1. Anasayfa
 2. Yemek

Istikbal Yemek Masası Modelleri Ve Fiyatları

Istikbal Yemek Masası Modelleri Ve Fiyatları

İstikbal, konforu, kaliteyi ve şıklığı bir araya getiren modern tasarımları ile ev dekorasyonunda yer edinmiş bir markadır. İstikbal yemek masası modelleri, seçkin bir tasarımı bir araya getiren tarzı ile çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Kalite, güvenlik ve lüksü bir araya getiren İstikbal yemek masası modelleri, evlerinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

İstikbal yemek masası modelleri arasında ahşap, metal veya cam malzemeden oluşan tasarımlar bulunmaktadır. Her tarza ve her yaşa uygun farklı modelleri bulunan İstikbal yemek masaları, evlerinizin dekorunu tamamlama misyonunda önemli bir noktadadır. Evlerinize modern ve şık bir görünüm katmak isterseniz, İstikbal yemek masaları hakkında araştırma yapmalısınız.

İstikbal yemek masası fiyatlarının, malzemenin niteliğine göre değiştiği gözlemlenmektedir. Genellikle ahşap masalar kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için, diğer malzemelerden daha pahalıdırlar. Fiyatların çeşitli aralıklarda olduğunu ve kaliteli ürünlerin fiyatının yüksek olacağını unutmayın.

İstikbal yemek masası modelleri ve fiyatları hakkında en doğru bilgiyi ürünü satın almadan önce, kalite ve tasarım hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için en iyi yerlerden birinden almaktan geçer. İstikbal markasının ürünleri hakkında onaylı bilgileri almak için, alışveriş yapmak istediğiniz satıcıların internet sitelerini inceleyebilirsiniz.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Istikbal Yemek Masalarının Avantajları

Istikbal markasının yemek masaları, ürün çeşitliliği, modern tasarımı ve uygun fiyatları ile ev mobilya dünyasında önemli bir yere sahiptir. Firma, evler ve işletmeler için ideal yemek masalarını sunmak için seçkin malzemeler kullanıyor. Tüm Istikbal yemek masaları, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Sonuç olarak, Istikbal yemek masaları kullanıcılara inanılmaz bir konfor ve zarafet sunuyor.

Istikbal yemek masaları, çok fonksiyonel bir mobilyadır. Sınırsız sayıda yemek masası modeli Istikbal’de bulunmaktadır. Geniş ve küçük masalar, farklı renk ve desenler, katlanır masalar ve daha fazlası, eviniz ve işiniz için geçerlidir. Istikbal yemek masaları, dilediğiniz her tarzda ev ve ofis ortamına uyum sağlar. Mobilyalar evinizde veya ofisinizde her türlü etkinlik için kullanılabilir. Istikbal yemek masaları, sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda uzun süre kullanılabilir.

Istikbal yemek masalarının güçlü konstrüksiyonu oldukça dayanıklıdır ve dayanıklıdır. Firma, tüm mobilyalarının ömür boyu kullanım beklentisi ile üretiyor. Istikbal yemek masaları, içindeki malzemenin kalitesinden dolayı mobilyaların renkleri uzun süre korunur. Ayrıca, kullanıcılar kolayca temizleyebilirler. Mobilyalar toz, dökme, yağ ve su emmez.

Tüm Istikbal yemek masaları, uygun fiyatlara satılmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yemek masaları, ekonomik bir fiyat ile sunulmaktadır. Istikbal yemek masalarının fiyatı, ürünün türüne, boyutuna ve tasarımına, bazen de özelliklerine bağlıdır. Istikbal yemek masalarının fiyatları, ev ve ofis için uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Istikbal yemek masalarının avantajları, kullanıcılar tarafından sıkça aranıyor. Ancak, Istikbal yemek masalarının sunduğu avantajlar sınırsızdır. Yemek masaları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, Istikbal yemek masaları, farklı renk ve desen seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Istikbal yemek masaları, kullanıcıların evlerinde veya ofislerinde her türlü etkinlik için kullanılabilir ve fiyatları da uygun seviyededir.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Istikbal Yemek Masası Seçenekleri ve Fiyat Aralıkları

Istikbal mobilyalar, müşterilerinin evlerinde konfor sunmak için birçok yemek masası seçeneği sunmaktadır. Her birinin kendi özellikleri ve fiyatları bulunmaktadır. İstikbal yemek masaları, özel tasarımları, dayanıklı malzemeleri, kaliteli üretimi ve uzun ömürlü kullanımlarıyla tanınır. Ürünlere yönelik özellikler, fiyatlar ve hepsinin üzerinde işlem görmüş bazı seçenekler aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır.

