1. Anasayfa
 2. Yemek

Karaca Yemek Takımı

Karaca Yemek Takımı

Konforlu ve modern tasarımlara sahip karaca yemek takımları, evlerimizin vazgeçilmezi olmuştur. Yapıştırıcısız, derin ambalajda ve kutularında üretilen bu profesyonel yemek takımları kaliteli malzemelerden üretilmiş ve mükemmel bir şekilde işlenmiştir. Eşsiz stil ve renkleri ile her evin kapısında bir renk olarak bekler.

Karaca yemek takımları, tek kullanımlık ürünler değildir. Kalitesi ile insanların hayatlarını kolaylaştıran bu ürünler, sağlamlığı ve estetiği ile her anlamda kullanışlıdır. Yemek sırasında yemekleri güzel bir şekilde sunmanın ötesinde, bu takımlar aynı zamanda uzun süre kullanılabilir ve evlerinize huzur ve sıcaklık katar. Bu takımlar uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışacak şekilde üretilmiş, kullanıldıklarında leke bırakmaz ve hijyeni korur.

Güvenilir bir şekilde üretilen bu takımlar, her yaş grubundan bireyler için uygun olacak şekilde tasarlandı. Stilize bir tasarıma ve renkli detaylara sahip olan bu takımlarda, hafif ağırlıklı malzeme kullanılarak hafifliğin artırılması sağlanmıştır. Güçlü ve kalıcı ambalajlarında üretilen bu takımlar, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Karaca yemek takımlarının en önemli özelliği, evlerinize huzur ve rahatlık sağlayacak bir atmosfer yaratmasıdır. Günlük yaşantınızda tercih ettiğiniz stil ve renkler ile şık bir görünüme sahip olacak bu takımlar, konforlu bir yaşamın anahtarı olacaktır.

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımının Özellikleri

Karaca Yemek Takımı, kaliteli, modern ve dayanıklı tasarımlara sahiptir. Günümüzün şık ve modern insanlarının sofralarını dekore etmek için mükemmel bir çözüm olan Karaca Yemek Takımı, çok zengin bir çeşitlilik sunmaktadır. Birbirinden şık ve şık desenleri, çok renkli desenlerle ve farklı materyallerle üretilen Karaca Yemek Takımı, kullanım kolaylığı ve kullanım konforu sağlayan ürünlerdir.

Karaca Yemek Takımının arasında çok çeşitli kalıplar mevcuttur. Bu kalıplar arasında metal, porselen, cam ve diğer materyaller içeren kalıplar vardır. Porselen ve cam ürünler, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülük için mükemmeldir. Metal ürünler ise daha yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Karaca Yemek Takımlarında, farklı boyutlarda, farklı çeşitlerde, farklı materyallerle üretilmiş çeşitli tabaklar, bardaklar ve kaselere sahiptir.

Karaca Yemek Takımının çeşitli görünümleriyle, zevkinize ve tarzınıza uygun olanı bulmak çok kolaydır. Şık desenleriyle, şık bir sofra sunan Karaca Yemek Takımı, dekorunuza da uyum sağlamaktadır. Karaca Yemek Takımının fiyatları ise, isteğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yemek takımları çok uygun fiyata satılmaktadır.

Karaca Yemek Takımı, üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrolünden geçmektedir. Bu kalite kontrolleri sayesinde, ürünlerin uzun süreli kullanımı sağlanmaktadır. Karaca Yemek Takımının ürünleri, her türlü sofranızı zenginleştirmek için sizlere sunduğu birçok yemek takımı seçeneği ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Karaca Yemek Takımının özellikleri arasında, yüksek kalitede kullanılan malzemeleri, uzun ömürlü ürünleri, çok zengin bir çeşitliliği, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatları sayılabilir. Tüm ürünlerin hem çevreye dost hem de sağlıklı gıdaların pişirilmesine uygun olması da büyük avantajdır. Bu yüzden Karaca Yemek Takımının bu özellikleri, onu tüm ev hanımlarının öncelikli tercihleri arasında yer almasını sağlamaktadır.

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımında Ne Var?

