1. Anasayfa
 2. Otomobil

Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama

Antalya araba kiralama, tatil için Antalya’ya gidenlerin avantajlı kiralamalar yapmasını sağlayan bir hizmettir. Antalya’nın dünyaca ünlü turistik cazibe merkezi olması sayesinde yıl boyunca binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle, turizmin canlı olmasının yanı sıra, bölgede araba kiralama işletmeleri de oldukça fazladır. Bu işletmeler, tatilcilerin konaklamada ve seyahatlerinde kolaylık sağlamak için geniş bir seçenek sunmaktadır.

Antalya araba kiralama, tatil için çok uygun fiyatlara kaliteli ve güvenli arabalar sunmaktadır. En popüler araçlar arasında orta boy araçlar, lüks sınıf araçlar, 4×4’ler, minibüsler veya ailede büyük bir grup için daha büyük araçlar bulunmaktadır. Antalya araba kiralama işletmeleri tüm ihtiyaçları karşılamak için kullanılan arabaların tüm seçeneklerini sunmaktadır. Böylece tatilciler araba kiralarken konfor, güvenlik ve ekonomik düşüncelere göre karar alabilmektedir.

Antalya araba kiralama, çevresindeki alanların keşfedilmesini ve gezilmesini sağlamak için ideal bir seçenektir. Bölgedeki güzellikleri keşfetmek için araba kiralama yöntemi ideal bir seçenektir. Turistler, araba kiralama işlemlerini sadece dört dakikada tamamlayabilir ve Antalya arasındaki yolculuklarının keyfini çıkarabilirler. Herhangi bir kiralama şirketinden araba almak, tatil boyunca konforlu, güvenli ve ekonomik bir seyahat için en iyi seçenektir.

antalya araba kiralama

Antalya’da Araç Kiralama Fiyatları

Antalya, en çok ziyaret edilen tatil şehirlerinden biridir. Buraya gelenler için araç kiralama seçenekleri de mevcuttur. Antalya’da araba kiralama fiyatları, kiralanacak aracın tipine, sürücünün yaşına ve tatil süresine göre değişmektedir. Özellikle de buzlu yollarda kullanılmak üzere special 4×4 araçlar için daha yüksek fiyatlar talep edilmektedir. Antalya’daki araç kiralama fiyatları, daha önce kiralanmış olan araçlara göre daha uygun olabilir. Bu, araba sahiplerinin, aynı tür aracı kiralamak için daha düşük bir ücret talep etmesini sağlar.

Antalya’da araba kiralama fiyatlarının, aracın türü veya saatleriyle sınırlı kalmadığını unutmayın. Ek ücretler de talep edilebilir. Bununla birlikte, tatil için bir araba kiralamak için temin edilecek aracın özellikleri de önemlidir. Örneğin, sürücünün yaşı ve antalya’nın trafik kuralları gibi. Ayrıca, araba kiralamak için ödeme yapılırken aracın sigortasının yapılıp yapılmadığını da kontrol edin.

Antalya’da araba kiralama fiyatlarının tahmini fiyatları şu şekilde olabilir:

Tür Fiyat (TL/Gün)
Hatchback 50-100
Sedan 70-120
SUV 80-150
4×4 90-180

Fiyatlara, benzin veya dizel yakıtının fiyatı da dahil değildir. Bununla birlikte, Antalya’da araba kiralama fiyatları, araç kiralama şirketlerinin tüm ayrıntıları içeren fiyatlarının yanı sıra, lokasyon ücretleri, kasko sigortası, ekstra sürücüler ve diğer ek ücretleri de içerir.

