1. Anasayfa
 2. Otomobil

Infiniti Araba

Infiniti Araba

Infiniti, Nissan Motor Company tarafından üretilen üst segment lüks araba markasıdır. 1989 yılında kurulmuş olup Japonya, ABD, Çin, Rusya, Kanada, Meksika, Ortadoğu ve Avrupa da satışa sunulmaktadır. Genel olarak, Infiniti arabaları sürücü odaklı tasarımlar, premium araçlar, yüksek performanslı motor seçenekleri, muhteşem sürüş performansı ve üstün güvenlik seviyesi ile meşhurdur.

Infiniti arabalarının çoğu, tasarım açısından kendi kendine konuşan güzelliklerdir. Özellikle, Infiniti FX araba serisi, en önemli tasarım özelliklerini sunmak için tasarlanmıştır. Infiniti arabalar, benzersiz ve modern bir nefes almak için tasarlanmış ve çarpıcı güzelliğe sahiptir. Güzelliklerle kombinlenmiş olan performans, Infiniti arabalarının bir şeyleri farklı kılan özellikleridir.

Infiniti arabaları, iki çıtalı motor seçenekleriyle donatılmıştır. İlk olarak, Infiniti arabaları, her tür hava koşulunda etkili sonuçlar verebilen ve düşük yakıt tüketimi sağlayan bir V6 motora sahiptir. İkincisi, Infiniti arabalarında, çok yüksek performans ve verimlilik sunan V8 motor seçeneği vardır. Bu iki seçenek, sürüş keyfini aşırı derecede arttırmaktadır.

Infiniti arabalarının çoğu, üstün güvenlik seviyesi ile de tanınmaktadır. Bu arabalar, çarpışmalar halinde sürücü ve yolcu güvenliğini sağlamak için gelişmiş güvenlik teknolojileriyle donatılmıştır. Bunlar arasında; sürücü uyarı sistemi, adaptif farlar, kör nokta uyarı sistemi, 360 derece görüş sistemi, ileri çarpış uyarı sistemi ve arka kamera gibi teknolojiler yer almaktadır. Bu teknolojiler sayesinde, Infiniti arabaları her zaman sürücü ve yolcuları korumak üzere tasarlanmıştır.

Infiniti arabaları, sağladığı sürüş keyfi, tasarım, performans ve güvenlik seviyesi ile üst segment lüks araçlar arasında öne çıkan bir markadır. Her tür hava koşulunda etkili sonuçlar, üstün güvenlik seviyesi, premium tasarım ve çok yüksek sürüş performansı sunan Infiniti arabaları, sürekli olarak popülerliğini arttırmaktadır.

infiniti araba

Infiniti Araba’nın Özellikleri

Infiniti, Nissan Motor Company’nin lüks markasıdır. Araba piyasasına girmek için tasarlandığından beri, kalite, lüks ve heyecanı bir araya getiren Infiniti arabalarının müşterilerin hayatını kolaylaştıran özellikleri vardır. Infiniti arabalarının özellikleri, modern teknolojilerle birleştirdiği bir sürü güç ve lüks özelliği sunmaktadır.

Infiniti arabaları, sürücünün en iyi lüks ve güvenlik deneyimini yaşaması için kullanılan özellikleri sunmaktadır. Örneğin, Infiniti arabalarında üst düzey güvenlik donanımları sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, direksiyon sistemi ve tork kontrolü gibi sürüş konforunu arttıran özellikler de bulunmaktadır. Direksiyon sistemi, sürücünün aracın performansını daha iyi kontrol etmesini sağlar. Ayrıca, çoklu hava yastıkları ve ABS fren sistemi de aracın güvenliğini arttırır.

Infiniti arabalarının özellikleri arasında, güçlü motorlar da vardır. Bunlar, aracın performansını arttırmak için tasarlandı. Özellikle, 3,7 litrelik V6 motor, aracın ikinci nesil QX56 ve FX spor arabası modellerinde kullanılmaktadır. Bu motor, aracın arka tekerleklerini çarpıştırarak 325 beygir gücüne ve 268 lb-ft torka sahiptir. Bu motor, Infiniti arabalarının performansının önemli bir parçasıdır.

Infiniti arabaları da, aracın iç konforunu arttıran özellikler sunmaktadır. Bunlar arasında, aracın içinde hızlı ve kolay kontrol edilebilen özellikler bulunmaktadır. Bunlar arasında, aracın kontrol panelinden ses ve navigasyona kadar her şeyin kontrol edilebildiği ve aracın iç konforunu arttıran özellikler vardır. Ayrıca aracın içinde, sürücünün konforunu arttırmak için sıcaklık kontrol sistemleri, koltuk ısıtma seçenekleri ve çoklu hava yastıkları da vardır.