Karaca Yemek Takımı, kaliteli tasarımları ve kullanımı kolay ürünleri ile ev kullanıcılarının ve profesyonellerin günlük yemeklerini pişirmek için gereken aksesuar ve gereçleri sunar. Karaca Yemek Takımı çok kullanışlı aksesuarlar ve malzemeler içerir. Tencereler, tavalar, çorbalıklar, soğukluklar, cam kaplar, tabaklar, kahve fincanları, çay kupaları, bardaklar ve çatal-kaşık setleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Karaca Yemek Takımı ürünlerinin çoğu çelikten imal edilmiştir. Bunların çoğu kenar ve tabanı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Çoğu ürünün iç ve dış yüzeyi süt gibi özel kaplamalarla korunmaktadır. Kaplamalar, ürünlerin içerisine kimyasallar absorbe edilmesini önlemek için kullanılır. Son olarak, ürünlerin çoğu ısıya dayanıklıdır ve çoğu ürünün su geçirmez kaplamalarla banyo gibi yüksek rutubet ortamlarına dayanmasını sağlarlar.

Karaca Yemek Takımı ürünleri, kullanım kolaylığı ve kaliteli tasarımları ile mükemmel bir seçim olabilir. Bütçelerinizi de dikkate alarak, tencerelerden tabaklara ve çatal-kaşık setlerine kadar her şeyi içeren çeşitli ürünler sunar. Çoğu ürünün çok kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, uzun ömürlü olmalarını sağlar. Ayrıca, kolay kullanımı ve temizlenmesi de önemlidir. Isıya ve suya dayanıklı kaplamalı ürünleri de bulabilirsiniz.

Karaca Yemek Takımı, kullanımı kolay, kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ve aradığınız her şeyi sunan mükemmel bir seçimdir. Fiyatları arasında oldukça büyük bir fark vardır ve bütçenize uygun seçim yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ürünlerin çoğu uzun ömürlü ve kolay kullanımı olan ve temizlenmesi kolay ürünlerdir. Ayrıca, kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünleri, isıya ve suya dayanıklı kaplamalı ürünleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ürün Fiyat
Tencere Takımı 179,00 TL
Soğukluk 79,00 TL
Tava Takımı 124,00 TL
Kahve & Çay Fincanları 59,00 TL
Çatal-Kaşık Takımı 49,00 TL

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımının Farklılıkları

Karaca Yemek Takımı, özellikle sofralarda güzel bir görünüm sağlamak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Bu yemek takımının genellikle boncuklu veya işlemeli desenlerden oluştuğu görülüyor. Takım üreticisi Karaca’nın bu desenleri, çok çeşitli renkler ve modellerden oluşuyor. Karaca Yemek Takımı, tamamladığınız sofra aksesuarına uyumlu renklerde farklı şekillerde sunuluyor. Her bir yemek takımı, çift kişilik veya çoklu kişilik olarak satın alınabilir. Her eşya, istenildiği zaman değiştirilebilir veya yenilenebilir.

Karaca Yemek Takımının ön plana çıkan özellikleri arasında eşsiz ve kaliteli malzemeler kullanılması yer alıyor. Çoklu metal karışımından oluşan bu ürünler, gerçekçi dizaynıyla, üstün kalite ile öne çıkıyor. Karaca Yemek Takımları, kullanıcılara aşağıdakileri sunuyor:

 • Kolay temizlik
 • Hafif ve dayanıklı
 • Kullanılabilir
 • Uygun fiyat
 • Üstün kalite
 • İnce çizimler

Karaca Yemek Takımı, yemeklerin güzel bir şekilde servis edilmesini sağlıyor. Masaya şık bir görünüm katıyor ve çok çeşitli renk seçenekleriyle her masaya uyum sağlıyor. Yemek takımının her parçası, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş olarak oluşturulabilir. Sırasıyla bardak, su bardağı, çay bardağı, tabak, ikram tabağı ve servet gibi her bir parça, ayrı ayrı satılıyor.

Karaca Yemek Takımı, çoğu zaman üzerinde boncuk veya işlemeli desenleri olan kaliteli bir yemek takımıdır. Bu ürünler, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulabilir ve değiştirilebilir. Bu yemek takımının çeşitli renklerinde ve modellerinde sunulması, kullanıcıların isteğine göre seçilebiliyor. Bu ürünler, kullanım kolaylığı, üstün kalite ve uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımının Uygun Fiyatları