Antalya’da araba kiralamak isteyenler, aracı kiralamak istedikleri şirketin kiralama koşullarını ve dekontlarını göz önünde bulundurmalıdır. Sürücüler, araba kiralama sürecinde ödeme seçenekleri ve kredi kartı gibi ödeme seçeneklerini de kontrol etmelidir.

antalya araba kiralama

Antalya’da En Uygun Kiralama Fırsatları

Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Antalya, sahil şeridi, kalabalık şehriniz, eşsiz doğal güzellikleri ve çeşitli kültürel etkinlikleri ile birçok turistin kalbi tarafından sevilmeyi başarmıştır. Antalya’da araba kiralama tüm yılın en uygun fırsatlarıyla doludur ve seyahat etmek isteyen herkesin kolayca kiralayabileceği bir araca sahiptir.

Antalya’da araba kiralama için öncelikle aracı kiralayacak kişinin 18 yaşından büyük olması ve geçerli bir ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Ardından, araba kiralama işlemleri yapılırken, kiralamadan kaynaklı herhangi bir hasardan sorumlu olmak istemeyen herkes için sürücülere karşı teminat ödemesi gereklidir.

Antalya’da araba kiralama fiyatları, kullanıcının tercihine ve kiralamaya başlaması için kullanılacak aracın türüne göre değişir. Ayrıca, araba kiralama süresinin uzunluğu da fiyatlarda belirgin bir artışa neden olur.

Kiralamaya başlamadan önce araca daima bir göz atmak önemlidir. Kontrol etmek istediğiniz arabaya dikkatlice bir bakış atın ve kontrol edin. Araç dıştan veya içten arızalıysa, bu durum kiracıya bildirilmelidir. Arabanın güvenli bir şekilde teslim edildiğinden emin olmak için, aracın tüm bileşenlerini kontrol etmek iyi bir fikirdir.

Antalya’da araba kiralama yapmak daha kolay hale gelmiş ve hizmet sektörünün cazibesi seyahat edenleri çekmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti önemli bir unsurdur ve araç sağlayıcılarının deneyim ve tecrübelerini kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaları gerekir. Ayrıca, araba kiralama sözleşmesindeki her şeyi okuyup anlamak da müşterilerin kendileri için en uygun fırsatları almaları için çok önemlidir.

Antalya’da araba kiralama sözleşmeleri, çeşitli fiyat seçenekleri, avantajlı ödeme koşullarında ve iyi bir müşteri desteğiyle sunulmaktadır. Her kiralama seçeneğini ayrıntılı olarak inceleyerek, yakından izlenen güvenlik standartlarını takip ederek ve kaliteyi her zaman ön planda tutarak kiralamalardan maksimum faydayı elde etmek mümkündür.

Kiralama firmalarının verdiği her türlü özellik ve avantajı karşılaştırarak, Antalya’da araba kiralamak için en iyi fırsatın ve en uygun seçeneğin bulunması gerekir. Böylelikle, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Antalya’da En Uygun Kiralama Fırsatları arasında seyahat etmeyi seven herkesin kolayca kiralamalarına imkan sağlayabilir.

antalya araba kiralama

Antalya’da Güvenilir Araç Kiralama Firmaları

Antalya, Türkiye’nin en büyük turizm merkezlerinden biridir ve hem Türk vatandaşları hem de yabancı turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği bir şehirdir. Bu yüzden Antalya’da güvenilir araba kiralama hizmeti almak çok kolaydır. Ancak, aracınızı seçerken, kiralama şirketinin ne zaman kiralama yaptığı, o şirketin ücretli hizmetleri, fiyatları ve daha önemlisi aracın iyi durumda olup olmadığı gibi şeyleri dikkate almanız gerekir.

Güvenilir araba kiralama için, öncelikle aracınızı kiralamak istediğiniz kiralama şirketinin araba kiralama hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Antalya’daki araba kiralama şirketleri, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında, aracın kiraya verilme süresi, aracın içi ve dışındaki temizlik hizmetleri, araca entegre edilen GPS, aracın yakıt depoları, kiralama sırasında araca konulan ekstra donanımlar ve daha fazlası yer almaktadır.

