1. Anasayfa
 2. Yemek

Bernardo Yemek Takımları 6 Kişilik

Bernardo Yemek Takımları 6 Kişilik

Yemek takımları, evinizde aile veya arkadaşlarla huzurlu ve güzel vakit geçirmeyi sağlayan yemekleri daha da özel hale getirmek için ideal bir seçimdir. Bernardo yemek takımları, tüm arkadaş ve aileleri misafir etmek için 6 kişilik yemek takımları sunar. Yemek takımları genellikle 3-4 çatı olmak üzere çeşitli fayans renkleri ve modelden oluşur; bunlardan herhangi biri size en uygun olanı seçmek için çok seçenek sunar.

Bernardo yemek takımları, kullanımı kolay ve dayanıklı porselen kullanılarak üretilmiştir. Porselen yaşamınız için sizi her zaman temiz ve sağlıksız olmayacak şekilde koruyacaktır. Porselen cildinize veya giysilerinize zarar vermediği gibi, daha uzun süre dayanacak ve sizin yemeğinizi daha güzel bir şekilde sunacaktır. Bu tür yemek takımları, her evin en sevilen aile öğelerinden biri haline gelir.

Bernardo yemek takımları, her seferinde birbirinden farklı ürünleri sunan bir yemek takımıdır. İster düz isterseniz de işlemeli modeller seçebilirsiniz. Modeller, genellikle renkli veya siyah beyaz olarak sunulmaktadır. Bu arada, özel bir bardak veya kaşık seti de satın alabilirsiniz. Bernardo, aynı zamanda, işlemeli desenlerin her birinde eşsiz bir görünüm elde etmek için çok fazla çeşit sunar. Bu, mükemmel bir eşleştirme sağlayacak ve yemeğinizi daha özel hale getirecektir.

Bernardo yemek takımlarının 6 kişilik seçenekleri, bir araya geldiklerinde kullanışlı ve gösterişli bir tasarım oluşturacaktır. Böylelikle, evinizde normal bir toplantıya dönüşebilir veya arkadaşlarınızla bir gün geçirebilirsiniz. Bernardo yemek takımları, özel anlarınızı ölümsüzleştirecek tadıyla huzurlu bir ortam yaratacaktır. Bu durumda, konuklarınız Bernardo’nun kalite ve şıklığını takdir edecektir.

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Bernardo Yemek Takımlarının Özellikleri

6 kişilik Bernardo Yemek Takımları, güzel ve fonksiyonel bir sofra yaratmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Bernardo yemek takımları, yüksek kalite malzemelerden yapılmış nitelikli ve kalıcı tasarımlara sahiptir. Bu takım, her yemek sofrasına güzellik ve kalite katar. Bernardo yemek takımlarının özellikleri aşağıdaki gibidir.

Bernardo yemek takımları, farklı seçeneklerden oluşur. 6 kişilik Bernardo yemek takımları, 6 adet tabak, 6 adet yemek tabağı, 5 adet çorba tabağı, 6 adet kase, 6 adet çay bardağı, 6 adet bardak ve 6 adet çay fincanından oluşmaktadır. Bunların her biri çift taraflı yüzeylere sahiptir. Bernardo yemek takımlarının seçenekleri porselen, cam, melamin veya seramikten seçilebilir.

Bernardo Yemek Takımlarının ayrıca üzerindeki çizimleri ve desenleri de mevcuttur. Bu tür tasarımlar içerisinde, siyah, gri, beyaz, turuncu, kırmızı, mor, sarı gibi renkler mevcuttur. Bernardo yemek takımları, çeşitli motiflerle süslenmiş, çok renkli görünüme sahip olabilir.

Bernardo Yemek Takımlarının bir diğer özelliği de kolay temizlenmesidir. Bu yemek takımlarının büyük bir bölümü, buhar, sıcak su ve sabunla temizlenebilir. Aynı zamanda bunlar, yüksek sıcaklıkta makinede de yıkanabilir. Bu yemek takımlarının çoğu kullanım kolaylığı ve temizlik için optimize edilmiştir.

