1. Anasayfa
 2. Yemek

Istikbal Yemek Odası Diego

Istikbal Yemek Odası Diego

İstikbal Mobilya, dünya çapında müşterilerine sunduğu kaliteli mobilyaları ve konforlu mekanları ile büyük ölçüde popülerliğe ulaşmıştır. İstikbal Mobilya, modern tasarımlarının yanı sıra kullanıcı dostu mobilyalar sunmaktadır. İstikbal’in Diego yemek odası da bu avantajlarının bir parçasıdır.

Diego yemek odası modern bir tarzın eşsiz bir kombinasyonudur. İstikbal’in modern tasarımı, konfora ve zarifliğe uyum sağlar. Odanın çekici tasarımı, kullanıcıların rahatlamalarını ve rahat etmelerini sağlar. Geniş yemek masası, oturma düzeni, güzel dekorasyon ve dört sandalyenin uygun birleşiminden oluşur; ayrıca, bu oda sadece bir yemek odası değil, tüm aile üyelerinin toplu zaman geçirmek için büyük bir ortam olarak da kullanılabilir.

Diego yemek odasının özellikleri arasında, uzayı kullanıcıya sunan genişlik, kaliteli malzemelerle inşa edilmiş, dayanıklı ve dayanıklı eşyaların kullanılması, işleme kalitesinin sürekliliği ve zarif uzamların tasarımı bulunur. Bu model, kullanıcıların konforlu kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır. İstikbal Mobilya, Diego yemek odası ile müşterilerinin beklentilerine kusursuz bir şekilde cevap vermek için her adımı atmaktadır.

Diego yemek odası, modern ve konforlu bir ortam sunar. Ürünün fiyatı arasında her bütçeye uygun olanlar bulunur. Ayrıca, İstikbal’in arkasındaki güvenlik özelliği, müşterilerin her gün için daha rahat olmalarını sağlar. İstikbal Mobilya’nın Diego yemek odası, modern bir düzeni mükemmel bir şekilde bir araya getirerek, kullanıcıların günün stresinden arınmalarına yardımcı olur.

istikbal yemek odası diego

İstikbal Diego Yemek Odasının Özellikleri

İstikbal markası Diego yemek odasını müşterilerinin talepleri doğrultusunda tasarlanmıştır. Yemek odasının modern tasarımı ve kullanım kolaylığı ile müşterilerinden tam not almaktadır. Bu yemek odası kaliteli ahşap döşeme malzemeleri kullanılarak üretilmiştir. Yemek odasının özellikleri arasında; son teknoloji lak ürünleri, güvenlikli çekmeceler, dayanıklı aksesuarlar ve diğer özellikler bulunmaktadır.

İstikbal Diego yemek odasının her parçası kalite kontrol süreci tarafından kontrol edilmektedir. Bu nedenle müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her şey yüksek standartlara uygulanmaktadır. Yemek odasının fiyatı yaklaşık 1.800 TL’dir. Her bütçeye uygun fiyatlarla satın almak isteyen müşterileri memnun etmektedir.

İstikbal Diego yemek odasının özellikleri arasında aşağıdaki özellikler bulunmaktadır:

 • Kaliteli ahşap döşeme malzemeleri
 • Son teknoloji lak ürünleri
 • Güvenli çekmeceler
 • Dayanıklı aksesuarlar
 • Yüksek kalite kontrol süreci
 • Uygun fiyatlar

İstikbal Diego yemek odasının bu özellikleri ile müşterilerine memnuniyet ve kalite vermektedir. Müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmak amacıyla üretilen İstikbal Diego yemek odasının her parçasında güvenilirlik ve kalite mevcuttur.

istikbal yemek odası diego

İstikbal Diego Yemek Oda Tasarımı

İstikbal tasarımı Diego yemek oda tasarımı, modern ve şık bir tasarımı bir araya getirerek her zevk ve mekan sahibi için kusursuz bir seçenek sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen tasarım, kaliteli bir beyaz ahşap, açılır kapaklı kitaplıklar ve koyu renkli kontrplak detaylar içeren parlak parçalardan oluşuyor. Sessiz kapı ve kolay temizlenebilir yüzeyleri ile bu yemek odası tasarımı, modern yaşamın mekanınızda konforu ve ferah bir havasını yakalamanıza izin veriyor. Diego yemek odası tasarımı, her odada sıkı ve rahat bir yaşam sunmak için özel olarak tasarlanmış özelliklere sahip.

