1. Anasayfa
 2. Yemek

Istikbal Yemek Odası

Istikbal Yemek Odası

İstikbal, mobilya sektöründe geniş bir ürün portföyüne sahip bir şirket. Yemek odalarında da şık ve modern tasarımlar sunuyorlar. Kaliteli materyallerden yapılan ürünleri, zarif ve modern tasarımlarıyla herkesin beğenisine sunuluyor. İstikbal mobilyalar kullanıcılarının konforu ve kullanım kolaylığını ön planda tutarak, dayanıklı ve güvenilir ürünleri üretiyor.

Eski olanların yerine yeni modern tasarımlar ile daha şık, rahat ve kullanışlı olan yemek odası mobilyalarını inceleyebilirsiniz. İstikbal, yemek odaları için kullanılan büyük boyutlu masalara ve sandalyelere ostim, ahşap ve laminat malzemelerden üretilen tasarımlar sunuyor. Yemek odası mobilyaları arasında; masalar, sandalyeler, dolaplar, vitrinler, yemek odası takımları, tezgâhlar ve başka mobilyalar da mevcut.

İstikbal’in sunduğu yemek odası mobilyaları sayesinde rahat ve konforlu bir ortam yaratmak kolaylaşıyor. Uygun fiyatlı ürünleri sayesinde herkes için uygun bir aradığı mobilya bulunabiliyor. Ayrıca, mobilyaların kalitesi ve dayanıklılığının garantisi de sunuluyor. İstikbal’in sunduğu mobilyalar sayesinde evinizin dekorasyonunda keyifli ve modern bir atmosfer yaratabilirsiniz.

istikbal yemek odası

Istikbal Yemek Odasındaki En Popüler Stiller

Istikbal Yemek Odası her evin vazgeçilmez bir parçasıdır. İçinde özel tasarımlarla, kaliteli malzemelerden üretilen, havalı ve gösterişli bir görünüme sahip masa, sandalye ve diğer mobilyalar yer alır. En popüler stillere baktığımızda, öncelikle klasik tarzın öne çıktığını görmekteyiz. Klasik tarz, çoğunlukla ahşap malzemelerden üretilir. Bu stil, ahşap masalar, klasik tasarımları olan sandalyeler ve aksesuarlardan oluşan zarif mobilyalar oluşturur.

Modern tarz ise, zamanın trendlerine uygun ve daha modern görünümlü ahşap, metal veya cam malzemelerden üretilen mobilyaların kullanıldığı tarzdır. Ancak, ahşap masalar genellikle hala modern tarzda olan yemek odalarında çok tercih edilir. Modern tarzda mobilyalar, çoğunlukla hafif renklerde ve düz çizgilerde üretilir ve her odanın iç mekânına bir modern görünüm kazandırır.

Kontrastın da önemli olduğunu göz önünde bulundurarak, Istikbal Yemek Odalarında kullanılan mobilyaların renkleri farklı renklerde olabilir. Mobilyalar birbirinden farklı renklerde olabilir veya aynı renkten farklı tonlarda da olabilir. Böylece kontrast sağlanabilecek ve Istikbal Yemek Odası da daha canlı ve modern bir hava kazanabilecektir.

Tüm bu stillere ek olarak, Istikbal Yemek Odasında, modern ve rahat bir görünüme sahip olan minimalist stil de kullanılabilir. Minimalist tarzda, sade tasarımlı mobilyalar ve en az mobilya ile yemek odasının düzenlenmeye çalışılır. Sade tasarımlar, modern bir görünüm sağlayacak ve aynı zamanda yemek odasının daha ferah olmasını sağlayacaktır.

Istikbal Yemek Odasına uygun en popüler stillerin, klasik, modern ve minimalist tarzlar olduğunu söylemek mümkündür. Bunların her biri kendi özellikleriyle evinizin yemek odasına havalı ve gösterişli bir görünüm kazandıracaktır.

istikbal yemek odası

Istikbal Yemek Odasındaki Yüksek Kaliteli Mobilyalar

Istikbal mobilya, yüksek kaliteli yemek odası mobilyaları sunmaktadır. Ürünler, aynı zamanda çok iyi bir fiyat / performans oranı ile desteklenmektedir. Mobilyalar uzun ömürlüdür ve modern trendleri takip eder. İstikbal mobilya, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiştir. Çeşitli mobilya stil ve tasarımları sunmaktadır. İstikbal mobilyaların çoğu ağaç dan yapılmıştır ve çeşitli renk seçenekleri ile birlikte satılmaktadır. Dizayn çoğu zaman klasik ve modern tasarımları bir araya getirirken, özgün tasarımlara da yer vermektedir.