Infiniti arabalarının özellikleri arasında, aynı zamanda güvenilir ve kullanışlı teknolojiler de bulunmaktadır. Bunlar arasında, aracın kolayca kontrol edilmesini sağlayan navigasyon sistemi, ses sistemleri, Bluetooth bağlantısı ve çoklu ekranlar da vardır. Bu teknolojiler, aracın kullanımını kolaylaştıran özellikleri sunmaktadır.

Infiniti arabalarının fiyatları arasında büyük bir farklılık vardır. Bunun nedeni, aracın modeli, motoru ve özellikleriye bağlıdır. Örneğin, Infiniti arabalarının en pahalı modelleri, G Sedan ve M Sedan modelleridir. Bu modele sahip arabalar, 50.000 – 60.000 dolar arasında fiyat etiketine sahip olmaktadır.

Bütün bunlar, Infiniti arabalarının kaliteli, lüks ve heyecan veren özellikleri olduğunu göstermektedir. Infiniti arabaları, sürücünün lüks ve güvenlik deneyimini yaşaması için tasarlanan arabalardır. Aynı zamanda, aracın performansını arttırmak ve aracın iç konforunu arttırmak için özellikler sunmaktadır. Infiniti arabalarının fiyatları arasında büyük bir farklılık vardır ve aracın modeline, motoruna ve özelliklerine göre belirlenmektedir.

infiniti araba

Infiniti Araba Tavsiyeleri

Üst segment arabalardan biri olan Infiniti, lüks arabalarının kalitesi, performansı ve sürüş deneyimi ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışır. Infiniti, lüks arabalar için sunulan teknolojik olanakların ötesinde, daha hızlı ve güvenli sürüşe yardımcı olmak için birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında yüksek tork donanımının yanı sıra, güçlü ve konforlu süspansiyon, güçlü ve düşük çalışma sıcaklıklarına sahip motorlar ve gelişmiş akıllı sürüş teknolojileri bulunmaktadır.

Infiniti arabalarının piyasadaki en popüler modelleri arasında Q50, QX50, QX60, QX80 ve M serisi bulunmaktadır. Q50, Infiniti’nin en popüler modellerinden biri olarak kabul edilir ve mükemmel bir sürüş deneyimi sunmanın yanı sıra, lüks içerikleri ile de öne çıkar. QX50, Infiniti’nin en çok satan SUV’larından biri olup, sürücüler için rahatlık ve konfor için güçlü motorlar, çift ve doğrusal amortisörler ve sürekli katlanabilir ön arka koltuklar sunmaktadır. QX60 SUV modeli ise, aileler için idealdir, çünkü alan ve konforun yanı sıra, birçok güvenlik özellikleri ve kolay sürüş seçeneği sunmaktadır. QX80 ise, zirvedeki lüks SUV olarak kabul edilir ve kusursuz sürüş performansının yanı sıra, yüksek çekiş gücü sunar.

Infiniti arabalarının her biri benzersiz bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu arabaların tümü çevreci yakıt tüketimi, dayanıklı parçalar ve konforlu kabinler gibi oldukça özelliklere sahiptir. Fiyatlar, aracın özelliklerine, motor seçeneğine, konfigürasyonuna vb. göre değişkenlik göstermektedir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, Infiniti arabaları, kullanıcı dostu ve sadeliğiyle de öne çıkar. Bu arabaların tümü, sürücülerin arabayla hareket etme konforunu ve verimliliğini artırmak için gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. Örneğin, Q50 ve Q60 modelleri, geri kazanımlı fren sistemiyle donatılmıştır. Bu sistem sayesinde araba, sürücünün fren yapması sırasında motorun fren gücünü kullanarak yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Tüm bu özellikler nedeniyle, Infiniti arabalarının, lüks araba arayan herkesin tercihi olması sürpriz olmayacaktır. Bu arabalar, lüks arabalar için standartları yükseltmek için geliştirilmiştir ve bu da müşterilerinin hayatını aracın kullanımı konusunda kolaylaştırmaktadır.

infiniti araba

Infiniti Araba Yedek Parçaları

Orijinal ve Özel Infiniti Araba Yedek Parçaları

Infiniti arabalarının arıza ve onarım ihtiyaçları için özel olarak üretilmiş Infiniti yedek parçaları tüm dünyada satışa sunulmaktadır. Infiniti araba yedek parçaları üç temel kategoriye ayrılır: orijinal, özel, ve aftermarket. Orijinal ve özel Infiniti parçaları üretim sürecinde kullanılan özel malzemelerle üretilmiştir ve aracın orijinal parçalarıdır. Aftermarket parçalar ise aracın orijinal parçalarından farklı olan, daha ucuza satılan yedek parçalardır.

