1. Anasayfa
 2. Yemek

Gazi Yemek Listesi Mediko

Gazi Yemek Listesi Mediko

Gazi Üniversitesi, öğrencilerine uygun fiyatlı yemekler ve bol seçenek sunan mediko yemek listesi ile öne çıkmaktadır. Mediko, Türkiye’de öğrencilerin en çok tercih ettiği yemek merkezlerinden biridir. Mediko’nun yemek listesi, çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler arasında, köfte, mekik ve pilav bulunmaktadır. Diğer ürünler arasında künefe, tavuk sote, çiğ köfte, çorba ve salata gibi seçenekler mevcuttur.

Mediko yemek listesinde, öğrencilere çeşitli seçeneklerin yanı sıra uygun fiyatlar sunulmaktadır. Öğrencilerin her gün sabah, öğlen ve akşam için farklı seçeneklerden yemek almaları mümkündür. Öğrenciler bir gün içindeki her üç yemek için farklı fiyatlar ödeyebilirler. Mediko yemek listesinde, sağlıklı ve lezzetli seçeneklerin yanı sıra, kilo kaybı için ideal olan seçenekler mevcuttur. Bu sayede öğrenciler çok daha sağlıklı beslenme şansına sahip olurlar.

Mediko yemek listesi, öğrencilerin tatil günlerinden önce veya sonra diledikleri şekilde sipariş verebilmelerini sağlar. Böylelikle, öğrencilerin tatil günlerinde mağazalarda alışveriş yapmak için zaman harcamaları gerekmez. Mediko yemek listesinin bir diğer özelliği de, öğrencilerin yemekleri sipariş etmelerine izin vermesidir. Böylece öğrenciler istedikleri zaman istedikleri yemekleri sipariş edebilirler.

Mediko yemek listesi, öğrencilerin çok daha sağlıklı beslenmelerini sağlar. Aynı zamanda, öğrencilerin tatil günlerinde alışveriş yapmak için zaman harcamalarına gerek kalmadan, istedikleri zaman yemek sipariş edebilmelerini de sağlar. Bu sayede, öğrencilerin çok daha keyifli ve verimli bir şekilde vakit geçirmeleri sağlanmış olur.

gazi yemek listesi mediko

Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları

Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, Gazi Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bir sistemdir. Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilere büfeler, restoranlar ve kafelerden yemek ve içecek seçenekleri sunmaktadır. Yemek listesi uzmanlıkları, öğrencilerin öğünleri arasındaki farklı seçenekleri seçmesini sağlar. Öğrenciler, Gazi Üniversitesi’ndeki yemek listesi uzmanlıklarından farklı beslenme seçenekleri arasından yemek seçebilir.

Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilere beslenme çözümleri sunmak için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için Gazi Üniversitesi’nde Gıda Mühendisliği ve diğer Gıda Teknolojisi alanlarında uzmanlık düzeyinde çalışan personel bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, farklı öğünler arasından seçim yapmayı kolaylaştırır. Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilerin sağlıklı beslenmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmış kalori, protein, yağ, karbonhidrat ve besin değerleri ile ilgili özel bilgiler sunar. Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilerin vücutlarının çeşitli besin elementlerine ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmış ayrıca besinler de sunmaktadır.

Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilerin öğün seçimleri için farklı seçenekler sunar. Öğrenciler, büfeler, restoranlar ve kafelerden yemek ve içecek seçenekleri arasından seçim yapabilirler. Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilerin sağlıklı beslenmesini sağlamak için denetlenmiş, gıda güvenliği standartlarını karşılayan seçenekler sunar. Ayrıca öğrencilerin öğünleri arasındaki farklı seçenekleri seçebilmesi için Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, kalori, protein, yağ, karbonhidrat ve besin değerlerine göre özel olarak tasarlanmış seçenekler sunmaktadır.

Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, özellikle öğrencilerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir sistemdir. Gıda Mühendisliği ve diğer Gıda Teknolojisi alanlarında uzmanlık düzeyinde çalışan personel ile öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bir sistem olarak Gazi Üniversitesi Yemek Listesi Uzmanlıkları, öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için özel olarak tasarlanmış kalori, protein, yağ, karbonhidrat ve besin değerleri ile ilgili özel bilgiler sunar.

gazi yemek listesi mediko

Mediko Yemek Listelerindeki Malzemeler ve Besin Değerleri

Gazi Yemek Listesi, Mediko tarafından hazırlanan ve beslenme profesyonelleri tarafından düzenlenen bir liste olarak bilinir. Bu listede, her bir malzemenin besin değerleri ve diğer önemli özellikleri açıkça belirtilmektedir. Gazi Yemek Listesi, tüm öğünleri içeren bir diyet programı olan Mediko’nun özelliklerini yansıtmaktadır. Mediko’nun tatlılar, cipsler, salatalar, çorbalar, soslar, mezeler gibi yüzlerce çeşit yemekleri vardır.

Gazi Yemek Listesi, her malzemenin özelliklerini ve besin değerlerini gösteren tablolarla desteklenir. Bu tablolar, her malzemenin kalori, karbonhidrat, protein ve yağ değerlerini göstermektedir. Besin değerleri, aralarındaki ilişkiyi anlamak için önemlidir. Bu tablolarda, diyetinizi dengelemek için doğru malzemeleri seçmeniz konusunda yardımcı olur. Kullanıcılar Gazi Yemek Listesini kullanarak, her öğünün ne kadar kalori ve diğer özellikler içereceğini kontrol edebilirler. Bunun yanı sıra, bu listede, vücut için gerekli olan tüm vitamin ve mineral içerikleri de mevcuttur.

Gazi Yemek Listesini kullanarak, Mediko’nun özelliklerini ve besin değerlerini kullanıcıların kendi diyetlerine uygun olarak uygulayabilmelerini sağlar. Kişiler, kendi ihtiyaçlarına göre doğru seçimler yaparak, beslenme profesyonellerinin önerilerine göre diyetlerini oluşturabilirler. Bununla birlikte, Mediko Yemek Listesi, kişisel beslenme hedeflerini sağlamak için kullanıcıların kendilerini daha iyi bilmesini sağlar.

Malzeme Kalori Karbonhidrat Protein Yağ
Tavuk 142 kalori 0 g 31 g 3,7 g
Yoğurt 59 kalori 4,7 g 3,8 g 3,4 g
Patates 77 kalori 17,7 g 2,1 g 0,2 g
Brokoli 31 kalori 6 g 2,8 g 0,4 g
İzgara Balık 128 kalori 0 g 27 g 2,8 g

Gazi Yemek Listesi, Mediko tarafından sağlanan özgün diyet programlarına ve besin değerlerine dayanmaktadır. Mediko Yemek Listesindeki malzemeler hakkındaki besin değerleri, kullanıcıların sağlıklı bir diyet programı oluşturmasına yardımcı olur. Eğer kişi, ne kadar kalori ve diğer makro maddeler alacağını ve bu makro maddelerin nasıl dağıtılacağını bilmiyorsa, Gazi Yemek Listesi bu konuda yardımcı olabilir.

gazi yemek listesi mediko

Gazi Üniversitesi Stüdyolarında Yemek Yapmak İçin İpucu ve İpuçları

Gazi Üniversitesinde yaşayan öğrenciler ve akademisyenler için, akşam yemeklerini kendi odalarında veya çalışma gruplarının bulunduğu Stüdyoların yemek yapma seçenekleri oldukça sınırlıdır. Fakat bu durum bir sorun değildir; Gazi Üniversitesi kampüsünde, öğrencilerin ve çalışanların yoğun çalışma ortamında dengeli beslenmesine yardımcı olmak amacıyla, çeşitli yemek listesi seçenekleri sunmaktadır.

