1. Anasayfa
 2. Yemek

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımları, nefis desenleri ve özel renkleri ile öne çıkan Türk mutfağının gözdesi ürünlerdir. Yemek takımlarında her biri sanat eserleri gibi olan motifler ve renkler doğada bulunan çeşitli bitkileri ve hayvanları temsil eder.

Kütahya Porselen Yemek Takımları, özel bir teknikle yapıldığı için çok dayanıklıdır. Son derece hassas ve ince bir el işi olan bu yemek takımlarının üretiminde kullanılan maddeler %100 su geçirmezdir. Bu yüzden takımlarınızın üstün kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımları, kullanımı kolay, uzun ömürlü ve çok dayanıklıdır. Yemek takımlarının diğer avantajı ise, yemeklerinin son derece tazeliğini korumaları ve sıcak yiyeceklerin soğuk yiyeceklere karışmamasını sağlamalarıdır.

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının en önemli avantajı, çok güzel ve çekici desenler ve renkleri olmasıdır. Yemek takımları, evinize güzellik katacak kadar güzel tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının en önemli özelliği; sıcak ve soğuk yiyecekleri yemeklerinin tadını bozmadan saklamalarıdır. Bu porselen yemek takımı, evinizin şıklığını arttıracak ve davetlerinizi daha eğlenceli hale getirecektir.

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının Tarihçesi

Kütahya Porselen Yemek Takımları, ülkemizde üretilen birçok porselen ürününün en popülerini temsil eder. Üretimi Türkiye’de yıllardır süren Kütahya Porselen Yemek Takımları, sadece Türk tasarımcılarının ürünleridir. Kütahya Porcelen, Türkiye’nin en önemli porselen üreticilerinden biri olarak geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Türk porselen tasarımlarının tarihçesi, 17. yüzyılda, İstanbul’daki tasarımcılara dayanır. Kütahya Porselen, dört kıtada popüler olma konusunda önde gelen bir markadır.

Kütahya Porselen Yemek Takımları, tasarımlarının özellikleri ve işçiliğiyle elde edilen mükemmelliğiyle uluslararası standartlarda üretilmektedir. Bu nedenle çoğu Kütahya porselen ürünü, fiyatına rağmen oldukça uygun bir maliyete sahiptir. Kütahya Porselen Yemek Takımları, porsilen materyalleriyle oluşturulmuş ve her bir ürünün kolay kullanımı için detaylı olarak tasarlanmıştır.

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının, çoğu durumda, çok renkli çizgiler, tasarımlar, motifler ve desenlerden oluşan çeşitli çeşitleri bulunmaktadır. Kütahya Porselen Yemek Takımları, her türlü sofra, özel davetler, kutlamalar ve düğünler için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünler, özel tasarımlarıyla farklılık kazandırır ve ürünlerin kalitesi, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülük garantisiyle birlikte öne çıkmaktadır.

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının, porselen ürünlerinin kalitesine katkıda bulunduğu kadar, modern tasarımları ile de öne çıkmaktadır. Günümüzde, Kütahya Porselen, her türlü tesise, otelden lokanta ve ev ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir. En iyisi, Kütahya Porselen Yemek Takımları, çevreci malzemelerden üretildiğinden, zarar vermeden kullanılabilecek bir üründür.

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının Tasarımı

Kütahya porselen yemek takımları, zarif desenler, kaliteli malzeme ve dayanıklılıkla ünlüdür. Kütahya Bölgesi’nden işlenen bu porselenler özellikle el işçiliği olarak üretilen ürünlerdir. Kütahya Porselen Yemek Takımları, diğer porselen ürünlerden farklı olarak çok daha zarif ve sofistike tasarımlara sahiptir. Kütahya Porselen Yemek Takımları, ülkemizin en iyi el işçiliği olmasının yanı sıra, dayanıklı ve estetik tasarımlarla dikkat çekicidir.

