şenlendiren bu .

Git

24 parça yemek takımı güral porselen

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Takımları. Güral Porselen’le her yemek ziyafete, her sunum keyfi bir gösterye dönüşüyor. Anasayfa NESRİN 24 PARÇA 6 KİŞİLİK BONE YEMEK TAKIMI – 1341 1.147 TL 1.434 TL %20. Sepete Ekle %20. CAROLINE 85 PARÇA KARE BONE YEMEK TAKIMI – 220 7.042 TL 8.802 TL %20.

Git

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Çeşitleri, İndirimleri ve Modelleri

Güral Porselen Kansas 18 Parça Yemek Takımı Altın. 919,99 TL. Güral Porselen Atina 18 Parça 6 Kişilik Bone Yemek Takımı Gümüş. 1.249,99 TL. Güral Porselen Iris 18 Parça Yemek Ve Sunum Seti. 919,99 TL. Kütahya Porselen Yasemin 24 Parça Yemek Seti. 1.199,99 TL. Kargo Bedava.

Git

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Bu ürün Beros tarafından gönderilecektir.; Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Gümüş; Sadeliğin kusursuz hali! Türkiye’de İlk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, ışık geçirgen ve son derece zarif beyaz rengi porselen ürünlerin şimdi de küçük bir takımı, mükemmel sunumlarınız için yeniden tasarlandı.

Git

24 parça yemek takımı güral porselen

Güral Porselen Alfa 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Güral Porselen Güral 24 parça Alfa yemek takımı ALF24Y400 ile sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bu ürün ile yemek sofralarınızda şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Modern ve şık görünümü ile öne çıkan yemek takımı modeli, sahip olduğu kaliteli özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanım olanağı tanır.

Git

Güral Porselen 24 Parça Yemek Takımı En Ucuz

Bunun dışında Güral Porselen 24 parça yemek takımı fiyatlarını etkileyen temel unsurlardan bir tanesi ürünleri farklı tasarımlarla kullanıcılara sunulmaktadırFarklı tasarımlar içerisinde genellikle günümüze tercih eden İnci serisine ait Güral Porselen yemek takımı modelleri bulunurken farklı seri üretimlerine ait .

Git

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Güral Porselen Daisy 6 kişilik 24 parça yemek takımı çiçek ve papatya desenleri olan bir takımdır. Güral Porselen Atina 24 parça yemek takımı hem tasarım hem de kullanışlılık açısından çok beğenilen modeller arasındadır. Eğer yemek masanızda her seferinde şık bir görünüm istiyorsanız, bu model tam size uygundur.

Git

Güral Porselen Mimoza 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Güral Porselen Mimoza 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Pırlanta yorumlarını inceleyin, Trendyol’a özel indirimli fiyata satın alın. Marka: Güral Porselen . Güral Porselen Mimoza 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Pırlanta PR.00000000000MMZ24Y430GM . Satıcı : Güral Porselen. Peşin Fiyatına 3 Taksit! 1.278,49 TL. Koleksiyona .

Git

Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Bone Yemek Takımı

Bu ürün bydemircioğlu tarafından gönderilecektir.; Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Bone Yemek Takımı – Gold; Sadeliğin kusursuz hali! Türkiye’de İlk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, ışık geçirgen ve son derece zarif krem rengi bone porselen ürünlerin şimdi de küçük bir takımı, mükemmel sunumlarınız için .

Git

Güral Porselen Manolya 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatı

Bu ürün Beros tarafından gönderilecektir. Güral Porselen Manolya 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Aşkın ne kadar asil, alçak gönüllü ve saflığını anlatmak için özgün ve şık tasarımlarıyla Manolya yemek takımını tercih edebilirsiniz. 24 Parçadan Oluşan 6 Kişilik Yemek Takımı. Bu üründen en fazla 10 adet .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.