1. Anasayfa
 2. Yemek

Akdeniz Yemekhane Hastane

Akdeniz Yemekhane Hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, sağlık sektöründe yenilikçi ve özgün bir yaklaşımla öne çıkan bir hastane çözümüdür. Türkiye’de ilk kez yemekhane ve hastane bir arada konsepti oluşturulmuştur. Bu konsept, hastaneler arasındaki sosyal mesafe arasındaki açığı kapatmak amacıyla tasarlanmıştır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastanede hasta ve ailesi için oluşturulmuş eşsiz bir ortam sunar. Çeşitli kafe, restoran, pastane, kutu yemek, kütüphane gibi pek çok faaliyet vardır. Hastaların, hastane ortamının verdiği sıkıcı ortamdan uzaklaşmalarına olanak sağlayan bu olanaklar, hastaların hastanede kalış süresini konforlu bir hale getirmiştir.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, Türkiye’de özgün bir hastane konseptidir. Özel konsepti, hastaların hastanede kalma süresini daha keyifli ve konforlu bir hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Hastane, hastalara ve ailesine özel olarak tasarlanmış eşsiz bir ortam sunmaktadır. Türkiye’nin ilk Yemekhane ve Hastane birlikte çalışan konsepti de Akdeniz Yemekhane Hastanesi’de görülmektedir.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, Türkiye’de sağlık alanında özgün bir konsept sunmaktadır. Çağdaş bir ortamda hastaların hastanede kalış sürelerinin daha konforlu ve keyifli olmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Hastanede, hastalar ve ailesi için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir ortam mevcuttur. Bu özel konsept, hastane ve yemekhane bir arada konsepti, Türkiye’de ilk kez Akdeniz Yemekhane Hastanesi’nde görülmektedir.

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin Tarihi

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, İstanbul’daki en eski yemekhane hastanelerinden biridir. Kurulduğu 1916 yılından bu yana, hastane, sağlık ve bakım hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin misyonu, mevcut ve gelecekteki hastalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak, yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmak ve hastaların kaliteyi önce tutmalarını sağlamaktır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin sağladığı hizmetler arasında, genel tıp, kardiyoloji, göz sağlığı, kulak burun boğaz, cilt sağlığı, nöroloji, rehabilitasyon, çocuk sağlığı, diyaliz, kanser tedavisi, mikrocerrahi, dahiliyecilik, laboratuvar ve radyoloji sayılabilir. Hastane ayrıca, gıda taksileri, ambulans servisi, ek güvenlik ve sağlık hizmetleri, her türlü sağlık sigortası sunmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin mevcut bölümleri arasında, tıbbi teknoloji, patoloji, diş hekimliği, girişimsel radyoloji, yoğun bakım ve cerrahi yaşam desteği de dahil olmak üzere, çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Hastane, sağlık hizmeti sunan, çalışan ve hastalarının her türlü ihtiyacına çözümler üreten bir ortam olma idealini kendisine ilke olarak kabul etmiştir.

Hastanenin sağladığı hizmetlerin yanı sıra, Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastalarına sosyal aktivite ve eğlence imkanları sunmak amacıyla etkinlikler düzenlemektedir. Hastanenin çalışanları, hastalarının günlük hayatları için de destek sağlayan eğitim, ulusal ve uluslararası etkinliklerin düzenlenmesini de desteklemektedir. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin amacı, hastalarına en iyi sağlık ve bakım hizmetini sunmaktır.