Kütahya Porselen Yemek Takımları’nın tasarımı, kendine özgü kullanımı kolay ve renkli modellerin arasından seçim yapabilen müşteriler için çok yönlülük sunmaktadır. Yemek takımlarının tasarımları, hem moda hem de dayanıklılık açısından çok çeşitlidir. Kütahya Porselen Yemek Takımları, uzun ömürlü ve renkli ürünler arasında klasik tasarımlara sahiptir. Özel olarak tasarlanan yemek takımları, çok renkli ve estetik olarak tasarlanır. Her bütçe için uygun pek çok tasarım seçeneği vardır.

Kütahya Porselen Yemek Takımları, uzun ömürlü, hafif, kolay temizlenebilir ve sağlığa zararsız özellikleri ile ünlüdür. Bu yemek takımları, her türlü yemek türünün kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Yemek takımları, herhangi bir kimyasal ve alerjen içermediği için çok sağlıklıdır. Bu yüzden, çocukların kullanımı için ideal olarak kabul edilmektedir.

Kütahya Porselen Yemek Takımları’nın dayanıklılık konusunda da çok övgüye layıktır. Aynı zamanda porselen eserlerin ömür boyu saklanması, bu ürünlerin özel anlarının hatırlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu yemek takımları aynı zamanda kolay temizlenebilir özellikleriyle de beğenilmektedir. Bu nedenle, Kütahya Porselen Yemek Takımları, ülkemizin en iyi porselen ürünlerinden biridir.

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının Fiyatları

Kütahya’nın ünlü porseleninden üretilen yemek takımları, zarif tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen Kütahya Porselen Yemek Takımları, hem görsel hem de kullanım olarak oldukça dayanıklı. Yemek takımları, alüminyum ekstrüzyon teknolojisi uygulanarak üretiliyor. Kütahya Porselen Yemek Takımları’nda, zarif görünüşten ödün vermeden, kaliteli malzemeler kullanılıyor. Kütahya Porselen Yemek Takımları, her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Piyasadaki birçok porselen yemek takımına göre, Kütahya Porselen Yemek Takımları’nın fiyatları her bütçeye uygun.

Kütahya Porselen Yemek Takımları’nın fiyatları, içerdiği parçalardan ve bir parça içerdiği malzemelerden dolayı farklılık gösteriyor. Yemek takımları, 6 kişilik ve 8 kişilik olarak iki farklı seçeneğe sahip. 6 kişilik yemek takımlarında, sekiz tabak, sekiz tencere ve 8 kişilik yemek takımlarında, on sekiz tabak, on sekiz tencere bulunuyor. Tek tabak ile tabak çanak seti, çay fincanı ve çay tabağı, tencere, tepsi ve tabak dolabı da içeriyor.

Kütahya Porselen Yemek Takımları, beyaz, mavi, siyah ve diğer renk seçenekleriyle kullanıcılarına diledikleri renkte yemek takımları sunuyor. Kullanımı pratik olan Kütahya Porselen Yemek Takımları, düz ve kenarlı olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Bununla birlikte, diğer porselen yemek takımlarına göre daha yüksek dayanıklılığa sahip. Yemek takımları, istenirse çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcılarına sunuluyor.

Kütahya Porselen Yemek Takımları’nın fiyatları, kullanılan malzemelerden, içerdiği parçalardan ve renk seçeneklerinden dolayı farklılık gösteriyor. Yemek takımları, fiyatının zarif tasarım ve kaliteli malzemelerden kaynaklanan yüksek dayanıklılık seviyesine göre belirleniyor. Kütahya Porselen Yemek Takımları, her bütçeye uygun fiyatlara sahip.