Vitrinler, etajerler ve çekmeceler, İstikbal tarafından tasarlanan Diego yemek odası tasarımının kilit özelliklerinden bazıları. İstikbal tarafından kullanılan kaliteli yüzeyler ve süper parlak renkler, eşyalarınızın daha uzun süre daha çok güzelleşebilmesi için gerekli. Bununla birlikte, İstikbal’in sağladığı kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla, kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılamaları kolay hale geliyor. Diego yemek odası tasarımında kullanılan malzemeler, kolay temizlenebilir yüzeyleri ile ürünlerin bakımını azaltıyor ve ekstra kullanım kolaylıkları sunuyor.

İstikbal Diego yemek odası tasarımı, kullanıcıların zaman kazanmak ve zamanlarını daha verimli kullanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Tavanınıza veya duvarlarınıza monte edilen LED lambalarla, Diego yemek odasının parlak ve göz alıcı bir atmosfere kavuşmasını sağlıyor. Yemek odasının her parçasını her zaman kullanım kolaylığı ve güvenilirliği ile kullanabilirsiniz. Diego yemek odası tasarımının yüksek kaliteli malzemeleri, her zevke uygun renkleri ve modern tasarımları ile, herhangi bir yemek odasına konforlu ve şık bir atmosfer kazandırmak için ideal bir seçenek.

istikbal yemek odası diego

İstikbal Diego Yemek Odası Fiyat Listesi

İstikbal Mobilya markasının Diego Yemek Odası serisi, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, sağlam, kaliteli ve konforlu bir mekan deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. İstikbal Diego Yemek Odası Fiyat Listesi, bu seri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için oluşturulmuştur. İstikbal Diego Yemek Odası, çift renkli ahşap yüzeyleri, deri köşeleri ve konforlu oturma imkanı sunmaktadır. Yemek odası masası ile birlikte üç adet yan sandalye ve iki adet köşe sandalyesi verilmektedir. Masa üzerinde ahşap yüzey ile üç kademeli küçük bir raflık bulunmaktadır. Yemek odası ürünleri piyasada üç farklı boyutlarda bulunmaktadır. İstikbal Diego Yemek Odası Fiyat Listesi 1.700 TL ile 3.150 TL arasında değişmektedir.

İstikbal Diego Yemek Odası, konforlu oturma, çift renkli ahşap yüzey ve deri köşeler ile öne çıkmaktadır. Ek olarak, masayı kullanıcılarının istediği şekilde genişletmek için rahat bir şekilde genişletme mekanizması sunmaktadır. Yemek odası, aynı zamanda sıkışık alanlarda kullanılmak üzere tasarlandı ve böylece alanı kullanmak için daha fazla mekan sağlamaktadır. Yemek odasının tüm ürünleri piyasada mevcuttur ve çok farklı renk seçenekleri ile mevcuttur.

İstikbal Diego Yemek Odası Fiyat Listesi aşağıdaki gibidir:

 • 1.700 TL – 140 cm boyut
 • 2.100 TL – 160 cm boyut
 • 3.150 TL – 180 cm boyut

İstikbal Diego Yemek Odası, profesyonel satış ve pazarlama desteği, özel promosyonlar ve daha fazlası ile uygun fiyatlı ve güvenilir bir seçenektir. İstikbal Diego Yemek Odası, güvenilir kalite, şık tasarım ve uygun fiyatıyla evleri dekore etmek için bir uygun seçenektir. Her zevke ve her bütçeye uygun olan İstikbal Diego Yemek Odası serisi, müşterilerine konforlu ve kaliteli bir oturma ortamı sunar.

istikbal yemek odası diego

İstikbal Diego Yemek Odasının İncelenmesi

İstikbal markasının Diego Yemek Odası, tüketiciler için konforlu ve şık bir yemek odası sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. İstikbal tarafından sunulan Diego Yemek Odası, modern tasarımı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu yemek odası, kullanımı kolay ve uzun ömürlü bir mobilya olarak kalitesini öne çıkarmaktadır.