Gazi Üniversitesi, öğrencilerin ve çalışanların stüdyolarda yemek yaparken hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Mediko adında bir yemek listesi sunmaktadır. Mediko, Gazi Üniversitesi Stüdyolarındaki öğrencilerin ve çalışanların kampüste bulunan kantinlerden alınan ürünleri kullanarak yemek yapmaları için her zaman güncel bir liste sunmaktadır. Mediko, öğrencilerin ve çalışanların sağlıklı beslenmelerine ve dengeli diyetler yapmalarına yardımcı olmak için çeşitli ürünleri içermektedir.

Mediko’da, Gazi Üniversitesi Stüdyolarındaki öğrencilerin ve çalışanların yemek yapma malzemesi olarak kullanabilecekleri ürünlerin fiyat bilgileri, özellikleri ve diğer detayları içeren bir liste sunulmaktadır. Örneğin, Medikoda taze, kuru meyve, sebze, et, balık, süt ürünleri, meyve suları, kahveler, çaylar, bisküviler, hazır gıdalar, baharatlar, bitkisel yağlar gibi çeşitli ürünler mevcuttur. Ayrıca, Medikoda öğrencilerin ve çalışanların yemek yapmak için kullanabilecekleri diğer malzemeler de bulunmaktadır.

Gazi Üniversitesi Stüdyolarındaki öğrenciler ve çalışanlar, Mediko’daki ürünleri ve diğer malzemeleri kullanarak, kendi başlarına sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı oluşturabilirler. Mediko’daki ürünler, öğrencilerin ve çalışanların yemek yapma malzemesi olarak kullanılırken, çeşitli diyet programlarına ve diğer dengeli beslenme programlarına uyum sağlayacak şekilde seçilmelidir. Böylelikle, Gazi Üniversitesinde stüdyolarda yemek yapma olanaklarını sağlayan Mediko, öğrencilerin ve çalışanların dengeli beslenmelerine olanak sağlamaktadır.

gazi yemek listesi mediko

Gazi Üniversitesi Yemek Listelerinin Sağlıklı Besinleri Nasıl Ekleyebileceğinizi Öğrenin

Gazi Üniversitesi Yemek Listelerinin sağlıklı besinleri eklemesi, öğrencilerin okulda sağlıklı besinleri tüketmesini desteklemek için önemlidir. Ancak, çoğu insanın sağlıklı besinleri nasıl ekleyeceğini bilmemesi, eklemenin önündeki en büyük engeldir. Özellikle eğitimli beslenme uzmanlarının desteğiyle Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde sağlıklı besinleri eklemek, öğrenciler için çok daha faydalı olacaktır. Yemek listelerinde sağlıklı besinlerin bulunması, öğrencilerin sağlıklı besinleri alışkanlık haline getirmelerini ve okula sağlıklı besinlerin daha sık alınmasını sağlayacaktır.

Eklemek istediğiniz sağlıklı besinlerin nasıl ekleneceğini öğrenmek için, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu web sitesinde, sağlıklı besin ekleyebileceğiniz özel bir sayfa bulacaksınız. İleri seviyede sağlıklı besinleri eklemek için, bu web sitesinde size önerilen sağlıklı besinler listesini kullanabilirsiniz. Bu listede, öğrencilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak olan gerçekten sağlıklı besinler bulunmaktadır.

Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri web sitesinde, sağlıklı besinleri ekleme işlemi için gerekli olan detaylı yönergeler de mevcuttur. Bu sayede, sağlıklı besinleri ekleme işlemi oldukça kolay hale gelir. Eklemek istediğiniz sağlıklı besinleri seçtikten sonra, bu sayfalarda size verilen özel kodları kullanarak sağlıklı besinleri ekleyebilirsiniz. Bu kodlar, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde mevcut olan sağlıklı besinleri tanımlamanıza ve eklemenize yardımcı olacaktır.

Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde, sağlıklı besinleri ekleme işlemi tamamlandıktan sonra, öğrenciler için besin listelerini her gün güncellemek önemlidir. Güncelleme işlemini gerçekleştirmek için, okulda sağlıklı besinlerin mevcudiyetini sürekli olarak kontrol etmek çok önemlidir. Ayrıca, her gün eklenen sağlıklı besinleri takip etmek ve besin listelerinde ki sağlıklı besinlerin özelliklerini kontrol etmek de önemlidir. Bu sayede, okul yemek listelerinde sağlıklı besinlerin her zaman mevcut olması sağlanabilir.

Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde sağlıklı besinleri ekleme konusunda uzman desteği almak, öğrencilerin sağlıklı besinleri alışkanlık haline getirmelerine yardımcı olacaktır. Bu uzman desteği almak için, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri web sitesinden Mediko desteği isteyebilirsiniz. Mediko desteği alınması halinde, öğrencilerin sağlıklı besinleri tüketmesi desteklenir. Ayrıca, Mediko desteği alındığında, okulun sağlıklı besinleri ekleme işlemi için uzman desteği de geliştirilmiş olacaktır.

Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde sağlıklı besinleri ekleme, öğrencilerin sağlıklı besinleri alışkanlık haline getirmesine ve okula sağlıklı besinlerin daha sık alınmasını sağlayacaktır. Bu nedenle, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde sağlıklı besinleri ekleme işlemini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmenin önemi büyüktür. Ayrıca, eklemek istediğiniz sağlıklı besinlerin nasıl ekleneceğini öğrenmek için, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede, Gazi Üniversitesi Yemek Listeleri’nde sağlıklı besinleri ekleme işlemi oldukça kolay olacaktır.

gazi yemek listesi mediko

Gazi Üniversitesi Yemek Listelerinde Hangi Yemekler En Çok Tercih Ediliyor?

Gazi Üniversitesi, özellikle öğrencilere oldukça çeşitli yemekler sunmaktadır. Öğrencilerin en çok tercih ettiği yemekler, Mediko restoranında bulunan yemeklerdir. Burada yemeklerin porsiyonları büyük olduğu için, öğrenciler hem daha ucuz hem de daha çok yemek yiyebilmektedir.

Mediko restoranında en çok tercih edilen yemekler arasında, tavuklu pilav, çıtır çıtır pişmiş et, sote sebze, köfte, makarna, patates kızartması ve tatlılar da bulunmaktadır. Tavuklu pilav en fazla tüketilen yemek olup, öğrenciler bu yemekten oldukça memnun kalmaktadır. Ayrıca, çıtır çıtır pişmiş et ve sote sebze de öğrenciler tarafından çok yoğun bir şekilde tüketilmektedir. Köfte, makarna ve patates kızartması da öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Mediko restoranının en çok tüketilen yemekleri hakkında, yemeklerin fiyatları da önemlidir. Tavuklu pilav, çıtır çıtır pişmiş et ve sote sebze, 8 Türk Lirasına satılmaktadır. Bunların dışında, köfte, makarna ve patates kızartması da 8 Türk Lirası üzerinden satılmaktadır. Tatlıların fiyatları ise, 6 Türk Lirasından başlamaktadır. Tüm yemekler, öğrencilerin lezzet ve bütçe beklentilerine cevap verebildiği için Mediko restoranı, öğrenciler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Gazi Üniversitesi, öğrencilerin yemek yeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Mediko restoranında çeşitli yemekler sunmaktadır. Bu yemeklerin arasında, tavuklu pilav, çıtır çıtır pişmiş et, sote sebze, köfte, makarna, patates kızartması ve tatlılar en çok tercih edilmektedir. Tüm yemekler, uygun fiyatlarla öğrencilere sunulmakta ve öğrencilerin lezzet ve bütçe beklentilerine cevap vermektedir.

gazi yemek listesi mediko

Yemek Listesi

Yemek Listesi. DUYURU! 1- 2022 yılından itibaren yemekhanelerimizde öğle yemeklerinde ayda bir gün, Ülkemizin farklı bir yöresine özgü yöresel yemek menüsü verilecektir. 2- Merkez Kampüsümüzde B BLOK VE DÖKÜMHANE yemekhanelerinde öğrencilerimize öğle yemeği hizmeti verilmektedir. 01.05.2023 Pazartesi. 02.05.2023 Salı.

