1. Anasayfa
 2. Yemek

Karaca Yemek Takımları 6 Kişilik

Karaca Yemek Takımları 6 Kişilik

Karaca yemek takımları, 6 kişilik güzel yemek masalarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Çoğu kişi her evin mutfağında en az bir Karaca yemek takımı bulunmasını bekler. Çünkü Karaca yemek takımları, her kullanıcı için konforlu ve içeriği mükemmel bir şekilde tasarlanmış ürünler sunmaktadır. Tüm takımlar, 6 kişilik olmak üzere çeşitli büyüklüklerde üretilmektedir. Ayrıca, takımların bazılarının farklı çeşitleri de mevcuttur. Örneğin, iki kaşık ve üç çatal, kase ve bardak içeren temel bir takımda, yemek takımlarına ek olarak bir çay ve kahve takımı da mevcuttur.

Karaca yemek takımlarının üretiminde, çoğunlukla yüksek kalite porselen kullanılmaktadır. Bu, ürünlerin sürekli olarak sağlam ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ürünler, modern ve klasik stillerde tasarlanmış olan, güzel renklerde de üretilmektedir. Karaca yemek takımlarının çeşitli modelleri, günlük yaşamda konforlu ve şık olmak için tasarlanmıştır. Takımlar, farklı tarzlarda kullanılarak, işlevselliği ve güzelliği bir araya getirmeyi başarmaktadır.

Karaca yemek takımları, evinizi güzelleştirmek için harika bir seçimdir. Güzel bir görünüme sahip olan takımlar, evinizin her alanında ihtiyacınız olan konforu sunacaktır. Takımların kullanımı kolaylığı, evinizdeki ziyaretlerinize daha rahat bir ortam oluşturmasını sağlayacaktır. Evdeki her zaman ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan bu yemek takımları, keyifli bir akşam yemeği geçirmek için mükemmel bir seçenektir.

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımlarının Özellikleri

Karaca Yemek Takımları, tasarım ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış 6 kişilik bir yemek takımıdır. Sade ve şık tasarımıyla her türlü yemek sofrasında harikalar yaratan Karaca Yemek Takımları, aynı zamanda uzun ömürlü bir ürün olarak bilinir.

Karaca Yemek Takımlarındaki malzemelerin çoğu seramikten yapılmıştır. Seramik, dayanıklı ve kolay temizlenebilen bir malzemedir ve bu özelliği sayesinde 6 kişilik Karaca Yemek Takımları uzun süre kullanılabilir. Diğer malzemeler, cam veya porselenden yapılmıştır. Diğer özellikleri arasında, birçok farklı renkteki ürünlerin bulunması, ürünlerin çoğu için mikrodalgaya dayanıklı olması, yüksek sıcaklıklarda bulaşık makinesine katlanabilir olması ve ürünlerin çoğunun toksik oluşumunun olmaması gibi özellikler yer alır.

Karaca Yemek Takımlarının içeriği seyahat çantası ile içinde 6 adet tabak, 6 adet kase, 6 adet fincan, 6 adet çatal, 6 adet kaşık, 1 adet tabak tepsisi ve 1 adet tabak ile birlikte sunulur. Bu ürünlerin her biri tek tek ambalajlanmıştır.

Karaca Yemek Takımları çoğu mağazada bulunmakta ve fiyatları genellikle ortalamanın altına düşmektedir. Bir Karaca Yemek Takımı piyasadaki fiyatlar arasında 100 ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Karaca Yemek Takımları, kaliteli malzemeleri ile ve şık tasarımıyla her türlü yemek sofrasının dekorasyonunu harika bir şekilde tamamlayacaktır. Bununla birlikte, 6 kişilik bu yemek takımları uzun ömürlü bir ürün olarak kalacaktır.