Karaca Yemek Takımı, tüm ev ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan ve estetik bir görünüme sahip olan bir takım ürünlerden oluşur. Ürünler kaliteli, dayanıklı ve çok uygun fiyatlıdır. Karaca Yemek Takımının içeriğine, günlük kullanım için kaliteli malzemelerden yapılmış bir tabak takımı, 6 adet bardak ve 6 adet yemek tabağı dahildir. Tüm ürünler AKSESUAR markasını taşımaktadır ve her ürünün kendi renkleri mevcuttur. Tabakların üzerinde, bardakların üzerinde ve tabakların üzerinde kaliteli bir baskı mevcuttur. Çoğu Karaca Yemek Takımları, çelik malzemeden üretilmiş ve tozlu, mat veya parlak bir bitişi olan farklı tasarımlara sahiptir. Karaca Yemek Takımının fiyatları ortalama 10-50 TL arasında değişmektedir. Karaca Yemek Takımı, kullanıcıların günlük kullanım ve dekorasyon için ideal bir seçimdir.

Karaca Yemek Takımı, kullanıcıların günlük öğünlerini daha keyifli hale getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Karaca Yemek Takımının tabak takımı kullanıcıların özel bir tabak takımına sahip olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Özel baskı teknolojisi, tabakların üzerindeki çizimleri daha güzel bir şekilde göstermektedir. Karaca Yemek Takımının bardakları, çeşitli renklerin karışımıyla tasarlanmıştır ve kullanıcıların içeceklerini kolayca saklamalarına yardımcı olmak için sıkı bir kapakla kapatılmıştır. Çizimlerin, bardakların üzerindeki çizimlerin çok detaylı olması da, bardakların çok çekici bir görünüme sahip olmalarını sağlar. Karaca Yemek Takımının tabakları da, çelik malzemelerden yapılarak, çok dayanıklı ve kaliteli bir tasarıma sahiptir. Tabakların üzerinde, kullanıcıların tatil veya özel günlerde kullanabilecekleri dekoratif çizimler ve motifler mevcuttur.

Karaca Yemek Takımının en çekici özelliği, kullanıcıların her bütçeye uygun olacak şekilde alınabilecek olmasıdır. Kullanıcılar, genellikle 10-50 TL arasında değişen Karaca Yemek Takımını satın alabilirler. Böylece, günlük ihtiyaçlarını karşılamak için ekonomik bir çözüm arayan herkes bu ürünü satın alabilir. Ayrıca, Karaca Yemek Takımının kalitesi de, kullanıcıların çok memnun kalmalarına yardımcı olmaktadır. Malzemeler kaliteli olduğundan, Karaca Yemek Takımını uzun süre kullanmak mümkündür.

Karaca Yemek Takımı çok amaçlı ve uygun fiyatlı bir üründür. Bu takımın kalitesi, dayanıklılığı ve çok çeşitli tasarımları kullanıcıların her bütçeye uygun olarak satın alabildikleri için kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. Bu ürün, evin her bölümünde kullanılabilecek ve çok çekici bir görünüme sahip olan estetik ve kaliteli bir üründür.

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımının Kalitesi

Karaca Yemek Takımı, farklı şıklarda ve tasarımlarda sunduğu eşsiz görünümleri ile öne çıkar. Kalite ve güvenliğin ön plana çıkarıldığı ve tercih edilen markalardan biri olan Karaca Yemek Takımı, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünleri ile öne çıkmaktadır. Karaca Yemek Takımında kullanılan malzemelerin kalitesi alüminyum alaşımlar, paslanmaz çelik, pembe aragonit, opal cam veya porselen olarak sıralanabilir. Tüm ürünler BPA, BPS ve diğer zararlı kimyasallardan uzak tutulmakta ve tehlikeli maddelerin kullanılmasına izin verilmemektedir.

Karaca Yemek Takımı, aynı zamanda uygun fiyatlara sunulmaktadır. Günlük kullanım için tasarlanmış kaliteli takımların fiyat seviyesi çok uygun seviyelerdedir. Böylece müşterilerin en kaliteli ürünleri almalarını sağlamaktadır. Ürünlerin satın alınması uygun fiyatlı olmasına rağmen, kalite ürünlerin satın alınmasında en önemli noktadır. Bu nedenle Karaca Yemek Takımı her zaman kaliteyi ön planda tutarak ürünlerini sunmaktadır.

Karaca Yemek Takımının sunduğu diğer bir avantaj ise dayanıklılıktır. Ürünlerin kalitesi sayesinde ürünlerin uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek sıcaklıkta, düşük sıcaklıkta veya çeşitli yüzeylerde kullanım için özel olarak dizayn edilmiş yüksek performanslı ürünler mevcuttur. Yüksek sıcaklıkta bile korozyon yaşanmaz. Ayrıca tüm ürünlerin yüksek dirençli ve paslanmaz çelik özellikleri mevcuttur ve bu özellikleri, Karaca Yemek Takımının parlak ve ekonomik bir seçenek olmasını sağlamaktadır.