Infiniti yedek parçalarının bakımı ve kullanımı kolaydır. Bakım ve onarım işlemleri için her zaman orijinal veya özel parçalar kullanılmalıdır. Aftermarket parçalar daha ucuz olduğundan araba sahipleri onları tercih edebilir, ancak bu parçalar aracın orijinal parçalarına kıyasla daha az kaliteli ve az güvenli olabilir. Aftermarket parçalar aracın olduğu yerden uzakta veya aracın özelliğine uygun olarak üretilmiş olabilir.

Bir Infiniti arabasına ait orijinal ve özel yedek parçalar genellikle Infiniti servislerinde veya Infiniti yetkili satıcılarında satılmaktadır. Bu noktalarda parçaların kalitesi ve güvenirliliği güvence altına alınmıştır. Infiniti araba yedek parçalarının fiyatları aracın özelliğine ve modeline göre değişmektedir.

Infiniti araba yedek parçalarının kullanımı aracın bakımı sonucunda araba sahiplerinin araçlarının güvenliğini ve kalitesini artırmak için önemlidir. Bakımının doğru yapılması aracın verimliliğini de arttıracaktır. Ayrıca, orijinal ve özel parçaların kullanımı aracın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

infiniti araba

Infiniti Araba Garanti Süreleri

Infiniti, lüks otomobil üreticisi Nissan’ın bağlı kuruluşu olan Japon bir markadır. Nissan, mükemmel sürüş keyfi ve konforu sunan bir dizi Infiniti modeli üretebilmek için sürekli çalışmaktadır. Infiniti arabalar, kaliteli malzemelerden ve uzun ömürlü parçalardan üretilmektedir. Bununla birlikte, ekstra güvence almak isteyen müşteriler Infiniti arabalarının garanti sürelerini de incelemeyi unutmamalıdır.

Infiniti arabalarının garanti süresi, çoğu Avrupalı üreticiden çok daha uzundur. Infiniti, 3 yıllık sınırlı bir arıza ömrü garantisi sunmaktadır. Bu arıza ömrü garantisi, arabadaki herkesi kapsamaktadır ve arızaların tamiri için gerekli işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Özel olarak arızalı parçaların değişiminden, aracın bakımından ve tamirlerinden sorumludur. Araba, Infiniti tarafından üretildiği tüm parçaların kullanımını ve araba sahibinin belgelendirilmiş araba sahipleri tarafından yapılan bakım ve servisleri içermelidir. Bu garanti, araba sahibinin aracın ömrü süresince arızaların tamirinden sorumlu olmasını sağlar.

Öte yandan, Infiniti arabalarının garantisi, kızak ve çalışma saatleri, muhafazasız ve korunaksız parçalar olan çalışma saatleri ve kızaklar gibi parçalar hariç olmak üzere, araca monte edilmiş ve aracın performansını etkileyen tüm parçaları kapsamaktadır. Ayrıca, arabanın düşük yakıt tüketiminden dolayı ortaya çıkan özel kolaylıklar da bu garanti kapsamındadır. Bu garanti kapsamında, Infiniti arabalar, arızalı parçaların tamiri veya değiştirilmesi için aracın tamir edilmesi veya takılması gereken parçaların değiştirilmesi gibi işlemleri sağlamaktadır.

Infiniti, aynı zamanda araba sahiplerinin arabanın ömrü sürecinde arızalarını gidermesi için ayrıca güvenceler de sağlamaktadır. Aynı zamanda, araba sahiplerine arabanın arızalarının tamir edilmesi hakkında online olarak haberler bildirilmektedir. Bu haberler araba sahipleri tarafından kolayca erişilebilir ve araba sahipleri tarafından arızaların giderilmesi konusunda faydalı bilgiler sağlamaktadır. Böylece, Infiniti arabalarının güvencesi, arabanın ömrü sürecinde arızalara karşı rahat olmanızı sağlayacak bir şekilde tasarlandı.

infiniti araba

Infiniti Araba Bakım ve Onarım Uzmanları

Otomobillerin en önemli parçalarından biri olan araba bakım ve onarım işlemleri, uzmanlaşmış ekipmanlar ve en son teknoloji ile yapılmalıdır. Infiniti arabaların bakımı ve onarımı için uzmanlaşmış araba mekanikleri uygun şekilde eğitilmiş olmalıdır. Infiniti araba bakım ve onarım uzmanları, arabanın güvenli ve düzgün çalışmasını sağlamak için aracın ömrünü uzatmak için gerekli her türlü bakımı ve onarımı gerçekleştirerek, aracınızın kullanım ömrünü maksimum seviyede tutarlar.

Infiniti araba bakım ve onarım uzmanlarının, arabanızın güvenli ve zararsız kullanımı için gerekli her türlü bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tüm araba bakım ve onarım işlemleri yalnızca yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Bir Infiniti araba bakım ve onarım uzmanının arabanızın güvenli kullanımı için gerekli her türlü bakım ve onarım işlemlerine hakkıyla uygun şekilde ulaşması için, kontrollerin zamanında yapılması önemlidir.