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin Menüsü

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastanelerde konforlu bir yemek ile konforlu bir ortamı bir araya getiren bir hastanedir. Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastanelerde sağlıklı ve taze yiyecekler sunmaktadır. Ekonomik fiyatları ve verimli sağlık personeli ile Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsü, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi’nde, hastalar ve ziyaretçiler sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunan bir menüye sahiptir. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsünde, sabahları hafif ve sağlıklı meyve ve sebzeler, öğle ve akşam yemekleri, tatlılar ve diğer sağlıklı seçenekler bulunmaktadır. Örneğin; sabahları salata, sandviç, meyve suyu, yumurta, ekmek, peynir, tereyağı, meyve ve diğer hafif atıştırmalıklar sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise kırmızı et, tavuk, somon, balık, sebze ve diğer sağlıklı seçenekler içerir.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsünde farklı türlerde yemekler de bulunmaktadır. Örneğin; köfte, makarna, pizza, döner, salata, meze, aperatifler, müsli, mücver, gözleme, dolma, pilav, tatlılar ve diğer lezzetler bulunmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesi’nde, yeni tatlar keşfetmek isteyen hastalar ve ziyaretçiler farklı kültürlerin yemeklerini de denemek için fırsat bulacaktır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsü sadece sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmakla kalmaz. Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastalarının sağlıklarını korumak ve dengeli bir diyet planı oluşturmak için de çalışmaktadır. Ekonomik fiyatları ve hastaların memnuniyetini hedefleyen Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsü, diyetisyenler tarafından onaylanmış sağlıklı seçenekler sunmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesi’nde hastalar, diyetisyenlerin onayını almış olan sağlıklı besinleri dengeli bir diyet planı oluşturmak için tüketebilirler.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsünde, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerin yanı sıra verimli ve güler yüzlü sağlık personeli de bulunmaktadır. Hastalar ve ziyaretçiler, konforlu bir ortamda istedikleri gibi konuşabilirler. Hastalar, sağlık personelinin desteği ile sağlıkları için en iyi seçenekleri bulma ve tercih etme fırsatı bulacaklardır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsü, hastaların sağlıkları ve memnuniyetleri için ne yazık ki mevcut koşullara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Ekonomik fiyatları ile Akdeniz Yemekhane Hastanesinin menüsü, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmaktadır. Hastalar, sağlık personelinin desteği ile sağlıkları için en iyi seçenekleri bulma ve tercih etme fırsatı bulacaklardır.

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki Personel

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, kaliteli sağlık hizmeti ve özel güvenlik gözetimi ile Türkiye’de en kaliteli hastanelere sahip olan, Adana’da bulunan bir hastanedir. Akdeniz Yemekhane Hastanesinde, her türlü sağlık hizmetinden yararlanmak için personel, hastaların ve ailelerinin isteklerine göre ekip oluşturulmaktadır. Personel, hastanede sağlık desteği, hasta bakımı, işlemler, hastaların konaklaması, hasta desteği ve diğer hizmetleri sunmak için nitelikli ve eğitimli bir ekip oluşturmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi personeli, Gıda ve Beslenme Teknolojisi, Farmasötik Biyoloji, Radyoloji, Biyokimya, Uygulamalı Biyoloji, Anesteziyoloji, Genel Cerrahi, Tıbbi Dekanlık, Röntgen, Nöroloji, Beyin Cerrahi, Kadın Hastalıkları, Pediatri ve Psikiyatri alanlarında nitelikli ve deneyimli uzmanlarla çalışmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki personel, hastaların isteklerine göre tıbbi ve diğer destek hizmetleri sağlamak için özel eğitim programlarından geçmeye görevlendirilmiştir. Akdeniz Yemekhane Hastanesi personeli, hastalara konforlu bir ortamda kalite hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki personel, hastaların iyileşmesi için gereken her türlü tıbbi ve diğer hizmetleri sunmak için günün her saati çalışmaktadır. Personel, hastalara yardım etmek için özel olarak tasarlanmış eğitim programlarından geçmiştir ve tıbbi görevleri yerine getirmek için kendilerini sürekli olarak geliştirmektedir. Personel, hastaların tedavi sürecini kolaylaştırmak için her türlü tıbbi gereksinimlerini karşılamak için hazır bulunmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki personel, kaliteli sağlık hizmeti ve özel güvenlik gözetimi ile hastaların iyileşmesi için çalışmaktadır. Personel, hastaların hastane ortamının konforlu ve ferah olmasını sağlamak için her türlü tıbbi görevleri yerine getirmektedir. Personel, hastalara konforlu bir ortamda kalite hizmet sunmak ve hastaların iyileşmelerini sağlamak için görev almaktadır. Personel, hastaların hastane ortamında sürekli güven ve emniyetin sağlanması için günün her saati görev almaktadır.

