1. Anasayfa
 2. Otomobil

Kia Bongo

Kia Bongo

Kia Bongo, Güney Kore’nin Kia Motors tarafından üretilen bir arazi aracıdır. 1978 yılından beri satışa sunulan Kia Bongo, Güney Kore’nin ilk arazi aracı olma özelliğini taşımaktadır. Kia Bongo, taşıt içerisine yoğunluk, işlevsellik ve dayanıklılık konusunda tam bir çözüm sunmak için tasarlandı.

Kia Bongo, özellikle çalışan veya gezgin insanlar için önemli bir araca sahiptir. Kapsamlı çekiş sistemi ve yüksek performanslı motoru, düz ve dik arazi zeminlerinde konforlu bir sürüş sağlamak için tasarlanmıştır. Çeşitli yakıt seçenekleri ve çoğu zamanda çelik çamurluklar ile beraber gelen Kia Bongo, çöl ortamlarında bile güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kia Bongo, 3.2 litre 6 silindirli bir motora sahiptir. Bu motor, maksimum güç üretimini sağlamak ve yüksek performanslı bir sürüş için düşük kiriş torkuyla birlikte olanak sağlamaktadır. Ayrıca, çeşitli seçenekler arasından seçim yapılabilen sürüş modu yardımıyla konforlu bir sürüş sırasında yakıt tüketimini azaltmak da mümkündür.

Kia Bongo her türlü arazi koşullarında güvenli bir sürüş vaat eder. Kısa ve uzun mesafeli geziler için ideal olan Kia Bongo, çevre dostu özellikleri ile doğal ortamlara zarar vermeden sürüş yapılmasını sağlar.

kia bongo

Kia Bongo İncelemeleri

Kia Bongo, Güney Koreli otomotiv devi Kia Motors’un ürettiği, Endüstri Kalitesi Sınıfı’ndaki kommeryal araçlar için tasarlanan bir pick-up modelidir. Kia Bongo, Güney Kore ve Tayvan’da üretiliyor ve Asya, Orta Doğu ve Afrika’da satılıyor. Araç, çok amaçlı kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve taşıma kapasitesi, hafif ticari kullanım için uygun olan yüksek performanslı motorları ve güçlü bir kazançları vardır.

Kia Bongo, 2×4 ve 4×4’ün yanı sıra düşük kütleli, hafif ve ikinci nesil modelleri olan bir sürü motordan seçim yapma imkanı sunmaktadır. Standart versiyon, 2,9 litrelik D4CB motora sahiptir ve 13.100 cm3’e kadar devir sağlarken, maksimum gücü 107 PS ve maksimum torku 27.4 kgm’dir. Alternatif versiyonlar arasında 2,2 litrelik D4JB motoru ve 2,5 litrelik D4CB motoru vardır, bunların her biri farklı bir motor performansını sunmaktadır.

Kia Bongo, üstün konfor özelliklerine sahip bir iç mekan sunmaktadır. Araç, konforlu ve ergonomik bir şekilde dizayn edilmiş koltuklar, seyir konforu ve güvenliği arttıran özellikli direksiyon, geniş çalışma alanının yanı sıra cihaz kontrolü, sunabileceği ışık, konforlu ve konforlu bir ortamın oluşumu için çeşitli opsiyonlar sunmaktadır.

Kia Bongo, çok yönlü kullanım için tasarlanmış bir araçtır ve fırsatlar doğurabilecek yüksek kapasitesi, yüksek performanslı motorları ve sürüş konforu sağlamaktadır. Yeteneklerine göre kullanılabilecek farklı özellikler, araç kullanıcılarının günlük işlerini kolaylaştırıyor. Fiyat olarak, Kia Bongo modelleri çok sayıda seçenek ve donanım düzeyi sunulmasına rağmen, piyasaya göre cazip bir fiyata satılmaktadır.

Kia Bongo, kommeryal kullanım için özel olarak tasarlanmış bir araç ve bunun aracılığıyla taşımacılık, nakliye ve çalışma için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Yüksek performans, konforlu iç mekan, düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyat nedeniyle Kia Bongo, Asya, Orta Doğu ve Afrika pazarları için mükemmel bir araçtır.

kia bongo

Kia Bongo’nun Yüksek Performansı

Kia Bongo, çeşitli sektörlerde işlevselliğiyle öne çıkan bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Güvenilir bir araç olarak özellikle taşıma sektöründe kullanılmak üzere tasarlanmış olan Kia Bongo, yüksek performanslı bir araca sahip olmanın yanı sıra çok uygun bir fiyata geliyor. Kia Bongo, üst segment araçlar arasındaki mevcut özelliklerin çoğunu sunarak, oldukça verimli bir aracın çok daha düşük bir maliyetle sunulmasını sağlıyor.