Istikbal yemek masaları üç ana koleksiyonla sunulmaktadır; Tastemiro, Stone ve City. Tastemiro koleksiyonunda, çoğunlukla ahşap malzeme ile yapılmış klasik yemek masaları bulunmaktadır. Ahşaptan üretilen masalar, 2 kişiden 6 kişiye kadar uzanan masa uzunluklarıyla tercih edilebilir. Stone koleksiyonunda, çoğunlukla beton ve ston malzeme ile yapılmış modern tarzda yemek masaları mevcuttur. Son olarak, City koleksiyonu, çoğunlukla metal malzeme ile üretilen modaya uygun, modern yemek masalarını içermektedir. Bu koleksiyonlar, yemek masaları için uygun özellikleri, geniş desen seçeneklerini ve fiyat aralıklarını barındırmaktadır.

Tabloda, Istikbal yemek masası ürünlerinin modelleri, malzemeleri, fiyat aralıkları ve özellikleriyle ilgili bilgiler yer almaktadır.

Koleksiyon Model Malzeme Fiyat (TL) Özellikler
Tastemiro T470 Ahşap 1.299 Klasik tasarım, masa uzunlukları 2 kişi – 6 kişi arasında değişir.
Stone S100 Beton, Ston 1.499 Modern tasarım, masa uzunlukları 2 kişi – 8 kişi arasında değişir.
City C450 Metal 1.799 Şık tasarım, masa uzunlukları 2 kişi – 6 kişi arasında değişir.

Istikbal yemek masası seçenekleri arasında, klasik, modern ve şık tasarımlar mevcuttur. Kullanılan malzeme ve masa uzunluklarına göre fiyat aralıkları değişmektedir. Her ürün, kullanıcıların evlerinde konfor ve rahatlık sağlamak için özel tasarımlara ve dayanıklı malzemelere sahiptir.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Istikbal Yemek Masası Özellikleri ve Tasarımları

Istikbal, evlerde yemek masası ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış modern, iç dizayn ürünleri sunan bir mobilya üreticisidir. Istikbal markasının yemek masası modelleri, rahat ve kullanım kolaylığı sunan modern tasarımlar içeriyor. Istikbal yemek masası modelleri, iç mekanlar için çok yönlü bir seçenek sunuyor. İstikbal yemek masaları, her mekanın iç tasarımlarına uyumlu biten kesinlikle bir sempatiyle seçilmiş. Istikbal yemek masası modelleri, mekanlarınızın her türlü dekorasyonu ile uyumlu. Istikbal yemek masası modelleri, daha modern ve özgün tarzda olanaklar sunuyor.

Istikbal yemek masası modelleri arasında kaplamalı, laminatlı, metalik ve ahşap renkleri bulunmaktadır. Farklı çerçeveler, geniş ayak tasarımları ve çeşitli uzunluk ve kalınlıklarla, evleriniz için uygun olanını seçebilirsiniz. Istikbal masaların özelliklerinden bazıları ise arka plan, söve, kapak, çerçeve, çift yan sürme ve çeşitli boyutlar. Istikbal yemek masalarının çoğu Ahşap, Deri ve Metalik olarak üretilmektedir. Modellerin birçoğu, kullanıcının kendi tasarımına göre renkleri değiştirmesine izin verir. Istikbal yemek masası modelleri, özellikle küçük mekanlarda uygundur.