Tablo olarak Infiniti araba bakım ve onarım işlemlerinin özelliklerini göstermek üzere aşağıda sunulmaktadır:

Bakım ve Onarım İşlemleri Açıklama
Motor Bakımı Motorun çalışmasını ve performansını arttırmak için motorun gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılması.
Fren Bakımı Frenlerin güvenli kullanımını sağlamak için gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılması.
Kontrol Testi Aracın düzgün çalışmasını sağlamak için aracın bakım ve onarım işlemlerinin kontrol edilmesi.
Yağ Değişimi Motorun güvenli ve düzgün kullanımını sağlamak için yağın sürekli olarak kontrol edilmesi ve eğer gerekliyse yağın değiştirilmesi.

Infiniti modelleri için bakım ve onarım işlemlerinde yetkili olan uzmanların, arabanın ömrünü uzatmak ve aracınızın güvenli kullanılmasını sağlamak için uygun şekilde eğitilmiş olması gerekmektedir. Bununla birlikte, bu uzmanların, arabanızın bakım ve onarım işlemlerini tam olarak yerine getirmesi için gerekli her türlü donanım ve teknolojinin de kullanılması gerekmektedir.

infiniti araba

INFINITI Araç Servisi, Onarım ve Destek

INFINITI Araç Servisi, Onarım ve Destek | INFINITI Türkiye Hizmetlerimiz Bakım Satış SERVİS VE SATIŞ INFINITI Türkiye TÜRKÇE ENGLISH TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ Bulunduğunuz konumda yeni araç satışları sona erdi.

Git

infiniti araba

INFINITI Araç Satış ve Garanti Bilgileri

DESTEK HATTI Ekstra yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek hizmetlerimize hafta içi her gün 09.00 – 18.00 erişebilirsiniz. Bize ihtiyaç duyduğunuz anda aramanız veya e-posta göndermeniz yeterli. BIZE YAZIN: Baytur Motorlu Vasıtalar Tic. A.Ş. Boyalı Köşk Sok. No:4-1 Bebek İstanbul Bizi arayın: +90 212 359 60 00.

Git

infiniti araba

Infiniti Modelleri

Infiniti fiyat listesi sayfamızdan Q30, Q50, FX, G, I30, M modelleri fiyatları ve teknik özelliklerine ulaşabiirsiniz.

Git

infiniti araba

Infiniti

15082018 0 50 Infiniti yeni konseptinde, performans ile elektrifikasyonu birlikte sunucak. Infiniti’nin yeni elektrikli performans konseptinin bir teaserı daha otomobil severlerle buluştu. Heyecan… Devamını Oku ».

Git

infiniti araba

Infiniti Satılık 2.El Araba Fiyatları

Satılık 2.El Infiniti arabalarını Araba’da karşılaştırın, sahipleri ile iletişime geçin. Yüzlerce model ve marka araç Araba’da! . Sahibinden araba, ikinci el araba ve sıfır km otomobiller, araba fiyatları ve araba markaları – yüzbinlerce araba Araba’da. Araba Al Araba Sat Hizmetlerimiz . Arabam Ne Kadar Trafik .

Git

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

INFINITI Araç Servisi ve Bakımı

INFINITI SUV, crossover veya sedan aracınız için servise veya bakıma mı ihtiyacınız var? INFINITI Yetkili Servis ağı ile size en yakın Servis Noktasını bulun.

Git

Araba Markaları Listesi

Araba Markaları ARA Araba Markaları Listesi Alfa Romeo Aston Martin Audi Bentley BMW Bugatti Buick Cadillac Chery Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford Geely Honda Hyundai Infiniti Isuzu Iveco Jaguar Jeep Kia Lada Lamborghini Lancia Land-rover Lexus Lincoln.

Git

Infiniti Araba Ne Malı?

infiniti hangi ülkenin arabası. ABD,Kanada,Orta Doğu,Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks Japon otomobil markasıdır. İNFİNİTİ FX 35 İNCELEME VİDEOSU KARADA YÜRÜTÜLEN GEMİ Watch on Infiniti Türkiyeden Çekildi mi?.

Git

Satılık 2. El Araba Fiyatları ve Modelleri

Bununla birlikte paket farklılıklarına da göz atarak aradığınız 2. el arabayı bulabilirsiniz. Satılık Araba Modelleri. Son derece aktif olan ikici el araba piyasasında birbirinden şık ve etkileyici otomobil modelleri ilgi görüyor. Bu araçlar arasında Corolla, Honda Civic, Fiat Egea, Hyundai Accent, Opel Astra, Renault Clio ve .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.