Bernardo Yemek Takımları genellikle uygun fiyatlıdır ve kalite, tasarım ve kullanım kolaylığı için çok yüksektir. Bu takımların fiyatları, arz ve talep, tasarım, malzeme ve kullanım kolaylığına bağlı olarak değişebilir.

Sonuç olarak, Bernardo Yemek Takımları 6 kişilik olarak sunulmaktadır. Bu takımlar çeşitli seçeneklerden oluşur. Bunlar arasında porselen, cam, melamin ve seramikten oluşan takımlar mevcuttur. Bu takımların üzerindeki çizimler ve desenler çok renkli görünüme sahip olabilir. Bunlar da kolayca temizlenebilir ve uygun fiyatlıdır.

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Bernardo Yemek Takımlarının Fiyatları

Bernardo markası, zengin tasarımlarıyla ve güvenilir malzemeleriyle dikkat çekiyor. Türkiye’de oldukça popüler olan Bernardo yemek takımları, 6 kişilik olanlarıyla da özellikle tercih ediliyor. Bernardo yemek takımlarının fiyatları, türlerine bağlı olarak değişmektedir.

Bernardo markasının 6 kişilik yemek takımlarının fiyat aralığı oldukça geniş. Seramik üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine ve motiflerin zenginliğine bağlı olarak fiyatları değişmektedir. En uygun seçeneklerin fiyatları en düşük 40 TL ile başlarken, en pahalı modellerin fiyatı 200 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bernardo yemek takımları, güvenilir malzemelerden üretilen, çok katlılık özelliği olan, bakır, porselen ve seramik kaplarla tasarlanmıştır. 6 kişilik Bernardo yemek takımları, kullanıcılar için konforlu bir deneyim vaat ediyor. Bununla birlikte, Bernardo yemek takımları, dayanıklılığıyla da tercih ediliyor. Müşteriler, mükemmel görünümlü, sütlü veya siyah renk tonlarından istedikleri türü seçebiliyor. Bernardo yemek takımlarının basit ama modern tasarımları, müşterilerin gözdesi oluyor.

Aşağıda 6 kişilik Bernardo yemek takımlarının fiyatlarının olduğu bir tablo sunulmuştur:

Model Fiyat
Bianca 53 TL
Leia 90 TL
Roma 140 TL
Latina 60 TL
Diamante 180 TL
Sense 40 TL
Sorrento 120 TL
Fabio 200 TL

6 kişilik Bernardo yemek takımlarının fiyatları, çeşitli seçenekler arasından tercih edilebilecek fiyat aralığına sahiptir. Her bir model, kaliteli malzemelerden üretildiği için kullanıcıların memnun olacağı şekilde tasarlandı. Bernardo yemek takımları, özel günler veya sıradan akşam yemekleri için ideal bir seçenek olabilir.

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Bernardo Yemek Takımlarının Seçim İpuçları

Bernardo, 6 kişilik yemek takımlarının hem görüntüsünde hem de özelliklerinde iddialı bir tasarım sunuyor. Bu takımlarda çift kat tabak çanaklar, ayrımlı bardaklar, kalın kâse ve tabaklar bulunuyor. Bununla birlikte, takımın hem kaliteli hem de dayanıklı malzemelerinden tasarımına ve renklerine kadar her ayrıntının dikkatlice planlandığını görebiliyorsunuz. Takımların ayrıca çeşitli çözümler ile de esnek olması, misafirlerinizi ağırlamaktan hoşlanacağınız bir yemek kültürü oluşturmak için size imkan sunuyor.

6 kişilik Bernardo yemek takımlarının seçiminde, özellikleri arasında çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Takımın malzemesinin kalitesi, renkler, şekil ve dekorasyon çeşitliliği, kullanımın kolaylığı ve temizliği gibi faktörlerin her biri değerlendirilmelidir. Bernardo yemek takımları, anti alerjen özelliklere sahip korozyon direnci ve çoğu zaman çamaşır makinesinde yıkanabilen özellikleri ile öne çıkıyor. Ayrıca takımlar, paslanmaz çelik, porselen ve çömlek gibi farklı malzemelerden oluşabildiğinden, farklı malzemelerin özelliklerini de değerlendirmek gerekir.

