1. Anasayfa
 2. Yemek

Karaca Yemek Takımı 12 Kişilik Türkiye

Karaca Yemek Takımı 12 Kişilik Türkiye

Türkiye, geleneksel yemek takımlarının ve dekoratif ürünlerin ülkesi olarak bilinir. Karaca yemek takımı 12 kişilik Türkiye, tarihi eserleriyle insanların gözünden anılıyor. Bu kutu, tarihi bir eser olarak Türkiye’de zengin gelenekleri yansıtmakta ve modern dekoratif ürünler arasındaki farkı ortaya koymaktadır.

Karaca yemek takımı 12 kişilik Türkiye, çok renkli dizaynıyla nefes kesici görünümü ile dikkat çeker. Çoklu renklerin kullanımı evinizin dışında daha sevimli görünmesini sağlar. Bu takım, toplam 12 adet üründen oluşur: 12 adet çorba kaşığı, 12 adet çatal, 12 adet bıçak, 12 adet servis kaşığı ve 12 adet tabak. Yemek takımının ürünleri, kalıplarının güzelliğini ve kalitelerini ortaya çıkarmak için kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Ayrıca, ürünler çok uzun süre kullanılabilsin diye kullanıma dayanıklıdır.

Karaca, yemek takımı 12 kişilik Türkiye için özel olarak tasarım ve üretilmiş ürünler sunar. Ürünlerin renkteki kombinasyonu, Türkiye’nin geleneksel sanat tekniklerini yansıtır. Bu teknikler arasında, ünlü sanatçı ve mimar Sinan’ın ünlü eserleri, minyatürler, geleneksel saraylar veya geleneksel el işi ürünler gibi tarihi eserler yer almaktadır. Karaca, bu tarihi eserlerin olağanüstü güzelliğini ve kalitesini ortaya çıkarmak için yemek takımını üretmiştir.

Son olarak, Karaca yemek takımı 12 kişilik Türkiye, evinizin güzelliğini ve dekorasyonunu tamamlamak için mükemmel bir çözümdür. Ürünlerin güzellikleri, çoklu renk kombinasyonları ve kaliteli malzemelerinden dolayı, bu ürünlerin uzun süre kullanılabileceği ve dekorasyonunuzu kusursuz bir şekilde tamamlayacağı garanti edilmektedir.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımının Türkiye’deki Yaygın Kullanımı

Karaca Yemek Takımı, Türkiye’de özellikle son 10 yılda yaygın bir kullanıma sahip olan, yüksek kaliteli yemek takımlarıdır. Karaca Yemek Takımı, son derece güzel ve yüksek kaliteli bir görünüme sahip olup, yemek masalarında son derece uyumlu bir görüntü yaratmaktadır. Günümüzde çoğu evde bulunan Karaca Yemek Takımı, çoğu zaman 12 kişilik olarak satılmaktadır. Türkiye’de satılan Karaca Yemek Takımları, çoğunlukla porselen malzemelerden yapılmaktadır.

Karaca Yemek Takımı, kullanıcılarına 4 adet büyük tabak, 4 adet küçük tabak, 4 adet tas ve 4 adet kupa gibi özelliklere sahiptir. Karaca Yemek Takımı, genellikle büyük tabakların üzerine küçük tabaklar konulur. Küçük tabaklar da yemeklerin servis edilmesinde kullanılmaktadır. Tas ve kupa ise, çay, kahve, meyve suyu veya diğer içeceklerin servis edilmesinde kullanılmaktadır.

Karaca Yemek Takımları, Türkiye’de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Genel olarak, bu tür yemek takımlarının fiyatı, yaklaşık 120-150 TL arasında değişmektedir. Karaca Yemek Takımlarının birçok çeşidi olduğu da unutulmamalıdır. Karaca Yemek Takımı, çok çeşitli desenlerde sunulmaktadır. Desenler, günümüz modasına uygun olarak her zaman değişmektedir. Karaca Yemek Takımı, kullanıcılara gerçek bir lüks hissi vermektedir.

Karaca Yemek Takımı, her türlü yemek için uygun ve çok kullanışlıdır. Takımlar sık sık yıkanabilir ve kolayca temizlenebilir. Ayrıca, bazı modellerin eşsiz kalite ve güzellikleri de mevcuttur. Takımların çoğu temiz, düzgün, parlak ve kaliteli seramik malzemeden yapılmıştır. Bununla birlikte, dış görünümleri de çok şıktır.

