1. Anasayfa
 2. Yemek

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik

Bernardo 12 kişilik yemek takımları, özellikle evinizin büyük çaplı toplantıları için mükemmel bir seçim olacak. Bu set, yeterince koyu kahverengi çizgi desenleri ile oldukça klasik bir görünüme sahiptir. Yemek takımı tepsi içinde 12 yemek tabağı, 12 çorba tabağı ve 12 salata tabağı ile gelir. Ayrıca 12 kişilik için 12 çatal, kaşık ve bıçak da bulunur.

Yemek takımı çok çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Üst tabaklar porselenden, ara tabaklar kapron veya teneke malzemelerden yapılmıştır. Porselen tabaklarının üstüne renkli çizgiler konulmuştur. Her bir tabağın üzerinde dört farklı çizgi deseni vardır. Böylece her tabak farklı bir dizayna sahiptir.

Bernardo takımının büyük avantajı, dayanıklı ve hafif olmasıdır. Yemek takımı kapları çoğu temizlik ürününe karşı dayanıklı olduğundan, temiz tutmak kolaydır. Ayrıca bu küçük aksesuarlar hafif olduğundan kolayca taşınabilir. Bu takım tüm iletişim kurma veya renkli bir yemek için mükemmel bir egzotik seçimdir.

Bernardo 12 kişilik yemek takımı uygun fiyata ve kaliteli materyallerden yapılmış bir araya gelmiş bir üründür. Bu takım klasik bir görünüme sahiptir ve çok kullanışlıdır. Makul bir fiyata kusursuz bir yemek takımı için mükemmel bir seçimdir.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımının Özellikleri

Bernardo Yemek Takımı 12 kişilik olarak tasarlanmış bir üründür. Bernardo markasının kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Yemek takımı, kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çelik, güvenilir ve dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Bununla birlikte, Bernardo yemek takımının üzerinde, pürüzsüz ve parlak bir yüzey katmanına sahiptir. Bernardo markasının bu yemek takımı, 12 kişilik olarak üretilir. Yemek takımının her biri, 3 kişilik olacak şekilde 4 adet çatal, kaşık ve bıçak ile birlikte gelir. Bununla birlikte, Bernardo yemek takımının bazı özellikleri vardır. Örneğin, ürünler kolay temizlenir. Hem el yıkanabilirler hem de makinada yıkanabilirler. Ayrıca, ürünler uzun vadede renginin aynı kalmasını sağlar. Bernardo yemek takımı, aynı zamanda kırılmaz ve paslanmaz özelliğe sahiptir. Yemek takımı, rutubet ve nemden korunarak da saklanabilir.

Bernardo yemek takımının satış fiyatı, ürünün kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bernardo yemek takımının fiyatı, en çok tercih edilen satış sitelerinde ortalama olarak 129,00 TL’dir. Bununla birlikte, satış sitelerindeki fiyat aralıkları 100,00 TL’den 150,00 TL’ye kadar değişebilir.

Bernardo Yemek Takımının Özellikleri aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi gösterilmiştir:

Özellik Açıklama
Malzeme Kaliteli Paslanmaz Çelik
Kapasite 12 kişilik
Temizleme Makinada ve El Yıkanabilir
Renk Uzun vadede renginin aynı kalması sağlanır
Kırılma Kırılmaz
Paslanma Paslanmaz
Nem Koruması Var
Fiyat Aralığı 100,00 TL’den 150,00 TL’ye kadar

Bernardo Yemek Takımı 12 kişilik olarak tercih edilebilir. Her biri 3 kişilik olacak şekilde 4 adet çatal, kaşık ve bıçak ile birlikte gelir. Yemek takımı, sağlam bir malzemeden üretilmiştir ve son derece dayanıklıdır. Bununla birlikte, ürün kolay temizlenebilir ve uzun vadede renk açısından da dayanıklıdır. Bernardo yemek takımının satış fiyatı 129,00 TL’dir. Fiyat, ürünün niteliklerine bağlı olarak değişebilir.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımının Tasarımı

Bernardo yemek takımı 12 kişilik, artık evinizin en özel anları için tasarlanmıştır. Bu yemek takımı, gümüş gösterişli bir görünüme sahiptir ve her bütçeye uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Bernardo yemek takımı 12 kişilik, ürünleriyle göz doldurmasının yanı sıra, güvenilirlik ve kaliteyi de kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Bu yemek takımı, çelikten yapılmıştır ve paslanmaz, korozyona karşı dayanıklıdır.

