1. Anasayfa
 2. Otomobil

Citroen C3 Aircross

Citroen C3 Aircross

Citroen’in genişlemeye devam ettiği C3 Aircross; tasarım, donanım, konfor ve hafif arazi performansı açısından ekonomik bir SUV sunmaktadır. Sınıfının en küçük SUV’si olan C3 Aircross, sürücülerine kolay manevra kabiliyeti sunmakla birlikte, her türlü yola uygun yüksek bir sürüş konforu ve güvenlik sağlamaktadır.

C3 Aircross, modern ve dinamik bir tasarıma sahiptir. Ön kısmının küçük farları, sade çizgileri ve güçlü tavan çizgileri gözleri çekmektedir. Yan kısımlarında şık krom taşlama, açılan kapılar ve çoğu model için 17 inç’lik alüminyum jantlar da mevcuttur.

C3 Aircross, içerde sürücü ve yolcuların rahat etmesini sağlamak için birçok konfor özelliği sunmaktadır. Önden gelen rahatlık ve konfor, arkadan gelen fonksiyonlu iç mekanı ve geniş kapasiteyi tamamlamaktadır. Koltuklar pek çok özelleştirilebilir seçenek sunmakla birlikte, 625 litrelik bir bagaj hacmi de mevcuttur.

C3 Aircross aynı zamanda güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Tüm modeller için standart olarak donatılan güvenlik özellikleri arasında çarpışma önleme özelliği olan kırmızı koruma, sürüş yardımı paketi ve geri görüş kamerası bulunmaktadır.

C3 Aircross, keyifli bir sürüş deneyimi, güvenli bir yolculuk ve uygun bir fiyat arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Akıcı bir görünüme, konforlu bir iç mekana ve gerçek bir SUV deneyimine sahip olan bu çok özellikli aracın keyfini çıkarın.

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Teknik Özellikleri

Citroen C3 Aircross, dünyanın en modern SUV modellerinden biridir. Citroen C3 Aircross, zengin teknik özellikleri ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Düşük yakıt tüketimi, geniş alanları ve güçlü mühendislik açısından sunduğu özellikler nedeniyle, Citroen C3 Aircross, mükemmel bir seçenek olarak benzersiz konumda bulunmaktadır.

Citroen C3 Aircross, 1.2 litrelik PureTech 82 ve 110 beygir gücünde; 1.5 litrelik BlueHDi 100, 120 ve 130 beygir gücünde motorlarla donatılmıştır. Özellikle 1.2 litrelik PureTech 82 motor, yakıt ekonomisi açısından çok çekici bir seçenek olarak görülmektedir. Citroen C3 Aircross aynı zamanda benzinli ve dizel motorlarla da mevcuttur.

Citroen C3 Aircross, benzinli motorlarla donatıldığında, maksimum yakıt ekonomisi için otomatik şanzıman seçeneği mevcuttur. Dizel motorlu versiyonlarda ise, manuel şanzıman ve otomatik şanzıman seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, Citroen C3 Aircross, çoklu araç kontrol sistemi, hız sabitleyici, elektronik sürüş dengesi ve diğer modern teknolojileri de içerir.

Citroen C3 Aircross, aynı zamanda, çeşitli donanım seviyeleri arasından seçim yapma olanağı da sunmaktadır. Donanım seviyeleri arasında, Comfort, Shine ve Feel seviyeleri yer almaktadır. Comfort modeli, 7 inç navigasyon ekranı, mevcut olan en güncel teknolojiyi sağlayan park assist sistemi ve LED gündüz farları ile donatılmıştır.

Citroen C3 Aircross’un fiyatı, model, seçilen donanım seviyesi ve motor seçeneği arasında değişiklik gösterebilir. Citroen C3 Aircross, Comfort donanım seviyesiyle birlikte 1.2 litrelik PureTech 82 motorla başlangıç fiyatı olarak 79.600 TL’den başlamaktadır.

Citroen C3 Aircross, konforlu bir sürüş deneyimi, konforlu koltuklar, geniş alanlar, düşük yakıt tüketimi, modern teknolojiler ve zengin donanım seviyeleri ile son derece cazip bir SUV modeli olarak öne çıkmaktadır.

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Güvenlik Özellikleri

Citroen C3 Aircross, sürücü ve yolcularının güvenli bir şekilde tüm seyahat boyunca korunmasını sağlayan üstün teknolojik özellikleriyle donatılmıştır. Bu kompakt SUV, tüm sürücülerin, yolcuların ve üçüncü şahısların hayatlarını korumak için çok sayıda güvenlik önlemi sunmaktadır.

