1. Anasayfa
 2. Otomobil

Renault

Renault

Renault, Fransız otomotiv şirketi olan bir marka olarak bilinir. Geçmişte, ilk başta araba üretecek tank ve hafif araçlar üreten bir teknoloji şirketi olarak kuruldu. O zamandan bu yana, Renault, dünyanın çeşitli bölgelerinde otomobil üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri için liderliği ve çeşitliliği konusunda köklü bir geçmişe sahiptir. Şirket, ürünlerini arttırarak ve geliştirerek, sürdürülebilir ve her bütçeye uygun araba üreten öncü bir otomotiv şirketi olarak görülmektedir.

Renault, arabalarının fonksiyonlarını ve tasarımlarını her zaman yeniliyor ve arabanın fonksiyonel, mühendislik ve estetik özellikleriyle tanınıyor. Şirket, her zaman arabanın sürücü konforu, güvenlik ve dayanıklılık açısından mükemmel sonuçları üretmek amacıyla gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. Renault, sonuç olarak arabalarını üretirken çevreye olabildiğince duyarlı olmak ve sürücü güvenliğini maksimize etmek için her zaman zorlu çalışma koşullarını desteklemektedir.

Renault, her türlü bütçeye ve tarza uygun arabalar üretmek için liderlik pozisyonunda kalmak için şimdiye kadar kendini sürekli olarak yeniliyor. Şirket, araba modellerini ve teknolojilerini sürekli olarak geliştiriyor ve dünya çapında arabalarını mükemmel şekilde satmayı hedefliyor. Renault, bu konuda müşterilerini mutlu etmek için en iyiyi yapmaya çalışmaktadır.

Renault, şu anda otomotiv sektöründe dünya çapında saygın bir isim olarak görülmektedir. Üretim kalitesi ve ürün tasarımları, müşteri memnuniyeti ve yüksek teknolojiler ile, müşteriler her zaman aradıkları otomotiv deneyimini karşılayabilmektedir. Şirket, dayanıklı, çevreci ve tüketicilerin bütçesine uygun arabalar üretme konusunda kendini sürekli olarak geliştiriyor.

renault

Renault’un Özellikleri

Renault, Fransız otomotiv şirketi olan Renault Group’un bir markasıdır. Renault’un kaliteli ve güvenilir ürünleri arasında, otomobiller, dizel ve benzinli araçlar, kamyonlar, tekerlekli traktörler ve çok amaçlı araçlar bulunmaktadır. Bu marka, yüksek teknoloji ve nefes kesen tasarımları ile dünya çapında tanınmaktadır.

Renault otomobillerindeki en iyi özellikler arasında, biyokütle yakıtlı motorlar, çok amaçlı sürüş modları, sürücü destek sistemleri, çoklu işlevli ekranlar, yüksek kaliteli iç mekan malzemeleri ve konforlu sürüş sistemleri yer almaktadır. Renault, yeni modelleri için daha iyi bir tasarım ve teknoloji özellikleri sunmaktadır. Bu sayede aracın sürücüsüne ve diğer sürücülere daha fazla güvenlik sağlanır.

Renault’un benzinli otomobillere yakıt ekonomisi, çevre dostu motorlar, düşük yakıt tüketimi ve konforlu sürüş sunan modellere sahiptir. Renault’un dizel otomobillere ise düşük seviye emisyon, daha hızlı ve daha uzun menzil, daha yüksek tork ve düşük yakıt tüketimi özellikleri öne çıkmaktadır.

Renault, araçlarının satış fiyatlarının arasında farklılık göstermektedir. Renault’un hem benzinli hem de dizel otomobilleri, farklı bütçelere uygun modeller ve tasarımlar ile uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Renault, aracının sürücüsü ve diğer sürücülere daha fazla güvenlik sağlamak için, önemli ölçüde geliştirilmiş sürüş destek sistemleri ile donatılmıştır. Bu sistemler arasında, otomatik fren sistemi, ani çarpışma uyarı sistemi, çarpışma önleme sistemi, park yardımcısı ve güvenlik sistemi bulunmaktadır. Tüm bu sistemler, sürücü ve diğer sürücülerin güvenliği için önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Renault, aracının konforlu sürüş sistemleri ile tüm sürücülerin rahat bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlar. Bu sistemler arasında, elektronik süspansiyon sistemi, diferansiyel kilitlenme sistemi, direksiyon kontrolü sistemi ve dizel motorlar için hava akışı kontrol sistemi bulunmaktadır.

