1. Anasayfa
 2. Yemek

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, ev sahipleri için mükemmel bir çözümdür. 6 kişilik tabaklar, çatal, kaşık, bıçak, su bardağı ve fincanlar ile donatılmış olan bu özel takım tamamen mavi renkte üretilmiştir. Bu mavi renk, ev sahiplerinin yemek odasının sade ve armonik görünmesini sağlar.

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, kaliteli porselenlerden üretilmiştir. Porselen, çok uzun süre kalıcı olan renkleriyle her yemekte kullanılacağından emin olunabiliyor. Takımın dışarıda yıkanması ve kurulanması oldukça kolaydır. Bu, ev sahipleri için konforlu bir seçim olacaktır.

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz ile beraber özel yemeklerin daha keyifli olmasını sağlayacaktır. Bu son derece dekoratif ve zarif bir takım olacaktır. Görsel olarak oldukça kolay bir şekilde kombinlenen renkleri ile, yemek masasının her zaman harika görünmesini sağlayacaktır.

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, toplu alımlar ile daha ekonomik bir seçim olacaktır. Günlük alışveriş için ideal olan bu takım, yemek masasının dekorunu arttırarak aynı zamanda fonksiyonel olacaktır. Bu, ev sahiplerinin davetlerde ve özel günlerde evlerinin gösterişli olmasını sağlayacaktır.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi Hakkında Genel Bilgiler

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş bir üründür. Karaca tarafından üretilen bu ürün, sağlamlık, dayanıklılık ve kalite sağlamak üzere üretilmiştir. Ürün temizlik kolaylığı, kullanıcı dostu tasarımı gibi farklı özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Genellikle mutfaklar ve yemek odalarında kullanılan 6 kişilik yemek takımı, günümüzde evlerin vazgeçilmezlerinden biridir.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, toplam 6 kişilik yemek takımının her bir parçasından oluşmaktadır. 6 parçalı yemek takımında yer alan ürünler şu şekildedir: 6 Adet tabak, 6 Adet kaşık ve yemek bıçağı, 6 Adet çorba kaşığı ve 6 Adet çay bardağı. Her bir parçası üzerindeki desenler, renkler ve dokular, modern tasarımın ve kalitenin bir arada sunulduğunun göstergesidir.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, güvenli ve temizliğin ön planda olduğu dijital üretim yöntemleri ile üretilmektedir. Üretilen bu ürün, taşıma ve kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Temizlik kolaylığı sayesinde, ürünün her parçasına dilediğiniz su ve deterjan ile temizlemek mümkündür.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, kaliteli malzemelerden üretildiğinden, güvenilir olduğu gibi dayanıklıdır. Ürün, düşme, çarpma veya ezilmeye karşı korunmuştur. Ürünün fiyatı ise yaklaşık 500 TL civarındadır.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, evlerin vazgeçilmezi olmayı başarmış bir üründür. Kullanışlı tasarımı, kaliteli malzemelerden üretimi, temizlik kolaylığı ve dayanıklılık gibi özellikleri ile kullanıcıların kalbine taht kurmuştur. Fiyat/performans kalitesi yakından izlenerek sürekli olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi Özellikleri

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, evlerinizi renklendirecek ve misafirlerinize ihtişamlı bir şekilde servis yapabilmenizi sağlayacak. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu yemek takımı, şık ve modern tasarımıyla yemek masalarınıza hava katacak. Aynı zamanda sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanımınızı sağlayacak.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi’nin özellikleri, cam gövdeli, mavi kapaklı seksen yemek tabağı, altmış çorba tabağı, yetmiş çay bardağı, yirmi adet yemek kaşığı ve iki tane tencere kapaklı tencere içeriyor. Tüm parçaların ağırlığı 3 kg’ı geçmiyor. Tüm parçalar çift taraflı kaplama ile kaplanmış, üstleri mat mavi, altları ise parlak mavi renktedir. Pastane, salata ve çorba tabağı kullanışlı, sağlam ve şık bir şekilde tasarlanmıştır.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, şık ve kaliteli tasarımının yanı sıra hafif, kolay temizlenebilir ve kullanımı kolay özellikleriyle de dikkat çekiyor. Özel olarak hazırlanmış kalıp içerisine konulan cam gövdeli parçalar; ocak üzerinde, mikrodalga fırında ve ütüde kullanılabilir. Ürünün her parçasının sağlam ve kaliteli olması, ürünün uzun yıllar kullanımını garanti ediyor.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, evinizin her zaman sıcak ortamını korurken misafirlerinizi ağırlamanın keyfini doyasıya yaşatacak. Ürünün çok uygun fiyatıyla, evlerinizi modern bir görünüme kavuşturabilecek dekorasyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olacaktır.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, günlük hayatınıza keyifli anlar yaşatacak kadar kullanışlı ve şıktır. Sizin için seçtiğimiz bu ürün, yemek masalarınıza hava katacak ve evlerinizin modern görünümünü sağlayacak.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi Fiyatı

