1. Anasayfa
 2. Otomobil

Icradan Satilik Arabalar

Icradan Satilik Arabalar

Günümüzde bütçeli seçenekler arasında satılık arabalar olağanüstü konuma sahip. Satılık arabalar, özellikle bütçe konusunda sıkı sıkıya bağlı olanlar için en iyi tercihlerden biri. İçinde bulunduğumuz çağda, kaliteli ve güvenilir bir araba sahibi olmanın çoğu zaman kolay olmadığını kabul etmek gerekiyor. Fakat, satılık arabalara yönelik arama, bu işi çok daha kolay hale getiriyor.

Satılık arabalar, aracın kendisinden çok daha uygun fiyatlarla satılıyor. Böylece, aracın özellikleri ve performansı hakkında bir fikir edinmek için yeterince deneyim kazanabiliyorsunuz. Satılık arabaların satın alınması, aynı zamanda araç bakımı ve güvenliğiyle ilgili olarak dikkate alınması gereken bazı konuları da beraberinde getiriyor. Bu konular arasında en önemli olanlar, aracın kontrol edilmesi, aracın durumu ve aracın kazalar geçirmiş olması durumunda aracın özeti.

Satılık arabaların aranması konusunda, en iyi kaynak internet üzerinden arama yapmak olacaktır. İnternette, çeşitli çevrimiçi satış siteleri aracılığıyla satılık araba seçeneklerinin geniş bir aralıkta sunulduğu görülecektir. İncelenen arabalar, daha önce üretilmiş olanlardan yeni modeller ve farklı markalara kadar uzanıyor. Bu sayede, herhangi bir aracın özellikleriyle ilgili kapsamlı bilgiye kolayca ulaşılabilir.

Satılık arabalara yönelik aramalar, kapsamlı olmalıdır. Böylece, en uygun fiyata en uygun aracı satın alma imkanına sahip olunacaktır. Aynı zamanda aracın kalitesini ve performansını da kontrol etmek için başvurulabilecek tüm kaynakların altını çizmek de çok önemlidir. Satılık arabaların satın alınması konusunda, alıcılar aracın durumunu, güvenliğini ve üreticisiyle ilgili tüm bilgileri öğrenmeden satın almamalıdır.

icradan satilik arabalar

Farklı Aracı Seçme Yolları

İcra satışları, aracınızı satmak isteyenler için harika bir yoldur. İcra satışı, ödeme sorunları nedeniyle ödemelerin yapılamadığı, tahsilatların durdurulmasından sonra aracınızı satma şansınızı arttırır. İcra satışları, aracınızı satarken güvenli olmanızı ve ucuza satma şansınızı arttırır. İcra satışı, alıcı ve satıcı arasındaki işlemleri kolaylaştıran ve aracınızı satarken avantajlar sağlayan güvenli bir yoldur. İcra satışı aracının gerçek değerinden çok daha ucuza satılmasını sağlar, bu da aracınızı satarken büyük bir avantaj sağlar.

İcra satışında aracınızı satarken göz önünde bulundurulması gereken birkaç önemli kural vardır. Öncelikle, aracınızın gerçek değerini bilmeniz gerekir. Lütfen aracınızın gerçek değerini belirlemek için bir araştırma yapın. İkinci olarak, icra satışlarında satın almak istediğiniz aracın sağlamlığını ve uygunluğunu kontrol etmek çok önemlidir. Aracınızı satarken aracınızın kimlik belgesini ve aracın vergi kayıtlarını kontrol etmelisiniz. Son olarak, icra satışlarında aracınızı satarken sözleşmeyi kontrol etmelisiniz. Sözleşmede tüm koşulları ve aracın satışıyla ilgili tüm diğer detayları göz önünde bulundurun.

İcra satışları aracınızı satarken güvenli olmanızı ve ucuza satma şansınızı arttırır. İcra satışları, alıcı ve satıcı arasındaki işlemleri kolaylaştıran ve aracınızı satarken avantajlar sağlayan güvenli bir yoldur. İcra satışları aracınızı satarken ve satın almak istediğiniz aracın sağlamlığını ve uygunluğunu kontrol etmek önemlidir. İcra satışlarında satın almak istediğiniz aracın gerçek değerinin belirlenmesi, aracın kimlik belgesinin ve aracın vergi kayıtlarının kontrol edilmesi, ve sözleşmeyi kontrol etmek önemlidir. İcra satışları, aracınızı satmak isteyenler için harika bir seçimdir.

icradan satilik arabalar

Satılık Arabalarda Nelere Dikkat Edilmeli?

Satılık araba alımı son derece önemlidir. Satın alınan araç, kişinin çoğu zaman yıllarca kullanacağı anahtar bir nesnedir. Bu nedenle satılık arabaya dikkatli bir şekilde yaklaşmak ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek oldukça önemlidir.

