1. Anasayfa
 2. Otomobil

Araba Şişme Yatak

Araba Şişme Yatak

Çok sayıda araba kamp yapmayı sevenler için araba şişme yataklar oldukça iyi bir alternatif sağlıyor. Küçük, kolay taşınabilir ve kurulumu hafif bir yatak yapısıyla araba şişme yataklar çok sayıda avantaj sunmaktadır. Uygun fiyata ve küçük bir paket içerisinde, araba şişme yataklar, araba kamplama maceralarının keyfini çıkarmak için harika bir seçimdir.

Uzun bir yolculuk sırasında araba şişme yataklar, arabanın arka koltuğunda uzun süre oturan kişiler için de çok kullanışlı bir seçenek sunmaktadır. Uzun süre oturmanın çok rahatsız edici olmasından kurtulmak için, arabanın arka koltuğuna araba şişme yatak yerleştirilebilir ve arka koltuk arkadaşlarınızla birlikte konforlu bir uyku alanı oluşturabilirsiniz.

Özellikle açık alanlarda kamp yapmayı sevenler için de araba şişme yataklar çok sayıda avantaj sağlar. Çoğu araba şişme yatak kurulumu kolaydır ve bazıları herhangi bir takviye özelliği içermez. Ayrıca, araba şişme yatakların kurulumu ve taşıması kolay olduğundan açık alanlarda herhangi bir ağır işlemeye gerek yoktur. Sadece bir şişme pompası ile hava alma işlemi yapılarak araba şişme yatakların kurulumu tamamlanabilir.

Uygun fiyata ve küçük bir paket içerisinde araba şişme yataklar, araba kamplama maceralarının keyfini çıkarmak için harika bir seçimdir. İncelemelerinize dayanarak en iyi araba şişme yataklarını seçebilir ve arabanıza yükleyebilirsiniz. Sonuç olarak, araba şişme yataklar büyük ölçüde araba kamp yapmayı sevenler için birçok faydalı özelliği barındırıyor.

araba şişme yatak

Araba Şişme Yatak Nedir?

Araba Şişme Yatak, arabaların sürücülerinin uykusu esnasında arabanın hareketini kontrol etmesine yardımcı olan bir özellik olarak tanımlanabilir. Şişme yatak, düşük bir basınca sunulan hava ile şişerek arabanın içinde sürücüyü destekler. Şişme yatak arabalar için özel olarak üretilmektedir ve konfor ve güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Bu yatakları kullanmak, sürücüleri uyararak arabanın sağlam bir şekilde idare edilmesini sağlar. Araç, çarpışmadan önce sürücüyü arabanın koltuğuna doğru yönlendirmek için önemlidir.

Şişme yataklar arabalar için çok önemlidir. Arabaların daha hızlı hareket etmesine rağmen, sürücülerin uykusundan önce arabanın kontrol edilmesi gerekmektedir. Şişme yataklar, bu tür durumlarda sürücünün rahat uyumasını ve arabanın kontrolünün sağlanmasını sağlar. Olağanüstü durumlarda, şişme yataklar araba güvenliğini arttırır. Şişme yataklar ayrıca, arabanın hareket halindeyken çarpışmama olasılığını önemli ölçüde azaltır.

Şişme yataklar, arabalar için kullanılan çeşitli diğer donanımlarla birlikte kullanılmaktadır. Bu donanımlar arasında; emniyet kemeri, hava yastıkları, güvenlik kameraları, hareket sensörleri ve diğer otomatik sürüş sistemleri yer almaktadır. Şişme yataklar, arabanın hareket hızının kontrol edilmesi ve arabanın çalışması için gerekli olan güvenlik donanımları ile birlikte kullanılmaktadır. Şişme yataklar, sürücünün dikkatsizlikten kaynaklanan kazalara karşı korunmasını sağlar.