Ücretleri konusunda, Antalya’daki araba kiralama şirketleri, kullanıcılarına çeşitli fiyat seçenekleri sunmaktadır. En iyi fiyat seçeneklerini bulmak için, şirketin kiralama fiyatlarını karşılaştırmanız gerekecektir. En iyi fiyatları bulmak için, internetten kiralama fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Fiyatlara ilave olarak, aracınızın ne kadar süre kiralama ödemesi yapacağınızın da dikkate alınarak, aracınızı kiralamak istediğiniz kiralama şirketinin araca uyguladığı ücretleri karşılaştırmanız, en uygun seçenekleri almanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, aracın arızalanmaması için, aracın iyi bir şekilde bakımının yapıldığından emin olmalısınız. Bu nedenle, araca kiralama yapmak istediğiniz güvenilir araba kiralama şirketinin aracın durumunu kontrol ettikten sonra kiralama yapmanız önerilir. Kiralama şirketinin kiralama hizmetlerinin kullanıcıların memnuniyetini sağlaması ve aracın sizin için uygun olduğundan emin olmak için, kiralama şirketinin aracı inceleme ve test sürüşü yapmak ve aracın kiralama süresince arıza olup olmadığını kontrol etmek gerekmektedir.

Antalya’da güvenilir araba kiralama şirketleri, müşterilerine sundukları hizmetlerle, kullanıcıların aracını rahat ve konforlu bir şekilde kullanmalarına imkan sağlamaktadır. Bu şirketler, aracın kalitesinden emin olmak ve en uygun fiyatları almak için, kiralama hizmetlerinde rekabet ortamının hakim olduğu uzun süredir güvenilir hizmetler sunmaktadır.

antalya araba kiralama

Antalya Arası Ulaşımda Araç Kiralama İpuçları

Antalya arası ulaşımda araba kiralamak, ülkemizin en popüler tatil şehrine kolay ve rahat bir şekilde ulaşmanın konforlu ve uygun fiyatlı bir yoludur. Araç kiralama, kişisel ve ticari olarak her tür iş ve eğlence için uygun farklı araç seçenekleri sunmaktadır. Yolculuklarınız için doğru aracı kiralamak, yolculuğunuzdaki başarının temelini oluşturan önemli bir unsur olacaktır. Aşağıdaki ipuçları, Antalya arası ulaşımda araba kiralama işleminizi kolaylaştıracaktır.

İlk önce, arabanızı ne zaman ve nereden kiralayacağınıza karar vermelisiniz. Bir araba kiralama şirketiyle anlaşma yapmanın en iyi zamanı, aracınızı kiralamak için çok yakın bir tarihte isenizdir. İkinci olarak, arabanızı ne tip araca ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Üç kişi veya daha fazla kişi için büyük bir minibüs aracını kiralamak, küçük bir aile aracını kiralamaktan daha ekonomik olabilir. Ayrıca, aracın güvenilirliği, yakıt verimliliğine ve genel görünümüne bakmak için çok dikkatli olmalısınız.

Son olarak, aracınızı kiralayıp teslim etmek için araba kiralama şirketinin tüm prosedürlerini detaylı bir şekilde anlamanız gerekir. Çoğu araba kiralama şirketi, aracınızı teslim etmeden önce kredi kartınızdan onay alır. Antalya arası ulaşımda araba kiralama işlemi, sözleşmenin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi ve kullanım sözleşmesinin aracın üzerindeki anahtarı teslim alana kadar anlaşılmasıyla tamamlanır.

