1. Anasayfa
 2. Yemek

Acar Yemek Takımı

Acar Yemek Takımı

Günümüz modern yaşamında, acar yemek takımı çok popüler olmuştur. Akar takımındaki yemekler seçim sınırsızdır. Yemeklerin arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu yemeklerden herhangi birini yiyebilirsiniz. Yaşamınızın her alanında, sınırsız seçenekleri olan acar takımı çok kullanışlıdır. Bu şekilde tüm aile üyeleri her gün farklı şeyler yiyebilirler.

Acar Yemek takımı çok hafif ve bu nedenle çok kolay taşınabilir. Yemek takımındaki ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ayrıca, her parçası tekrar kullanılabilir. Bu nedenle, acar yemek takımı çok uygun bir maliyetle elde edilir. Böylece, aile üyelerine daha uygun fiyatlı ürünler sunulur.

Ayrıca acar yemek takımı çok estetik ve şıktır. Çünkü acar yemek takımı her türlü kullanım için uygundur. Hem akşam yemekleri hem de kahvaltı için kullanılabilir. Acar yemek takımının her parçası kusursuzca yapılmıştır. Böylece mutfakta güzel görüntü sağlanır. Çok fonksiyonel olan acar yemek takımı, modern yaşam standartlarına uyar.

Her gün biraz farklı olsun isteyenler için, acar yemek takımı en uygun seçenektir. Yemek takımındaki ürünlerin çeşitliliği, her zevke uygun seçenekler sunar. Ayrıca, her ürünün fiyatı uygun olduğu için, herkes bu takımı alabilir. Bu nedenle acar yemek takımı çok popülerdir.

acar yemek takımı

Tasarım Seçenekleri için Acar Yemek Takımı

Acar Yemek Takımı, günümüzde evlerin vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Acar Yemek Takımları, mükemmel bir zevk ve farklı tasarım seçenekleri sunmaktadır. Acar Yemek Takımları, başta porselen olmak üzere birçok farklı malzeme ile üretilmiştir. Yemek takımları, sunulan çeşitliliğe göre, porselen, seramik, cam, melamin, metal, ahşap ve plastikten oluşan bir araya gelebilmektedir. Herhangi bir Acar Yemek Takımı, zarif bir şekilde kullanılırken kaliteli malzeme ile özenle üretilmiştir. Yemek takımlarının tasarımı ve renkleri, her zevke veya her yemek servisinde kullanılmak istenen temaya uygunluk gösterecek şekilde çeşitlilik sunmaktadır.

Acar Yemek Takımları, modern tarzda desenlerin yanı sıra geometrik desenler, çiçekler veya zarif işlemeli kakmalar sunmaktadır. Bunların haricinde kendi tarzınıza uygun farklı renkler, yemek takımlarının modasını belirleyecek şekilde değişik desenler, kenar ayrıntıları ve özelleşmiş baskılar da sunmaktadır. Acar Yemek Takımları, ayrıca farklı şekillere sahiptir. Bu, kullanıcıların herhangi bir zevke, şekle veya temaya uygun olarak yemek takımı seçebileceği anlamına gelir. Çoğu Acar Yemek Takımı, daire şekilli ürünler içerir ve bunlar ile birlikte oval, kare veya yuvarlak yemek takımları da sunulmaktadır.

Acar Yemek Takımları, malzemenin yanı sıra fiyat konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Acar Yemek Takımları, tüm bütçelere hitap etmek için, farklı malzeme seçenekleri ile farklı fiyat seviyelerinde sunulmaktadır. Ayrıca, seçilen yemek takımlarının kalitesine bağlı olarak, ürünün ömrü de uzayabilmektedir. Bu, müşterilerin kaliteli bir ürün alıp alamayacaklarına karar verirken, bir yandan da fiyatları düşürülmüş ürünleri satın alma şanslarını arttırmaktadır.

Tüm Acar Yemek Takımları, kullanışlı ve misafirleri etkilemek için güzel görünümlü olmaktadır. Ayrıca, yemek takımlarının içerisinde çeşitli kap alanları da bulunabilmektedir. Bu, yemek takımlarının uzun vadede kullanım için ihtiyaçları olan müşteriler tarafından da tercih edilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle, Acar Yemek Takımları, çeşitli tasarımları, fiyatları ve kaliteleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

acar yemek takımı

En Uygun Fiyatlarda Acar Yemek Takımı

Acarların en popüler ev eşyası olarak görülen yemek takımları, her türlü sunum için mükemmel bir çözümdür. Günümüzde birçok çeşite mevcuttur ve ekonomik fiyatlara sahip olmak mümkündür. En Uygun Fiyatlarda Acar Yemek Takımı olarak, kaliteli ve güvenilir yemek takımlarına ulaşmak artık çok kolay. Tüm Acar yemek takımları aynı temel malzeme kalitesinden üretilmiştir. Malzemelerin kalitesi, ürünün estetiği ve kullanım ömrünü etkiler. Aşağıdaki tabloda; kullanılan malzemelerin kalitesi ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Malzeme Kalite
Porselen Yüksek
Demir Yüksek
Cam Orta
Plastik Düşük