Şişme yataklar, çoğu araba için uygun fiyatlarla mevcuttur. Şişme yataklar, çoğu araba için uyumlu olan standart özellikleri, fiyatları ve uygunluk seviyeleriyle mevcuttur. Şişme yataklar çoğu arabanın emniyet kontrollerinden geçer ve uygunluk standardını sağlamak için denetlenir. Çoğu marka şişme yatakları arabalar için uygun fiyatlara sahiptir. Şişme yataklar, otomobille birlikte kullanılmak üzere üretilmiş mevcut yedek parçalardır.

Şişme yataklar, araba güvenliğini sağlamak için önemli bir özelliktir. Şişme yataklar, araba kullanıcılarının dikkatini arttırarak arabanın kontrolünü sağlamalarına yardımcı olur. Şişme yataklar, arabanın kaza gibi trajik durumlara karşı korunmasını sağlar. Şişme yataklar, araba sürücülerinin emniyetlerini ve rahatlıklarını arttırmak için tasarlanmış donanımlardır.

araba şişme yatak

Araba Şişme Yatakların Faydaları

Araba şişme yatakları, araba sürücülerinin yolculuklarını daha konforlu ve rahat hale getirmek için tasarlanmış özel yataklardır. Fiziksel konforu arttırmayı amaçlayan bu yataklar, kalıcı ve hafif yapısıyla araba koltuklarından daha rahat. İçinde kullanılan özel şişme köpükleri, şişme yatakların konforunu artırırken, kalıcı yapısı sayesinde de istenilen her şekilde kalıcıdır. Güvenlik açısından, özel şişme köpükleri arabalar için bir emniyet örtüsü görevi görerek, arabayı şişme yatağa çarpmadan veya arabanın bükülmesini önleyerek güvenli bir sürece katkı sağlar. Şişme yataklar, araba sürücülerinin arabayı sürerken dikkatini dağıtmamasının yanısıra yolculuklarının rahat ve konforlu olmasını sağlar. Bu araba şişme yatakları, her araba için özel olarak tasarlandıkları için konforlu ve pratik çözümler sunarlar.

Şişme yataklar, araba sürücüsüne arabadaki hava şartlarının kontrol edilmesini sağlayan özel bir seçenek sunar. Yatakların üzerinde bulunan mekanik kontrol cihazları sayesinde, arabanın ortamını her istenilen sıcaklık ve nem ayarına ayarlayabilirsiniz. Şişme yataklar aynı zamanda, araba sürücüsünün yolculuğunu daha rahat bir hale getirerek daha uzun mesafeler kat etmesine de yardımcı olur. Şişme yataklar, mükemmel bir şekilde arabanın iç konforuna katkıda bulunurken, aynı zamanda araba için mükemmel bir güvenlik sistemi oluştururlar.

Şişme yataklar arasında fiyat aralıkları oldukça geniştir. Sıklıkla kullanılan şişme yataklar, araba modeline ve konfor ihtiyaçlarına göre farklı kalite ve malzeme seçimleri ile değişmektedir. Bir araba şişme yatak alırken, tüketicilerin özellikle arabanın ne kadar arka koltuğuna ihtiyacı olduğuna dikkat etmesi gerekmektedir. Bu araba şişme yataklarının, aracın özelliklerine karşılık gelen kaliteye sahip olmasına da dikkat etmek önemlidir.

Araba şişme yatakları, araba sürücüsünün yolculuklarını şık ve konforlu bir hale getirirken, aynı zamanda arabanın güvenliğini de artırır. Şişme yatakların aracın güvenliğine katkıları arasında, arabanın kaza anında bükülmesini, çarpma etkisini veya hava koşullarının bozulmasını engelleme gibi avantajları da vardır. Şişme yataklar arabaya güvenlik ve konfor arttırıcı özellikleri sayesinde oldukça popülerdir ve araba sürücüleri tarafından sıkça tercih edilmektedir.