Karaca markası, 6 kişilik yemek takımı olarak mavi renk seçeneği sunmaktadır. Bu takım ile evinizin yemek masasını mavi dokunuşlarla süsleyebilirsiniz. Karaca 6 kişilik yemek takımı, çeşitli çok renkli elmas desenleri ile çizili. Karaca 6 kişilik yemek takımının malzemesi, Porselendir ve bununla güvenle kullanılabilir. Bu, her zamanki kullanımlardan çok daha uzun sürecek olan mavi renkli yemek takımına dayanıklılık sağlarken, kullanım kolaylığının da arttırılmasını sağlamaktadır. Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi rengi, bardaklar ve tabaklar için standart hacimleri sunar. Bu, kullanıcıların çeşitli yemekleri rahatlıkla tüketme imkanı vermektedir. Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, uygun fiyatlıdır.

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, suya dayanıklı ve sıcaklığa dayanıklı özellikleri sayesinde her zaman özenle kullanılabilir. Ayrıca, bu takım kolayca temizlenebilir. Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle, günlük kullanımlarda kirlenme olasılığı çok düşüktür. Bu takımın ömrü uzun süredir ve herhangi bir zarar görmese bile, tüm parçaları kullanılır durumdadır.

Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, çok renkli elmas deseni kullanılarak, evinize canlılık ve keyif katabilir. Bu takım, 6 kişilik yemek masasında yemekleri servis edebilmek için yeterli miktarda bardak ve tabağa sahiptir. Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, düzgün şekilde dökülüyor, kırıklar olmuyor ve istenilen şekilde döşenebiliyor. Karaca 6 kişilik yemek takımı mavi, kullanıcıların her zamankinden çok daha fazla kalite ve keyif almalarını sağlar. Uygun fiyatlı olması, bu takımın tercih edilmesinin nedenlerinden biridir.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi’nin Neden Tercih Edilmesi Gerektiği

Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi cesur bir dekorasyon seçenektir. Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi, güzel bir şekilde eşleyerek, evinize konfor için ve davetler için ideal bir ortam oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu yemek takımı, sıcak ve ferah ısıtılmış mekanlar için mükemmel bir fırsattır.

Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi, modern tasarımlarıyla, seçkin bir görünüme sahiptir. Kaliteli malzemeyle üretilmiş kalıplar ve desenler, kullanıcılara özgürlük ve özgünlük sağlar. Sıkı dokuma ve güzel renk seçenekleri mugla, beyaz, mavi, kırmızı, yeşil ve siyah olmak üzere, bu yemek takımı kullanıcıların her zevke uyacak bir seçeneğe sahiptir.

Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi, uzun süre dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Yemek takımının ürünleri, kuru temizleme veya hafif bir deterjanlı sıvı ile temizlenir. Kalıpları korur ve çizmelere karşı korumalıdır. Bu ürünler, kullanım sırasında darbelerden ve çarpma yaşanmadan özel olarak tasarlanmıştır.

Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi, çeşitli sebeplerden ötürü tercih edilmelidir. Bunlar arasında, kaliteli malzeme, dayanıklılık, estetik görünüm, temizleme kolaylığı, kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Ayrıca, bu yemek takımı fiyat olarak da çok uygun bir seçenektir. Karaca 6 kişilik Yemek Takımı Mavi, evinize modern bir hava katmak için ideal bir seçenektir.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi’nin Yıkanması ve Bakımı

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi, kullanım ve yaşam kalitesini arttırmak için tasarlanmış bir güzel oyma takımdır. Çok dayanıklı ve özel bir tasarıma sahiptir. Bu yemek takımının üreticisi aynı zamanda sağlamlık ve kaliteyi garanti eder. Bu yemek takımının kullanım süresi uzun süre boyunca devam eder. Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi her türlü yemek yapımı için ideal bir seçenektir. Yemek takımının tamamı çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Özellikleri arasında, çok düşük fiyat, kolay temizlik ve bakım için uygun özellikler bulunmaktadır.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi’nin yıkanması ve bakımı, basit ve kolaydır. Takımın büyük bölümü cam haznesinden yapılmıştır, bu nedenle suyla temizlenebilir. Bütün parçalar yumuşak bir bez ile hafifçe temizlenmelidir ve cam parçalara suyla temizlenebilir. Yemek takımını temizlemek için ev yapımı temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Aksi halde, yemek takımının üzerindeki tabaklar ve çatallar zarar görebilir. Parçalar kurutulmalı ve zarar görmemesi için ters çevrilmelidir. Takımın bütün parçaları iyi bakımla uzun süre dayanacaktır.