İstikbal yemek odası mobilyaları, her bütçeye uygun fiyatlar sunmaktadır. Genellikle ürünler düşük ücretlerden daha yüksek fiyatlara kadar değişmektedir. Bu da müşterilere istedikleri ürünü almalarına ve bütçelerine uygun olarak çözümler bulmalarına olanak sağlar. Ayrıca, ürünlerin bir sürü faydalı özellikleri vardır. Bunlar arasında dönüştürülebilir özellikler, hafif malzeme, temizleme kolaylığı ve kullanım kolaylığı gibi özellikler bulunmaktadır. Tüm bunlar, müşterilerin aldıkları ürünün kendilerine ne kadar kullanışlı olduğunu göstermektedir.

Kullanıcılar, ayrıca İstikbal yemek odası mobilyalarının güvenliğini de kullanabilirler. Ürünler, kullanışlı ve kullanıcı dostu tasarımlar sayesinde güvenlik açısından değerlendirilmiştir. Yemek odası mobilyalarında, kullanıcılar çeşitli ek güvenlik önlemleri alabilir. Bu önlemler arasında sehpa ayağının sabitlenmesi, kenarların kenarındaki koruyucu kılıflar gibi ek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

İstikbal yemek odası mobilyaları, aynı zamanda iyi bir görünüme sahiptir. Ürünler, modern, klasik veya geleneksel tasarımların harika bir karışımını sunmaktadır. İstikbal yemek odası mobilyaları, mükemmel bir stille uyumlu, konfor ve kullanıcı dostu mobilyalar sunar. Bunların arasında klasik tarzda masalar, sandalyeler, büfeler, barlar ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Sonuç olarak, İstikbal mobilya, yüksek kaliteli yemek odası mobilyaları ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürünler hem sağlamlık hem de güvenlik açısından güvenilirdir. Müşteriler, istedikleri tasarımı seçerken, aynı zamanda bütçelerine de uygun olarak seçimler yapabilirler.

istikbal yemek odası

Istikbal Yemek Odasındaki Tüm Renkler için Uygun Seçenekler

İstikbal, müşterilerinin isteklerini karşılamak için her bütçeye uygun, çeşitli yemek odası modelleri sunuyor. Her biri kaliteli malzemelerden yapılmış olan bu modeller, güvenilir yapısal özellikleriyle her bütçeye uygun olarak tasarlanmıştır. İstikbal yemek odası modellerinde; dört, beş veya altı kişilik masa seçenekleri, hem klasik tarzda hem de modern tarzda sehpan ve koltukların modelleri ile çok fazla seçenek sunulmaktadır.

Yemek odaları için hangi renklerin en uygun olduğu konusunda bazı öneriler sunmak gerekir. İstikbal, çoğu ev için mükemmel bir seçim olan beyaz, kahve, açık gri veya açık mavi tonlarının yanı sıra, koyu tonları olan, kırmızı, kahverengi, sarı, yeşil, mor, siyah ve turuncu tonlarını da sunuyor. Bu, her bireye uygun olan klasik veya modern bir yemek odası tasarımı için çok sayıda renk seçeneği sunuyor.

Ayrıca, İstikbal yemek odası modellerinde yüksek kaliteli kumaşlar ve döşemeler sunulmaktadır. Çok çeşitli modeller arasında klasik, modern, minimal veya romantik tarzlara uygun olan bu kumaş ve döşemeler, müşterilerin kişisel özelliklerine uygun olarak seçilip tasarlanabilir. Üstelik, bu kumaş ve döşemeler yıkama özelliğiyle hem daha kolay temizlenebiliyor hem de daha uzun süre kullanılabiliyor.

İstikbal, her bütçeye uygun, çeşitli yemek odası modelleri sunuyor. Farklı renk, kumaş ve döşeme seçenekleri arasından müşterilerin arzu ettikleri modelleri seçebilmeleri için birçok farklı özellik sunmaktadır. İstikbal, müşterilerin hedeflerine göre kaliteli, uzun ömürlü ve ekonomik yemek odası modellerini sunmaya devam ediyor.

istikbal yemek odası

Istikbal Yemek Odasındaki Tasarım Fikirleri

Istikbal, mükemmel tasarımlara sahip çeşitli stillere sahip yemek odası mobilyaları sunmaktadır. Yemek odası mobilyaları arasında klasik, modern, seçkin, açık, kapalı, hafif ve koyu mobilyalar arasından seçim yapabilirsiniz. Istikbal yemek odası mobilyaları sizin için uygun olan mobilya stilini bulmanıza yardımcı olacaktır. Sizin için uygun olan mobilya stilini bulmanızı kolaylaştırmak için, istikbal mobilyalarını kullanarak yemek odanızı görsel olarak dekore edebilirsiniz.