Diego Yemek Odası, güvenilir ahşap ve metal malzemelerden oluşmaktadır. Ahşap malzemelerin kalitesi, kullanıcıların yemek masasına dayanabilecekleri güvenilir ve dayanıklı bir yapı sağlamaktadır. Ahşap malzemeyi korumak için, ürünün üzerinde, uzun ömürlü lake ve parlak kaplama bulunmaktadır. Bu yemek odası, mevcut dört tabure ve bir yemek masası ile gelmektedir. Yemek masası, ayrıca oturma ile takviye edilerek, güzel bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılabilir.

Diego Yemek Odası, modern tasarım ile birlikte, ince detayları ile de dikkat çekmektedir. Masa ve taburelerin üzerinde, farklı kıvrım yapılar ve işlemeler bulunmaktadır. Yemek odasının üzerinde, krom kaplama ve gümüş tel detaylar da mevcuttur. Ürünün kenarlarında, bir dizi siyah metal ile desteklenen krom detaylar da bulunmaktadır.

İstikbal Diego Yemek Odası, seçkin bir tasarımı ve kaliteli malzemelerin kullanımı ile tüketicilerin beklentilerini karşılıyor. Ürünün fiyatı, kullanıcıların konforlu ve şık bir yemek odasına sahip olmalarını sağlayacak kadar uygun. Yemek odasının kalitesi, kullanıcıların uzun ömürlü bir mobilya almalarını sağlayacak kadar yüksek. İstikbal Diego Yemek Odası, farklı tarzları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, İstikbal’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

istikbal yemek odası diego

İstikbal Diego Yemek Oda Aksesuarları

İstikbal, her bütçeye uygun yemek odası aksesuarları sunmak için Diego koleksiyonunu özellikle öneriyor. Bu güzel tasarımlara sahip ürünler, evinize şık ve modern bir hava katmaktadır. Aynı zamanda hiç bitmeyen kaliteli malzeme kullanılıyor, bu da ürünlerin uzun süre kullanılabileceğinin garantisini veriyor. Yemek odasına uygun, her türlü ihtiyaç için Diego koleksiyonu, kısaca ihtiyacınız olan her şeyi bulmanıza imkan veriyor.

İstikbal Diego koleksiyonu kısmi ve tam boy kitaplıklar, tv üniteleri, masa ve koltuk setleri, çekmeceler, vitrinler, ayak ve oturma grupları gibi farklı seçenekler sunuyor. İstikbal Diego koleksiyonunda ahşap ve metal çerçeveleri, modern tasarımlar, parlak renkler ve yüksek kaliteli fiyatlar mevcuttur. Modelleri ve renkleri göz önüne alındığında, istediğiniz her tarza uygun bir aksesuar bulmanız mümkündür. Ürünler diğer İstikbal koleksiyonlarından daha fazla kişiselleştirmeye ve çok yönlü kullanıma izin veriyor.

İstikbal Diego koleksiyonunda bulunan ürünler çok modern ve kullanışlı. Her biri dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan ürünler, aynı zamanda kullanıcılarının zevkine uygun tasarımlar ve modeller sunuyor. Pratik, uygun fiyatlı ve son derece estetik olan ürünler, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir. Ürünlerin şık görünmesi ve kullanımı kolay olması, istikbal Diego koleksiyonunu evler için ideal bir seçenek haline getiriyor. Ürünler kolayca taşınabiliyor veya evinize gömülebiliyor. Böylece evinizdeki mevcut dekorasyonu tamamlamak için harika bir fırsat elde ediyorsunuz.