araba şişme yatak

Araba Şişme Yatak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araba şişme yataklar, araba kullanıcılarının konforlu ve güvenli bir uyku saatleri geçirmelerini sağlamak için tasarlanmış ürünlerdir. Autodromlar veya off-road koşullarında araba yolculukları için ideal ürünlerdir. Şişme yataklar sürücünün komforu ve güvenliği için tasarlanmıştır. Bu yüzden araba şişme yatak seçerken dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Birincisi, araba şişme yataklar, her araba kullanıcısının hayatının farklı kısımlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunun nedeni, arabanın içerisinde farklı türde ürünleri barındırmasına bağlıdır. Örneğin, aracın arka kısmında çok fazla eşya olduğunda, bu şişme yatakları oraya koyulamaz. Bu nedenle araba şişme yatakları seçerken, arabanın içerisindeki alanın genişliği ve eŞyaların yerleştirilmesi dikkate alınmalıdır.

İkincisi, araba şişme yataklarının fiyat bilgileri göz önünde bulundurulmalıdır. Bu ürünlerin fiyatlandırılması özelliklerine ve kalitesine bağlıdır. Genellikle, araba şişme yataklarının daha kaliteli ve dayanıklı olması için daha yüksek bir ücret ödenmesi gerekir. Bu nedenle, her araba şişme yatak seçerken, fiyat bilgilerini kontrol etmek önemlidir.

Üçüncü olarak, araba şişme yataklarının özellikleri de dikkate alınmalıdır. Bu özellikler, her araba şişme yatak için farklı olabilir. Özellikle, yatakların kurulması veya paketlenmesi konusunda özellikler farklılık gösterebilir. Ayrıca, araba şişme yataklarının yanan gürültü seviyesi, sertliği ve konforu da önemlidir. Bu nedenle, araba şişme yatak seçerken, özelliklerini kontrol etmek önemlidir.

Son olarak, araba şişme yataklarının kalitesi de önem arz etmektedir. Kaliteli araba şişme yataklar, çok daha iyi konfor ve uyku saatleri sağlayacaktır. Bu nedenle, araba şişme yatak seçerken, kalitesine de dikkat etmek önemlidir.

Bu nedenle, araba şişme yatak seçerken, arabanın içerisindeki alan, fiyat bilgisi, özellikleri ve kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede araba şişme yataklarının konforlu ve güvenli bir uyku saatleri geçirilmesi sağlanacaktır.

araba şişme yatak

Çocuklara Uygun Araba Şişme Yatakları

Çocukların birçok zevkleri vardır ve araba şişme yatak bunlardan biridir. Bu çocukların güvenli ve eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşamalarına olanak sağlayan yataklar; çocukların araba sürmeyi öğrenmesine yardımcı olur ve arabalar arasında hareket ederken eğlenmelerini sağlar. Bu şişme yataklar çocukların araba sürme işine ilgi duymasını ve araba sürmeyi öğrenmesini kolaylaştırır.

Çocuklar için araba şişme yataklar her yaştaki çocuk için mükemmel bir seçenektir. Çocuklar bu yataklarla araba sürmeyi öğrenirken güvenli ve keyifli bir deneyim yaşayabilirler. Çocukların araba sürmeyi öğrenmede araba şişme yataklarından en iyi sonuçlar almaları için dikkatli bir şekilde tasarlanmışlardır. Bu özel olarak tasarlanmış yatakların her biri çocukların araba sürmeyi öğrenmelerine yardımcı olmak için çeşitli özelliklere sahiptir.

Çocuklar için araba şişme yataklarının tasarımı güvenlik ve konfor açısından çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuğun güvenlik için tekstil malzemesi ve sünger kullanılarak yapılır. Ayrıca araba şişme yataklarına özel emniyet kemeri sistemi de entegre edilir. Böylece çocuklar araba sürmeyi öğrenirken güvenli ve rahat bir pozisyonda oturabilir.

Çocuklar için araba şişme yatakları farklı renk, boyut ve tasarımlarda mevcuttur. Çocuklar aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli modelleri tercih edebilir. Bu şişme yataklar ayrıca arabalarda güvenlik için özel olarak tasarlanmıştır. Belirli araba modellerine özel olarak tasarlanmışlardır. Araba şişme yataklarının kurulumu kolay ve çocukların araba sürmeyi öğrenmeleri için ideal.