Renault, aracının kalitesini her zaman üst seviyelerde tutmak için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Bu teknolojiler arasında, dizel motorlar için turboşarjlı motorlar, benzinli motorlar için yüksek yakıt verimli motorlar, hava akışı kontrol sistemi ve çevre dostu motorlar bulunmaktadır.

Renault, her zaman üst kalitede ürünler sunmak ve aracın sürücüsüne ve diğer sürücülere güvenlik sağlamak için, teknoloji ve sürüş konforunu geliştirmektedir. Yüksek teknoloji ve nefes kesen tasarımları ile dünya çapında tanınan Renault, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile otomobil pazarında öne çıkmaktadır.

renault

Renault’un Popüler Modelleri

Renault, Fransız bir otomobil üreticisidir. Günümüzde otomotiv sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürün yelpazesi arasında, popüler modeller arasında Renault Clio, Renault Captur, Renault Megane ve Renault Kadjar bulunmaktadır.

Renault Clio, kompakt bir hatchback aracı olarak dikkat çekmektedir. Zengin teknolojik özelliklerine ve çoklu motor seçeneklerine sahiptir. Herhangi bir sürüş stiline uyumlu olarak tasarlanmıştır ve konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Özellikle, modern görünümü ve şık tasarımı ile aracın beğenmesini sağlamıştır.

Renault Captur, kompakt bir SUV aracıdır. Çarpıcı ve modern tasarımı ile aracın dikkat çekmesini sağlamıştır. Uygun fiyatlı bir otomobil olan Captur, benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahiptir. Yüksek konfor ve güvenlik ile birlikte, aracın dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Renault Megane, Renault’un kompakt bir berline sahip olmasını sağlamıştır. Geniş bagaj alanına ve konforlu sürüşüne sahip olması ile dikkat çekmekte ve modern bir tasarıma sahiptir. Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile birlikte, teknolojik açıdan da aracın beğenmesini sağlamıştır.

Renault Kadjar, Renault’un kompakt bir crossover aracıdır. Konfor ve güvenlik olduğu kadar, teknolojik özellikleri de aracın beğenmesini sağlayan büyük bir noktadır. Yüksek performans ve ekonomik yakıt tüketimi ile bilinmektedir.

Renault’un popüler modelleri arasında, benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olduğu gibi, teknolojik açıdan da çoklu özelliklere sahiptir. Ekonomik yakıt tüketimi ve konforlu sürüşü ile birlikte, Renault popüler modelleri arasında en yüksek noktaları elde etmektedir.

renault

Renault Servis ve Bakım Hizmetleri

Renault, Groupe Renault tarafından üretilen Fransız otomobil üreticisidir. Groupe Renault aracınızın veya ticari araçlarınızın arıza ve bakım işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için şirketin özel servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Renault servis merkezleri, aracınızın veya ticari araçlarınızın arıza ve bakım işlemlerini test, onarım ve değiştirme yoluyla tamir etmeyi amaçlamaktadır.

Her servis işlemi öncesinde, aracınızın arıza ve bakım işlemleri için ücretsiz bir kontrol yapılmaktadır. Böylece aracınızın ne tür işlemlere ihtiyacı olduğu daha rahat anlaşılabilmektedir. Renault servis merkezleri, aracınızın arıza ve bakım işlemlerini, orijinal yedek parçaları, yüksek teknoloji donanımlı ekipman ve sürekli eğitimli teknisyenleriyle tamamlayarak, aracınızın performansının bir üst seviyeye çıkmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Renault servis merkezlerinden, aracınızın arıza ve bakım işlemleri için standart paketler ve ek paketler satın alabilirsiniz. Standart paket, iki yıllık arıza ve bakım hizmeti kapsamındadır ve aracınızın arıza ve bakım işlemlerini zamanında gerçekleştirmek için gereken ayarları ve kontrolleri içerir. Bir ek paket ise, aracınızın arıza ve bakım işlemleri için daha fazla özel hizmetleri kapsar.