Bir başka önemli faktör, 6 kişilik Bernardo yemek takımlarının fiyatıdır. Çoğu Bernardo yemek takımı, iyi bir kalite ve tasarıma sahipken, her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor. Yemek takımlarının fiyatları, yemek takımlarının parçalarının malzemesine, sayısına, özelliklerine ve dekorasyonuna göre değişiklik gösterir.

Bir yemek takımı seçerken, boyutları da önemli bir faktördür. Bernardo yemek takımları, genellikle standart boyutlara sahipken, farklı ölçülerde takımlar da mevcuttur. Bu, misafirlerinizin ne kadar rahat etmesine ve ne kadar konforlu yemek yemelerine bağlıdır. Aynı zamanda, takımın seçiminde, her bireyin tabağının ne kadar büyük olması gerektiğini ve bardakların standart büyüklüklerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurmak önemlidir.

Bernardo yemek takımlarının seçiminde, özellikler, fiyat, boyut ve kalıp açısından karar verirken, estetik özellikleri de göz önünde bulundurmak önemlidir. Bernardo yemek takımları, parlak veya mat renkler, sert dokulu veya silikon tabanlı tabaklar, dekoratif çanağı ve daha birçok çeşitten oluşan çeşitli çizgilere sahiptir. Her bireyin sevdiği renk ve tasarımı bulabileceği Bernardo yemek takımlarıyla, sofranızın daha özel hale gelmesi mümkün.

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Bernardo Yemek Takımlarının Farklı Modelleri

6 kişilik Bernardo yemek takımları, bir evin eşsiz güzelliğini ve konforunu yansıtma konusunda oldukça başarılı. Bernardo’nun ürettiği 6 kişilik yemek takımları, tasarım ve inşa etme çalışmalarıyla övülen şık ve modern tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Geniş seçenekleri ve renkleriyle, her zevke ve tarza uyacak 6 kişilik Bernardo yemek takımları, istikrarlı ve dayanıklı kaliteli malzemelerden üretiliyor. 6 Kişilik Bernardo yemek takımları, kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla uygun boyutlarda ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla tasarlanmış. Bu yemek takımlarının çoğu, dayanıklı ve kolay temizlenebilir porselen kaplar ve kaselere sahip.

6 kişilik Bernardo yemek takımları arasında, orijinal, büyük, stilize veya klasik modellerden seçim yapma şansı bulunuyor. Orijinal Bernardo yemek takımları, modern tasarımı ve çizgileriyle, modernden klasik tarzına ve çizgilere sahip olan aksesuarlarla tamamlanıyor. Büyük Bernardo yemek takımları genelde daha büyük kaplar ve hazneler, renkli ve desenlerle süslenmiş tencere ve tava setleri gibi büyük eşyalar içeriyor. Stilize Bernardo yemek takımları, asimetrik çizgiler ve desenleriyle oldukça sıra dışı bir görünüme sahip. Klasik Bernardo yemek takımları ise, klasik, yuvarlak tencere ve kase takımlarıyla her zevke uygun olan seçenekleri sunuyor.

6 kişilik Bernardo yemek takımlarının farklı modelleri, çok çeşitli fiyatlara satılmaktadır. 6 Kişilik Bernardo yemek takımlarının fiyatları, yemek takımlarının tasarımı, malzemesi ve kullanılan aksesuarlarına göre değişmektedir. 6 Kişilik Bernardo yemek takımlarının fiyatları ortalama 200 ile 1200 TL arasında değişmektedir.