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin Kaliteli Hizmeti

Türkiye’de kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti veren Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastane teknolojisini ve tıbbi özellikleri optimum seviyede sunmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastane teknolojisindeki son gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, mükemmel sağlık hizmeti sunmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin özellikleri arasında sunulan hizmetler ve kaliteli özellikler bulunmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki kaliteli sağlık hizmetleri arasında; tıbbi olarak güvenilir diagnostik ve terapi seçenekleri, hasta bekleme odaları, acil servisin cevapları, konforlu bir ortam, son teknoloji cihazlar, elektronik hasta kayıt sistemi, güvenli bir çevre ve tam donanımlı laboratuar hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca, hastalar için standart olmayan bazı servisler de sunulmaktadır. Bu servisler arasında, hasta için basit olarak yapılabilen tıbbi işlemler, konfor ve destek seçenekleri, özel önlemler ve özel ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesindeki sağlık hizmetlerinin çağdaş ve üstün özellikleri nedeniyle, çok sayıda hasta tarafından kullanılmaktadır. Hastalar, hastane hizmetlerinden ve sunulan özelliklerden memnun kalmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin geleneksel hastane hizmetleri ve verdiği kaliteli hizmetlerinden dolayı kurum, bölgedeki hastalar tarafından övgüye değer bir şekilde kabul edilmektedir. Akdeniz Yemekhane Hastanesi, insanların sağlık konusunda güven duyabilecekleri bir hastane olma özelliğini taşımaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, insanların kaliteli sağlık hizmeti almasına yardımcı olmak için ekonomik bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Güvenilir ücretlendirme seçenekleri, hastalara kaliteli sağlık hizmeti almak için bir alternatif olarak sunulmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin kaliteli sağlık hizmetleri sayesinde hastalar, tedavi süresi içerisinde memnuniyet duymaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastaların güvenilir sağlık hizmetleri alması için sunduğu kaliteli hizmetler ile dikkat çekmektedir. Hastanenin teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri, sağlık hizmetlerinin kalitesinin artmasına ve hastaların güven duymasına yardımcı olmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesi, hastaların sağlık konusunda güvenebilecekleri bir hastane olarak kabul edilmektedir.

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin Yerel Müşterileri

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, uzman sağlık hizmetleri sunan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir sağlık merkezidir. Hastane olarak dünya standartlarında hasta bakımı sunmak için çalışmaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin yerel müşterileri, dünya standartlarındaki hizmet ve ürünlerinin yanı sıra düşük maliyetli sağlık hizmetlerinden faydalanır. Çalışmalarını üniversite, sağlık kurumu ve uluslararası kuruluşlarla sürdürmektedir. Bu sağlık merkezinin yerel müşterileri, kendilerine en iyi hizmeti sunmak için çabaladıklarından emin olabilirler.

Akdeniz Yemekhane Hastanesi, müşterilerine kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sağlamak için birçok teknolojiyi kullanıyor. Hastane, tam donanımlı teşhis, tedavi ve rehabilitasyon merkezleriyle yerel müşterilerinin daha güvenli ve konforlu bir sağlık hizmeti almalarını sağlamaktadır. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin yerel müşterileri ayrıca, tek bir yerde çeşitli sağlık hizmetlerinden yararlanabilecekleri bir sağlık merkezinde, sağlık hizmetlerinin düşük maliyetli olmasından da faydalanabilir.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin yerel müşterileri, sağlık hizmetlerini dünya standartlarında almak için güvenilir bir ortamda, düşük maliyetli bir sağlık hizmeti alabilirler. Hastane, deneyimli ve profesyonel personeli, son teknoloji cihazları, modern teşhis ve tedavi merkezleri ile yerel müşterilerinin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hastane, kullandığı çağdaş teknolojileri ve kaliteli hizmetleri ile yerel müşterilerinin sağlık hizmetleri almalarını kolaylaştırmaktadır.