Acarlar için en uygun fiyatlı yemek takımlarından her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Birçok yemek takımı sepeti; birkaç tabak, birkaç kase, birçok çay takımı veya küçük çanaklar içerebilir. Özellikle büyük yemek takımları, çeşitli çanak, tabak ve tencerelerden oluşabilir. Bu ürünlerin fiyatları, siparişin boyutuna göre ve malzeme kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Acar yemek takımlarının en avantajlı yanı, yakında istediğiniz zaman mükemmel bir sunuma sahip olmanızdır.

En Uygun Fiyatlarda Acar Yemek Takımları, çok sayıda seçenekleri ve kaliteli malzemeleri ile mükemmel bir tercih. Güvenilir tedarikçilerden alışveriş yapmak, evinizi eşsiz bir yemek takımı ile süslemek için harika bir fırsattır. Aşağıdaki özellikleri arasından dilediğinizi seçerek, mükemmel bir sunuma sahip olma şansı yakalayabilirsiniz:

 • Klasik, modern veya geometrik tasarım seçenekleri
 • Yüksek kaliteli malzemeler
 • Uygun fiyatlar
 • Tüm öğeleri tek sepet içerisinde

Günümüzde, Acar yemek takımları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı, estetik tasarım ve uygun fiyatlı ürünler sayesinde, her ev sahibi sunumu için mükemmel bir çözüm arayışı içindedir. En Uygun Fiyatlarda Acar Yemek Takımları tercih ederek, yemeklerinizi daha ekonomik ve kullanışlı bir biçimde sergileyebilirsiniz.

acar yemek takımı

Özelleştirilebilir Acar Yemek Takımı

Özelleştirilebilir Acar Yemek Takımı, üstün kaliteye sahip, zarif ve isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Yemek takımı, kaliteli malzemelerden üretilen, dayanıklı ve yüksek kalite ölçülerine uygun olarak üretilen, aynı zamanda geleneksel tasarımlara sahip bir ürün.

Acar Yemek Takımı, sizin zevklerinize göre özelleştirilebilen bir takım olarak sunuluyor. Farklı desenler, stiller ve renkler için kusursuz bir çözüm sunuyor. Tüm takım parçaları sıkı kalite kontrolünden geçerek tedarik ediliyor ve müşterilerin talep ettiği özelliklere uygun olarak üretiliyor. Bu, özelleştirilmiş ve kaliteli bir ürün elde etmek için güvenli bir seçim olacaktır.

Özelleştirilebilir Acar Yemek Takımı, servet, tabak, çanak ve çay fincanı gibi temel parçalardan oluşmaktadır. Takımın tüm parçaları, dört ayrı renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Mavi, yeşil, beyaz ve gri renkleri arasında özelleştirme yapma imkanı sunuluyor. Böylelikle, tüm müşterilerinin zevklerine ve takımlarını özelleştirmelerine izin veriyor.

Tüm parçalar, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak üretiliyor. Çanaklar, porselen malzemeden üretilmiş ve dayanıklıdır. Tabaklar porselen malzemeden üretilmiş ve kolayca temizlenmektedir. Servetler saf demirden üretilmiş ve kullanımı kolaydır. Fincanlar ise paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Tüm parçalar kütüphaneden alınabilecek standart boyutlardadır. Özelleştirilebilir Acar Yemek Takımının fiyatı ortalama 250 TL arasında değişmektedir. Bu, ürünün kalitesi ve dayanıklılığı gibi özellikleri için makul bir fiyat olacaktır.