Istikbal yemek masası modelleri, farklı kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ürünler sunmaktadır. Istikbal yemek masası fiyatları, ürün özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Istikbal yemek masası modellerinin çoğu, üreticiler tarafından garantili ve üretim aşamasından itibaren kalite kontrol görmektedir. Istikbal yemek masası modelleri, evlerinize sağlam, dayanıklı ve konforlu bir mekan sağlayacaktır.

Istikbal yemek masası modelleri, mobilya üreticisi tarafından kalite standartlarına göre tasarlanmıştır. Istikbal yemek masası modellerinin üstün kalitesi, alıcıların güvenini kazanmıştır. Istikbal yemek masalarının yüksek kalitesi, kullanım kolaylığı ve konforu sağlamak için modern tasarımlar sunmaktadır. İstikbal yemek masası modelleri, size konfor ve rahatlık sunuyor. Bununla birlikte, modern evler için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Istikbal yemek masası modelleri, çoğu ev sahibi için idealdir. Istikbal yemek masaları için uygun fiyatlar sunmaktadır. İstikbal yemek masası modelleri, size iç tasarımlarınızla mükemmel bir uyum sağlamak için özenle tasarlanmıştır. İstikbal yemek masası modelleri kullanmak, tüm mekanlarınızın dekorasyonunu tamamlamak için harika bir seçenektir. Istikbal yemek masası modelleri, güvenilirliği ve üstün kalitesi ile aynı zamanda her mekana uyum sağlayan modern tasarımları sunmaktadır.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Istikbal Yemek Masası İncelemeleri

Istikbal, kaliteli ve modern tasarımlara sahip yemek masaları üreten bir markadır. Yemek masaları arasında birçok fonksiyonel modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında, çocuk odası veya salonunuz için klasik, modern veya minimalist modelleri vardır. Yemek masalarının gövdesi genellikle ahşap, MDF, metal veya her ikisinin kombinasyonu ile üretilmektedir. Yemek masalarının üstü ise genellikle cam, taş, mermer veya kauçuk gibi malzemelerden üretilmektedir. Istikbal yemek masaları arasında, ebeveynlerin, ev arkadaşlarının veya arkadaşlarınızın ile paylaşacağınız uzun bir masa, çift kişilik masa, teras veya balkon için uygun küçük bir masa, harika bir oturma odası masası ve daha fazlası vardır. Istikbal yemek masalarının, düzgün bir şekilde monte edilebilmesi ve kolayca kullanılabilmesi için kullanılan malzemelerinin temiz ve kaliteli olduğu garanti edilmektedir.

Istikbal, fiyat olarak da uygun seçenekler sunmaktadır. Istikbal yemek masaları arasında, seçim yapmak için çok fazla fiyat aralığı sunulmaktadır. Uygun fiyatlı modellerden başlayarak, daha pahalı modelleri de içeren alternatifler mevcuttur. Istikbal yemek masaları arasında, bir çok kişi için uygun olan modellerden 420 TL gibi uygun fiyatlı modeller mevcuttur. Genellikle, ahşap gövdeli yemek masaları 750 TL ile 2000 TL arasında fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca, MDF gövdeli yemek masaları, çelik ve metal gövdeli modeller, şık ve modern cam üstlü modeller de mevcuttur.

Istikbal yemek masaları arasında, düzgün ve temiz kesimler, kaliteli malzeme dokusu ve farklı tasarım özellikleri vardır. Istikbal yemek masaları, kullanıcılarının günlük yaşam alanlarına farklı bir dokunuş getirmektedir. Istikbal, yemek masası seçimlerinde, pratikliği, gücü ve kaliteyi bir araya getirmek için çok çeşitli modeller sunmaktadır. Bu modeller, kullanıcıların kendilerine en uygun olanı bulmalarına yardımcı olmaktadır. Istikbal’in yemek masalarını, çok kolay monte etmenizi sağlayan yüksek kaliteli ürünlerdir.