Satılık arabalardan nelere dikkat edilmesi gerektiğine baktığımızda, öncelikle aracın fiziksel durumu hakkında bilgi edinilmesi gerekir. Fiziksel durum aracın, ne kadar daha uzun ömürlü olduğuna ilişkin çok önemli bir bilgidir. Satılık arabanın güvenlik testlerinden geçip geçmediğini ve aracın güvenlik donanımının ne kadar iyi olduğunu öğrenmek için, aracın geçmiş kullanımı hakkında bilgi edinilmesi gerekir. Ayrıca aracın fiziksel durumu hakkında doğru bilgi edinmek için, aracın güncel servis kayıtlarına da bakılmalıdır.

İkinci olarak satılık araba alırken dikkat edilmesi gereken husus, aracın fiyatıdır. Bir satılık arabanın fiyatı, aracın yaşı ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Fiyatın aracın fiziksel durumu ve güncel servis kayıtlarına göre anlaşılır bir şekilde belirlenmesi gerekir. Ayrıca satılık arabanın fiyatı için seçilen aracın modeli ve sınıfı da önemlidir.

Satılık arabalardan nelere dikkat edilmesi gerektiğine baktığımızda, satın alınan aracın ne kadar çalışır durumda olduğu da önemlidir. Bir aracın çalışır durumda olup olmadığını anlamak için, aracı kontrol etmek gerekir. Aracın yakıt tüketimini ölçmek ve aracın mekanik noktalarını kontrol etmek için aracın deneme sürüşünü yapmak önemlidir. Satın alınan aracın ne kadar çalışır durumda olduğunu öğrenmek için, aracın aksamlarını ve göstergelerini denetlemek de önemlidir.

Son olarak, satın alınan satılık arabada dikkat edilmesi gereken husus, aracın ticari açıdan önemi ve yasal durumudur. Satılık arabanın, sosyal ve ekonomik açıdan önemi ve satışa konulabilmesi için gereken yasal işlemleri yapmak önemlidir. İcra dairesinden satılık araba almak isteyen kişiler, Satış Seçenekleri hakkında bilgi edinmek için satın alacağı aracın icra takibi yapmak zorundadır. Bu sayede, aracın ticari açıdan önemi hakkında önemli bilgiler edinilmiş olur.

Satılık araba alımından nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında, gerekli bilgi edinilmesinin ardından satın alınmak istenen aracın fiziksel durumu, fiyatı, çalışır durumu ve ticari açıdan önemi hakkında bilgi edinilmelidir. Ayrıca alınan aracın icra takibi satın alınmadan önce yapılmalıdır.

icradan satilik arabalar

Aracın Fiyatının Belirlenmesi

İcralardan satılık arabalar, alıcılar arasında popülerlik kazanıyor. Bunun nedeni, aracın özellikleri, durumu veya fiyatının uygunluğudur. Ancak, alacağınız aracın fiyatının ne olması gerektiği konusunda doğru karar vermek için, birçok faktöre dikkat etmeniz gerekecektir. Öncelikle, aracın fiyatını belirlerken, aracın yaşı, markası ve modeli de dikkate alınmalıdır. Sonra, aracın durumuna ve özelliklerine de bakılmalıdır. Örneğin, aracın motoru, vitesi, lastikleri ve iç mekanın durumu gibi. Ayrıca, kazasız olması veya bakımının yapılmış olması da aracın fiyatı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

İcralarla satılan arabaların fiyatını belirlemek oldukça zor bir görevdir. Bunun nedeni, aracın durumu, özellikleri veya markasının fiyatlarının her zaman değişken olmasıdır. Bu nedenle, aracın fiyatının belirlenmesinde, aracın durumuna bağlı olarak, aracın fiyatının ne olması gerektiği konusunda uzman bir kişi tarafından tavsiyeler alınmalıdır. Son olarak, alıcılar, alacakları aracın fiyatının piyasaya uygun olup olmadığı konusunda araştırma yapmalı ve aracın fiyatına karar vermeden önce, bir aracın fiyatının ne olması gerektiğine dair güvenilir bir kaynaktan bilgi almalıdır.

