1. Anasayfa
 2. Yemek

Bernardo Yemek Takımı 16 Parça Bim

Bernardo Yemek Takımı 16 Parça Bim

Bernardo markası, evlerde ve restoranlarda kullanılabilecek üstün kalite ürünler sunmaktadır. 16 parçalık Bernardo Yemek Takımı, evlerinizi konuklarınıza özel bir şekilde ağırlamanız için idealdir. Bu kaliteli yemek takımı, çizim teknolojisi ile üretilmiştir. Yemek takımı, üstün bir çizim performansına sahip olup, özel kaliteli bir metal görünümüne sahiptir. Bu özel görünümü, misafirlerinizin her zaman bildiği klasik görünüme uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşmaktadır. Bu 16 parça nefis görünümlü yemek takımının içinde 4 adet çorba kaşığı, 4 adet yemek kaşığı, 4 adet çatal, 4 adet bıçak bulunmaktadır. Tüm bu aksesuarlar, kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Bernardo Yemek Takımı, dayanıklı ve kullanışlıdır. Misafirlerinize kaliteli ve şık bir servis sunmak için kullanılabilecek olan bu yemek takımı, uzun süre kullanımınız için güvenilirdir.

Bernardo Yemek Takımı, sadece Bim’de satılmaktadır. Bim kampanyalarından ve aylık indirimlerinden faydalanarak, bu ürünü daha uygun fiyata alabilirsiniz. Uygun fiyata alabilmenin yanı sıra, ürünü evinize hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Yemek takımının tüm parçaları, evinize güvenli bir şekilde teslim edilir.

Bernardo Yemek Takımı 16 Parça, evlerinize konuklarınızın muhteşem bir atmosfere sahip olacağı ve konuklarınızın huzurlu bir ortamda kendilerini özel hissetmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yemek takımının kaliteli malzemeleri ve güvenli teslimatı, her zaman en iyi hizmeti vermek için güvenilirdir.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımının Özellikleri

Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşan kaliteli bir yemek takımıdır. Ürünün tasarımı modern ve rahat. Yemek takımı çok dayanıklı ve pratik. BIM mağazalarında satılan Bernardo Yemek Takımı, doğal ve silikonleştirilmiş yüzeyi sayesinde kolay temizleniyor. Gövdesi demir oksit ile kaplanmıştır. Yemek takımının özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

1. Kapaklı tencere. Kapaklı bir tencere, yemekleri kısa sürede pişirmek için kullanılabilir.

2. Fırın tepsisi. Deniz fokları deseniyle süslenmiş bu fırın tepsisi, tatlıların sunumu için kullanılabilir.

3. Tavalar. 3 farklı boyda tava ile birlikte gelen Bernardo Yemek Takımı, nefis yemekler hazırlamanız için ideal.

4. Çorba kasesi. Çorba kasesi, lezzetli çorbaların sunumu için kullanılır. Ayrıca, çorbaların daha uzun süre ısıtılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

5. Salata kasesi. Salata kasesi, doğal tatların korunmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yemek takımının salata kasesi kapaklıdır.

6. Kazan. Yemek takımının kazanı, sıcak veya haşlanmış yiyecekleri saklamak için idealdir.

7. Su bardağı. Halka şeklindeki bu bardak, yemekleri sıcak tutmak için ideal bir seçimdir.

8. Yemek tabağı. Yemek takımının yemek tabağı, uzun süre kaliteli ve sağlıklı bir yemek sunmak için özenle tasarlanmıştır.

Bernardo Yemek Takımı, BIM mağazalarında 16 parçadan oluşan bir set olarak satılmaktadır. Set fiyatı, BIM mağazalarının çeşitli kampanyalarından faydalanmak suretiyle farklı fiyatlara ulaşmak mümkündür. Bernardo Yemek Takımının özellikleri, yüksek kalite ve dayanıklılık göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımının 16 Parçası

Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşan bir yemek takımıdır. Bu yemek takımı, evlerde ve dış mekan yemeklerinde kullanılabilecek çeşitli tabaklar, çorba kasesi, kaşık ve çatal içerir. Bernardo Yemek Takımı’nın parçaları şunlardır:

 • 6 adet tabak
 • 6 adet yemek tabağı
 • 1 adet çorba kasesi
 • 2 adet kaşık
 • 1 adet çatal

Bernardo Yemek Takımı’nın yüzeyleri beyaz ve siyah siyah arasında değişiklik göstermektedir. Üstünde bulunan şık siyah çizgiler, tabakların daha gösterişli bir görünüm kazandığını ifade eder. Tabaklar, üstündeki şık çizgilerinin yanı sıra, kıvrımlı kenarlı bir tasarıma sahiptir. Bernardo Yemek Takımı’nın parçaları, çocuklara ve yetişkinlere yönelik olarak tasarlanmıştır. Bernardo Yemek Takımı, çocuklara ucuz fiyatlarla sağlanan geniş bir kullanım alanı sunar. Her bir parça, beyaz ve siyah renklerin kombinasyonu ile şık ve modern bir görünüme sahiptir.