Özelleştirilebilir Acar Yemek Takımı, uzun ömürlü ve çekici bir tasarıma sahip bir ürün olarak oldukça yüksek bir kaliteye sahiptir. Kaliteli malzemelerin kullanımı, herhangi bir kusur ortaya çıkmadan ürünün özelleştirilmesine olanak tanıyor. Müşterilerin seçebilecekleri farklı desenler ve renkler, ürünü zevklerine uygun hale getirebilme imkanı sunuyor. Tüm bunlar, özelleştirilebilir Acar Yemek Takımının oldukça kullanışlı ve kaliteli bir ürün olduğunu göstermektedir.

acar yemek takımı

Yemek Takımı için Uygun Malzemeler Hakkında

Yemek takımı olarak bilinen, düzenli olarak kullanılan bir grup malzemeler, her ev için çok önemlidir. Çoğu zaman, ev sahipleri, yemek takımının uygun malzemelerden oluşmasını göz önünde bulundurmalıdır. Bunun nedeni, düzenli olarak kullanılmaları, hijyen gereksinimleri, malzemelerin dayanıklılıkları ve estetik göz önünde bulundurulmalıdır.

ACAR yemek takımı, dayanıklı ve hijyenik özellikleriyle ev sahipleri için son derece cazip. Tasarlanmış olan bu takım, cilalı ve leke tutmayan özel bir çelikten üretilmiştir. Bu özel çelik, kaliteli bir yemek takımının özelliklerini sunar. Karşılaştırıldığında, diğer çeşitlerden daha dayanıklıdır ve leke tutmayacaktır. Ürünün üretimi sırasında, hijyen özelliklerine önem verilmektedir.

ACAR yemek takımı, çoklu çeşitleri ve desenleriyle dikkat çeker. Ürün, süslemeler için değişik renk seçenekleri sunmaktadır. Bu, ev sahiplerinin takımlarının daha hoş görünmesini sağlamak için kendi kişisel tercihlerine göre değişim yapmalarına olanak sağlar.

Yemek takımı, bu yüksek kaliteden dolayı uzun ömürlüdür. Çeyiz kutularından çıkarıldığında, çelik üretiminin paslanmaz özelliği, takımın uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar. Uygun bakım için, günlük temizlik ve sık sık verniklenmesi önerilir.

ACAR yemek takımı herkesin evinde rahatlıkla kullanabileceği kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Paslanmaz özelliği, leke tutmaz özelliği ve estetik yapısı, tasarımıyla göz alıcı bir görüntü sunar. Ürün, uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu nedenle, yemek takımının uygun malzemeleri seçerken, ACAR yemek takımı önerilir.

acar yemek takımı

Acar Yemek Takımının Çeşitli Stilleri ve Modelleri

Acar yemek takımı, özellikle çok katlı ve renkli desenleri ile dikkat çekicidir. Bu yemek takımları genellikle 8-10 parça yemek takımı olarak düşünülür ve birkaç küçük çanak, bir en çok iki büyük çanak içerir. Bu takımlar genellikle çok renkli kırışıklıklar ile desenlendirilmiş cam ve porselenden yapılmıştır. Takımların üzerinde genellikle çiçek desenleri, böcekler veya çiçek çekirdekleri yer alır. Çoğu acar yemek takımı seramik veya porselenden yapılmıştır. Yemek takımlarının fiyatı çok fazla değişebilir, ancak genellikle başlangıç ​​fiyatı $50 civarındadır.

Acar yemek takımı kullanımı kolay ve estetiktir. Takımlar çoğu zaman el işçiliği ile yapılmış olan ahşap kutularla bağlanmıştır. Bu kutularda genellikle farklı renklerde desenler bulunur ve ahşap çok dayanıklıdır. Yemek takımlarının çoğu ahşaptan yapılmış kilitli kutularda ve her bir parçanın kendi kutusunda saklanmıştır. Yemek takımının tüm parçaları genellikle cam, porselen, mermer ve kristal gibi malzemelerden yapılmış olarak satın alınabilir.

Acar yemek takımı çeşitli şekillerde üretilebilir. Kimi zaman daire şeklinde üretilirken, kimi zaman üçgen şeklinde üretilebilir. Kimi zaman desenli kenar çerçeveleri ile üretilirken, kimi zaman da sadece kenarları duvarlarla sınırlandırılır. Yemek takımlarının üzerinde genellikle küçük çiçek şekilleri bulunur. Genellikle çok renkli bir renk tablosu ile üretilir ve üzerinde çeşitli renkli desenler bulunur.

Acar yemek takımı her zaman için harika bir seçenektir. Yemek takımlarının geniş renk yelpazesi her türlü mekan veya tasarım için mükemmel bir seçenektir. Yemek takımının her bir parçası ayrı ayrı seçilebilir, bu da çok esnekliğe izin verir. Bir acar yemek takımının fiyatı başlangıç ​​fiyatından çok daha düşük veya yüksek olabilir. Her müşterinin bütçesine göre bir acar yemek takımı seçmesi mümkündür.