Tabloda gösterildiği gibi, Istikbal’in farklı yemek masası modelleri ve fiyatları vardır:

Model Malzeme Fiyat (TL)
Grand Ahşap/Cam 1.299
Downtown Ahşap/Taş 999
Outlet Ahşap/Metal 650
Venus MDF/Cam 420

Istikbal yemek masaları, evinizin stiline uygun, kullanışlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Yemek masaları arasında, kaliteli malzemelerin kullanıldığı, çok fonksiyonlu modellerden uygun fiyatlı modeller vardır. Istikbal, kullanıcılarının kendilerine en uygun olanı bulmalarına yardımcı olmak için çok çeşitli yemek masaları sunmaktadır.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Istikbal Yemek Masası Satın Alma Rehberi

Istikbal, yemek masası üretimi alanında yüksek kalite standartlarıyla müşterilerine sunmuş olduğu ürünleriyle tanınmaktadır. Istikbal markası, geleneksel tasarımlardan modern tarzlara, farklı renk ve desen seçeneklerinden sınırsız seçeneklerin yanı sıra daha da önemlisi, güvenilir bir ürün kalitesi ile karşımıza çıkar. Istikbal’ın ürünleri her zevke uygun, dayanıklı malzemelerden üretilmiş ve üst düzeyde konfor sağlayan modellerdendir. Istikbal yemek masası seçiminde müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için çeşitli seçenekler sunmakla birlikte, isteyen müşteriler bireysel olarak özelleştirilmiş yemek masası üretimlerine de başvurabilirler.

Yemek masası seçiminde öncelikle fiyat, boyut ve stil kriterleri önem kazanmaktadır. Istikbal, kullanıcıların zevklerine ve bütçelerine uygun farklı seçenekler sunmaktadır. Istikbal, çok çeşitli boyutta, desen ve renklendirme seçenekleri ile kendilerine uygun bir masa seçebilecekleri seçenekler sunmaktadır. Istikbal yemek masaları, müşterilerin evlerinde konut konforunu artırarak, yemek odasının şık ve şık bir dekorasyon ekleyen kullanılabilir masa seçimi için optimal seçenekler sunmaktadır. Istikbal masalarının fiyatları 250$ ile 2.000$ arasında değişmektedir. Tüm masaların kalitesi yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır.

Istikbal yemek masaları arasında en popüler modelleri arasında klasik, modern ve çocuk tarzları vardır. Klasik modeller, geleneksel tarzda tasarlanmış ve eski zamanları anımsatan modellerdir. Modern tarz yemek masaları ise modern tasarımlar arasından seçilebilir. Masaların tasarımlarının yanı sıra, kullanılan malzemelerin kaliteleri de önemlidir. Istikbal masaları, kaliteli ahşap dokulu malzemeler, metal parçalar veya kompozit kaplamalardan üretilmiştir. Tüm malzemeler kullanım kolaylığına, dayanıklılığa ve kaliteye sahiptir.

Istikbal yemek masası almayı düşünenler için, bu markanın ürünlerini araştırmak ve doğru seçim yapmak için bir satın alma rehberi oluşturmak iyi bir seçenek olacaktır. Fiyat, boyut, tasarım ve kalite, göz önüne alınarak en iyi seçenekleri bulmak için çeşitli seçenekler arasından çok daha kolay olacaktır. Müşteriler, tercih ettikleri yemek masası modellerini ve fiyatlarını satıcılarla karşılaştırarak en düşük fiyatları bulabilirler.

Sonuç olarak, Istikbal yemek masası satın almak isteyen müşteriler, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, kullanışlı ve güvenilir ürünleri arayacaklar ve uygun fiyatlarla alabileceklerdir. Istikbal, kullanıcıların zevklerine ve bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır. Böylece, müşteriler yemek masası satın alırken, bütçelerine uygun bir seçim yapmak için güvenilir bir markadan ürün seçebileceklerdir.

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Yemek Masası

Kimi zaman aileyi bir araya getiren, kimi zaman özel davetlerin şık sofralarına hizmet eden yemek masaları, bu anlamda ev dekore edilmesi sürecinde en önemli yere sahip olan öğelerden biridir. Ürün Grupları Yemek Masası YEMEK ODASI Ebat Açılır Masa 27 Masa-Sabit 1 Mini Açılır Masa 1 Sabit Masa 23 Filtre Seçenekleri Kampanyalı Ürünler 1 .