Bernardo yemek takımı 12 kişilik, dört çeşit bileşen içerir: 12 adet yemek tepsisi, 12 adet tabak, 12 adet kaydırak ve 12 adet çatal bıçak çifti. Her bir parça, yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır ve her biri ayrı bir baskıyla bezenmiştir. Çelik malzemenin kullanımı, bu yemek takımının uzun ömürlü ve temiz tutulmasını kolaylaştırır.

Bernardo yemek takımı 12 kişilik, tüm ev eşyaları gibi, doğru kullanımla kullanılmalıdır. Bunların bakımı oldukça kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yemek tepsisi ve tabakların temizliği için sıcak su, sabun ve bir bez yeterlidir.

Bernardo yemek takımı 12 kişilik, her check-in yapılan, konuklara sunulan kaliteli bir sunumu sağlayan eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu yemek takımı, evinizin her köşesine şık bir hava katacak ve misafirlerinizi şaşırtacaktır.

Tüm konseptte Bernardo yemek takımı 12 kişilik kendi içinde bir klasik bir tasarıma sahiptir. Bu yemek takımı, her zevke ve tarza hitap eden tekdüze bir görünüme sahiptir. Sonuç olarak, her mutfak için son derece uygundur. Bernardo yemek takımı, evinizi zengin bir görünüme kavuşturmak için ideal bir seçimdir.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımının Fiyatları

Bernardo markasının 12 kişilik yemek takımları, çok sık kullanım için sağlam ve zarif bir seçim sunmaktadır. Tasarımıyla her yemeğe uygun, aradığınız, arzu ettiğiniz hava katacak Bernardo markası, çok cepheli ve zarif tasarımlarıyla mükemmel bir seçenek. Bernardo markasının fiyatları arasında büyük farklılıklar olmasına rağmen, kalitesiyle fiyatları arasındaki dengeyi yakalayan tasarımlarındaki üretim kalitesi, bu markaya önemli bir özellik katmaktadır.

Bernardo markasının 12 kişilik yemek takımları, temiz ve modern tasarımlarının yanı sıra, arzu ettiğiniz kalite ve mükemmel ürünleri tercih etmek için alışveriş için ideal bir seçenek sunmaktadır. 12 kişilik yemek takımı için çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Bernardo markasının bu tür ürünleri arasında; devamlılık serisi ve klasik serisi bulunmaktadır. Bernardo markasının 12 kişilik yemek takımlarının fiyatları arasında, klasik seriden devamlılık serisine çok büyük farklılıklar gözlemlenmektedir. Klasik serideki ürünlerin fiyatları en düşük olandan en pahalıya kadar değişmektedir. Örneğin, klasik seride en düşük fiyat olan ürünün fiyatı yaklaşık 100 TL iken, en pahalı olan ürünün fiyatı yaklaşık 600 TL’dir. Devamlılık seride ise en düşük fiyat olan ürünün fiyatı yaklaşık 150 TL iken, en pahalı olan ürünün fiyatı yaklaşık 1500 TL’dir.

Bernardo markasının 12 kişilik yemek takımlarında, ürünler çok sık kullanım için sağlam ve zarif bir seçim sunmaktadır. Bu yemek takımlarının çoğu, kolayca temizlenebilen ve sertliğinin ömrü uzatılması için korunmaları için uygundur. Ürünler çoğunlukla tabakla, fincan, çay takımları, sos bardakları ve tabak gibi parçaların bir arada bulunduğu takımlar olarak gelebilmektedir.

Sonuç olarak, Bernardo markasının 12 kişilik yemek takımları, kalitesiyle fiyatları arasındaki dengeyi yakalayan tasarımlarındaki üretim kalitesi, sağlam ve zarif seçenekleriyle, aradığınız havayı takımlarınızda yaratabilecek her yemeğe uygun ürünler sunmaktadır. Bu takımlar arasından arzu ettiğiniz kaliteyi ve mükemmel ürünleri tercih etmek için iyi bir seçenek sunmaktadır.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımının Yüzey Sertliği

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik, sağlamlık ve kalite için üretilmiştir. Bu modern ve zarif takım, pürüzsüz, mat yüzeyi ile dikkat çeker. Bu yemek takımı, şık ve zarif şekilleri ile modern tarzda tasarlanmıştır. Gümüş renkli, çelik alaşımlı ürünün üzerindeki çizgiler, çift taraflı çoğaltılmış polisaj işlemi ile tasarlanmıştır. Bu eşsiz yüzey sertliğine, çoğaltılmış polisaj işlemi ile sağlanmaktadır. Yüzeyin korunması için, ürünün üzerinde, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik alaşımları kullanılmıştır.