Son olarak, Karaca Yemek Takımı, Türkiye’de son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli ve eşsiz tasarıma sahip olan takımlar, kullanıcıların sevdiği çok çeşitli desenlere sahiptir. Türkiye’de satılan Karaca Yemek Takımlarının fiyatları, yaklaşık 120 – 150 TL arasındadır. Karaca Yemek Takımlarının özellikleri, güzellikleri ve temizlikleri kullanıcıların beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımının Kalitesi ve Tasarımı

Karaca Yemek Takımı, en kaliteli Türk porselen koleksiyonlarından biridir. Üretilen 12 kişilik yemek takımları Türkiye’nin en haklı porselen markası tarafından üretilmektedir. Bu yemek takımları, üretilen bütün ürünlerin en kalitelileri arasında yer almaktadır. Çizim ve çeliği arasında etkileyici bir denge, sade ve sıcak bir anlayışla, güçlü ve modern bir görünüme sahiptir. Yemek takımları, saatli, saatli ve çok renkli seçeneklerin her biri ayrı ayrı tasarlanmış formlara sahip olup, üstün bir şekilde el işçiliği ile imal edilmiştir.

Yemek takımı, porselen malzemeden üretilmiştir. Bu ürünler, çizim ve tasarımının yanı sıra, özellikle üstün kalitesi ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır. Yemek takımları, kırmızı, toprak, siyah ve beyaz renkleri arasından seçim yapılıp, 6 çeşit tabak, 6 çeşit bardak, 6 çeşit bardak ve 6 çeşit çay bardağı içerebilecek şekilde düzenlenmektedir. Ayrıca bu set, dört veya daha fazla kişiye kullanım için de uygun olarak tasarlanmıştır.

Karaca Yemek Takımı, üstün kalite ve mükemmel görünüm arasında özellikle etkileyici bir dengeye sahiptir. Bu set, çizim ve çeliği arasında etkileyici bir denge, çarpıcı bir form ve çekici çizgileri arasında idea bir dengede tasarlanmıştır. Ürünün özellikleri arasında, dayanıklı olması, çabuk temizlenebilmesi, çevreye dost malzeme kullanılması, kırılmaya karşı dayanıklı olması ve ısıya dayanıklı olması sayılabilir.

Karaca Yemek Takımı, rahat kullanım ve serin görünümü sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ürünün kullanım kolaylığı, çok katlı ve daha güvenli bir kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünün dayanıklılığı, büyük miktarda çorba veya çorbalar için kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünün kaliteli porselen malzemesinden yapılan her parçası, büyük miktarda sıcaklık veya soğukluk karşısında dirençli olması için özel mikro kristal arayüz ile kaplanmıştır.

Karaca Yemek Takımı, kaliteli, güvenilir ve dayanıklı ürünleriyle tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır. Bu yemek takımları, kaliteli malzeme ve modern tasarımla mükemmel eşsiz görünüm ve rahat kullanım için tasarlanmıştır. Yemek takımlarının yüksek kaliteli porselen malzemesinden üretilmesi, çok daha fazla güvenlik, dayanıklılık ve kullanışlılık sağlar.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımının 12 Kişilik Konfigürasyonu

Türkiye’nin lider yemek takımı üreticilerinden Karaca, 12 kişilik yemek takımını her mutfağa uyum sağlayacak şekilde tasarladı. Bu yemek takımı 12 kişilik aileler için mükemmel bir seçenek olacak. Karaca’nın 12 kişilik yemek takımının, renkli ve doğal malzemeler kullanılarak üretildiğini belirtmek gerekir.

Karaca Yemek Takımı’nın 12 Kişilik Konfigürasyonu, 12 adet çorba kaşığı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet kaşık ve 12 adet çatalı içerir. Takımda 12 adet bardak, 12 adet fincan ve 12 adet tabak bulunmaktadır. Takımın içinde 1 adet süzgeç ve 1 adet sos kabı da yer almaktadır. Ayrıca, her bir parçaya ayrı olarak bir saklama kutusu da sunulmaktadır.

Karaca Yemek Takımı’nın 12 Kişilik Konfigürasyonu, temiz tutulması kolay paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. Bu malzemeler kolayca temizlenir ve yıkanabilir. Ayrıca, montajı kolaydır ve masa üzerinde ya da buzdolabında saklanabilir.

Karaca Yemek Takımı’nın 12 Kişilik Konfigürasyonu farklı tatlar ve renklerde üretilmektedir. Renk seçenekleri arasında siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve yeşil yer almaktadır. Bu takım, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı nedeniyle mükemmel bir yemek takımı seçeneği sunmaktadır.