Citroen C3 Aircross, zorlu şartlarda kendini kanıtlamış olan birçok güvenlik sistemi ile donatılmıştır. Ön koltuklarda hava yastıkları ve göğüste kısmi hava yastıkları bulunmaktadır. Sürücü ve yolcular, kazalar esnasında motor kasasının altına yerleştirilen merkezi kalkanla korunmaktadır. Sürücüye kızılötesi kameralar tarafından yakın alanda nesnelerin izlenmesini sağlayan çift kanallı uzak algılama sistemi de sunulmaktadır.

Aracın bir çok güvenlik sistemi arasında, yakın algılama sistemi, park sensörleri, otomatik fren sistemi, yokuş kalkış desteği, kör nokta uyarı sistemi, yan çarpma uyarı sistemi ve açısal yol tutma sistemi bulunmaktadır. Citroen C3 Aircross, arka şeridin solundan ve sağından geçişi engelleyen, açılan ve kapanan kapıları düşünerek tasarlanmış, yüksek güvenlik seviyesi sunan bir kasa ile donatılmıştır.

Citroen C3 Aircross, yüksek kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve ayrıca sürücü ve yolcularının güvenliğini artırmak için ücretsiz olarak hizmet veren şirketin güvenlik hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetler arasında, aracın anahtarının kaybolması durumunda aracın kilitlenmesini ve tekrar açılmasını sağlayan ve aracın konumunu izleyen arama ve güvenlik aracı, aracın otomatik çağrı sistemi gibi özellikler bulunmaktadır.

Citroen C3 Aircross, üstün teknolojik özellikleriyle çok sayıda güvenlik önlemi sunmaktadır. Geliştirilmiş sürüş kontrol sistemleriyla, sürücü ve yolcuların tüm seyahatlerini güvenli ve keyifli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Fiyatlandırma

Citroen C3 Aircross, İspanyol otomotiv markası Citroen’in, hafif ticari araçlar sektöründe üretilen özelleştirilmiş, kompakt SUV aracıdır. SUV’un tasarımı, kompakt tasarımın yanı sıra, rahat ve konforlu bir sürüş için ideal alanlar sunduğu söyleniyor. Ek olarak, Citroen C3 Aircross’ta, kasaya ve aksam için üstün bir kalite, modern ve çekici bir görünüme sahip. Citroen C3 Aircross, benzersiz bir fiyatlandırma politikası ile sunuluyor. Bu araca sahip olmak için tüketiciler, aşağıdaki fiyatlandırma fırsatlarından birini seçebilir:

 • Standart Fiyatlandırma:Mevcut özellikler için normal fiyatlandırma seçeneği.
 • Yüksek Fiyatlandırma: Ekstra özellikleri içerir.
 • Promosyonlu Fiyatlandırma: İşletmelere özel teklifler.

Citroen C3 Aircross’ta, üç benzinli ve iki dizel motor seçeneği mevcut. Motorların içinde en düşük gücü sağlayan 1.2 PureTech 110 ile, en yüksek gücü sağlayan 1.6 BlueHDi 120 bulunuyor. 1.2 PureTech 110 motor seçeneği, 135 bg güce ve manual 6 iletim seçeneği ile 133 g/km CO2 emisyonu ile geliyor. Otomatik seçeneği olan 1.6 BlueHDi 120, 120 bg güce ve 109 g/km CO2 emisyonu ile geliyor. Citroen C3 Aircross, çeşitli teknolojik özellikleriyle donatılmıştır. Özellikler arasında, 7 inç dokunmatik ekran, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri, navigasyon ve diğer dijital özellikler bulunmaktadır.

Citroen C3 Aircross, ayrıca, kendine has güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Güvenlik özellikleri arasında, çarpışma ve yan devrilme önleyici sistemler, hayati önem taşıyan özellikleri algılayan uyarı sistemi ve arka kamera sistemi bulunmaktadır. Citroen C3 Aircross, benzersiz bir fiyatlandırma politikası ile donatılmış olan özelleştirilmiş, kompakt SUV aracıdır.