Kia Bongo’nun sunduğu özellikler arasında, 1.5 litrelik bir motor içeriyor. Bu motor, dört silindirli bir sıralı benzinli motor olarak çalışıyor. Motor üç silindirli bir güç ünitesiyle destekleniyor ve üç silindirli bir kompresörla donatılmış. Motor, Kia Bongo’ya oldukça iyi bir performans sağlıyor ve yaklaşık 98 beygir gücüyle yaklaşık 155Nm tork üretiyor. Yakıt verimliliği oldukça iyi bir yakıt ekonomisine sahip olduğundan, aracın yakıt tüketimi oldukça azdır.

Kia Bongo, aracınızın konforunu arttırmak için çok sayıda özelliğe sahip. Klima, arka cam yalıtımı, güvenlik sistemleri, direksiyon kontrolü, yüksek kaliteli içerikler, çoklu çalışma modları ve daha birçok özellik sunan Kia Bongo, aracınızın konforunu arttırmak ve kullanım kolaylığını arttırmak için tasarlanmıştır. Özellikle dizel motorlu araçlarda yakıt tüketimini düşürmek için çok sayıda özellik bulunuyor.

Kia Bongo’un tasarımının üzerinde çalıştığını da belirtmek gerekiyor. Bongo, günümüzün modern tasarımının bir sentezi olarak dizayn edilmiştir. Otomobil, her zaman üstün görünümüne kavuşturmak için, çevresiyle uyumlu tasarımlara sahiptir. Kişisel tarzınızı arttırmak için, farklı renklerdeki özel jantlar da mevcuttur.

Kia Bongo, temelde taşıma sektöründe kullanılan bir araç. Fakat, bu aracın yüksek performansı aynı zamanda çok fonksiyonlu bir araç olma özelliğine sahip olduğu için, onu diğer sektörlerde de kullanmak mümkün. Çok çeşitli sektörler için güvenli ve verimli bir aracının sağlanmasını sağlayan Kia Bongo, çok amaçlı bir araç olma özelliğine sahiptir.

kia bongo

Kia Bongo’nun İçindeki Teknolojiler

Kia Bongo, Çin ve Güney Kore’nin bir araya gelerek ortaya çıkardığı bir midibüs modelidir. Kia Bongo, dört tekerlekten çekişli veya yoldan çekilen bir midibüs modelidir. Kia Bongo arabalar, dışında başka birçok teknolojiden de yararlanır. Bu makalede, Kia Bongo’nun İçindeki Teknolojiler üzerinde duracağız.

Kia Bongo arabalar, üç silindirli veya dört silindirli motorlar ile donatılmıştır. Bu motorlar, çok düşük yakıt tüketimi ile çalışan benzinli veya dizel motorlardır. Bu motorlar, kullanıcıların daha uzun süre aracı kullanmasına ve daha az yakıt harcamasına olanak tanır.

Kia Bongo arabalar, esnek ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için çok sayıda sürüş becerisi geliştirici teknolojiye sahiptir. Bunlar arasında, kontrol sistemi, fren sistemi ve direksiyon sistemi yer alır. Bu teknolojiler, kullanıcıların aracı daha rahat ve konforlu sürmesini sağlar.

Kia Bongo arabalar, ayrıca, çok sayıda sürücü destek özelliğine sahiptir. Bu özellikler arasında düşük hız ve çoklu kameralar, çarpışma uyarı sistemi, park sensörleri ve hız limiti göstergesi yer alır. Bu teknolojiler, sürücülerin aracı daha güvenli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur.

Kia Bongo araçları, üstün teknolojisi ile de ön plana çıkar. Bu arabalar, çok sayıda teknolojik işlev sunar. Bunlar arasında; dijital göstergeler, arka park sensörleri, navigasyon, Bluetooth bağlantıları, multimedya sistemleri ve arka kameralar yer alır. Bu özellikler, kullanıcıların aracın kolayca kontrol etmelerini ve aracın daha konforlu bir şekilde kullanmalarını sağlar.

Kia Bongo arabaların fiyatları, aracın donanımı, motor tipi ve modeline göre değişiklik gösterir. Kia Bongo arabaların fiyatları, yaklaşık 25.000 – 35.000 TL arasında değişir.

