1. Anasayfa
 2. Yemek

Kare Yemek Takimlari Porselen

Kare Yemek Takimlari Porselen

Porselen, çoğu zaman çay, kahve veya çikolata içmek için kullanılan süslü bir malzemedir. Ne yazık ki, çoğu insan porseleni sadece bu amaçlar için kullanır. Ancak, el değiştirilebilir özellikleri nedeniyle porselen daha fazla kullanılabilecek ve çeşitli şekillerde yemek takımlarına dönüştürülebilecek bir malzemedir. Porselen yemek takımları, güzel bir seçenek olabilir ancak onların güvenli olup olmadıkları konusunda bazıları endişelidir. Porselen takımların, sağlık açısından güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Onlar çok dayanıklı ve kolay temizlenirler. Porselen, kimyasal ve fiziksel açıdan kendini korumaya sahiptir ve bu nedenle toksik çözücülerin etkisinden korunabilir. Porselen yemek takımları, özel günlerinizde, özel arkadaşlarınızın ve ailenizin için kullanılabilecek kaliteli bir seçenektir. Temizleyiciyi kullanarak porselen yemek takımlarını her zaman yeni gibi tutabilir ve çağdaş bir görünüme sahip olmasını da sağlayabilirsiniz. Porselen yemek takımları, kaliteli ve kültürel bir hediye olarak uygun bir seçenektir.

Porselen yemek takımları, bir çok kişi tarafından süsleme veya kullanım için tercih edilmektedir. Porselen yemek takımları, günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Porselen yemek takımları, çeşitli renkleri, çeşitli desenleri ve çeşitli formları vardır. Mevcut porselen yemek takımları, çok temiz ve güzel görünüm sağlaması nedeniyle popüler olmaktadır. Porselen yemek takımları, çok uzun ömürlüdür. Porselen yemek takımları, çok dayanıklıdır ve bu nedenle çok uzun süre boyunca kullanılabilir. Porselen yemek takımları, çok kolay temizlenebilir ve aynı zamanda çok dayanıklıdır. Porselen yemek takımları, ortalama bir ev için çok uygun fiyatlıdır. Tabii ki, porselen yemek takımları, kaliteli bir hediye olarak da uygun bir seçenektir.

Porselen yemek takımları, günümüzde çok sayıda kişi tarafından tercih edilen bir seçenektir. Porselen yemek takımları, sağlık açısından güvenli ve dayanıklıdır. Yemek takımları, çeşitli renklerde, çeşitli desenlerde ve çeşitli şekillerde gelir. Porselen yemek takımları, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Porselen yemek takımları, her gün kullanım için oldukça pratiktir. Ayrıca, kaliteli ve kültürel bir hediye olarak uygun bir seçenektir. Porselen yemek takımları, kolayca temizlenebilir ve günlük kullanım için çok uygun fiyatlıdır.

kare yemek takimlari porselen

Kare Yemek Takımlarının Tarihçesi

Kare yemek takımları antik çin’den günümüze kadar uzanan bir tarihçeye sahiptir. M.Ö. 221’de Çin’de kurulan Han Hanedanlığı döneminde, porselen üretimi başladı. O dönemde, kare ve oval şekildeki kaplar tercih ediliyordu. Ancak, M.Ö. 14 ve 17’nci yüzyıllarda, doğu Avrupa’da kullanılan kare takımlarında daha fazla tercih ediliyordu.

Kare yemek takımları, her zaman olduğu gibi bugün de, özel geceler ve davetler için harika bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Ekonomik olarak da uygun olan bu takımlar, çoğu zaman lüks görünüme sahip olmak amacıyla kullanılıyor. Porselen malzemeden yapılan kare yemek takımları cildin asillik ve lüks görünümünü koruyarak, zorlu kullanımlar için son derece güvenilir olmaktadır.

Kare yemek takımlarının, her bütçeye uygun seçenekleri mevcuttur. Basit desenlerden, sofistike ve ilginç desenlere kadar çok sayıda seçenek vardır. Genellikle, kapların üzerinde çiçek motifleri yer almaktadır. Zemini pembe, beyaz, gümüş veya altın gibi farklı renklerde süslenmektedir. Son yıllarda, takımlarda cam ve metal malzemeler de kullanılmaktadır.

Kare yemek takımları, özellikle dekorasyon amacı için çok etkili olmaktadır. Kare takımlar, zarif, şık ve modern görünümleri ile, restoran, otel ve evlerde popülerlik kazanmıştır. Ayrıca, çoğu zaman çok uygun fiyatlarla alınabilmektedir.