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Yakıt Tüketimi

Citroen C3 Aircross, kompakt SUV pozisyonuyla göze çarpan şık bir arabaya sahip. Yakıt tüketimine bakıldığında, Citroen C3 Aircross mükemmel verimlilik sağlar. Citroen C3 Aircross, 50 litre belirlenmiş bir tankla 6.2L/100km’lik bilinen en iyi seviyeye ulaşmak için çalışır. Arabanın konforlu sürüş özellikleri arasında, motor seçenekleri, süspansiyon ve direksiyon sistemi, sürüş kolaylığı, ağırlık ve aerodinamik özellikleri bulunur. Citroen C3 Aircross, yakıt tüketiminde çok verimli ve güvenilirdir.

Citroen C3 Aircross, benzin motor seçenekleri arasında Puretech 82 ve Puretech 110 bulunur. Puretech 82 bir 3 silindirli 1.2 litre motora sahiptir ve dört ileri bir otomatik vites seçeneğine sahiptir. Yakıt tüketimi, 5.9L/100km olarak belirtilmiştir. Puretech 110 ise 4 silindirli 1.2 litre bir motora sahiptir ve 5 ileri bir otomatik vites seçeneğine sahiptir. Yakıt tüketimi, 6.2L/100km olarak belirtilmiştir.

Citroen C3 Aircross, dizel motor seçenekleri arasında BlueHDi 100 ve BlueHDi 120 bulunur. BlueHDi 100 bir 3 silindirli 1.5 litre motora sahiptir ve dört ileri bir otomatik vites seçeneğine sahiptir. Yakıt tüketimi, 4.2L/100km olarak belirtilmiştir. BlueHDi 120 ise 4 silindirli 2.0 litre bir motora sahiptir ve 5 ileri bir otomatik vites seçeneğine sahiptir. Yakıt tüketimi, 4.4L/100km olarak belirtilmiştir.

Citroen C3 Aircross, arabayı seçerken, konforlu sürüşü ve düşük yakıt tüketimi ile mükemmel bir seçenektir. Citroen C3 Aircross’un benzin ve dizel motorları arasından seçim yaparken, arabanın kullanım amaçlarına göre yakıt tüketimini dikkate alın. Citroen C3 Aircross’un benzinli motor seçeneklerinden biri ile, yakıt tüketiminin yaklaşık 6.2L/100km olduğu belirlendi. Citroen C3 Aircross’un dizel motor seçeneklerinden biri ile yakıt tüketiminin yaklaşık 4.2L/100km olduğu belirlendi.

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Tasarım Özellikleri

Citroen C3 Aircross, tüm açılardan konforlu sürüşün eşsiz deneyimini sunan modern bir tasarıma sahiptir. Özellikle kompakt crossover segmentinde, tamamen yeni, dinamik ve oldukça çekici bir tasarımla geliyor. Araba, tüm dinamik detayları ve sürücüye verilen hakimiyet hissiyle seyredenlerin gözünü kamaştıracak. Citroen C3 Aircross, aynı zamanda kendisine özgü özelliklere de sahiptir.

Citroen C3 Aircross, öne çıkan özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu kompakt crossover, dört kapı ve arka sürücü kapısıyla öne çıkıyor. Ayrıca, arabanın ön tarafının en üst kısmında bulunan hafifletilmiş kaputla öne çıkıyor. Aynı zamanda aracın önünde oturan sürücü ve yolcu için daha yüksek bir pozisyon sunan yüksek oturma pozisyonuyla da dikkat çekiyor.

Citroen C3 Aircross, çeşitli motor seçenekleriyle de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Ayrıca, arabanın konforlu, sessiz ve esnek bir sürüş deneyimi sunmasını sağlayan gelişmiş bir süspansiyon sistemi de bulunmaktadır. Aynı zamanda güvenlik donanımı olarak aracın önde ve arkada bulunan fren ve direksiyon sistemleri sayesinde arabanın mükemmel bir kontrolü sağlanıyor.

Citroen C3 Aircross, modern özellikleriyle herkesin dikkatini çekecek bir tasarıma sahiptir ve çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak bir sürüş deneyimi sunuyor. Özellikle kompakt crossover segmentinde, modern tasarımı ve gelişmiş sürüş özellikleriyle kullanıcıların seçenekleri arasında yer alıyor. Citroen C3 Aircross, ayrıca sürücü ve yolculara üst düzey konfor ve güvenlik sağlayan yenilikçi bir kullanım sunuyor.

citroen c3 aircross

Citroën C3 Aircross SUV

Citroën C3 Aircross SUV, Citroën Advanced Comfort® kapsamında sizi evinizde hissettiriyor. Sınıfının en iyi sürüş konforunu sağlayan süspansiyon ayarlarına ek olarak, Citroën C3 Aircross SUV, Metropolitan Gri ve Hype Gri ambiyanslarıyla sunulan Advanced Comfort koltuklarla daha da fazla seyahat konforu sunuyor.