6 kişilik Bernardo yemek takımları, eşsiz güzellikleri ve dayanıklılığı konusunda oldukça başarılı. Yemek takımlarının çoğu, dayanıklı ve kolay temizlenebilir porselen kaplar ve kaselere sahip. Bernardo’nun ürettiği 6 kişilik yemek takımları, tasarım ve inşa etme çalışmalarıyla övülen şık ve modern tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. 6 kişilik Bernardo yemek takımları arasında, orijinal, büyük, stilize veya klasik modellerden seçim yapma şansı bulunuyor. Fiyatları ise ortalama 200 ile 1200 TL arasında değişmektedir.

Bernardo’nun ürettiği 6 kişilik yemek takımları, aşağıdaki özelliklere sahip:

 • Şık ve modern tasarımlar
 • Çok çeşitli seçenekler ve renkler
 • Uygun boyutlarda ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla tasarlanmış
 • Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş
 • Kolay temizlenebilir porselen kaplar ve kaselere sahip

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Bernardo Yemek Takımlarının Toptan Alım Fırsatları

Bernardo Yemek Takımları, 6 kişilik kişinin keyfe konuklarını ağırlamasına yardımcı olmak için mükemmel bir seçenektir. Bernardo Yemek Takımları, sade stil ve klasik çizgileriyle çok yönlülük sunar ve çeşitli renklerde mevcuttur. Ürünün üstün kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı, yüksek performanslı ve kaliteli malzeme kullanımıyla desteklenmektedir. Yemek takımları, topraktan toprağa özellikler taşımaktadır ve ürünlerin her biri özel olarak tasarlanmıştır. Bernardo Yemek Takımlarının ürünleri arasında; tabaklar, tabak tepsisi, kupalar, çay takımı gibi ürünler mevcuttur.

Bernardo Yemek Takımlarının 6 kişilik tamamen erişilebilir fiyatları vardır ve toptan alım fırsatları da sağlanmaktadır. 6 kişilik yemek takımı toptan alımlarda ortalama yüzde 15 indirim ile satın alınabilir. Ayrıca, 6 kişilik yemek takımları için teslim süresi ve teslimat ücreti ücretsizdir. Her zevke uygun ürünlerin sunulduğu Bernardo Yemek Takımları, hem kalite elamanları hem de estetik gözüyle tasarlanmıştır.

Tüm Bernardo Yemek Takımları, üretim aşamasından son kullanıcıya kadar en yüksek standartta kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Bernardo’nun 6 Kişilik Yemek Takımları, dayanıklı porselen malzemesiyle üretilmiştir. Yemek takımları, içerisinde bulunan mikrodalga fırını ve bulaşık makinesiyle uyumludur. Kalıp ve boyutların her biri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bernardo yemek takımları 6 kişilik aynı zamanda sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Bernardo’nun 6 kişilik yemek takımları, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Yemek takımları kullanıcıların davetlerini, günlük yemekleri ve çocukların partilerini daha keyifli, daha kullanışlı ve daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Bernardo Yemek Takımlarının 6 kişilik, toptan indirimli fiyatları dahilinde daha fazla avantaj sunmaktadır. Bu da herkesin Bernardo Yemek Takımlarının 6 kişilik tamamının keyfini çıkarabilmesini sağlar.

bernardo yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Hayatının her alanında olduğu gibi günlük sofralarında da şıklıktan ödün vermeyenler için özel tasarımlar sunan 6 Kişilik Yemek Takımları her zevke, her ihtiyaca ve her güne hitap ediyor. Servis & Sunum Pişirme 12 Kişilik Yemek Takımları 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik Kahvaltı Takımları Çok Satanlar %50 indirim yeni ürün İNCELE.

Git

bernardo yemek takımları 6 kişilik

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

İNCELE Naz Platin 6 kişilik 24 Parça Yemek Takımı 5.098,00 TL 2.549,00 TL %20 Sepette Ekstra İndirim 2.039,20 TL %14 indirim İNCELE Elegant Kalypso Gold 12 Kişilik 55 Parça Yemek Takımı 13.999,00 TL 11.999,00 TL %8 indirim İNCELE Smooth Gold 12 Kişilik 55 Parça Yemek Takımı 11.999,00 TL 10.999,00 TL %8 indirim İNCELE.