Bernardo Yemek Takımı’nın bütün parçaları, çevre dostu kaolin topraktan üretilmiş ve fırında pembeleştirilmiştir. Kaolin toprak, çevre dostu nötr malzemelerden oluşur ve düşük ısılar da kırarak çevreye zarar vermez. Yemek takımı, hamur açma ve yemek pişirme için kullanılmamalıdır. Parçaların temizliği için çeşitli ürünler kullanılmalıdır.

Bernardo Yemek Takımı’nın tüm parçaları, çok şık bir görünüm sunmak ve uzun ömürlü işlevsellik sağlamak için boyanmış ve fırında pembeleştirilmiştir. Bernardo Yemek Takımı’nın 16 parçası, çok şık bir görünüm sunmak için üretilen çok yönlü bir takımdır. Bernardo Yemek Takımı, tabaklar, yemek tabağı, çorba kasesi, kaşık ve çatal gibi parçalar içeren tüm yemek takımları için uygun bir fiyata sahiptir.

Bernardo Yemek Takımı için, satın almadan önce piyasada bulunan fiyat seçenekleri karşılaştırılmalı ve en uygun fiyat seçeneği seçilmelidir. Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşan modern, şık ve dayanıklı bir yemek takımıdır. Bernardo Yemek Takımı’nın parçaları, uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bim Mağazalarından Bernardo Yemek Takımı Alışverişi

Bernardo Yemek Takımı Bim Mağazalarında sizlere kaliteli bir ürün sunmaktadır. 16 parçadan oluşan bu yemek takımı, sofistike bir davet için özel olarak tasarlanmıştır. İnce pürüzsüz kenarlarıyla ve modern stilleriyle Bim Mağazalardan Bernardo Yemek Takımı, sizin aradığınız ürünü karşılamaktadır.

Set, bir çay çanak, bir çay kaşığı, iki çay bardağı, bir su bardağı, iki kase, bir tabak, bir tencere, iki çırpma kase, bir çorba kaşığı ve iki yemekten küplerinden oluşmaktadır. 16 parçadan oluşan Bernardo Yemek Takımı’nın her parçası, sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdır.

Her parçasının malzemesi, seramik lifi ve içi boş olarak incelendiğinde, bu yemek takımının çok dayanıklı ve kolay temizlenebilecek bir ürün olduğu gözlemlenmektedir. Bernardo Yemek Takımı, sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı olmakla birlikte, düşük ısılardan ender sıcak ısılara kadar kullanılabilmektedir. Ürünün her parçasının üzeri, kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Bernardo Yemek Takımı, modern ve şık bir tasarıma sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir. Her parçasının dikkat çekici bir görünümü ve kalın çizgileri vardır. Aynı zamanda, parçaların ince kenarları vardır, bu da onlara daha çok zarafet kazandırır. Ürün aynı zamanda, kolayca monte edilebilecek düz ayaklara da sahiptir.

Bim Mağazalarından Bernardo Yemek Takımı, aradığınız nitelikteki ürüne uygun bir fiyata satışa sunulmaktadır. Takımın 16 parçasının alımı sırasında, yüksek kaliteli bir ürün elde etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bernardo Yemek Takımının diğer özellikleri aşağıdaki tablo ile gösterilmiştir:

Özellik Açıklama
Malzeme Seramik lifi
Parça Sayısı 16
Sıcaklık Aralığı Düşük ısılardan ender sıcaklıklara kadar
Temizlik Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Bim Mağazalarından Bernardo Yemek Takımı, tüm özellikleriyle sizin aradığınız ürüne uygun bir fiyattır. Takımın kaliteli ve modern tasarımı sizin için harika bir davete hazır bir ürün sunmaktadır. Üstelik, Bernardo Yemek Takımı’nın dayanıklı olması ve kolay temizlenebilmesi, bu takımı çok popüler kılmaktadır.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımının Bakımı

Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşan kaliteli bir yemek takımıdır. Bu takım, konfor ve kullanım kolaylığı sunmak için tasarlanmıştır. Ticari olarak temiz ve parlak bir görünüme sahip olmasının yanı sıra, dayanıklılık ve güvenlik için modern teknolojiler kullanılmıştır. Bernardo Yemek Takımı üretilen ürünlerin maliyetlerinden büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bu yemek takımı, özellikle ömür boyu kullanım için ideal bir seçimdir. Plastik, zımpara, fırınlanmış çelik, porselen veya teneke olmak üzere iki farklı malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hem hijyenik hem de estetik kullanım için uygun hale gelmektedir. Bernardo Yemek Takımı, doyurucu kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri için uygun bir seçimdir. Her biri ayırt edilebilir şekil ve renge sahiptir. Aşağıdaki tablo Bernardo Yemek Takımının ürün özelliklerini açıklayacaktır:

Ürün Özellik
Tencere Çoğu tencerenin kapağı çıkarılabilir
Tava Anti-kaplama tavaya sahiptir
Tabak Kırılmayan yüksek kaliteli porselenden üretilmiştir
Fırın tepsisi Alüminyumdan imal edilmiştir
Kase Kırılmayan yüksek kaliteli porselenden üretilmiştir
Bardak Taze suyun saklanması için güvenlidir

Bernardo Yemek Takımı, günlük kullanım için idealdir. Bu takımlar, günlük ihtiyaçları karşılayabilmek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, plastik, çelik, porselen ve teneke gibi zorlu malzemelerden üretilmiş olması, kullanıcılar için güvenlik, sağlık ve hijyen konularında endişe vermemelerini sağlamaktadır.

Bu takımlar, sıradan bir yemek takımından öte, ev aksesuarı olarak kullanılabilir. Takımlar ev dekorasyonu için uygun bir seçimdir. Yemek takımının renkleri, dekorasyonla mükemmel bir uyum gösterir. Bernardo Yemek Takımı;

 • Dekorasyona uyum sağlar
 • Güvenlik ve hijyen için tasarlanmıştır
 • Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir
 • Kullanımı kolaydır
 • Kalıcı, temiz ve parlak bir görünüme sahiptir

Bernardo Yemek Takımı, aynı zamanda sınırlı bütçeyle güçlü bir yemek takımı almak isteyenlere de ideal bir seçimdir. Bu takımlar, tüm alıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır ve her bütçeye uygun fiyatlara sunulmaktadır. Bernardo Yemek Takımının bakımı, ürünün güvenli kullanım ve kalıcılığının sağlanması için çok önemlidir. Takımın bakımı için gereken temel kurallar aşağıda sunulmuştur:

 • Yemek takımının her parçası için farklı bir temizlik çözümü uygulayın.
 • Ürünü temiz tutmak için sık sık yıkanmalıdır.
 • Takımın bütün parçalarını kurutmadan önce iyice silin.
 • Evinizin bulaşık makinesinde yıkamayın.
 • Ürünün renkleri ve parlaklığının korunması için asit içermeyen deterjanlar kullanın.

Bernardo Yemek Takımı, uzun süreli kullanım ve hijyen için ideal bir seçimdir. Ürünün güvenli kullanımı için ürünün bakımı sık sık yapılmalıdır. Ürünün bakımı için üstteki kurallar uygulanmalıdır. Bernardo Yemek Takımı, estetik ve kullanım kolaylığı ile evinizde önemli bir yer edinmeyi başaracaktır.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımına Alternatif Seçenekler

Bernardo Yemek Takımı, 16 parçadan oluşan kaliteli bir komple yemek setidir. Bu set çok kullanışlı ve saklama kolaylığı sağlar. Set, büyük servis tabağından, çorba kasesine kadar her şeyi içerir. Setin bir özelliği de Camlı paslanmaz çelik kalitesidir.

Bernardo Yemek Takımı, uygun fiyatlı ve kaliteli bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Set, çoklu kullanım için mükemmeldir. Paslanmaz çelik, kolay temizlenir ve sıvıları çabuk emmez. Set aynı zamanda anti-bakteriyel ve şok dirençlidir. Bu, çok çeşitli kullanımlar için güvenilir bir seçenektir.

Bernardo Yemek Takımının 16 parçası, servis tabağı, çorba kasesi, iki tabak, iki bardak, iki yemek çatalı, iki kaşık ve bir çatallık küp içerir. Set, evlerde ve restoranlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Setin çeşitli renk seçenekleri vardır.

Bernardo Yemek Takımına alternatif seçenekler arasında, çelik, porselen veya seramik takımlar da bulunabilir. Bu takımlar, evlerde veya restoranlarda kullanım için uygundur. Çelik takımlar, yüksek kalite ve uzun ömürlüdür. Porselen takımlar, çok güzel bir görünüme sahiptir. Seramik takımlar ise dayanıklıdır ve kolay temizlenebilir.