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımlarının Fiyatları

Karaca Yemek Takımları, Türkiye’nin güvenilir markalarından biridir. Çok güvenilir ve kaliteli malzemeler ile üretilen Karaca yemek takımları, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile çeşitlilik göstermektedir. Karaca Yemek Takımlarının 6 kişilik modellerinin fiyatları, 50 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Ürünler, özel çelik karışımlarından üretilerek, mükemmel bir kalite standartı da sunmaktadır. Her bütçeye göre seçenekleri mevcut olan Karaca Yemek Takımları, müşterilerin tercihine göre, klasik ya da modern tasarımlarla sunulmaktadır. Ayrıca, bu takımların her biri kendi içerisinde çeşitli parçalardan oluşmaktadır. Örneğin, 6 kişilik modeller, 6 adet çatal, 6 adet kaşık, 6 adet bıçak, 6 adet çorba kaşığı, 6 adet kase ve bir servis tabağından oluşmaktadır. Bunların yanı sıra, bu modellerin çoğu daha küçük modellerde de çeşitli parçaların yanı sıra, tabak ve kase setleri ile de sunulmaktadır. Böylelikle, her müşterinin ihtiyacına göre çeşitli seçenekleri kullanması mümkündür.

Karaca Yemek Takımları’nın 6 kişilik modelleri, oldukça estetik görünüme sahiptir. Güçlü bir kaliteye sahip olan ürünler, uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Bu nedenle, ürünler kolayca temizlenebilir ve kullanımı kolaydır. Ürünler, yıkama makinesinde veya el ile yıkanabilir. Karaca Yemek Takımlarının 6 kişilik modellerinin fiyatları, her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır. Ürünler, 50 TL ile 450 TL arasında değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünler, ödeme yöntemleri olarak kredi kartı veya havale ile satın alınabilmektedir.

Karaca Yemek Takımları, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile çeşitli seçenekleri sunmaktadır. Müşteriler, ihtiyaçlarına göre şık ve modern tasarımları ile kendilerine uygun bir seçenek arayabilir. İstediğiniz fiyat aralığına göre ekonomik modellerden klasik ve modern modelleri tercih edebilirsiniz. Karaca Yemek Takımları, kaliteli malzemeleri ve çeşitli parçaları ile herkesin ihtiyacına cevap verecek seçenekleri sunmaktadır.

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımlarının Tasarımı

Karaca yemek takımları, 6 kişilik mönüler için şık ve stil sahibi bir seçimdir. Günümüzün mutfaklarında her türlü malzemenin kolay bir şekilde kullanılabildiği, hareketliliğin mükemmel bir şekilde sağlandığı bu yemek takımları, keskin kenarlı tabaklar, büyük çorbalıklar ve kullanışlı kaselere sahiptir. Bir Karaca yemek takımı, 6 kişilik mönüler için görünüşte basit ama güçlü, dayanıklılığı ve dayanıklılığı yüksek bir seçimdir. Bunun dışında bu takım aynı zamanda mükemmel bir çizgiyi yakalamak için de yaratılmıştır.

Bu takımın iki seçeneği vardır: 18/8 paslanmaz çelik ve düz yüzeyli vitrik kaplamalı tabaklar. 18/8 paslanmaz çelik, her türlü yiyecek maddesini kolayca saklamak ve servis etmek için son derece dayanıklı bir üründür. Düz yüzeyli vitrik kaplama tabaklar ise, kıvamı muhafaza etmek için sağlam bir tasarımı sunmaktadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, Karaca yemek takımının sahip olduğu çift katlı baskılar, güçlü bir tasarıma sahipken, aynı zamanda kolay temizlenmesi için de mükemmeldir.

Karaca yemek takımları, 6 kişilik mönüler için mükemmel bir seçenektir. Her türlü yiyecek maddesini saklamak ve servis etmek için güçlü bir ürün, kıvamı muhafaza etmek için sağlam bir tasarım ve kolay temizlenmesi için de mükemmel bir çift katlı baskıya sahiptir. Bu ürünün yanı sıra, Karaca yemek takımları 2 farklı seçenekte sunulmaktadır: 18/8 paslanmaz çelik ve düz yüzeyli vitrik kaplamalı tabaklar. Bu özellikleriyle birlikte, Karaca yemek takımları, 6 kişilik mönüler için şık ve stil sahibi bir seçenek olacaktır.