Git

bernardo yemek takımları 6 kişilik

Bernardo Yemek Takımı

Bernardo Yemek Takımı modellerini, çeşitlerini ve kullananların yorumlarını incele, Trendyol’a özel indirimli fiyatları kaçırma! İndirim Kuponlarım; . Gündelik kullanım için tasarlanmış Bernardo 6 kişilik yemek takımı 18 ve 24 arasında parça içerir. Bone china, porselen ve kuvars gibi natürel ve kaliteli olmanın .

Git

bernardo yemek takımları 6 kişilik

Bernardo 6 Kişilik Yemek Takımları

Bernardo 6 Kişilik Yemek Takımları Sıralama 11 ürün listeleniyor Seçili filtreler 2 Kişi Sayısı 6 Kişilik Marka Bernardo Temizle Marka Kütahya Porselen Güral Porselen Karaca Schafer Emsan Korkmaz Güral Porland Abra Home Acar Acar Home.

Git

bernardo yemek takımları 6 kişilik

Günlük Yemek Takımları

Zeugma Ethnic 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.798,00 TL 899,00 TL Sepete Ekle %50 indirim Sadece Mağazalarda İNCELE. Zeugma Nano 6 Kşilik 24 Parça Yemek Takımı 1.798,00 TL 899,00 TL Sepete Ekle %50 indirim Sadece Mağazalarda İNCELE. Dark 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı 1.798,00 TL.

Git

Elephant 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı

Elephant 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı – Bernardo Elephant 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı PRS-57 %50 indirim 2.998,00 TL 1.499,00 TL Kazancınız 1.499,00 TL Fiyat Alarmı %20 Sepette İndirim 1.199,20 TL Kargo Bedava – + Sepete Ekle 14 Günde Kolay İade Hızlı Kargo Kolay Takip Hasarlı Teslimatta Değişim Garantisi Ürün Açıklamaları Taksit Seçenekleri.

Git

6 Kişilik Kahvaltı Takımı Fiyatları ve Modelleri

6 Kişilik Kahvaltı Takımları Köşeli, yuvarlak ve bir çiçek gibi kıvrımlı hatlara sahip kahvaltı takımlarımızla, günün en güzel öğününü daha zevkli hale getirin. Servis & Sunum Pişirme 6 Kişilik Yemek Takımları 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Mutfak Aksesuarları Çok Satanlar %50 indirim İNCELE Serafina – 26 Parça Kahvaltı Takımı 4.098,00 TL.

Git

Bernardo Yemek Takımları

Bernardo Elephant 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Prs57 1.500,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Bernardo Cordy Yemek Takımı 24 Parça Pembe PRS-27 3 1.723,85 TL + ÜCRETSİZ KARGO Bernardo Verona Sade – 16 Parça Yemek Takımı 1 2.058,00 TL 1.029,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Bernardo Hittite 6 Kişilik 24 Parça Porselen Yemek Takımı Prs 94.

Git

Bernardo Hera 6 Kişilik 24 Parça Porselen Yemek Takımı

Hera 6 Kişilik 24 parça Yemek Takımı. ürün içeriği: 6 Adet Servis Tabağı – 26 cm. 6 Adet Çukur Tabak – 23 cm. 6 Adet Tatlı Tabağı – 21cm. 6 Adet ÇorbaKomposto Kasesi – 13cm. Ürün Özellikleri: Malzeme: Porselen . Marka: Bernardo. Menşei: Türkiye. Parça Sayısı: 24. Renkleri ve baskısı solmaz. Bulaşık makinesinde .

Git

Bernardo Cordy 6 Kişilik 24 Parça Stoneware Yemek Takımı

Bernardo Cordy 6 Kişilik 24 Parça Stoneware Yemek Takımı Romantizmin güzelliğinden vazgeçemeyenlere Çiçekli desenlerin sofralarda yarattığı romantizmin tatlılığından vazgeçemeyenler için Bernardo günlük yemek takımları arasındaki en güzel seçeneklerden biri, Cordy….

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.