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının Bakımı

Kütahya porselen yemek takımları, ülkemizin en sevilen porselen ürünlerinden biridir. Kütahya porselen yemek takımları, kullanım ve bakımı kolay özellikleriyle ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Kütahya porselen yemek takımları, çok çeşitli çıkışlı, ebatları, desenleri ve renkleri ile çeşitliliği ile ülkemizin vazgeçilmez porselen ürünüdür. Kütahya porselen yemek takımlarının bakımı için öncelikle yemek takımının üzerine fazla miktarda sıvı koymamaya dikkat edilmelidir. Fazla sıvıyı çoğaltmak ve çürümeyi önlemek için, yemek takımları su ile eş zamanlı olarak yıkanmalıdır. Günlük temizlik için yemek takımları sıcak su ve sabun kullanılarak yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Sıvı kullanımının önlenmesi için yemek takımlarına özel pastalar, tatlılar, tuzluklar, kurabiyeler veya çorbacıklar gibi sıvı içeren yiyeceklerin servis edilmesi önerilmemektedir. Kütahya porselen yemek takımlarının temizlenmesinde el süpürgesi veya diğer sert malzemeler kullanılmamalıdır; çünkü bu tarz malzemeler porselenin üzerindeki desenleri ve renkleri bozabilir. Kütahya porselen yemek takımlarının bakımı için, porselenin kullanıldığı yüzeyin sıcak su ve sabun ile hafifçe temizlenmesi ve günlük kullanım yapılan bu yüzeyin nemli bir bezlemek için sık sık silinmesi önerilmektedir. Ayrıca, porselen ürünlerin kullanım ömrünü uzatmak için, periyodik olarak onarım, temizlik ve bakım işlemlerinin uygulanması önerilmektedir.

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımlarının Sağlık Açısından Faydaları

Kütahya porselen yemek takımları, insanlar tarafından oldukça sık kullanılan bir yemek takımı türüdür. Kütahya porselenlerinin sağlık avantajları çoktur. Porselen üretildiği için, çevre dostu bir malzeme olarak kabul edilir ve insan sağlığı için çok avantajlıdır. Porselenler, insanların sağlıklarını koruyabilmek ve hastalıklardan korunmak için de kullanılabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, Kütahya porselenleri çevre dostu bir malzemedir. Böylece, bu malzemeler tüketimi esnasında çevreye zarar vermez. Ayrıca, bu malzemeler kimyasal maddelerin kullanımının minimal olmasıyla sağlıklı bir yemek takımı oluşturmak için de uygundur.

Kütahya porselen yemek takımları, aynı zamanda uzun süreli kullanım için ideal bir seçenektir. Dayanıklı malzeme yapısı sayesinde, bu yemek takımları uzun süreli kullanım için çok uygun değildir. Bu, Kütahya porselen yemek takımlarının çok uzun süre kullanılabilecek bir ürün olduğu anlamına gelir. Ayrıca, bu yemek takımlarının kolayca temizlenebildiği ve mikroorganizmaların büyüme oranlarının düşük olduğu da bilinmektedir.

Kütahya porselen yemek takımlarının diğer avantajı, çeşitli renk ve şekillerde mevcut olmalarıdır. Porselen malzemesinin çeşitli renklerde ve şekillerde üretilmesi, herhangi bir kişinin isteğine göre üretilmiş görünümler oluşturmasına izin verir. Yemek takımlarımızın istediğimiz renk veya istediğimiz desenleri seçebilmemiz, daha şık bir dekorasyon oluşturmamıza yardımcı olabilir.

Son olarak, Kütahya porselen yemek takımlarının avantajı, uygun fiyatlı olmalarıdır. Porselen yemek takımları, evlerde kullanılmak için çok uygun fiyatlıdır ve bütçelerimizi çok fazla zorlamaz. Ayrıca, Kütahya porselen yemek takımlarının çok uzun süre kullanılabilecek bir ürün olduğu da düşünülmelidir.

Kısaca, Kütahya porselen yemek takımlarının sağlık açısından faydaları oldukça fazladır. Çevre dostu oldukları için, insanların sağlıklarını korumak ve hastalıklardan korunmak için kullanılabilirler. Aynı zamanda, uzun süre kullanılabilir olmaları, çeşitli renk ve şekillerde mevcut olmaları ve uygun fiyatlı olmaları da dikkat çekicidir.

kütahya porselen yemek takımı

Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Yavruağzı % 44 indirim 1.609 TL 899 TL Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Yeşil % 44 indirim 1.609 TL 899 TL Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Krem % 44 indirim 1.609 TL 899 TL Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Gri % 44.