Istikbal yemek odası mobilyaları arasında, göz alıcı ve konforlu sandalyeler, konforlu oturma grupları, modern masalar, yemek odaları için özel dolaplar, konsol, sehpalar ve sac kurutma üniteleri bulunmaktadır. Bunların her biri eşsiz tasarımlara sahiptir ve en modern çizgileri temsil eder. Özellikle masaların birçoğu ahşap veya metal detaylarla rahatlıkla kombinlenebilir. Nikah masaları, çocuk masaları, modern masalar, çekyatlı masalar gibi masaların hepsi Istikbal’in çok çeşitli stil ve tasarımları arasından seçilebilir.

Mobilyaların tasarımının yanı sıra, Istikbal yemek odası mobilyaları sizin için uygun olan renkleri de sunmaktadır. Mobilyaların renkleri arasında bej, kahverengi, siyah, gri, turuncu, pembe, mor, sarı, kırmızı gibi çok çeşitli renkler vardır. Istikbal yemek odası mobilyalarının renkleriyle sizin için uygun olan mobilya stilini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak, Istikbal yemek odası mobilyalarının kalitesini göz önünde bulundurarak, kullanımına ve kalitesine göre fiyatı belirlemek önemlidir. Istikbal yemek odası mobilyaları arasındaki fiyatlar, mobilyanın tasarımına, malzemesine, kalitesine, boyutuna ve durabilitasına göre değişmektedir. Fiyatlar çok uygun olmakla birlikte, kalitesi ile de sizi mutlu edebilir.

Istikbal yemek odası mobilyaları, sizin için uygun olan tasarım ve renkleri sunacaktır. Istikbal mobilyalarını kullanarak yemek odanızı görsel olarak dekore edebilir, fiyatlarını kalitesine göre belirleyebilirsiniz. Istikbal yemek odası mobilyaları ile evinizin dekorasyonu tamamlanmış olacaktır.

istikbal yemek odası

Istikbal Yemek Odasında Yapılacak Öneriler

Istikbal yemek odası mükemmel, gösterişli ve zengin bir dekorasyona sahiptir. Yemek odasında konforlu, sıcak ve sessiz bir atmosfer yaratmak için, iyi planlanmış bir dizayn çok önemlidir. Istikbal yemek odasında yapılacak öneriler arasında, iyi bir mobilya seçimi, ışıklandırma, duvar kâğıtları ve renk seçimi önemlidir. Ayrıca yeni trendleri takip etmek ve kesinlikle kaliteli mobilyalar seçmek de çok önemlidir.

Mobilya seçimi kesinlikle önde gelen bir öneridir. Istikbal yemek odası için, sade ve konforlu mobilyalar seçmek iyi bir fikirdir. Genel olarak, modern ve geometrik tasarımlı modelleri tercih etmek iyi bir seçim olacaktır. Mobilyanın aynı zamanda kaliteli ve sağlam olması da önemlidir.

Işıklandırma, Istikbal yemek odasında önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Yemek odasında, aydınlatmanın yeterince parlak olması gerekir. Doğru ışıklandırma, ruhu canlı tutar. Yaz aylarında, Istikbal yemek odasına açık alan tasarımlarının kullanılması da önerilmektedir. Yaz ayları için, duvar kâğıtlarının kullanımı, kış aylarında ise daha koyu tonların kullanımı önerilir.

Renk seçimi de Istikbal yemek odasının dekorasyonunda önemlidir. Renklerin etkisi altında kalmamak ve zengin bir görünüm kazanmak için, sade ve ahengi yakalayacak renkler kullanmak önerilir. Çok fazla renk kullanmaktan kaçınılmalıdır. Mobilyaların ve duvar kâğıtlarının renkleri arasında karşılıklı uyumlu olmaları da önemlidir.

Son olarak, Istikbal yemek odasında, yeni trendleri takip etmek ve kaliteli mobilyalar seçmek çok önemlidir. Gösterişsiz, sıcak ve konforlu bir ortam oluşturmak için, yemek odasında pratik, mantıklı ve zarif mobilyalar tercih edilmelidir. Istikbal yemek odasında yapılacak öneriler, sadece yukarıda belirtilenlerden ibaret değildir. Yaratıcılık, konfor ve kaliteyi bir araya getirerek, özgün ve sizin kendine özgü dizaynınızı oluşturmanın kapılarını aralayabilirsiniz.

istikbal yemek odası

Yemek Odası Takımları

Her tarza uyan farklı modeller ve takım seçenekleri arasından özgün stilinizi yansıtacak ürünleri bulmak için Yemek Odası Takımları kategorisindeki ürünlerimize göz atabilirsiniz. İstikbal güvencesi ve kalitesi ile şıklık, konfor ve dayanıklılığın bir arada sunulduğu yemek odası takımları ile her daim yemek odanızın özel davetlisi olacaksınız.