Karaca Yemek Takımı’nın 12 Kişilik Konfigürasyonu, çok uygun bir fiyatla alınabilecek bir üründür. Bu yemek takımının fiyatı, takımın içindeki parçalara, renk seçeneğine ve malzemesine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Karaca Yemek Takımı’nın 12 Kişilik Konfigürasyonu, her ev ve mutfak için mükemmel bir yemek takımıdır. Çok renkli ve doğal malzemeler kullanılarak üretilen bu yemek takımı, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı nedeniyle çok popüler bir seçenektir.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımının Fiyat Avantajları

Karaca yemek takımı, 12 kişilik Türkiye için oldukça özel bir yemek takımıdır. Türk tasviri olan ayrıntılı detaylar, kalite malzemeler ve dayanıklılık ile Türk yemek takımlarının en iyisi olmak için tasarlanmıştır. Güzel çizgileri ve renkleri ile, Karaca yemek takımı Türk yemek pişirme kültürünü yansıtmakta ve modern yaşam tarzına uygun olmaktadır. Üst düzey kalite malzemeler, dikkatli işçilik, Türk kültürünü yansıtan özellikleri ve daha pek çok özellik Karaca yemek takımını, 12 kişilik Türkiye için avantajlı bir seçenek haline getirmektedir.

Karaca yemek takımı, özellikle Türk yemeklerinin ve özel günlerin misafirleri için de çok uygun bir seçenektir. 12 kişilik sete dahil olan 13 parçalık takımı, bolca ve güzel görünen 6 kepçe, 6 tabak, 1 tepsi ve 1 tencere ile donatılmıştır. Karaca yemek takımının diğer özellikleri arasında, paslanmaz çelik malzemelerden üretilmesi, dayanıklı ve kolay temizlenebilir özellikleri, sağlıklı pişirme yapması, hijyenik ve tabana yayılan ısının eşit olması, tüm pişirme aletlerinin güvenilir ve dayanıklı olması, pişirme aletlerinin dayanıklı olması, demir alaşımlı tabanların ısı tutmaya çalışması ve temizlenmesinden sonra paslanmaz olması sayılabilir.

Ayrıca, Karaca yemek takımının fiyat avantajları da oldukça iyi. Karaca yemek takımlarının fiyatları, diğer yemek takımlarından daha ucuzdur. Kalite malzemelerden yapılması ve dayanıklı olması nedeniyle, Karaca yemek takımı genellikle daha uzun süre dayanacaktır. Yemek takımının fiyatı, satın alındığında çok daha uygun olacaktır. Ayrıca, yemek takımlarının özelliklerini sürekli kontrol etme ve güncelleme gibi işleri de düşük fiyatla yapılabilir.

Karaca yemek takımının, özellikle son zamanlarda Türk yemekleri ve misafirleri için oldukça avantajlı bir seçenek olduğu açıktır. Kalite malzemeler, dayanıklılık ve uygun fiyatlar ile, yemek takımı her 12 kişilik Türk yemek kültürü için güzel seçenekler sunmaktadır.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımının Montaj ve Bakımı

Karaca yemek takımı 12 kişilik Türkiye, geniş bir yelpazede kullanıcılar için gündelik veya özel olarak kullanılabilecek seçenekler sunmaktadır. Bu 12 kişilik takımın üstün kalite ve modern tasarım özellikleri, her türlü yemek sofrasının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen iyi bir seçenek olmaktadır.

Karaca yemek takımı, 12 kişilik Türkiye standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Takım, ince, şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Üstün kalite seramik içerdiği için, tüm sofra takımlarının ihtiyaçlarını karşılamakta ve kolay temizlenmektedir. Takımın üstün dayanıklılık özelliği de, kullanıcıların yüksek kaliteli ve uzun süreli kullanımlarını sağlamaktadır.

Karaca yemek takımının montajı ve bakımı kolaydır. Kullanıcılar, ürünün kurulumu için üretici tarafından sağlanan talimatları izleyebilirler. Kullanıcılar her kullanımdan sonra takımın parçalarının doğru bir şekilde temizlenmesini önerir. Gerektiğinde, takım hafiflere veya diğer temizlik ürünlerine dokunulmamalıdır. Herhangi bir arızadan dolayı, dayanıklı ve kaliteli ürünlerin sergilendiği satış noktasından satın alınan ürünün üretici tarafından sağlanan garanti kapsamına göre garanti kapsamına girer.