Akdeniz Yemekhane Hastanesinin yerel müşterileri, hastanede yakınında yer alan her türlü sağlık hizmeti ve ürününü, dünya standartlarında, kaliteli ve güvenilir şekilde alabilirler. Akdeniz Yemekhane Hastanesinin yerel müşterileri, düşük maliyetli sağlık hizmetlerinden faydalanmak için, hastaneyi ziyaret edebilir ya da çağrı merkezini arayabilir. Hastane, müşterilerine, dünya standartlarında sağlık hizmetlerinin yanı sıra, düşük maliyetli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.

akdeniz yemekhane hastane

Aylık Yemek Listesi

Akdeniz Üniversitesi. Ara. Hastane Yönetimi; İletişim; Ana Sayfa; İdari Birimler. Kalite Geliştirme Birimi. Kalite Yönetim Direktörü . Tıp Fakültesi Dekanlığı ve Hastane Maaş Tahakkuk Birimi. Müdür; İletişim; Personel; Ulaşım ve Morg Müdürlüğü .

Git

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Pınarbaşı Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 07070, Kampüs, KonyaaltıANTALYA Tel: 0 242 249 60 00.

Git

akdeniz yemekhane hastane

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Aylık Yemek Listesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü Aylık Yemek Listesi. Tarih Öğle Akşam ; 1 Mayıs 2023 Pazartesi: Şakşuka Nohutlu pirinç pilavı Yoğurt: Vitamin çorba .

Git

akdeniz yemekhane hastane

Merkezi Yemekhane Müdürlüğü Haftalık Yemek Listesi

Merkezi Yemekhane Müdürlüğü Haftalık Yemek Listesi Adres. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bulvarı, Kampüs 07070 ANTALYA Telefon. Tel: 0242 310 21 51 Fax: 0242 310 15 03. E-Posta. [email protected] .

Git

akdeniz yemekhane hastane

Merkezi Yemekhane Yemek Listesi

Hastane; E-Posta; Ögr E-Posta; EBYS; YÖKSİS; İletişim; Hospital; Web Mail; Std Mail; YOKSIS; Contact; Merkezi Yemekhane Yemek Listesi. Merkezi Yemekhane Yemek Listesine buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa Özeti: Merkezi Yemekhane Yemek Listesi. Anahtar Kelimeler: Web Tasarım Antalya; . Strategic Plan Akdeniz University Strategic Plan 2013 .

Git

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi

Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 07059, Kampüs, ANTALYA ☎ +90 242 249 6000 +90 242 249 6000.

Git

Akdeniz Üniversitesi Merkezi Yemekhane

Akdeniz Üniversitesi Merkezi Yemekhane. Henüz hiç yorum yok. Çalışma saatleri belirtilmedi Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Kantini Altın Emek Restoran Turizm Gıda İnşaat. Restoran. Puan yok. Kantin Büfe 724. Fast food. Puan yok. Hastane Kantini. Kantin, yemekhane. Puan yok. Özel kantin. Kantin, yemekhane. Puan yok .

Git

Aylık Yemek Listesi

Aylık Yemek Listesi. Kalite Dokümanları. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Uzaktan Eğitim Sistemi. Tüm Haber ve Duyurular İçin Tıklayınız Kurum İçi Dökümanlar Kalite Yönetim. Hasta Randevu. Size Özel Sağlık Merkezi. Radyoloji ve Laboratuvar Sonuçları. Check-Up Merkezi.

Git

Aylık Yemek Listesi

İdari Birimler. Kalite Geliştirme Birimi. Kalite Yönetim Direktörü; Müdür; Müdür Yardımcısı; İletişim; Bilgi İşlem Merkezi. Bölüm Sorumlusu.

Git

Akdeniz üniversitesi hastanesi yemek listesi

Akdeniz yemekhane kaç TL? Yemek ÜcretleriYEMEK YİYEN GRUP ÖZELLİKLERİGÜNLÜK ÜCRET1101-2200 DAHİL EK GÖSTERGE8.00 TL2201-3600 DAHİL EK GÖSTERGE8.50 TL3601-4800’E KADAR VE ÜZERİ EK GÖSTERGE11.00 TLGÜNLÜK FİŞ YEMEK ÜCRETİ18.00 TL Akdeniz yemekhane.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.