Bu araba şişme yatakları çocukların araba sürmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmışlardır. Çocukların araba sürmeyi öğrenmesine yardımcı olmalarının yanı sıra araba sürmeyi öğrenme sürecini de güvenliileştirmek için özelliklerle donatılmışlardır. Bu tür yataklar, çocukların araba sürmeyi öğrenmesinde ve geliştirmesinde büyük rol oynar.

araba şişme yatak

Araba Şişme Yatak Modelleri

Araba şişme yatakları, araba seyahatlerindeki konforu arttıran harika bir ürün. Araba şişme yataklar, arabanızın bazı modeli için yolcu koltuğuna monte edilebilen veya arabanın arka bölümüne konan şişme yataklar şeklinde mevcuttur. Şişme yataklar, seyahat sırasında konforu arttırmak için arabanın içine yerleştirilen, hafif ve şişkin bir malzemeden oluşurlar. Şişme yataklar sadece seyahat sırasında konforu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda araba içerisinde çocuk veya evcil hayvan taşınması için de ideal bir seçimdir.

Araba şişme yatak modelleri, arabanın arka koltuklarına monte edilen şişme yataklar, koltuk arkalıklarına yerleştirilen şişme yataklar ve merkezi konsole monte edilen şişme yataklar gibi çeşitli modelleri mevcuttur. Şişme yataklar genellikle %90-100 oranında hava ile doldurulur. Bunlar, hava basıncının kesilmesi durumunda otomatik olarak hava basıncını tekrar yükseltmek için hava pompaları ile birlikte gelir.

Araba şişme yatak modelleri arasında farklı ebatlarda, renklerde ve tasarımlarda olanlar mevcuttur. Şişme yataklar, her yaş ve her vücut tipi için ideal olarak tasarlanmıştır. Kullanıcının arabanın içine konan şişme yatakların ne kadar konforlu olduğuna karar vermesi için, şişme yatakların üreticisinin özelliklerini, üretim maliyetlerini ve diğer özelliklerini incelemelidir.

Kullanıcılar, arabanın arka bölümüne yerleştirilen şişme yatakların konforunu arttırmak için, araba şişme yatak modellerinin geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilirler. Özellikle yolculuk sırasında uykuya veya diğer dinlenme sırasında konfor için kullanılan araba şişme yatak modelleri için, arabanın arka bölümündeki koltuk arkalıkları üzerine yerleştirilen şişme yatakların konforlu bir çözüm sunması beklenmektedir.

Şişme yataklar, arabanın arka koltuklarına veya arabaya monte edildikten sonra, arabanın arka bölümünde ayak veya oturma alanları oluşturmak için de kullanılabilir. Şişme yataklar, araba içi çocukların veya evcil hayvanların ekstra konforu için de kullanılabilir. Şişme yataklar, araba içerisinde farklı şekillerde yerleştirilerek arabanın arka bölümüne çok kolay bir şekilde monte edilebilirler.

Araba şişme yatak modellerinin satın alınması, fiyatları, özellikleri ve üreticileri de dikkate alınarak yapılır. Araba şişme yataklarının satın alınması için, öncelikle üreticinin özellikleri, ürün özellikleri, üretim maliyetleri ve diğer özellikleri incelenmelidir. Üreticinin ürün kalitesine, tasarımına, ebatlarına ve maliyetlerine göre satın alınmış şişme yataklar, arabanın arka bölümünde çok konforlu bir uyku veya dinlenme alanı oluşturmak için kullanılabilir.

araba şişme yatak

Araç İçi Şişme Yatak Fiyatları ve Kampanyaları

Araç İçi Şişme Yatak Fiyatları ve Kampanyaları – Trendyol .