Karaca Yemek Takımının etiket fiyatına, ürünlerin akıllı ve modern tasarımlarının eklenmesi ile birlikte, Karaca Yemek Takımının kullanım kolaylığı, dayanıklığı ve uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Karaca Yemek Takımı, ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği nedeniyle her zaman öne çıkmaktadır. Kalite ve güvenilirliğin ön plana çıktığı bu marka, dayanıklı ve uygun fiyatlı ürünler sunarak, müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

karaca yemek takımı

Yemek Takımları Fiyatları ve Modelleri Karaca’da

Yemek Takımları Fiyatları ve Modelleri Karaca’da! Sofra Mutfak Küçük Ev Aletleri Ev Tekstili Aksesuar Halı Gıda Sadece Karaca’da Çeyiz Seti Yeniler Çok Satan Hediye İndirim Markalar Sofra Grubu Yemek Takımları.

Git

karaca yemek takımı

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri – Trendyol .

Git

karaca yemek takımı

Karaca 12 Kişilik Yemek Takımları

Karaca Streamline Geo 59 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 5 6.499,00 TL Hemen Al Sonra Öde Karaca Siena 56 Parça 12 Kişilik Porselen Gold Yemek Takımı 193 3.499,00 TL Kredi ile 36 taksit Karaca Streamline Sunset Platin 59 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 5 11.386,71 TL % 2 11.155,64 TL.

Git

karaca yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı

KARACA Fine Pearl Trove 62 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 399,95€ Deal Sepette %25 indirim KARACA Deren Cream 60 Parça 12 Kişilik Kare Porselen Yemek Takımı 199,95€ Bedava Kargo KARACA Fine Pearl Grace Black 58 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı 349,95€ Bedava Kargo KARACA Fine Pearl Grace Mint 58 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı 399,95€.

Git

karaca yemek takımı

Karaca Streamline Middle 56 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı Karaca

Karaca Middle 12 kişilik 56 parça yemek takımı, şık tasarımı, özgün formu ve gold ışıltıları ile sevdikleriniz için hazırladığınız sofralara benzersiz bir şıklık kazandırır. Desensiz bir tasarıma sahip olması nedeniyle her tarzda çatal kaşık bıçak seti ile kombinlenebilir.

Git

Karaca Gem 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Karaca

Karaca Gem 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 1.299 TL Adet Sepete Ekle Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri İade ve Değişim Hangi Mağazada Var Tamamlayıcı Ürünler Karaca Gem 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 1299 ₺ Karaca Ella 18 Parça 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Seti 399.99 ₺.

Git

Kampanyalar

Kampanyalar – Karaca Sofra Mutfak Küçük Ev Aletleri Ev Tekstili Aksesuar Halı Gıda Sadece Karaca’da Çeyiz Seti Yeniler Çok Satan Hediye İndirim Markalar Güncel Kampanyalar Tüm Kampanyalar 71 Çeyiz Seti Kampanyaları 16 Ödeme Ayrıcalıkları 7 24 Saatlik İndirim Morela Nevresim Takımı Kampanya için son tarih 14052023 Alışverişe Başla.

Git

Karaca Başak 18 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Karaca Başak 18 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 59,95 € avantajlı fiyatı ve Karaca güvencesiyle sizi bekliyor.

Git

Karaca Pure 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Karaca

Karaca Pure 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 1.299 TL 899,99 TL İndirim %31 Adet Sepete Ekle 399,01 TL Kazanç Sağla Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri İade ve Değişim Hangi Mağazada Var Tamamlayıcı Ürünler Karaca Pure 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 1299₺ 899.99 ₺ Karaca Sungate Kutulu 7 Parça Servis Seti 699.99 ₺.

Git

Karaca Yemek Takımı Fiyatları

Karaca Yemek Takımı Bernardo 14 Narin 2 Abka 2 GastroPlast 24 Revol 10 Ews 1 Meri Meri 4 Lotus 4 Blue 2 By Bone 1 Çetin 1 Beyaz 1 Tilbe Home 1 Garden 1 Sıla 4 Royal Victoria 21 Şener 7 Galeri Kristal 5 .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.