Sonuç olarak, icralardan satılan arabaların fiyatının belirlenmesi oldukça önemlidir. Alıcılar, aracın durumunu, özelliklerini, markasını ve modelini doğru bir şekilde değerlendirmeli ve alacakları aracın piyasaya uygun bir fiyata satılıp satılmadığını araştırmalıdır. Aynı zamanda, aracın fiyatını belirlerken, aracın durumuna göre uzman bir kişi tarafından tavsiyeler alınmalı ve aracın fiyatının ne olması gerektiğine dair güvenilir bir kaynaktan bilgi alınmalıdır.

icradan satilik arabalar

Satılık Arabaların Satışının Yönetimi

İcra daireleri satışı ile satılan arabalar, satışlarının yönetiminin özellikleri ile bilinmektedir. İcra daireleri tarafından satılan satılık arabalar, satış süreci sırasında kullanılan belli usuller ile satılmaktadır. İcra daireleri satışlarında satılık arabaların özellikleri, fiyatları ve satış koşulları göz önünde tutulmaktadır. Satışlarının yönetimi sırasında, hem satıcı hem de alıcı tarafının hakları korunmaktadır. Satılık arabaların satışı sırasında geçerli olan koşullar, satışın yönetimini kolaylaştırmaktadır. İcra daireleri tarafından satılan satılık arabaların satışının yönetimi için şu koşullar uygulanmaktadır:

 • Satılık arabaların satışı sırasında, satış koşulları ve güvenlik kuralları belirlenir.
 • Satılık arabaların satışı sırasında, satışın yönetiminde kullanılan usul ve esaslar belirlenir.
 • Satılan arabaların satışı sırasında satış sohbeti yapılır.
 • Satış sırasında, satın alınan arabanın anahtarının teslim edilmesi sağlanır.
 • Satış sırasında, arabanın satın alınması için gerekli evrakların düzenlenmesi sağlanır.

Satılan arabaların satışının yönetimi, satış sırasında araba alıcısının haklarının korunmasını sağlar. Satışın yönetiminde, satılan arabanın özellikleri, fiyatları ve satış koşulları göz önünde tutulur. Satış sırasında araba alıcısına satılan arabanın özellikleri hakkında bilgi verilir. Satış sırasında satışa arz edilen arabaların fiyatları ve satış koşulları arasında görüşmeler yapılır. Satış sırasında satın alınan arabanın anahtarının teslim edilmesi sağlanır. Satın alınan arabanın satışının yönetiminde satın alınan arabanın satışı için gerekli evrakların düzenlenmesi sağlanır.

Satılık arabaların satışının yönetiminin en önemli amacı, satış sırasında araba alıcısının haklarının korunmasıdır. İcra daireleri tarafından satılan satılık arabaların satışının yönetiminde, satış süreci sırasında kullanılan usuller ve güvenlik kuralları göz önünde tutulur. Satış süreci sırasında, satılan arabanın özellikleri, fiyatları ve satış koşulları göz önünde tutulur. Satış sırasında arabanın satın alınması için gerekli evrakların düzenlenmesi sağlanır. Satış sırasında, satın alınan arabanın anahtarının teslim edilmesi sağlanır.

icradan satilik arabalar

Satılık Arabaların Sıfır ve İkinci El Seçenekleri

Satılık araba almak, arabanın sıfır veya ikinci el olmasına göre değişiklik göstermektedir. Geleneksel olarak, sıfır araba almak, satın alıcılar için daha cazip bir seçimdir. İkinci el arabalar, her ne kadar biraz daha ucuz olsalar da, sahiplerinin daha önce sürmesinden dolayı, arıza ve bakım sorunlarıyla karşılaşmak riskini beraberinde getirmektedir. İkinci el arabalar, genel olarak daha ucuz fiyata sahip olmakla birlikte, özellikleri ve km bilgileri nedeniyle satın alıcıların risk almasına neden olabilmektedir. Satın alıcılar, satılık arabalara yapılan maliyeti düşürmek adına, ikinci el arabalar da tercih edebilirler. Ancak, satın alınan arabanın, satın alınma tarihinden önceki dönemleri hakkında bilgi edinilmesi ve aracın bakımının güncel olarak tutulması gerekmektedir.

İcra dairelerinin satışa çıkardığı arabalar, satış süreci içerisinde dikkatlice incelenmesi gereken arabalardandır. İcra dairelerinin arabaları, genellikle bankalar aracılığı ile borçların ödenmesi için satışa çıkartılmış olabilir. Bu arabalar genellikle, daha düşük fiyata sahip olmakla birlikte, satış süreci içerisinde, aracın sigortasının, ruhsatının ve kaskonun güncel olup olmadığı dikkatle kontrol edilmelidir. İcra dairelerinden satılık arabaların, bakımına dikkat edilmemesi, aracın ömrünü kısaltabilmektedir.