Acar yemek takımı özelleştirilip özel tasarımlara sahip olabilir veya klasik tasarımlarının yanı sıra modern tasarımlarla da üretilmiş olarak satın alınabilir. Her ne kadar acar yemek takımları daha çok klasik tasarımları tercih edenler için düşünülse de, modern tasarımlar da çok aranılan şekiller arasındadır. Bu yemek takımlarının tüm parçaları bir arada satın alınabilir veya parça parça satın alınabilir.

acar yemek takımı

Yemek Takımları

Acar Home firmasında en çok satılan yemek takımı çeşidi; 6 kişilik yemek takımı ve 12 kişilik yemek takımıdır. Sizlerde yemek takımı çeşitlerini görmek istiyorsanız Acar Home web sitesine girerek tüm ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yemek Takımı Modelleri İle Birlikte Şık Sofralar.

Git

acar yemek takımı

Acar Yemek Takımı

Kargo Bedava ACAR Full Moon Beyaz Sade 6 Kişilik 27 Parça Porselen Yemek Takımı 0145 42 Son 14 Günün En Düşük Fiyatı! 2.890 TL Çok Al Az Öde Hızlı Teslimat Kargo Bedava ACAR Bianco Perla Diamond Collection 6 Kişilik 24 Parça Porselen Yemek Takımı 12192 81 1.789 TL Hızlı Teslimat Kargo Bedava 2 ACAR Tropical 29 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı.

Git

acar yemek takımı

Acar Yemek Takımları ve Fiyatları

Acar Yemek Takımları Sıralama 89 ürün listeleniyor Seçili filtreler 1 Marka Acar Temizle Marka Karaca Kütahya Porselen Güral Porselen Porland Emsan Korkmaz Schafer Güral Pierre Cardin Jumbo Bernardo Aryıldız Taç Keramika Gültaş Melamin Arow Tulü Porselen Acar Neva Bella Maison Fiyat Aralığı 50 – 100 TL 750 – 1000 TL 1000 – 1500 TL 1500 – 2000 TL.

Git

acar yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımları

Bria 12 Kişilik 60 Parça Yemek Takımı – Silver. 3.499,90 TL %20 İndirim. Daphne 12 Kişilik 57 Parça Yemek Takımı .

Git

acar yemek takımı

Acar 6 Kişilik Yemek Takımları ve Fiyatları

Acar 6 Kişilik Yemek Takımları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz Acar 6 Kişilik Yemek Takımları ayağına gelsin.

Git

Acar 12 Kişilik Yemek Takımları ve Fiyatları

Acar 12 Kişilik Yemek Takımları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz Acar 12 Kişilik Yemek Takımları ayağına gelsin.

Git

Acar Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Ev & Yaşam Mutfak Gereçleri Sofra Yemek Takımı Acar Yemek Takımı için 72 sonuç bulundu. Sırala: Akıllı Sıralama Konum Seç Konuma Özel Teslimat Aynı Gün Teslimat Yuvarlak Kare ÜCRETSİZ KARGO Acar Adore 27 Parça Yemek Takımı 1 2.199,00 TL 1.999,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Acar Majestic 27 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı XSH-21-0489 0 2.200,00 TL +.

Git

6 Kişilik Yemek Takımları

Yemek Takımları 6 Kişilik Yemek Takımı Damon 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.599,90 TL %17 İndirim Dimitri 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.499,90 TL 1.249,90 TL Nordic Frey 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.199,90 TL Jasper 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.499,90 TL Java 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.499,90 TL.

Git

ACAR Norwood Porselen 24 Parça Yemek Takımı Fiyatı

Anasayfa Ev ve Mobilya Sofra & Mutfak Sofra Yemek Takımı ACAR Yemek Takımı. KARGO BEDAVA. Kurumsal Fatura. ACAR Norwood Porselen 24 Parça Yemek Takımı KYH-LRN-21-0364 . Satıcı : MUBA CONSEPT. Peşin Fiyatına 3 Taksit! Son 14 Günün En Düşük Fiyatı! 2.999 TL 2.949 TL. Koleksiyona Ekle. Son 2 ürün.

Git

Milenyum 6 Kişilik 27 Parça Yemek Takımı

Sofraların ihtişamını Milenyum Yemek Takımı ile tamamlayın Yaldızların uzun ömürlü kullanımı için elde yıkanması tavsiye edilmektedir. Ürün İçeriği; 6 Adet Çorba Kase. 6 Adet Çukur Yemek Tabağı. 6 Adet Pasta Tabağı. 6 Adet Servis Tabağı. 1 Adet Salata Tabağı. 2 Adet Kayık Tabak. Ölçü; 15 x 6 Cm. 19 x 4,5 Cm .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.