Git

citroen c3 aircross

Citroën C3 Aircross SUV Fiyatları

Citroën Yeni C3 Aircross SUV modelinin fiyatlarını hemen öğrenin, birbirinden farklı versiyon ve opsiyonlarını incelemeye hemen başlayın! Citroën’in tüm otomobillerini ve ticari araçlarını inceleyebilir, fiyat listelerine göz atıp detaylı bilgi edinebilirsiniz! . C3 AIRCROSS SUV.

Git

citroen c3 aircross

Citroen C3 Aircross Suv Araç Modelleri & 2023 Fiyat Listesi

Citroen C3 Aircross Suv 2023 güncel araç fiyat listesine cetas’den ulaşabilirsiniz. CANLI DESTEK. Ford binek araçlarda 100.000 TL’ye 12 ay, %0,99 avantajı! Kampanya detaylarını incele. Renault Sedan araçlarda 100.000 TL’ye 12 ay, %0,99 avantajı! .

Git

citroen c3 aircross

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

citroen c3 aircross

Yeni C3 Aircross ile ilgili müşteri görüşleri ve

Deneyim Tarihi : 18112021. Kasım 2021 de C3 aircross satın aldık ; aracımdan cok memnunum ; motor gücü, komforu, genişliği vb bircok ozellıgıye bekledıgımden ıyı cıktı. ayrıca İstanbul Öztek Bayimize araç sıkıntıları yasadıgımız gunlerde arac temını soyledıklerı fıyat konusunda degısıklık olmaması ve .

Git

Citroen Yeni C3 Aircross 2022 Fiyat Listesi

Donanım paket, yakıt türü, vites ve ekstra özelliklerine göre Citroen Yeni C3 Aircross 2022 fiyat listesini inceleyebilir ve kredi hesaplayabilirsiniz. ANA SAYFA; MODELLER. Ami. C3. C3 Aircross. C4. C4 X. e-C4 X. e-C4. Yeni C5 Aircross. C-Elysee C3 Aircross. SİZİ ARAYALIM TEST SÜR .

Git

Citroën C3 Hatchback

Citroën C3, yüksek performans ile yakıt verimliliğini aynı anda sunarken, Euro 6 egzoz emisyon standartlarını karşılayan en güncel motorla donatılıyor: 1.2 PureTech 110 benzinli 110 S&S motor seçeneği hem 6 ileri tam otomatik EAT6, hem de 6 ileri manuel BVM6 şanzımanlarla sunuluyor. PURETECH BENZİNLİ.

Git

Citroën Tüm Binek ve Ticari Otomobil Modelleri

Citroën’in birbirinden eşşiz ve üstün konfor hizmeti sunan tüm binek ve ticari otomobil modellerini keşfedin! . Araçlar; Ami. C3. C3 AIRCROSS. C4 ELEKTRİKLİ ë-C4 YENİ CITROËN C4 X VE ELEKTRİKLİ Ë-C4 X. YENİ C5 AIRCROSS SUV. C-ELYSÉE. BERLINGO. JUMPY & SPACETOURER. BERLINGO VAN. JUMPY. JUMPER. CITROËN OLI [ALL-Ë] Ami. C3.

Git

C3 Aircross

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, baştan aşağı yeniden tasarlanan ve daha güçlü görünen ön tasarımı ile özgün bir karakter ortaya koyuyor. Çeşitli renk kombinasyonu, yeni renkler, yeni yüzey kaplamaları, yeni renk paketleri ve alaşım jantlarıyla çok zengin bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Yeni Citroën C3 Aircross .

Git

2023 Sıfır Araç Kampanyaları

Citroën Ami modelinde 100.000 TL 24 ay %1,48 faiz kampanyası sunulmaktadır. Citroën C3 Aircross modelinde 100.000 TL 12 ay %0 faiz ya da 180.000 TL 12 ay %0,99 faiz kampanyası sunulmaktadır. Citroën C4 modelinde 100.000 TL 12 ay %0 faiz ya da 180.000 TL 12 ay %0,99 faiz kampanyası sunulmaktadır.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
volkswagen

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.