Git

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

YEMEK ODASI

Anasayfa YEMEK ODASI YEMEK ODASI İnce detaylara sahip yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza şıklık katın! Şık yemek odası mobilyaları tarzını yansıtmanızı sağlar. Sadece ihtiyaç ve alan üzerine stile karar vermek yerine yaşam alanınızın ihtişamını artıracak modelleri değerlendirebilirsiniz.

Git

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Yemek Odası Takımları

Toplam 29 ürün Yeni Ürün Cross Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Blanca Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Talia Yemek Odası Takımı Lorea Yemek Odası Takımı Retro Yemek Odası Takımı Mary Yemek Odası Takımı Vista Yemek Odası Takımı.

Git

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

Mutfak Masa Takımları

Evinizin diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumlu olan mutfak masası takımları için Türkiye’nin dört bir köşesindeki İstikbal Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ürün Grupları Mutfak Masa Takımları YEMEK ODASI Ebat sandalye 1 Renk Antrasit 1 Beyaz 5 Bordo 3 Gül Kurusu 2 Kiremit 1 Krem 2 Mavi 3 Mor 2 Pudra 1 Sarı 2 Siyah 1 .

Git

istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları

İstikbal Yemek Odası Takımları ve Kampanya Fiyatları

Bu da alıcılara yarar. Lorea Yemek Odası 19.344,00 TL 21.08.2022 Talia Yemek Odası 16.313,00 TL 13.04.2022 Mary Yemek Odası 23.835,00 TL 13.04.2022 Retro Yemek Odası 25.251,00 TL 13.04.2022 Roxy Yemek Odası 10.254,00 TL 13.04.2022 Vista Yemek Odası 11.376,00 TL 13.04.2022 Aren Yemek Odası Takımı 20.745,00 TL 13.04.2022 .

Git

İstikbal Mutfak Masa Takımı Fiyatları

Genellikle İstikbal mutfak masa takımlarının fiyatları şu aralıklarda bulunabilir: Basit ahşap masa takımları: 500 TL – 1.500 TL. Metal veya kaplama masa takımları: 1.000 TL – 3.000 TL. Uzatılabilir veya özel tasarımlı masa takımları: 2.000 TL – 5.000 TL. Fiyatlar, farklı satıcılar ve kampanyalarla birlikte değişebilir.

Git

İstikbal Masa Modelleri, Fiyatları

İstikbal Masa ve sevdiğin markaların yeni sezon ürünleri ve kampanyaları Trendyol’da! . Son 14 Günün En Düşük Fiyatı! 6.790 TL. Kargo Bedava. Vivense Yaprak Masa Ceviz Beyaz 2 6.490 TL Vivense Urban Cream Yemek Masası Sedef Krem Düz. 5.790 TL. Kargo Bedava.

Git

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023 » Dekordiyon

Diego Yemek Odası Takımı. 20.680₺. İndigo Yemek Odası Takımı. 20.960₺. Talia Yemek Odası Takımı. 21.310₺. Luxe Yemek Odası Takımı. 21.370₺. Sizlere sunduğumuz İstikbal yemek masası takımları ve fiyatlarının için en güncel halini İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Git

İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları Ve Fiyatları

Kahverengi rengi tercih edenler için de değişik modeller bulunuyor. Son derece sade ve modern çizgilere sahip yemek odası takımlarının da değişik renklerini alabilmek mümkün. Yalın ve sade bir çizgiye sahip yemek odası takımında bulunan TV ünitesinin kapağına televizyon monte edilmiş olanlar bulunuyor.

Git

Yemek Masası Takımı, Modelleri & Fiyatları

Bugün Kargoda Hızlı Teslimat Yüksek Puanlı Satıcılar Çok Al Az Öde Kargo Bedava Renlife YEMEK MASASI AHŞAP MASA KELEBEK MASA AÇILIR KAPANIR 6 KİŞİLİK MASA SONOMO .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.