Kare yemek takımları, kullanımı kolay ve rahat bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Eşit bölümleri ve basit şekli sayesinde, takımın her parçasına ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kare yemek takımlarının bakımı da oldukça kolaydır, genel olarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

Kare yemek takımları, son derece popüler olan bir seçenektir. Uygun fiyatlı ve kolay kullanım sağlayan bu takımlar, her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Takımın her parçasının ayrı ayrı kullanımının yanı sıra, tavana veya sehpaya yerleştirerek de dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

kare yemek takimlari porselen

Porselen Kare Yemek Takımları

Porselen kare yemek takımları, günlük olarak kullanılan dekoratif takımlar arasında popülerdir. Çoğu kişi, takımın kare şekli ve doğal renkleri nedeniyle çok seviyor. Porselenler son derece sağlam malzemelerdir; günlük olarak kullanılırlarsa bile uzun süre dayanacaklarından emin olabilirsiniz. Porselen kare yemek takımları, uygun fiyatlara çok çeşitli renklerde ve desenlerde satılıyor. Ne kadar çok kese alırsanız, ne kadar uygun fiyatlarla satın alırsanız ona göre fiyat değişebilir. Porselen, bir çok yiyecekteki asitleri veya alkollerin üzerinde etkisi olmayan özel bir malzemedir. Dolayısıyla, porselen kare yemek takımının tüm yiyecekleri için güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Porselen yemek takımları, daha kolay temizlenebilmek için çoğu zaman sıcak su ve sabun ile yıkanabilir. Ancak, bu tür yemek takımlarının çoğu, tuzlu veya yüksek oranda asitli yiyeceklerin temasından kaçınılması gereken çok keskin temizlik malzemeleri veya deterjanlar ile temizlenmemelidir. Porselen kare yemek takımları ayrıca, çoğu çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yine de bu tür yemek takımlarının kullanım önerilerinde belirtildiği gibi, çamaşır makinesinin çok sıcak suyla temizlenmesinden kaçınılması gerekir.

Porselen kare yemek takımları, aynı zamanda her türlü ortamda ve her türlü yiyecekte kullanılabilir. Takımlar, günlük kullanım için çok uygundur ve her türlü davet için de mükemmeldir. Porselen takımlar, bütünlükleri ile çok güzellikler arz ederken, aynı zamanda çok zarif görünürler. Takımın her parçasının kalitesi, son derece düşük bir maliyetle mükemmel bir şekilde karşılanır. Günlük yaşamda kullanımına rağmen, porselen kare yemek takımları, çoğu zaman mükemmel görünmeye devam ediyor. Porselen kare yemek takımları, toplu satış seçeneği ile uygun fiyatlara sağlanır. Porselenin sağlamlığı sayesinde, bu tür takımların uzun süreler boyunca kullanılması mümkündür.

Genellikle, porselen kare yemek takımları ya lüks restoranların iç mekanlarında ya da evlerimizde kullanılır. Uygun fiyatlara çok çeşitli renklerde ve desenlerde satılıyor. Porselen kare yemek takımlarının kare şekli, masalarımıza güzel bir görünüm katıyor. Bunların yanı sıra, porselenin sağlamlığı sayesinde, çok daha dayanıklı bir yemek takımı oluşturmak mümkündür. Porselen kare yemek takımları, kullanım özellikleri ve son derece uygun fiyatları ile öne çıkar.

kare yemek takimlari porselen

Kare Yemek Takımı Tasarımları

Kare yemek takımı tasarımları, yeni modaya uygun ve modern evlerde popüler bir seçenek haline geldi. Bu tasarımlar, hem modern hem de klasik olmak üzere iki temel türde inşa edilmiştir. Modern kare takımlar genellikle daha az detayları olan, şık ve zarif şekillerdir. Klasik kare takımlar ise daha yoğun detaylar içeren, sanatsal, ayrıcalıklı ve daha geleneksel bir görünüme sahiptir. Kare yemek takımı tasarımlarının çoğu porselenden yapılmıştır. Porselenin kullanımı, takımların gücünü sağlamak ve günlük kullanım için dayanıklı hale getirmek için çok önemlidir. Kare yemek takımları, günümüz modern mutfaklarının zarif ve konforlu dizaynları arasında öne çıkan tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.

Kare yemek takımı tasarımlarının seçiminde birçok faktör devreye girebilir. Öncelikle takımın görünümünü, renklerini ve detaylarını seçmeniz gerekir. Bununla birlikte, takımın ne kadar kullanışlı olacağı ve ne kadar kolay temizlenebileceği de önemlidir. Porselen kare takımları, günlük kullanım için çok uygun olan, gösterişli ve dayanıklı bir seçenektir. Kare takımlarının her bir parçası, ayrı ayrı kaliteli porselen malzemeden üretilmiş ve güzele dayalı tasarımlarla dekore edilmiştir. Bu takımlar, uzun süre dayanıklı ve güçlü olmaları nedeniyle, düzenli bakım programına uyulmadan uzun süre kullanılabilir.