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımlarının Kalitesi

Karaca Yemek Takımları, pratik ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen Karaca Yemek Takımları, 6 kişilik seçenekleri ile kullanıcılarına en iyi hizmeti sunuyor. Yemek takımları, 18/8 Paslanmaz Çelikten üretiliyor. Ürünler, sürtünmeye dayanıklı, aşınmaya karşı dayanıklı ve yüksek temizleme özelliği ile ünlü. Üründe bulunan 3 parça tabak takımı, 6 adet yemek kaşığı, 6 adet çorba kaşığı, 6 adet çatal, 6 adet bıçak ve 1 adet servis kaşığı ile kullanıcılarına kaliteli ve şık bir öneri sunuyor. Ürün satışında yer alan ürünler, dış kısmı krom kaplama ile örtülmüş ve izolasyonu korumak amacıyla sert bir kap ile paketlenmiş.

Karaca Yemek Takımlarının ürettiği ürünler BPA ve formaldehit gibi kimyasal maddelerden arındırılmış. Formaldehit, sağlık açısından zararlı olan bir madde olduğu için en önemli kriterlerden biri. Bu özelliği ile diğer markalar ile kıyaslandığında öne çıkıyor. Ürünlerin çelik kalitesi, bu markanın diğer markalardan farklı olduğunu gösteriyor. Bu tür paslanmaz çelik, kaliteli ve sağlıklı bir takım sunmak için üretilmiş.

Karaca Yemek Takımlarının ürettiği ürünlerin temizlik kolaylığı da oldukça önemli. Ürünler hafif yağ ve deterjanlar kullanılarak temizlenebilir. Bu kolay temizleme özelliği ile markanın diğer markalardan farklı olduğu görülüyor. Yazılı garanti süresi, ürünlerin kalitesini gösteriyor. Ürünler üretim sırasında kalite kontrol edilerek gönderildiğinden kalitesi oldukça yüksek. Ürünler, güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için tasarlanmış.

Karaca Yemek Takımlarının ürettiği ürünlerin fiyatları da farklı seçenekler mevcut. Ürünlerin fiyatı, kalite ve tasarımına göre değişebilir. Bu sayede kullanıcılar istedikleri ürünleri alabilir. Ürünlerin tasarımı, herkesin gözüne hoş gözüküyor. Kullanıcılar, ürünlerin tasarımı ve kalitesine göre karar verebilir.

Karaca Yemek Takımları, kaliteli, şık ve dayanıklı ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmış. Üretilen ürünler, BPA ve formaldehit içermeyen kaliteli malzemeden üretilmiş ve kolay temizleme özelliği ile kullanıcılarının kullanımı kolaylaşıyor. Fiyatları da çok uygun. Ürünler, kalite kontrolünden geçirilerek gönderildiğinden hata payı oldukça düşük. Ürünlerin tasarımı sayesinde evlerinizin döşemesine şık bir hava vermeyi başarıyor.

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli, kaliteli ve şık tasarımlarıyla yemek sepetleri kullanıcılarının tercihi arasında yer alıyor. En sevilen modelleri, özel olarak tasarlanan 6 kişilik modelleridir. Bu modeller, düzgün formu ve kaliteli malzemeleri ile dikkat çekiyor.

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli, tek kullanımlık veya çok kullanımlık olarak kullanılabilir. Yüksek kaliteli porselen malzemeleri ile üretilmiş olan bu ürünler, çok uzun süre dayanıklılık gösteriyor. Ürünler, kolayca temizlenebilir ve sofraları süsleyebilmektedir.

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli, seçili desenleri ile üretilmiştir. Düzgün ve şık tasarımlarıyla yemek sepetleriyle dikkat çekiyor. Şık desenleri ile davetleriniz için mükemmel bir seçim olacaktır.