Antalya arası ulaşımda araç kiralama işlemi, arabanızı güvenli bir şekilde kiralamak için takip edilmesi gereken birkaç basit kurala sahiptir. Aracınızı, tüm sözleşme üzerindeki prosedürlere tam olarak uygun bir şekilde kiralamak, arabanın Antalya arası ulaşımda güvenle kullanılmasını sağlayacaktır.

antalya araba kiralama

Antalya’da Araç Kiralama ve Güvenlik Önlemleri

Antalya, Turizm yönelimli olan Türkiye’nin en popüler şehirlerinden biridir. Burada, hemen hemen her yıl farklı turistler tarafından ziyaret edilir. Antalya’da dolaşmak ve gezmek isteyenler, istedikleri zaman araba kiralayabilirler. Bu şehirde araba kiralamak özellikle turistler için çok kullanışlıdır.

Antalya’da araba kiralamaya karar verdiyseniz, birçok araba kiralama şirketinden seçim yapabilirsiniz. Ancak, öncelikle aracın güvenliği için önlemler almanız gerekir. Özellikle, aracı siz kiraladığınız şirketin güvenliğini onayladığınızdan emin olun. Ayrıca, kiraladığınız araç hakkında doğrulama yapmak için aracın ruhsatının ve plakasının doğru olduğundan emin olmak için araç kaydını kontrol etmeniz gerekir. Kiraladığınız aracın güvenlik önlemlerinin alınmadığından emin olmak için aracın arıza ve çalışma durumunu kontrol etmelisiniz.

Antalya’da araba kiralamak için başka temel güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Bunlar, aracın kiraya verilmesi öncesinde aracın fiziksel durumunu kontrol etmek, aracın sigortasının olup olmadığını kontrol etmek ve aracı kiralamak için ilgili yasaların takip edilmesidir. Bunların yanı sıra, aracı kiralamadan önce aracın kiralama süresi ve sınırları hakkında bilgi almak da önemlidir. Ayrıca, aracın kiralama ödemelerinin yapılma saatleri, masraflar ve iade şartları hakkında bilgi edinmelisiniz.

Antalya’da araba kiralama işlemlerini gerçekleştirmeden önce, işlemi gerçekleştirecek şirket hakkında araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Şirketin deneyimli personeli ve iyi iletişim yetenekleri olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Şirketin sunduğu fiyatların piyasadaki standartlara uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla birlikte, kiralık aracın güvenliği, ne kadar sürülebilir olduğu ve aracın kusursuz bir durumda teslim edilip edilmeyeceği hakkında da bilgi edinmelisiniz.

Son olarak, Antalya’da araba kiralamayı gerçekleştirmeden önce, aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

 • Kiralık aracın çalışma durumunu test etmek.
 • Kiralanan aracın kiraya verilmesi için gerekli yasaların takip edilip edilmediğini kontrol etmek.
 • Kiralık araç için uygun olup olmadığını kontrol etmek.
 • Kiralanan aracın sigortalanıp sigortalanmadığını kontrol etmek.
 • Kiralama ödemelerinin saatlerinin ve sınırlarının bilinmesi.
 • Kiralanan aracın iade şartlarının bilinmesi.
 • Kiralanacak aracın teslim edilip edilmeyeceğinin kontrol edilmesi.

antalya araba kiralama

Antalya, Türkiye: Ucuz Araba Kiralama

Antalya Araç Kiralama Ekonomik, lüks 7-9 koltuklu arabalar ve daha fazlası için fırsatları arayın ve karşılaştırın Online rezervasyon Teslim Alım Konumu Araba farklı bir yerde teslim edilecek Teslim alma tarihi: Ct 24 Haz 2023 10 00 Teslim etme tarihi: Sa 27 Haz 2023 10 00 Sürücü 30-65 yaş arası mı? Kredi kartı masrafı yok.

Git

antalya araba kiralama

Ucuz Antalya Araç Kiralama, 75+ Rent a Car Fiyat Karşılaştır

Antalya Araç Kiralama Noktaları Antalya Aksu 609,29 TL Antalya Alanya 1.327,51 TL Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı 799,00 TL Antalya Antalya Havalimanı 580,00 TL Antalya Belek 1.050,00 TL Antalya Kemer 1.461,76 TL Antalya Konyaaltı 845,75 TL Antalya Kundu 1.050,00 TL Antalya Lara 1.236,17 TL Antalya Merkez 759,00 TL Antalya Muratpaşa 1.050,00 TL.