Git

istikbal yemek odası

YEMEK ODASI

YEMEK ODASI İnce detaylara sahip yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza şıklık katın! Şık yemek odası mobilyaları tarzını yansıtmanızı sağlar. Sadece ihtiyaç ve alan üzerine stile karar vermek yerine yaşam alanınızın ihtişamını artıracak modelleri değerlendirebilirsiniz.

Git

istikbal yemek odası

Yemek Masası

İstikbal yemek masası koleksiyonu, özenle seçilmiş kaliteli malzemelerden üretilen, her tarza hitap eden estetik tasarımlardan oluşur. Şıklıkları ve estetik detayları ile olduğu kadar kullanışlılık özellikleri ile de öne çıkan yemek masaları arasından ihtiyaçlarınıza en uygun masayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Git

istikbal yemek odası

Vista Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Takımları Vista Yemek Odası Takımı Takım İçeriğini Düzenle Ürün Bilgisi Teslimat ve Kurulum Taksit Seçenekleri Yorumlar Önerileriniz Vista Yemek Odası Takımı 17.460,00 TL Stok Kodu 58VSK8015LCBOM Garanti Süresi 24 Ay 1.940,00 TL X 9 Taksit ! TAKIM İÇERİĞİNİ DÜZENLE SEPETE EKLE Fiyatı Düşünce Haber Ver Karşılaştır Ücretsiz Teslimat.

Git

istikbal yemek odası

Elite Yemek Odası Takımı

Önerileriniz Elite Yemek Odası Takımı 35.430,00 TL Stok Kodu 58ELE8015FSAKM Garanti Süresi 24 Ay 3.936,67 TL X 9 Taksit ! TAKIM İÇERİĞİNİ DÜZENLE SEPETE EKLE Fiyatı Düşünce Haber Ver Karşılaştır Ücretsiz Teslimat Ücretsiz Kurulum 2 Yıl Garanti Peşin Fiyatına 9 Taksit 150 Gün Mutluluk Garantisi.

Git

Yemek Odaları

istikbal. Lütfen cihazınızı yatay konuma getiriniz. Lütfen cihazınızı dikey konuma getiriniz. Anasayfa; Neler Var; Yemek Odaları . Elizya Yemek Odası. Gusto Yemek Odası .

Git

İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları Ve Fiyatları

İstikbal mobilya yemek odası çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi ile her kesimden insanların, her zevke ve her bütçeye uygun modeller ile sizlere hitap ediyor. İstikbal mobilya yemek odası fiyatları farklı alternatif fiyatları ile seçtiğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir.

Git

Diego Yemek Odası Takımı

Önerileriniz Diego Yemek Odası Takımı 15.680,00 TL Stok Kodu 58DGO8015ZYGMM Garanti Süresi 24 Ay 1.742,22 TL X 9 Taksit ! TAKIM İÇERİĞİNİ DÜZENLE SEPETE EKLE Fiyatı Düşünce Haber Ver Karşılaştır Ücretsiz Teslimat Ücretsiz Kurulum 2 Yıl Garanti Peşin Fiyatına 9 Taksit 150 Gün Mutluluk Garantisi.

Git

Armony Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Takımları Armony Yemek Odası Takımı Takım İçeriğini Düzenle Ürün Bilgisi Teslimat ve Kurulum Taksit Seçenekleri Yorumlar Önerileriniz Armony Yemek Odası Takımı 20.880,00 TL Stok Kodu 58ARN8015WIWJM Garanti Süresi 24 Ay 2.320,00 TL X 9 Taksit ! TAKIM İÇERİĞİNİ DÜZENLE SEPETE EKLE Fiyatı Düşünce Haber Ver Karşılaştır Ücretsiz Teslimat.

Git

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023 » Dekordiyon

İstikbal Vista yemek odası takımı fiyatı 18.350₺’den sunulmaktadır. Vels yemek odası takımı İstikbal Vels yemek odası takımı İstikbal Vels yemek odası takımı hem şık hem de renkli olsun diyenler için düşünülmüş harika bir takım. Özellikle masasının açılabilir oldukça geniş formlarda olması çok güzel düşünülmüş.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.