Bernardo Yemek Takımı, kaliteli, güvenilir bir seçenektir. Uygun fiyatlı ve her yararına sahiptir. Set, restoranlarda ve evlerde kullanım için tasarlanmıştır. Set, dayanıklı ve kolay temizlenebilir. Ayrıca, çok farklı renklerde seçenekleri de vardır.

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları – Hızlı Teslimat | Bernardo Anasayfa Sofra Tasarımları Yemek Takımları %7 indirim yeni ürün İNCELE Yaz Fırsatları Mega Plus Çeyiz Seti 30.222,71 TL 27.999,00 TL %7 indirim İNCELE Bernardo Melodi 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 13.999,00 TL 12.999,00 TL %50 indirim yeni ürün İNCELE Naz- 12 Parça Gold Yemek Takımı.

Git

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bim Fiyatları

Market Fiyatları Bim Fiyatları – Bim Aktüel Ağustos 2023 3 yorum at 16 Ağustos 2023 BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. kısaca BİM , temel gıda maddeleri ve tüketim malları hakkında güncel fiyat listeleri. Bim fiyatları, Ağustos ayı indirimli ürünler ve fiyatları.

Git

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımı

Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı 2 694,10 TL. Kargo Bedava. Bernardo Tct-carat Gold 58 Parça Yemek Takımı . Sofraların olmazsa olmazı Bernardo 24 parça yemek takımı ile sevdiklerinizi ağırlayacağız masaları şık bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Setler yumuşak, hafif kavisli ve özenle tasarlanmış formu ile .

Git

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bim Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı Fiyatı ve Yorumları

BİM aktüel ürünler kataloğunda tanıtımı yapılan Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı fiyatı ve kullananların yorumlarını okuyun. Aşağıda ürünün en güncel satış fiyatını ve varsa yorumları okuyabilirsiniz. Henüz yorum yapılmadıysa siz yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Ürün Bilgileri 4 adet servis tabağı 4 adet çukur tabak 4 adet pasta tabağı 4 .

Git

bernardo yemek takımı 16 parça bim

Bernardo Yemek Takımları ve Fiyatları

Bernardo Yemek Takımları Sıralama 17 ürün listeleniyor Seçili filtreler 1 Marka Bernardo Temizle Marka Güral Porselen Kütahya Porselen Karaca Korkmaz Emsan Porland Schafer Güral Pierre Cardin Aryıldız Gültaş Melamin Tulü Porselen Arow Acar Keramika Glore Neva Baysem Jumbo Arna Porselen Fiyat Aralığı 600 – 1700 TL 1700 – 1900 TL 1900 – 2200 TL.

Git

Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı

– Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı İndirim Broşürü aktüelinden edindiğimiz bilgiye göre, Bim marketlerinde, 14.04.2023 – 20.04.2023 tarihleri arasında Mutfak Ürünleri kategorisinde bulunan Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı , 699.00 ₺ fiyatıyla satışa sunulmuştur. Ürün Değerlendirmeleri Değerlendirme Yap.

Git

Bernardo Verona Siyah

Bernardo. Verona Siyah – 16 Parça Yemek Takımı PRS-VERONA SİYAH YTK. 4.4. 38 Değerlendirme. 33 Soru & Cevap. 5961 Favori. 828,70 TL. Peşin Fiyatına 3 Taksit! Sepete Ekle.

Git

BİM Yemek Takımı Aktüel

Tüm Kataloğu İncele Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı 699,00 TL 14 Nisan 2023 Cuma – 20 Nisan 2023 Perşembe tarihleri arasında geçerlidir. Katalog süresi sona ermiştir. Tüm Kataloğu İncele Kütahya Porselen Mat Altın File Rölyefli 48 Parça Yemek Takımı 1.799,00 TL 24 Mart 2023 Cuma – 30 Mart 2023 Perşembe tarihleri arasında geçerlidir.

Git

6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

İNCELE Arabesque – 24 Parça Yemek Takımı 1.798,00 TL 1.129,00 TL %20 Sepette Ekstra İndirim 903,20 TL %37 indirim İNCELE Violet 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.798,00 TL 1.129,00 TL %20 Sepette Ekstra İndirim.

Git

Bernardo İndirimleri ve Kampanyaları

Bernardo 16 Parça Porselen Yemek Takımı 2 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 697,53 TL. 694,10 TL. Hızlı Teslimat. Kargo Bedava. Bernardo – Et Kıyma Ve Sosis Makinesi Ev Tipi . 16 Parça Yemek Takımı 38 828,70 TL. Kargo Bedava. Bernardo Tct-carat Gold 58 Parça Yemek Takımı Son 14 Günün En Düşük Fiyatı! 18.399 TL.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.