Yemek takımı, üzerinde bezelye, makarna, supa, tencere, ızgara tavası, ekmek kase, bulaşık tavası, makarna kase ve servis tepsisi ile gelmektedir. Yemek takımının çoğu parçası, dayanıklı paslanmaz çelik alaşımları ile üretilmiştir. Bu ürünler, sağlam, güvenilirdir ve yıllarca dayanacaklardır.

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik, kolayca temizlenebilir ve özenle imal edilmiştir. Tüm parçalar, yumuşak bez veya çamaşır suyu ile hafifçe temizlenebilir. Ürünün üzerindeki parlaklık, güçlü içerikli deterjanlar kullanılarak uzun süre korunabilir. Ürünün üzerindeki yüzey sertliği, çoğaltılmış polisaj işlemi ile sağlanmıştır. Ürünün üzerine, paslanmaz alaşımlarının koruyucu katmanı uygulanmıştır.

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik, aşağıdaki özellikleri ile öne çıkmaktadır:

 • Sağlam kalite
 • Şık ve zarif tasarım
 • Çoğaltılmış polisaj işlemi ile üretilmiş
 • Paslanmaz çelik alaşımlı
 • Kolayca temizlenebilir

Bernardo Yemek Takımı 12 Kişilik, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir ve uzun süreli kullanım için uygun hale getirilmiştir. Yüzey sertliği, çoğaltılmış polisaj işlemi ile güvenli bir şekilde sağlanmıştır. Ürünün üzerinde paslanmaz alaşımların koruyucu tabakası yer almaktadır.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımının Temizlenmesi

Bernardo Yemek Takımı, 12 kişilik ideal bir takım için tasarlanmıştır. Takım, üç farklı boyutta sınıflandırılmış, şık ve dayanıklı porselen kaplarla donatılmıştır. Siyah taşlama plaka üzerinde beyaz porselen kaplar, zarif görünümün yanı sıra, günlük kirlenmeye ve kırılmaya karşı korur. Yemek takımının her parçası için her bireyin kişisel kullanımını sağlamak için özel olarak tasarlanmış, kaliteli kumaş çantalar mevcuttur.

Bernardo yemek takımını temizlemek, çok önemlidir. Porselen kaplar çoğu zaman daha keten temizleyiciler ile temizlenmelidir. Sadece ılık su ve deterjan kullanın ve temizleme kabının kenarından sürtmeyin. Sert olmayan bir bez veya diş fırçası kullanılabilir, ancak porseleni dökülmesine neden olmamak için temizlemeyi hafifçe yapın.

Bernardo Yemek Takımı ayrıca diğer yemek takımlarından daha uygun bir fiyata sunulmaktadır. Her bireyin kişiselleştirilmiş çantaları dahil olmak üzere, tüm takım seti yaklaşık 70 Euro’ya satılmaktadır.

Tüm özellikleriyle, Bernardo Yemek Takımı, 12 kişilik takımlar için ideal bir çözümdür. Şık ve dayanıklı porselen kaplardan oluşan takım, kullanımı kolay bir temizlik sağlar ve her bireye özel çantalar da sunmaktadır. Bu özellikleri ve uygun fiyatıyla, Bernardo Yemek Takımı, eviniz için kusursuz seçim olacaktır.

bernardo yemek takımı 12 kişilik

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Bernardo Melodi 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 13.999,00 TL 12.999,00 TL %14 indirim İNCELE Elegant Kalypso Gold 12 Kişilik 55 Parça Yemek Takımı 13.999,00 TL 11.999,00 TL %8 indirim İNCELE Smooth Gold 12 Kişilik 55 Parça Yemek Takımı 11.999,00 TL 10.999,00 TL %8 indirim İNCELE Smooth Platin – 55 Parça Yemek Takımı 11.999,00 TL 10.999,00 TL.