Git

araba şişme yatak

Şişme Araba Yatak Fiyatları ve Modelleri

şişme araba yatak ile ilgili 63 ürün bulduk Sıralama Bestway Şişme Araba İçi Yatak Kzl-1909025 314 479,00 TL Bermuda Kızılkaya Araç Içi Şişme Yatak Araba Arka Koltuk Yatağı + Şişirme Pompası 414 655,00 TL Shibo Şişme Araba Koltuğu Yatağı + Araç Pompası 563 549,00 TL Mobee Araç Içi Şişme Yatak Şişirme Pompası Çadır Yatağı Araba Yatağı 50 589,95 TL.

Git

araba şişme yatak

Şişme Yatak & Şişme Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Bestway Çift Kişilik Şişme Yatak -2 Adet Yastık Ve El Pompası Hediye 203cmx152cmx22cm 67374. 2631 629,90 TL. Sepete Ekle. Sepete Eklendi. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava. 2. Bestway Bestway Pavillo Çift Kişilik Pompa Ve 2 Yastık Dahil Şişme Yatak 67002.

Git

araba şişme yatak

Amazon: Araç Şişme Yatak

Araba İçi Şişme Yatak 2 54940TL Teslim aralığı: 22 Haziran Perşembe – 23 Haziran Cuma Kargo BEDAVA Siyah Araç İçi Şişme Yatak 91x197cm +Şişirme Pompası+Mini Led Işık 54995TL Teslim aralığı: 22 Haziran Perşembe – 24 Haziran Cumartesi Kargo BEDAVA.

Git

araba şişme yatak

Şişme Yatak Fiyatları ve Şişme Yatak Modelleri

Şişme Yatak 25 Ürün Listeleniyor Bestway Çift Kişilik Yatak+Pompa 203x152x33 cm 67464 719,90 TL Kargo Bedava Mağazadan Teslim Seçeneği Hızlı Teslimat Bestway Asortı Yastık 42x26x10 cm 67121 36,99 TL Mağazadan Teslim Seçeneği Hızlı Teslimat Bestway Çift Kişilik Şişme Yatak+Pompa 36 cm 67725 1.129 TL Kargo Bedava Mağazadan Teslim Seçeneği.

Git

Araç İçi Şişme Yatak Fiyatları

Araç İçi Şişme Yatak fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Araç İçi Şişme Yatak fiyat avantajını yakala! Cimri’da senin için 127 adet Araç İçi Şişme Yatak ürünü bulduk.

Git

Şişme Yatak

Araba içi şişme yataklar, yolculuk esnasında rahat bir uyku deneyimi sağlamak isteyen yolcular için idealdir. Aynı zamanda kampçılar ve çadır severler için de pratik bir çözümdür. Sırala: Göster: Araç İçi Araba Koltuk Arkası Şişme Yatak + Çakmaklık Pompalı Bej 599,80 TL 668,90 TL.

Git

Araba Şişme Yatak Fiyatları

Araba Şişme Yatak fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Araba Şişme Yatak fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 271 adet Araba Şişme Yatak ürünü bulduk.Araba Şişme Yatak kategorisinde en favori Açık Hava, Deniz ve Spor Oyuncakları, Oto Koltuk Minderi, Deniz Yatağı, Şişme Yatak, Oto Piknik-Kamp Ürünleri .

Git

LKC Şişme Araba Koltuğu Yatağı Gri

Araç İçi Şişme Yatak kategorisinde en çok favorilenen 2. ürün LKC Şişme Araba Koltuğu Yatağı Gri- Otomobil Arka Koltuk Için Şişme Yatak MSEEGRI Satıcı : Peşin Fiyatına 3 Taksit! 539,90 TL Koleksiyona Ekle Sepete Ekle Sepete Eklendi Favorilere Ekle 15 saat 59 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda! 62631 favori Öne Çıkan Bilgiler.

Git

Şişme Yatak Tamir Kiti Modelleri & Fiyatları

Araç Içi Şişme Yatak Araba ve Kamp Yatağı Çanta Elektrikli Pompa Tamir Kiti ve Yastıklı Yatak Seti. 699,00 TL %10. 629,10 TL. Protonust Şişme Yatak Araba ve Kamp Yatağı Çanta Elektrikli Pompa Tamir Kiti ve Yastıklı Yatak Seti. 989,90 TL.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.