Git

antalya araba kiralama

Günlüğü ₺ 542’den başlayan Antalya Araç Kiralama

Günlüğü ₺ 542’den başlayan Antalya Araç Kiralama – KAYAK ile Kiralık Araba bulun İşletmeler için KAYAK YENİ Antalya’da araç kiralama Aynı iade yeri Sürücü yaşı: 26-65 27.6 Sal Öğle 4.7 Sal Öğle Ara KAYAK seyahat severler tarafından neden tercih ediliyor %37 veya daha fazla tasarruf sağlayın Tek bir aramayla çok sayıda seyahat sitesini karşılaştırın.

Git

antalya araba kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama 726 TL başlangıç fiyatıyla

Antalya Havalimanı’nda ucuz kiralık araç bulun Seçenek 1: Kompakt 2-3 kapı günlük sadece 726 TL. 4 koltuk.3 bagajlık yer var.Seçin. Kompakt 2-3 kapı 4 3 En popüler veya benzeri Başlangıç fiyatı: 726 TLgünlük Fırsatları görüntüleyin Seçenek 2: Ekonomi 4-5 kapı günlük sadece 771 TL. 4 koltuk.2 bagajlık yer var.Seçin. Ekonomi 4-5 kapı 4 2 En popüler.

Git

antalya araba kiralama

Antalya Araç Kiralama

Dünyanın pek çok farklı noktasında araç kiralama hizmeti sunan Enterprise, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelen Antalya’da da bütçenize en uygun aracı sunuyor.

Git

Antalya Merkez Araç Kiralama

Antalya şehir merkezinden her noktaya Antalya araç kiralama seçenekleri ile ulaşmanız mümkün. yolcu360 araba kiralama konusunda Antalya’da büyük bir ağa sahip ve uygun fiyatlarla size karşılaştırma imkanı sunmakta.

Git

Antalya Araç Kiralama

Alış Tarihi Alış Saati Dönüş Tarihi Dönüş Saati İndirim Kodunu Gir Antalya’da Araç Kiralayarak Şehri Keşfedin! Ucuz Araç Kiralama Ucuz araç kiralama ile bütçenize en uygun aracı sizlere en iyi kalitede sunuyoruz. Türkiye’nin turizm cenneti Antalya, sadece yaz mevsiminde değil her mevsim ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Git

Antalya Araç Kiralama

Anasayfa › Araç kiralama › Antalya Havalimanı Dış Hatlar Araç Sınıfı Ekonomi Medium Lüks SUV 7+ Koltuk Yakıt tipi Dizel Benzin Vites tipi Manuel Otomatik Eko Benzer Araçlar Citroen Elysee Benzinli Manuel veya benzeri Benzin Manuel 5 Kişi 6 Gün 174 EUR 29 EUR Günlük Tutar Aracı Seç Eko Benzer Araçlar Fiat Egea Benzin Manuel veya benzeri Benzin.

Git

Antalya Araç Kiralama, Antalya Rent a Car

Antalya şehir içi kiralamaları genelde şirketlere araç kiralama yapmak için aylık araç kiralama, haftalık veya yıllık araç kiralama şeklinde yapılır. Antalya günlük araç kiralama da kent içinde seyahat etmek için ihtiyaç duyulur.

Git

Nissa Car Rental

Nissa Car Rental olarak araç kiralamada cazip fiyat garantisi ile Türkiye`nin her yerinde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Özel indirimleri sakın kaçırmayın ANTALYA ARAÇ KİRALAMA KAYSERİ ARAÇ KİRALAMA Aklınız kalmasın! Nissacarrental’dan ödeme yaparken %100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure SSL ile Güvence .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
jaguar i pace

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.