Satılık arabaların sıfır ve ikinci el seçeneklerinin karşılaştırılması, satın alınan aracın kullanım amacı ve maliyetiyle doğru orantılı olacaktır. Satın alıcılar, aralarından seçim yapmak için, aşağıdaki alanları inceleyebilirler:

 • Araç kilometre bilgisi
 • Satın alınma fiyatı
 • Bakım geçmişi
 • Aracın yaşı
 • Kullanıcı yorumları
 • Güvenilirlik

Satılık arabaların sıfır ve ikinci el seçenekleri, kullanıcıların tercihine göre değişmektedir. Özellikle, aracın ömrünün uzun olmasını ve aracın kullanım amacına göre maliyetini düşürmek isteyen kullanıcılar, ikinci el arabaları tercih edebilir. Ancak, satın alınan aracın bakımının güncel tutulması ve aracın anlaşmalı tamirci tarafından gözden geçirilmesi, aracın çalışır durumda olmasını sağlamak için önemlidir.

icradan satilik arabalar

İcralık Arabalar Burada. % 50 fiyatından satışa çıkıyor.

1. Tarih 2. Tarih Fiyat TL ile TL arası Model Yılı ile arası İcralık Resimli İhaleler İzale İlanlarını Çıkar 1. İhale Tarihi Geçenleri Gösterme DOSYA NO ARA İhale Türü tüm haberler SON EKLENEN İCRA İHALELERİ.

Git

icradan satilik arabalar

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu – İcra Satış İlanları. Detaylı İlan Ara. İllere Göre İlan Ara. Tüm Gayrimenkulleri Listele. Tüm Araçları Listele. Tüm Menkulleri Listele. Araç İlanlar. Tüm Araç İlanların Listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 1.

Git

icradan satilik arabalar

TEB Cetelem

İcra Satışındaki Araçlar İhaleye Nasıl Katılabilirim? İHALE TARİHİ MODEL TESCİL BİRİMİ İCRA DAİRESİ – DOSYA NO TEMİNAT TUTARI BAŞLANGIÇ FİYATI İLETİŞİM BİLGİSİ 27.09.2022 48TY606 DACIA 1.5 DCI LAUREATE 4X2 GRİ BODRUM İCRA DAİRESİ 27.750 TL 93.000 TL 0 216 912 26 80 12.09.2022 01AFC167 RIO GRİ ADANA İSTANBUL ANADOLU 16.İCRA DAİRESİ 54.600 TL.

Git

icradan satilik arabalar

Tüm icra ihaleleri icralik ile %50 fiyatına, icralık araçlar, icra

Tüm icra ihaleleri icralik ile %50 fiyatına, icralık araçlar, icra satışları Türkiye’nin en büyük icra ihale ilan portalı. İcralık gayrimenkuller, icralık araçlar, icra satışları hakkında aradığınız herşey. Üye olGiriş mobil menu Hakkımızda Vip Üyelik Banka Hesapları SSS İletişim Gayrimenkul İhaleleri Taşıt İhaleleri Menkul İhaleleri.

Git

icradan satilik arabalar

Garanti Bankası İcradan Satılık Arabalar 2023

İcralık Araçlar 03.01.2023 Bankalardan 2.el araçları alabilirsiniz. Borçlarını ödeyemeyen kredi sahiplerinin teminat olarak gösterdikleri araçlar satışa çıkıyor. 2023 yılı itibari ile Garanti Bankası’ nın da ihale yöntemiyle icralık olarak satılan pek çok araç bulunuyor.

Git

icraburada

icralık arabalar – icradan satılık arabalar – hacizli evler – icralık daireler – satılık icralık araçlar – icradan araç fiyatları – icralık arsalar.

Git

ilan.tr

Basın İlan Kurumu bünyesinde faaliyete geçirilen ilan.tr internet sitesi; yaygın, bölgesel ve yerel gazetelerde yayınlatılan ilanların dijital platforma taşındığı ilan portalıdır.

Git

Satılık Hacizli ve İcralık Araçlar

Masif. İCRADAN SATILIK ARAÇLAR Yapı Kredi Bankasından Satılık 2 El Araçlar Yapı Ve Kredi bankası üstünden kredi kullanan müşterilerden bazı kesimi kredilerini ödeme konusu ile alakalı sıkıntıya düşmesi, bankanın müşterilerin gösterdiği. TEB İcralık Araç Satışları, Bankadan Satılık Araç.

Git

Bankadan Satılık Araçlar ve İcradan Satılık Arabalar Listesi

Bankalar genel olarak arabaları icra yoluyla almaktadır ancak borçlunun üzerine kayıtlı gayrimenkul, arsa, yazlık, traktör, deniz aracı, yük aracı, biçerdöver gibi bir çok farklı aracı da icra yoluyla alıp kendilerine ait sitelerde satışa çıkarmaktadır. Bankadan Satılık Araçlar Listesi.

Git

İcradanAl

2001 Model Volkswagen Transporter İstanbul – Büyükçekmece 46.000 TL 2003 Model Peugeot Partner İstanbul – Bakırköy.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
araba indir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.