Son olarak, İstikbal Diego koleksiyonu, mevcut bütçelerine uygun ve farklı tarzlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Hem fiyatları hem de kalitesiyle dikkat çeken ürünler, evlerinize şıklık ve keyif katmak için ideal bir seçenek oluşturuyor. Kullanıcıların her türlü ihtiyacı ve güçlü dekorasyon için İstikbal Diego koleksiyonunu tereddütsüz tercih etmeleri gerekiyor.

istikbal yemek odası diego

Diego Yemek Odası Takımı

İstikbal ile en keyifli yemek saatleri. Diego yemek odası, aydınlatma özellikli vitrin ve gümüşlüğü, son derece kullanışlı TV ünitesi ve üç farklı masa alternatifi ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Şık tasarımı ile bu takım, cevizin sıcaklığını yemek odalarına taşıyor.

Git

istikbal yemek odası diego

Yemek Odası Takımları

Yeni Ürün Talia Yemek Odası Takımı Lorea Yemek Odası Takımı Retro Yemek Odası Takımı Mary Yemek Odası Takımı Vista Yemek Odası Takımı.

Git

istikbal yemek odası diego

Modern Yemek Odası Takımı

Modern Yemek Odası Takımı Ürün Grupları . Diego Yemek Odası Takımı . İSTİKBAL İLETİŞİM HATTI. 0850 222 33 44. SİZE EN YAKIN MAĞAZAYI BULUN. MAĞAZALARIMIZ. Bilgi Toplumu Hizmetleri BGYS Politikas ı .

Git

istikbal yemek odası diego

İstikbal Mobilya Diego Yemek Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Diego Yemek Odası Takımı Modeli Ürün Özellikleri ve Fiyatları Vitrin Derinlik: 47.20 cm Genişlik: 111.30 cm Yükseklik: 160.40 cm İndirimli Peşin Fiyat: 2.363,00 12 Taksitli Fiyat: 2.505,00 Büfe Derinlik: 46.00 cm Genişlik: 203.10 cm Yükseklik: 83.20 cm İndirimli Peşin Fiyat: 2.615,00 12 Taksitli Fiyat: 2.772,00 Büfe Aynası.

Git

istikbal yemek odası diego

YEMEK ODASI

Anasayfa YEMEK ODASI YEMEK ODASI İnce detaylara sahip yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza şıklık katın! Şık yemek odası mobilyaları tarzını yansıtmanızı sağlar. Sadece ihtiyaç ve alan üzerine stile karar vermek yerine yaşam alanınızın ihtişamını artıracak modelleri değerlendirebilirsiniz.

Git

Diego Yemek Odası

Lütfen cihazınızı dikey konuma getiriniz. Anasayfa; Neler Var; Yemek Odaları; Diego Yemek Odası; ENGLISH.

Git

İstikbal Diego Yemek Odası Takımı

İstikbal Diego yemek odası takımı özellikleri ifadesinin ilk sırasında, çatal bıçak bölmesine sahip ünite anlayışı ile karşılaşacaksınız. Temperli cam sistemi tercih edilmiş durumda bulunacaktır. Kitabeli masa seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kaliteli kanserojen olmayan maddelerin kullanıldığı bir ürünü göreceksiniz.

Git

Yemek Odaları

istikbal. Lütfen cihazınızı yatay konuma getiriniz. Lütfen cihazınızı dikey konuma getiriniz. Anasayfa; Neler Var; Yemek Odaları . Diego Yemek Odası. Lena Yemek Odası . Gusto Yemek Odası. MENÜ .

Git

İstikbal Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2022

İstikbal mobilya yemek odası takımı modelleri kampanya kapsamında 2022 yılına özel indirim yapmaya devam ediyor. Fiyatları görmek ve detaylar için tıklayın Kayıt Ol veya Giriş Yap Diego Yemek Odası Takımı 9.811,00 TL 13.04.2022 .

Git

İstikbal Diego Yemek Odası Takımı » Ankara İstikbal

Ürünleri incelemek ve ayrıntılı bilgi almak için mağazamıza bekleriz. Merkez Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:50 PursaklarAnkara Ankara ve Çevre İllere Ücretsiz Teslimat ve Montaj İstikbal Diego Yemek Odası Takımı.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.