Kare yemek takımları, modern ve klasik görüntülerinden dolayı çok farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Beyaz, bordo, krem, turkuaz, kahverengi veya mavi, porselen kare yemek takımlarının her biri yüksek kalitede üretilmiş, yüksek kalitede malzemelerden oluşmaktadır. Kullanıcılar, takımların her parçasını daha kolay temizlemeleri için özel olarak tasarlanmış özel bileşenlere sahip olmalarını tercih edebilirler. Bu tür özel bileşenler, çoğu zaman silikon veya kauçuk gibi malzemelerden oluşur. Son olarak, fiyatlara da dikkat edilmelidir.

Kare yemek takımı tasarımları, modern mutfaklar için harika bir seçenek haline gelmiştir. Sonuçta, kullanıcılar, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve gösterişli tasarımlar arasından seçim yapabilecekler. Porselen kare takımları, seçeneğinin en popüler çeşididir ve günümüzde özellikle modern evlerde gösterişli bir şekil almıştır.

kare yemek takimlari porselen

Kare Yemek Takımı Fiyatları

Kare yemek takımları, son zamanlarda evlerde gözde konumda olan güzide bir aksesuardır. Evde kullanılmak üzere tasarlanmış kare yemek takımları, göz alıcı görünümü ve modern stili ile popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. Porselen, kavanoz veya seramikten üretilen bu harika takımlar her çeşit masaya yakışır. Porselen kare yemek takımı, genellikle klasik görünümünün yanı sıra modern tarza da uyum sağlar.

Kare yemek takımı, masanın şık görünmesini ve misafirlerinizi şımartmak için idealdir. Aynı zamanda, aynı kalitede küçük bir fiyat ödeme konusunda harika bir seçenektir. Porselen kare yemek takımları, çoğu zaman katta veya bardakta toplamda 12 parça veya daha fazlasını içerir. Bunlar, tencere, tabak, tatlı tabağı, tuzlu veya soslu su bardağı, su bardağı, fincan, kahve fincanı gibi çeşitli malzemeleri içerir.

Kare yemek takımı fiyatları, çeşitliliğe ve markaya göre değişmektedir. Bazı markalar, porselen kare yemek takımları için yaklaşık 50-60 TL arasında bir fiyat alırken, diğerleri çok daha uygun bir fiyata sahip olabilir. Aynı zamanda, çoğu mağazada bir çok farklı renge ve desene sahip kare yemek takımı bulunmaktadır. Porselen kare yemek takımları temiz ve kolay kullanıma sahiptir ve yıkanıp tekrar kullanılabilir. Özellikle, bir çok işlem gerektirmeden masanın ne kadar kusursuz olduğunu gösteren kare yemek takımlarının kullanımının artması nedeniyle, piyasada en popüler yemek takımı modelleri arasında sayılmaktadır.

Kare yemek takımı, her bütçeye uygun olmakla birlikte, çoğu zaman sadece birkaç kaliteli porselen takım satın alarak masanızı daha şık ve eşsiz bir hale getirebilirsiniz. İçeriğe bağlı olarak, porselen kare yemek takımlarının fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Ancak, tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve kullanım kolaylığı nedeniyle, bu tür takımların değeri uzun vadede her zaman güvencededir.

Marka Fiyat
Borcam 50-60 TL
İpek Porselen 75-90 TL
Rezalet 45-60 TL
Emma 60-75 TL

kare yemek takimlari porselen

Kare Yemek Takımı Nasıl Bakım Yapılır?

Kare Yemek Takımı, doğal kökenli malzemeden üretilen yemek takımlarıdır. Bunların en önemli özelliği, uzun ömürlü olmalarıdır. Bunun da ötesinde, bu yemek takımları sürekli olarak temiz tutulmalıdır. Porselen Kare Yemek Takımları, günlük kullanım için en ideal seçeneklerden biridir. Bunları temiz tutmak için özel kurallar olmasına rağmen, temizlik oldukça kolaydır.

Porselen Kare Yemek Takımlarının temizliği, yemek takımının içindeki ürünlerin kullanımına ve maruz kaldığı ortama göre değişebilir. Ancak, temizlik işlemleri temel olarak aynıdır. Öncelikle, tüm yemek takımı parçalarının kötü koku ve görüntülerini önlemek için, iyi havalandırılmış bir ortamda havalandırılmaları önerilir. Yemek takımlarındaki ürünler düzenli olarak, sıcak sabunlu bir suda yıkanmalıdır. Aksi takdirde, yiyecek artıkları, kireç ve diğer kirleticiler parçaların üzerine yapışabilir. Sonra, parçaların üzerindeki kurulardan veya katkılardan arındırılmaları gerekebilir. Bunun için, kalıp, parfüm veya alkol gibi çözücüler kullanılabilir. Ancak, çözücüleri kullanırken, masanın muhafazası için oldukça dikkatli olunmalıdır.