Renault Servis ve Bakım Hizmetleri, aracınızın verimli bir şekilde çalışmasını ve sürüş zevkini, aracınızın ömrünü uzatmak için desteklemektedir. Renault servis merkezleri, aracınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak ve aracınızın arıza ve bakım işlemlerini zamanında gerçekleştirmek için sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Renault, ileri teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı servis ve bakım hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Groupe Renault aracınızın arıza ve bakım işlemlerini, mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

renault

Renault Tasarım ve Teknoloji

Şirketin kuruluşundan bu yana, Renault’nun tasarım ve teknoloji ekibi, çeşitli modelleri pazarlamak için sürekli yenilik aramaktadır. Yaklaşık 140 yıldır aynı aileden gelen, benzersiz ve modern tasarımlarıyla göz kamaştıran Renault, müşterilerine en son teknolojiyi sunmayı başarmıştır.

Şirketin tasarım ve teknoloji ekibi, otomobillerinin her sürüş deneyimine uyarlanmasına önem vermektedir. Otomobillerinin içindeki teknolojiler, müşterilere konforlu ve güvenli bir sürüş sağlamakta ve kullanım kolaylığını artırmaktadır. Örneğin, Renault Kadjar modelinde yer alan Easy Park Assist özelliği, sürücülerin araba yıkarken çevredeki nesneleri tespit etmesine yardımcı olur. Ayrıca, otomobillerinin dış tasarımlarında kullandıkları LED farlar, sürücülerin gece sürüşü sırasında güvenli bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olur.

Renault, araçlarının bağlantılı özelliklerini de geliştirmiştir. Örneğin, çoğu modelinde mevcut olan R-Link 2, sürücülerin müzik, navigasyon ve dijital servisleri kullanmalarını kolaylaştırmaktadır. Easy Connect özelliği, sürücülerin aracını internete bağlamalarını ve araçlarının her yerden kontrol edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, Renault otomobillerinde kullanılan Güvenlik Yardımcısı özelliği, sürücülerin güvenli bir şekilde sürüş yapmalarını sağlamaktadır.

Renault, yüksek kalitede tasarım ve teknolojiyi araçlarına taşıyan öncü bir otomotiv markasıdır. Şirketin uzman ekibi, çözüm odaklı ve fonksiyonel tasarımlar oluşturmak için çalışmaktadır. Müşterilerine konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunan otomobilleri, farklı teknolojileri, yenilikçi tasarımları ve kullanışlı özellikleri ile öne çıkmaktadır.

renault

Renault’un Köklü Geçmişi

Renault, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden biridir. Dünyanın pek çok ülkesinde Otomobilleri, kamyonları, ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. 1899 yılında kurulan Renault, zengin bir geçmişe sahiptir. Renault’un köklü geçmişi, onun kalıcı bir gelenek oluşturmasına ve önde gelen otomotiv üreticisi olarak konumlandırılmasına olanak sağlamıştır.

Renault, otomotiv sektöründe öncü roller oynamaya başladığından beri değişimleri takip etmiştir. Yıllarca markayı güçlendirmek için aralıksız araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmüştür. Renault, önde gelen ve yenilikçi ürün ve hizmetler üretmek için zengin bir birikime sahiptir. Günümüzde Renault, oldukça etkili bir şekilde tasarım, teknoloji, konfor, güvenlik ve yenilik konularında sürekli gelişme sağlayan otomobilleri üretmektedir.

Renault’un ürünleri, konforlu sürüş, yenilikçi teknoloji ve yüksek kaliteyi hedef almaktadır. Renault’un kullanıcıları, ürünlerine ve hizmetlerine güven duymaktadır. Şirket, kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için çalışan deneyimli ekibi sayesinde her zaman ulaşılabilir ve yüksek standartları koruyabilmektedir.