Karaca yemek takımının 12 kişilik Türkiye için çok yönlü kullanım sağlaması, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre gündelik veya özel kullanım için iyi bir seçenek haline gelmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların takımın montajını ve bakımını kolayca gerçekleştirebilmesi, güvenli ve kaliteli kullanımlarını sağlamaktadır.

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

12 Kişilik Yemek Takımı

En şık ve uygun fiyatlı 12 kişilik yemek takımı modelleri Karaca’da! Yeni sezonun indirimli fiyatlarından faydalanmak için hemen tıklayın.

Git

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri

Karaca, Türkiye’nin en zengin içerikli üreticilerinden biri olduğu için en popüler sofra markalarından biri olabilir. Marka üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği nedeniyle ön plana çıkar Karaca yemek takımı 12 kişilik sağlam yapısı ve kullanım koşullarına bağlı sağladığı yüksek performansı ile her zaman .

Git

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Karaca 12 Kişilik Yemek Takımları

Karaca Streamline Plato 59 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı. Diğer malzemeler, örneğin çimento veya mermer gibi modern tasarımlarda kullanılan malzemeler. Daha düzenli ve estetik bir sunum: Yemek takımı, yemeklerin daha düzenli ve estetik bir şekilde sunulmasını sağlar.

Git

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

768,99 TL. Kargo Bedava. Karaca Streamline Eclipse Platin 57 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı. 239 4.499 TL. Videolu Ürün. Kargo Bedava. BAYSEM A8124 Mona Collection 60 Parça Yemek Takımı kare -51. 7.414,63 TL.

Git

karaca yemek takımı 12 kişilik türkiye

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Yemek takımı 12 kişilik seçenekleri ile indirimli fiyatlar ve kampanyalarla Trendyol’da! . karaca gem 6 kişilik yemek takımı Seçilen ürün Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformları arasında bulunan Trendyol ile hem hızlı hem de oldukça kolay bir şekilde satın alınabilir. Satın alma aşamasında Trendyol .

Git

Kampanyalar

Karaca Yıldız İkili Vantuz Offroad Alana Air Pro Cook Airfryer Hediye. Funday Waffle Makinesi Alana Blendfit Smoothie Go Set Hediye Kampanyası. Karaca Glass Tea Çay Makinesi Alana Future Tost Makinesi Hediye Kampanyası. 6 Kişilik Yemek Takımı Alana 6 Kişilik Kahvaltı Takımı Hediye.

Git

Sofra Grubu Fiyatları ve Modelleri Karaca’da

Evinizin havasını değiştirebilecek şık ve estetik görünüşlü sofra takımları Karaca’da! . 12 Kişilik Yemek Takımı Günlük yemek takımı almak istiyorsanız da Karaca Gem 24 parça 6 kişilik porselen yemek takımı satın alabilirsiniz. Porselenden üretilen ürün parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir.

Git

Karaca Lexi Platin 56 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı Karaca

Karaca Lexi Platin 56 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı. Set İçeriği. 12 Adet Servis Tabak: 27 cm x 27 cm. 12 adet Çukur Tabak: 21,5 cm x 21,5 cm. 12 Adet Pasta Tabak: 19 cm x 19 cm. 12 Adet Kase: 14 cm x 14 cm. 2 Adet Tuzluk: 4,5 cm x 8 cm. 2 Adet Biberlik: 4,5 cm x 8 cm.

Git

Karaca Streamline Sunset 59 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı Gold

Karaca Streamline Sunset 59 Parça 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı Gold. Set İçeriği. 12 Adet Servis Tabağı 27.3 cm 12 Adet Pasta Tabağı 21 cm 12 Adet Yemek Tabağı 21 cm 12 Adet Kase 13.7 cm 3 Adet Küçük Kayık 25.4 cm 1 Adet Büyük Kayık 32 cm 1 Bol Kase 21 cm .

Git

Karaca Fine Pearl Extra Quartz Gold 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek

Karaca Fine Pearl Extra Quartz Gold 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı. Set İçeriği. 12 Adet Yemek Tabağı 23,8 cm x 22 cm; 12 Adet Servis Tabağı 29,8 cm x 27,9 cm; 12 Adet Pasta Tabağı 23,5 cm x 21,8 cm; 12 Adet Çorba Kasesi 15,4 cm x 14 x 3 cm 4 Adet Küçük Kayık Tabak; 2 Adet Büyük Kayık Tabak; 2 Adet Tuzluk; 2 Adet .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.