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli, çeşitli renklerde üretilmektedir. Beyaz, siyah, açık mavi, lacivert, pembe gibi çeşitli renkler seçeneği sunan ürünler, her mekana ve her zevke uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli ürünlerinin fiyatları, kullanılan malzemeler, üretim süreci ve ürün desenleri göz önüne alınarak belirlenmektedir. Ürünler, kullanıcılara uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Karaca Yemek Takımlarının 6 Kişilik Modeli, kaliteli malzemeler, uygun fiyatlar ve şık tasarımları ile yemek sepetleri kullanıcıları tarafından sevilmektedir. Bu ürünler, toplu alımlarda cazip indirimlerle de piyasaya sürülmektedir.

karaca yemek takımları 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri Karaca’da

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri Karaca’da! Sofra Mutfak Küçük Ev Aletleri Ev Tekstili Aksesuar Halı Gıda Sadece Karaca’da Çeyiz Seti Yeniler Çok Satan Hediye İndirim Markalar Sofra Grubu Yemek Takımları 6 Kişilik Yemek Takımı 6 Kişilik Yemek Takımı.

Git

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri

Kargo Bedava Karaca Siena 56 Parça 12 Kişilik Porselen Gold Yemek Takımı 1404 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 5.999 TL.

Git

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Pure 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Karaca

Karaca Pure 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı. Opal cam olması nedeniyle, porselenden daha sağlamdır. Sade tasarımıyla sofralarınıza şıklık katar. Set İçeriği. 6 Adet Servis Tabağı 26 cm. 6 Adet Yemek Tabağı 23 cm. 6 Adet Pasta Tabağı 21 cm. 6 Adet Çorba Kasesi 15 cm. Malzeme: Opal Cam.

Git

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Gem 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Karaca

Günlük yemek takımları arasında en dikkat çekici modellerden biri olan Karaca Gem 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı, porselenin üzerine işlenen gold renk şık geometrik detaylarla göze çarpıyor. Set içerisinde 6’şar adet olmak üzere, servis tabağı, pasta tabağı, çukur tabak ve çorba kasesi yer alıyor.

Git

karaca yemek takımları 6 kişilik

Karaca Yemek Takımları

Karaca Pier 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 1.999,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Karaca Bristol 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 1 2.299,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Karaca Milania Fine Cream 60 Parça 12 Kişilik Porselen Yarım Kare Yemek Takımı 2 5.999,00 TL + ÜCRETSİZ KARGO Karaca Rainbow Porselen 12 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 1 .

Git

Karaca Pure 6 Kişilik Yemek Takımı 24 Parça Yorumları

Karaca Pure 6 Kişilik Yemek Takımı 24 Parça Yorumları, Fiyatı – Trendyol Göğüs Pedi Göğüs Kremi Taşıma & Güvenlik Bebek Arabası & Puset Park Yatak Ana Kucağı Portbebe & Kanguru Yürüteç Oto Koltuğu Baston Puset Kanguru Bebek Salıncakları Bebek Odası Bebek Beşiği Bebek Yatağı Bebek Nevresimleri Oyuncak Sepetleri Bebek Cibinlik Oyuncak Dolabı.

Git

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımları

Karaca 6 Kişilik Yemek Takımları.

Git

Karaca Gem Yemek Takımı 6 Kişilik 24 Parça Porselen

Karaca Gem 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı Özellikleri. Porselen malzeme ile üretilen Karaca Gem 6 kişilik 24 parça yemek takımı beyaz rengi ve üzerindeki gold renkli geometrik şekilli tasarımı ile ön plana çıkar. Yemek takımı 6 adet servis tabağı, 6 adet pasta tabağı, 6 adet çukur tabak ve 6 adet çorba kasesinden oluşur.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Yine benzer durumlar için 8 kişilik yemek takımı modelleri de düşünülebilir. Alışveriş esanısında parça sayısı ve kişi sayısının birbirinden farklı özellikler olduğu bilinmelidir. Örneğin, 12 kişilik yemek takımı içerisinde farklı sayılarda ürün bulunabilir. 12 kişi için 24 parça yemek takımı satın .

Git

Karaca Aries Yemek Takımı Siyah 24 Parça 6 Kişilik

Karaca. Aries Siyah 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı 153.03.06.2400. 4.6. 1229 Değerlendirme. 3 Soru & Cevap. 85208 Favori. 3.499 TL. Son 2 ürün! Peşin Fiyatına 6 Taksit!.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.