Git

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bernardo Melodi 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 13.999,00 TL 12.999,00 TL %50 indirim yeni ürün İNCELE Naz- 12 Parça Gold Yemek Takımı 2.298,00 TL 1.149,00 TL %50 indirim İNCELE Naz Platin 6 kişilik 24 Parça Yemek Takımı 5.098,00 TL 2.549,00 TL %20 Sepette Ekstra İndirim 2.039,20 TL %14 indirim İNCELE.

Git

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo Yemek Takımı

Bernardo Yemek Takımı modellerini, çeşitlerini ve kullananların yorumlarını incele, Trendyol’a özel indirimli fiyatları kaçırma! . Büyük ailelerin ve kalabalık konukların ağırlanmasında Bernardo yemek takımı 12 kişilik modeller masalarda gereksinim duyulan tüm eşyaları içerir. Şık sunumuyla sevdikleriniz için .

Git

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bernardo 12 Kişilik Yemek Takımları

Bernardo Yemek Takımları Bernardo 12 Kişilik Yemek Takımları Sıralama 1 ürün listeleniyor Seçili filtreler 2 Kişi Sayısı 12 Kişilik Marka Bernardo Temizle Marka Kütahya Porselen Güral Porselen Korkmaz Karaca Güral Emsan Porland Schafer Aryıldız Arow Pierre Cardin.

Git

bernardo yemek takımı 12 kişilik

Bride To Be 12 Kişilik 57 Parça Yemek Takımı

Ürün Açıklamaları Taksit Seçenekleri İade Koşulları Bride To Be 12 Kişilik 57 Parça Yemek Takımı Ürün İçeriği; 12 Adet Servis Tabağı 12 Adet Çukur Tabak 12 Adet Tatlı Tabağı 12 Adet Komposto Kasesi 2 Adet Küçük Kayık Tabak 1 Adet Büyük Kayık Tabak 1 Adet Çorba Tenceresi ve 1 Adet Kapağı 2 Adet Tuzluk 2 adet Biberlik Malzeme: Fıne Bone.

Git

Natalıe Gold 12 Kişilik 53 Parça Yemek Takımı

Ürün Açıklamaları Taksit Seçenekleri İade Koşulları Natalıe Gold 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Ürünün İçeriği 12 Adet Servis Tabağı 12 Adet Çukur Tabağı 12 Adet Pasta Tabağı 12 Adet Kase 2 Adet Küçük Oval Tabak 1 Adet Büyük Oval Tabak 1 Tuzluk 1 Biberlik Ürün özellikleri Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Git

Bernardo İndirimleri ve Kampanyaları

Bernardo Cordy 6 Kişilik 24 Parça Stonware Yemek Takımı-prs-27 108 1.274,36 TL. Kargo Bedava. Bernardo Cordy – Emaye 20 Cm Sahan 5 289 TL. Kargo Bedava. Bernardo Yumurta Haşlama Makinesi . Ev hediyesi arayışında olanlar için Bernardo 12’li baharatlık seti, çeyiz seti, blendır seti, .

Git

Bernardo Natalıe Gold 12 Kişilik 53 Parça Yemek Takımı

Bu ürün Bernardo tarafından gönderilecektir.; Natalıe Gold 53 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Ürünün İçeriği12 Adet Servis Tabağı12 Adet Çukur Tabağı12 Adet Pasta Tabağı12 Adet Kase2 Adet Küçük Oval Tabak1 Adet Büyük Oval Tabak1 Tuzluk1 Biberlik Ürün özellikleriBulaşık makinesinde yıkanabilir.

Git

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Sizler için bu alanda uygun bir fiyat tablosu mevcuttur. 12 kişilik yemek takımı fiyatları sizler için özel indirime sahiptir. Özel kampanyalardan yararlanarak yüksek fiyatlı bir ürüne bütçenize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel ve gösterişli modelleri keşfederek sofranızı süsleyebilirsiniz.

Git

Bernardo Yemek Takımları

Bernardo Yemek Takımı için 22 sonuç bulundu. Sırala: Akıllı Sıralama Konum Seç Konuma Özel Teslimat Aynı Gün Teslimat ÜCRETSİZ KARGO Bernardo Arabesque – 24 Parça Yemek Takımı 2.878,00 TL 979,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı 1.137,43 TL 671,08 TL + ÜCRETSİZ KARGO.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.