Renault, ürünlerinin tasarımıyla da fark yaratmaktadır. Şirket, kaliteyi ve güvenliği korumak için sürekli araştırma ve geliştirme yapmaktadır. Örneğin, otomobillerinin kalitesini artırmak için, mühendislik ve tasarım alanlarında yenilikçi yaklaşımlar uygulamaktadır. Böylece, her bir otomobilin potansiyelini ve güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmak için güncel teknolojileri kullanmaktadır.

Renault’un dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren şirketleri, bayileri ve müşteri destek ekipleri, müşterilerinin Renault markasından olabildiğince yararlanmasını sağlamaktadır. Bu ürünler, hizmetler ve destek ekipleri, Renault’un müşterilerine her zaman en iyi deneyimi sunması için çok önemlidir.

Renault’un köklü geçmişi, onu dünyanın önde gelen otomotiv üreticisi olarak konumlandırmış ve günümüzde de dünya çapında aranılan bir marka haline getirmiştir. Günümüzde, Renault, konforlu sürüş, yenilikçi teknoloji, yüksek kalite ve güvenlik özelliklerini müşterilerine sunmak için çalışmaktadır. Bu köklü geçmiş, şirketin gelecekte de kalıcı bir gelenek olarak sürmesini sağlamıştır.

renault

Renault Türkiye

Tüm yeni modelleri, satış sonrası hizmetleri, kampanyalar ve daha fazlasını bulabileceğiniz, yenilenen websitesi ile Renault dünyasına adım atın!.

Git

renault

Sıfır Araba Fiyatları

Renault sıfır araç fiyat listesini incelemeye başlayın! Binek ya da ticari araç seçimizi yapıp fiyatlara ve teknik özelliklere ulaşın.

Git

renault

Anasayfa

Güncel teknolojilerle donatılan bir araca sahip olmak çok kolay! Cazip ödeme seçeneklerini incele, fırsatları kaçırma, hayalindeki Renault’a kolayca ulaş.

Git

renault

Renault Binek Araba Modelleri

İhtiyaçlarına göre, istediğiniz özelliklerdeki Renault binek modellerine sahip olabilirsiniz. İster SUV, ister sedan, ister hatchback, ister 4×4. Siz sadece ne istediğinize karar verin. Renault araçları keşfedin. Tasarımdan, performansa; performanstan donanıma Renault’un tüm modellerinde sunduğu özelliklerin tamamını deneyimleyin.

Git

renault

Sıfır Binek Araç Fiyat Listesi

Renault Clio, Megane, Captur, Kadjar ve tüm binek araç fiyatları model, motor, yakıt türlerine göre Binek Araç Listesi sayfasında.

Git

Sıfır Araç Kampanyaları

satinal.renault’den yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, Renault Finans’tan kullanılan kredilerde kredi tahsis ücreti dosya masrafı alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır.Kampanyadan, satinal.renault üzerinden araç alan ve Renault Finans’tan kredi .

Git

MEGANE

Renault EASY DRIVE sürüş destek sistemleri. Renault Eller Serbest Park Sistemi, Stop&Go özellikli ACC Adaptif Cruise Control, LDW Şerit Takip Sistemi, AEBS Aktif Acil Fren Destek Sistemi ve daha fazla ileri sürüş destek sistemleri MEGANE Sedan’da. tüm donanımlarını keşfedin. versiyonlar.

Git

Kampanyalar

Birbirinden harika Renault kampanyalarını kaçırmayın! Güncel fırsat ve kampanyalardan haberdar olun, hayalinizdeki Renault’a cazip koşullar ile ulaşın.

Git

Renault Ticari

Renault Ticari araç web sitesinde, ticari araç müşterileri için her iş koluna uygun ticari araç modellerinin yanı sıra çok çeşitli özel hizmet seçenekleri bulabilirsiniz. Renault Ticari web sitesine hoş geldiniz. close. Renault Ticari Renault Binek. MODELLER. Ticari Araçlar.

Git

Express Combi : 5 koltuklu minivan

Geniş ve modüler minivan Renault Express Combi’yi keşfedin: fiyat, versiyon, boyut, ve donanım detaylarını görün.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
chevrolet araba

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.