Porselen Kare Yemek Takımlarının temizliği sırasında, tüm ürünlerin kullanımına göre kurutulmaları çok önemlidir. Böylece, yemek takımlarının hiçbir parçası kendi üzerine yıpranmaz. Ayrıca, tüm ürünlerin kullanımına göre, ayrı ayrı kurutulmaları önemlidir. Böylece, ürünler arasında farklı kokuların önüne geçilmiş olur.

Tüm bu temizlik işlemlerinin ardından, Porselen Kare Yemek Takımlarının temizliği bitmiş olur. Yemek takımlarını saklamak için, serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi önerilir. Böylece, parçalar yıpranmaz ve uzun süre iyi bir görünüm korumaları sağlanır.

kare yemek takimlari porselen

Kare Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları & Satın Al

Çeşidine Göre Kare Yemek Takımı Modelleri. Kare porselen yemek takımları her tarza hitap eden tasarımlara sahiptir. Kare yemek takımı günlük sofralara yakışan ve sofralarınız için aradığınız pek çok ürünü içinde bulunduran şık ve özgün parçalardan oluşur. En özel günlerde bile mükemmel yemek sunumları .

Git

kare yemek takimlari porselen

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 24 Ay Taksit ile

Birbirinden Şık, Porselen Yemek Takımı Modelleri Uygun Satın Alma Seçenekleriyle Evkur’da. 24 Aya Varan Kredi Kartsız Taksit İmkanı ile Fırsatları Kaçırma! . Kare Yemek Takımı: Son dönemlerin yükselen trendlerinden olan kare yemek takımları yeni nesil evlerin vazgeçilmezi durumdadır. Yemek masalarında modern ve şık .

Git

kare yemek takimlari porselen

Karaca Yemek Takımı Fiyatları, Renkleri ve Modelleri

999,99 TL Kargo Bedava.

Git

kare yemek takimlari porselen

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Takımları Güral Porselen’le her yemek ziyafete, her sunum keyfi bir gösteriye dönüşüyor. Anasayfa Sofra Yemek Takımları 12 Kişilik Yemek Takımları 4 Kişilik Yemek Takımları 6 Kişilik Yemek Takımları 2 Kişilik Yemek Takımları Tek Kişilik Yemek Takımları Stoktakiler Yemek Takımları kategorisinde 110 Ürün bulunuyor. %25.

Git

kare yemek takimlari porselen

Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Takımları modelleri trend tasarımlar ve avantajlı fiyatlarla Schafer’da! Yeni sezon kaliteli Yemek Takımları fiyatları için hemen tıklayın! . Kare Yemek Takımı . Fine Bone Porselen Yemek Takımı .

Git

Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları

YEMEK TAKIMLARI Filtrele SIRALAMA Sadece Stoktakiler Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Altın Fileli % 42 indirim 2.410 TL 1.399 TL Kütahya Porselen Moderna 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Altın Fileli % 43 indirim 2.640 TL 1.499 TL YENİ ürün Kütahya Porselen Moderna 8 Parça 2 Kişilik Yemek Takımı Krem % 36 indirim 855 TL.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Önerilen sıralama Kuponlu Ürünler Kargo Bedava Hızlı Teslimat Yüksek Puanlı Ürünler Yüksek Puanlı Satıcılar Çok Al Az Öde Masvil 8.4 Sponsorlu Fecra Aren 16 Parça Porselen Yemek Takımı Gümüş Fileli 959,99 TL Fecra Aren 16 Parça Porselen Yemek Takımı Altın Fileli 959,99 TL Fecra Circle Somon 18 Parça Yemek Takımı.

Git

Güral Porselen Yemek Takımı & 12 Kişilik Yemek Takımı

Sofraların Vazgeçilmezi Güral Porselen 18 Parça Yemek Takımı. Güral Porselen yemek takımı 6 kişilik veya 12 kişilik seçeneklerinde, koleksiyona göre farklılık gösteren kahve ve çay fincanları yanı sıra servis için kayık tabaklar, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve çorbalık içerir. Ayrıca daha minimal setlerde mevcuttur.

Git

Güral Porselen 12 Kişilik Yemek Takımları

Güral Porselen Camelıa 54 Parça 12 Kişilik Kare Yemek Takımı Gümüş 64201. 1. 9.565,70 TL. Sepette %30 indirim. Kredi ile 36 taksit.

Git

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

12 Kişilik Yemek Takımı .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.