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı Mavi uygun fiyatlı, kolay temizlenebilir ve kaliteli malzemelerden üretilen bir takımdır. Takım her tür yemek yapımı için ideal bir seçenektir. Takımın yıkanması ve bakımı temiz ve kaliteli bir şekilde yapılmalıdır. Kurutulmuş ve ters çevrilmiş parçaların uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır.

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Mavi Yemek Takımı Modelleri, Fiyatları

Karaca Arte 56 Parça 12 Kişilik New Bone Yemek Takımı. 6.999 TL. Karaca Siena 56 Parça 12 Kişilik Porselen Gold Yemek Takımı. 4.999 TL. Karaca Lexi Platin 56 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı. 5.999 TL. Karaca Pablo 59 Parça 12 Kişilik New Bone Yemek Takımı Gold. 6.999 TL. Kargo Bedava.

Git

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri Karaca’da

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri Karaca’da! Sofra Mutfak Küçük Ev Aletleri Ev Tekstili Aksesuar Halı Gıda Sadece Karaca’da Çeyiz Seti Yeniler Çok Satan Hediye İndirim Markalar. Sofra Grubu.

Git

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca Mavi Yemek Takımı Modelleri, Fiyatları

Karaca Mavi Yemek Takımı.

Git

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca Ella Mavi 24 Parça 6 Kişilik Stoneware Yemek Takımı Karaca

Karaca Ella Mavi 24 Parça 6 Kişilik Stoneware Yemek Takımı. Karaca. Ella Mavi 24 Parça 6 Kişilik Stoneware Yemek Takımı. Ürün Kodu: 153.03.06.1532. 549,99 TL 479,99 TL. İndirim %13. Adet.

Git

karaca 6 kişilik yemek takımı mavi

Karaca Mavi Yemek Takımları ve Fiyatları

Karaca Mavi Yemek Takımları Sıralama 23 ürün listeleniyor Seçili filtreler 2 Marka Karaca Ürün Rengi Mavi Temizle Marka Karaca Kütahya Porselen Güral Porselen Porland Emsan Korkmaz Schafer Güral Pierre Cardin Jumbo Bernardo Aryıldız Keramika Bonna Tulu Porselen Acar Ezem Biev Pearl Bella Maison Fiyat Aralığı.

Git

Karaca New Blue Odyssey 6 Kişilik Yemek Takımı

Kargo BEDAVA. Satış yapmak mı istiyorsunuz? Amazon’da sat Videolar Karaca New Blue Odyssey 6 Kişilik Yemek Takımı Karaca Store’u ziyaret edin 223 değerlendirme Amazon’un Seçimi .

Git

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımları ve Fiyatları

Karaca Bright 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı. 2.499,00 TL. % 20. 1.999,00 TL. Kredi ile 36 taksit.

Git

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri

Karaca Hiedra Mavi 24 Parça 6 Kişilik Fine Cream Yemek Takımı 328 999,99 TL Kargo Bedava.

Git

6 Kişilik Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları & Satın Al

Kampanyalı 6 Kişilik Yemek Takımları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz 6 Kişilik Yemek Takımları çeşitleri hediye çeki avantajı ile ayağına gelsin Karaca 6 Kişilik Yemek Takımları Schafer Arty Yemek Takımı 24 Parça Mavi. 1. 1.719,35 TL. Sepette %20 indirim. Peşin fiyata 3 taksit.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Yemek takımı 12 kişilik seçenekleri ile indirimli fiyatlar ve kampanyalarla Trendyol’da! . karaca gem 6 kişilik yemek takımı Örneğin soluk veya buz mavi yemek takımı ile güne hem renkli hem de sade bir başlangıç yapılabilir. Bununla birlikte, daha canlı ve enerjik başlangıçlar için koyu ve parlak tonlardan meydana .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.