Git

gazi yemek listesi mediko

Yemek Listesi

Yemek Listesi. DUYURU! 1- 2022 yılından itibaren yemekhanelerimizde öğle yemeklerinde ayda bir gün, Ülkemizin farklı bir yöresine özgü yöresel yemek menüsü verilecektir. 2- Merkez Kampüsümüzde B BLOK VE DÖKÜMHANE yemekhanelerinde öğrencilerimize öğle yemeği hizmeti verilmektedir. 01.05.2023 Pazartesi. 02.05.2023 Salı.

Git

gazi yemek listesi mediko

Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü

0 312 202 27 63 – 0 312 202 27 96. SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI BESLENME HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ MİSYON VE POLİTİKASI. Gazi Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı olarak yürütülen toplu beslenme hizmetlerinde birimimiz, gıdanın maddi değerinden çok insan sağlığına önem .

Git

gazi yemek listesi mediko

Yemek Listesi

Yemek Listesi. GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ HASTANESİ MAYIS AYI YEMEK LİSTESİ. TARİH. KAHVALTI. ÖĞLE. AKŞAM. 08052023. ÇAY, BEYAZ PEYNİR. TAVUK DÖNER PİRİNÇ PİLAVI .

Git

gazi yemek listesi mediko

Yemek Ücretleri

YEMEK ÜCRET LİSTESİ. YEMEK FİYATLARI 2022. 2200’e kadar 2200 dahil ek göstergeli görevde bulunanlardan . 4.50 ₺ 3600’e kadar 3600 dahil ek göstergeli görevde bulunanlardan . 6.00 ₺.

Git

Yeni Yemek Ücretleri

12.01.2023 tarihinden itibaren geçerli olan Güncel Yemek Fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Öğrenci. 6,50 TL. 0-2800 Dahil ek göstergeli görevde bulunan personel. 16,00 TL. 2801-3600 Dahil ek göstergeli görevde bulunan personel. 21,00 TL. 3601-4800 Dahil ek göstergeli görevde bulunan personel.

Git

Yemekhanelerimiz

Yemekhanelerimiz. Üniversitemize ait 5 adet mutfak ve 25 adet yemekhanede öğle yemeği hizmeti sunulmaktadır. Bu yemekhanelerde 4 kap set-seçimsiz ve vejetaryan tercihli menülerle. günde ortalama 11.000 kişiye öğle yemeği hizmeti verilmektedir. Planlanan menüler doğrultusunda yemek hazırlığı için gerekli tüm gıda malzemeleri .

Git

Yemek Ücretleri

YEMEK ÜCRET LİSTESİ. YEMEK FİYATLARI 2023. Üniversitemiz Ö ğrencileri. 6.50 ₺ 0-2800 dahil ek göstergeli görevde bulunan Personel . 16.00 ₺ 2801-3600 dahil ek göstergeli görevde bulunan Personel . 21.00 ₺.

Git

İletişim Bilgileri

T.C. Gazi Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı. Emniyet Mahallesi Bandırma Caddesi No:66 06560 Yenimahalle ANKARA. Telefon: 312 202 27 01-02 – 312 202 27 99. Fax: 312 212 02 84. e-posta: [email protected]. PERSONEL VE DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ.

Git

Yemekhaneler Birimi

Hassas Görevler Listesi. Hizmet Envanteri. İş Akış Şemaları. Stratejik Plan. Görev Dağılım Cizelgeleri. Bilgi Bankası Jet Kart Talebi. İSO Belgelerimiz. Yemek Ücretleri. Formlar. GAZİ.NET. TEKNOFEST’te Katılacak Takımların İzleyeceği Yol. İletişim .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
yemek duası pdf

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.