Git

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri, Fiyatları

840 Son 14 Günün En Düşük Fiyatı! 947,17 TL Hızlı Teslimat Kargo Bedava Kütahya Porselen Tetra 6 Kişilik 24 Parça Altın Fileli Yemek Takımı 717 Son 7 Günün En Düşük Fiyatı! 1.179 TL Birlikte Al Kazan Kargo Bedava Kütahya Porselen Leonberg 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 11307 1 1.598,99 TL 100 TL Kupon Hızlı Teslimat Kargo Bedava 2.

Git

kütahya porselen yemek takımı

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen Ayla 52 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı % 30 indirim 8.240 TL 5.768 TL YENİ ürün Kütahya Porselen Bone Kalipso 68 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 10256 % 30 indirim 13.703 TL 9.592 TL YENİ ürün Kütahya Porselen Bone Kalipso 68 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 10555 % 30 indirim 12.072 TL 8.450 TL YENİ ürün.

Git

kütahya porselen yemek takımı

Kütahya Porselen Ürünleri Porselen Takımı Fiyatları

24 parça yemek takımı günlük yemek takımı çay fincan takımı mama tabağı damat fincanı karaca yemek takımı yemek takımı kütahya porselen yemek takımı siyah yemek takımı karaca gem 6 kişilik yemek takımı karaca lady kare 6 kişilik yemek takımı beros.

Git

kütahya porselen yemek takımı

6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen Moderna 16 Parça 4 Kişilik Yemek Takımı Krem % 44 indirim 1.609 TL 899 TL Kütahya Porselen Moderna 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Altın Fileli % 42 indirim 2.077 TL 1.199 TL Kütahya Porselen Ayla 26 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı % 42 indirim 4.639 TL 2.699 TL Kütahya Porselen Leonberg 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 11307 % 37.

Git

Kütahya Porselen Yemek Takımları Modelleri

Kütahya Porselen Yemek Takımı 1.299,00 TL 1.349,00TL Kütahya Porselen Kütahya Porselen Moderna Yemek Takımı Pearl Mavi 4 Kişilik 16 Parça 849,00 TL Kütahya Porselen Kütahya Porselen Milena Krem Fileli 83 Parça Yemek Takımı 3.099,99 TL 4.299,99TL Kütahya Porselen Kütahya Porselen Zümrüt 53 Parça Yemek Takımı 2.299,99 TL 2.699,99TL.

Git

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen yemek takımı çeyiz seti, evlenme arifesindeki çiftlerin eksikliklerini karşılama bakımından, üzerine oldukça düşünülmüş bir üründür. Set, ilk etapta hem evin acil ihtiyaçlarını karşılamak hem de gelen misafirlerinize zengin ve neşeli bir sunum sağlama konusunda gerekli olabilecek birçok ürünü bir .

Git

Kütahya Porselen Ayla 52 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı

Kütahya Porselen Ayla 52 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı AYL52YT00 % 30 indirim 8.240 TL 5.768 TL Fiyat Alarmı Yorumlar 19 x TL’ye kadar taksit seçeneği Sepete Ekle Ürün Özellikleri Akşam yemeği sofraları, o sofraları daha özel yapacak misafirler varken daha değerlidir.

Git

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

kütahya porselen yemek takımı sofra siyah yemek takımı karaca gem 6 kişilik yemek takımı karaca lady kare 6 kişilik yemek takımı beros güral porselen yemek takımı emsan yemek takımı schafer yemek takımı porland yemek takımı pierre cardin yemek takımı Şık ve Kullanışlı Yemek Takımı Modelleri.

Git

Yemek Takımları

Tek Kişilik Yemek Takımı. 4 Kişilik Yemek Takımı. 6 Kişilik Yemek Takımı.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.