Kia Bongo arabalar, sürücülerin güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamasına yardımcı olan çok sayıda teknolojide donatılmış midibüs modelidir. Üstün teknolojisi ve çok sayıda sürücü destek özelliği, aracın kullanımını kolaylaştırır. Kia Bongo arabaların fiyatları, yaklaşık 25.000 – 35.000 TL arasında değişmektedir.

kia bongo

Kia Bongo Sahibinin Farklı Seçenekleri

Kia Bongo, Güney Kore merkezli Kia Motors tarafından üretilen bir hafif ticari araç. Bongo, ağırlıklı olarak taşıma amaçlı olarak tasarlanmıştır. Kia Bongo, Güney Kore’de Olağanüstü Yukarı veya Olağanüstü Aşağı platformlarına dayalı olarak üretilmektedir. Olağanüstü Yukarı platformu Kia Bongo’nun en güncel üretiminden biridir. Kia Bongo, taşıma amaçlı olarak tasarlanmış olsa da, aynı zamanda çeşitli türlerde çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Kia Bongo için mevcut seçenekler arasında; tek kapılı, iki kapılı, üç kapılı ve dört kapılı model seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, Kia Bongo 4×2 ve 4×4 çekiş sistemlerine sahiptir. Kia Bongo’nun yakıt türü seçenekleri arasında benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunmaktadır. Kia Bongo’nun benzinli motor seçenekleri arasında; 1.5 litrelik, 1.6 litrelik ve 2.0 litrelik motor seçenekleri bulunmaktadır. Kia Bongo’nun dizel motor seçenekleri arasında ise; 2.2 litrelik ve 2.5 litrelik motor seçenekleri bulunmaktadır.

Kia Bongo, çok çeşitli aksesuarlara sahiptir. Bongo’ya ek olarak; arka camlar, ön camlar, ısıtmalı koltuklar, arka koltuklar, arka koltuk dizmesi ve tekerlek jantları gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Kia Bongo’nun benzinli ve dizel motor seçenekleri arasındaki fiyat aralıkları aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

Motor Seçeneği Fiyat Aralıkları
1.5 Litrelik Benzinli 8.600-9.500 Dolar
1.6 Litrelik Benzinli 9.500-10.500 Dolar
2.0 Litrelik Benzinli 10.500-11.500 Dolar
2.2 Litrelik Dizel 9.500-10.500 Dolar
2.5 Litrelik Dizel 10.500-11.500 Dolar

Kia Bongo, çeşitli seçenekleri ve aksesuarları ile taşıma amaçlı olarak tasarlanmış bir hafif ticari aracıdır. Kia Bongo, Güney Kore pazarında benzinli ve dizel motor seçenekleri arasındaki fiyat aralıklarına göre 8.600-11.500 dolar arasında fiyatlanmaktadır. Kia Bongo, çok çeşitli seçenekleri ile taşıma amaçlı olarak tasarlanmış bir hafif ticari araçtır.

kia bongo

Kia Bongo’nun Fiyat Performans Oranı

Kia Bongo, Güney Kore menşeli bir otomobil markası olan Kia Motors’un küçük bir kamyonu. Herhangi bir kamyon olmasına rağmen, Bongo’ya ek olarak, size mükemmel bir taşıma kapasitesi ve uygun maliyetli bir fiyat sunuyor. Güçlü ve sağlam olmasının yanı sıra, Bongo aynı zamanda çok çeşitli seçenekleri ve konfigürasyonları ile de beğenilen bir kamyon. Kia Bongo, size çok iyi bir fiyat performans oranı sunuyor.

Kia Bongo, 2.2 litre bir dizel motora ve manuel şanzımana sahiptir. Bongo, bir tırın gücünde yaklaşık 150 beygir gücü ile hızlanmaya ve yüksek hızlara ulaşmaya izin verir. Güçlü motor ve köklü hafif tasarımın yanı sıra, Bongo aynı zamanda 2 tonluk kapasitesine sahiptir. Bu, Bongo’nun güvenli taşıma kapasitesini arttırırken, aynı zamanda kafa karıştırıcı çeşitli seçenekleri de sunmaktadır.

Kia Bongo, çok çeşitli özellikleri sunmakla birlikte çoğu otomobil için uygun bir fiyata satılıyor. Kia Bongo’nun standart bir modeli yaklaşık 15.000 Dolar’a satılıyor. Ayrıca, Bongo’nun çeşitli ek donanımlarının da mevcut olduğu bir sürü konfigürasyon mevcuttur. Bongo, seçenekleri ve tüm ek donanımları ile beraber yaklaşık 25.000 Dolar’a kadar satılıyor ve bu da büyük bir değer sunuyor.

Kia Bongo, uygun fiyata ve çoklu seçenekleriyle birlikte, ortalamanın üzerinde bir performans sunuyor. Bongo’nun güçlü motoru ve taşıma kapasitesi, yüksek hız limitleri için önemli bir avantaj sağlarken, aynı zamanda düşük maliyetli bir seçim olması da önemli bir avantaj. Kia Bongo için, mükemmel bir fiyat performans oranı sunan bir aracı arıyorsanız, Bongo’dan güzel bir seçenek olabilir.

Kia Bongo’nun harika bir fiyat performans oranı olduğu kesin. Bununla birlikte, aracı satın almadan önce, aracın mağazadan mağazaya veya aracın türüne göre değişebilen çeşitli fiyatlarını kontrol etmek çok önemlidir. Bu, aracın ne kadar mal olacağını bilmenize ve sizin için en iyi fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Kia Bongo’nun fiyat performans oranının göz önünde bulundurulması, güvenilir, güçlü ve uygun fiyatlı bir araca sahip olmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir.

kia bongo

Bongo 2023 Özellikleri

Kia Bongo’nun yeterli yük kapasitesi, sınıfında lider motor ve fren performansı, aerodinamik tarzı ve sürücüye yönelik ayrıntılara gösterilen özen işinize odaklanmanızı sağlar. Her şey ayrıntılarda gizli. Dayanıklılık ve değer konusunda kazandığımız ünün Bongo’dan.

Git

kia bongo

Kia Bongo

19.368,3814. BANDROL. 529,50. PLAKA GİDERİ. 400,00. Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Uygulanmaya Başladığı Tarih: 01052023’dür. Tavsiye Edilen Bu Anahtar Teslim Fiyat Listesi Yenisi Yayınlanana Kadar Geçerlidir. Kia hafif ticari aracınız, ilk teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 100.000 km hangisi önce dolarsa olan yasal .

Git

kia bongo

Kia Bongo

Kia Bongo’nun teknik özelliklerini, teknolojisini ve alt yapısına ait tüm detayları inceleyin. Daha fazla detay için hemen tıklayın!.

Git

kia bongo

Kia Türkiye

Kia Türkiye araba modelleri, güncel fiyat ve kampanyaları hakkında bilgi alabileceğiniz, test sürüşü talebinde bulanabileceğiniz resmi web sayfası. Go to content Bongo; Binek Araçlar; Hibrit Arabalar; Elektrikli Arabalar;.

Git

kia bongo

2023 Kia Bongo Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

2023 model Kia Bongo Modellerini, Fiyatlarını, Özelliklerini, Donanım Paketlerini inceleyin, Elektrikli Kia Bongo için fiyat isteyin Kia BongoKampanyaları ve Size Özel Fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın.

Git

Fiyat Listesi

Bongo Fiyat Listesi. Yeni Kia aracınızı alırken Picanto, Rio, Stonic ve Bongo modellerinde 200.000 TL, 12 ay, %1,69 faiz seçeneğinden oluşan kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Bu seçenekler anlaşmalı olduğumuz Akbank, Garanti Bankası ve TEB’de geçerlidir.

Git

Kia Bongo 2023

Kia Bongo geniş iç hacim, açılabilir yan kapaklar, deri koltuk konforu, torpido ve immobilizer anahtar, elektrikli ön camlar, ikili koltuk arası konsol ve Kia motor ile yolda kalmadan yükleyebildiğiniz kadar yükleyin. 65 litre yakıt deposu, manuel klima ile serin sıcak bir ortam, gece ve gündüz ayrımı yapan dikiz aynalar, far .

Git

Kia Bongo

12 adet Kia Bongo 20.000 TL’den başlayan fiyatlarla. İkinci el sahibinden kia bongo için en iyi teklifleri bulun. Kia bongo k2700 dlx kamyonet 2004 model sahibinden satılık. Kia bongo k2700 dlx kamyonet 2004 model sahibinden satılık. Ilk sahibinden 2016 model kia bongo tramer yoktur sadece 97146 km.

Git

Sahibinden

Sahibinden.

Git

Kia Bongo Ayna Yedek Parça Fiyatları

Kia Bongo Ayna Fiyatları orjinal Ayna olarak farklılık göstermektedir.Şase numarası ile Kia Bongo Ayna sorgulama yapabilirsiniz. Ürünler içerisinde Kia Bongo ayna kapağı, ayna camı bulunabilmektedir Stoklarımızda otomobiller için üretilen Kia Bongo kapı dış ayna, dış yan ayna kaplamaları, dış dikiz ayna, bagaj aynası, ayna kapağı, ayna camı, ısıtmalı dış .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
bir evim araba

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.