1. Anasayfa
 2. Otomobil

Satılık Araba Fiyatları

Satılık Araba Fiyatları

Günümüzde çoğu insanın hayatında araba yalnızca gereksinim değil aynı zamanda lüks olarak da kullanılan bir öneme sahiptir. Giderek artan araba alımlarının bir sonucu olarak satılan arabaların fiyatları da her geçen gün daha da artmaktadır. Günümüzde araba almak isteyenler satılık araba fiyatlarının araştırdıklarından emin olmak için çeşitli kaynaklardan bilgi edinmektedir.

Satılık araba fiyatları aracın modelinden, yılından, özelliklerinden ve seçtiğiniz donanım seviyesinden etkilenecektir. Örneğin, aynı model aracın farklı donanım seviyelerinde bulunması durumunda, arabanın fiyatı da farklılık gösterecektir. Aynı zamanda araba satın almak isteyenlere satılık arabalardan bazılarının yanı sıra kullanılmış araba fiyatlarının da düşük olduğunu söylemek mümkündür.

Kullanılmış arabalar satın almak isteyenler için büyük bir avantaj oluşturur. Farklı modellerde bulunan kullanılmış arabalar, güncel fiyatların düşük olduğu otomobil zincirlerinde bulunabilmektedir. Kullanılmış arabaların satın alınması, aracın özelliklerini ve performansını kontrol etmek için başvurulması gereken birçok kriter olmasına rağmen, otomobilin kullanımının sınırlı olacağını unutmamak gerekir.

Satılık arabalar almak ya da satmak isteyenler için, internetten araba ilanlarına bakmak, satılık araba fiyatlarının karşılaştırılmasını kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda satılık arabaların alınıp satılmasının yanı sıra kiralama imkanıyla da araba ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Son olarak, arabanızı satmak için satış aşamasında, aracınızın güncel fiyatının doğru belirlendiğinden emin olmak için çeşitli kaynaklardan fiyat teklifleri almanızı öneririz.

satılık araba fiyatları

Yeni Satılık Araba Fiyatları

Satılık Araba Fiyatları, araba alıcıları için önemli bir karar verme aracı olarak hizmet ediyor. Her araba alıcısı, aracının fiyatına bağlı olarak daha az veya daha fazla kazanç elde edebilir. Araba fiyatları arasındaki farklılıklar, çoğu zaman aracın özelliklerine, markasına ve modeline bağlıdır. Yeni satılık araba fiyatları arasındaki farklılıkları anlamak için, araba alıcılarının aracın özelliklerine, fiyatlarına ve aracın ne için kullanılacağına dikkat etmeleri gerekir.

Bir araba alırken, alıcının aracın ne için alacağını dikkate alması önemlidir. Arabanın sürekli yollarda olacağını varsayıyorsanız, uzun yol hakimiyeti, yakıt verimi, konfor ve güvenlik faktörleri dikkate alınmalıdır. Arabanızı sık sık taşıma için kullanıyorsanız, ticari özelliklere dayalı bir araba almanız gerekir. Bu tür arabalar, taşıma ve yük taşıma için daha uygun olacaktır.

Yeni satılık araba fiyatları arasındaki farklılıklar, aracın markasına, özelliklerine ve modeline göre değişebilir. Arabanın markasına göre, fiyatlar arasındaki farklılıklar genellikle yüksek olabilir. Örneğin, lüks veya süper spor arabalar arasındaki farklılıklar, diğer arabalardan çok daha fazla olabilir. Aynı zamanda, aracın özellikleri arasındaki farklılıklar da araba fiyatları arasındaki farklılıklara neden olabilir. Bu özellikler, konfor, tasarım, teknoloji, yakıt verimliliği ve güvenlik gibi konularda araba alıcılarının aradıkları özelliklere bağlı olarak değişebilir.

Yeni satılık araba fiyatlarını anlamak için, araba alıcıları aracın özellikleri, fiyatları ve aracın ne için kullanılacağına dikkat etmelidir. Lüks veya süper spor arabalar arasındaki fiyat farklılıkları diğer arabalardan çok daha yüksek olabilir. Aynı zamanda, aracın özellikleri arasındaki farklılıklar da araba fiyatları arasındaki farklılıklara neden olabilir. Araba alıcılarının, aldıkları araba özelliklerine, fiyatlarına ve aracın ne için kullanılacağına dikkat etmeleri, yeni satılık arabaya karar verirken yardımcı olabilir.

satılık araba fiyatları

Satılık Sıfır Araba Fiyatları

Satılık sıfır araba fiyatları, araba almak isteyenlere, almak istedikleri arabayı satın almak için ne kadar ödeme yapmaları gerektiğini bilmeleri açısından önemlidir. Özellikle satılık araba almayı planlayanlar, aracın fiyatının ne olacağını önceden kestirebilmek için çalışırlar. Satılık sıfır araba fiyatları arasındaki farklılıklar, aracın özelliklerine göre değişmektedir. Bu nedenle, satılık sıfır araba fiyatlarını önceden kestirmek için aracın detaylarını dikkatlice incelemek önemlidir.

Satılık sıfır araba fiyatlarının belirlenmesinde en önemli faktörler arasında yer alanlardan bazıları şunlardır:

 • Marka ve model
 • Motor hacmi
 • Ulaşım aracının özellikleri (plaka ve aracın yılının ne kadar eski olduğu, özellikleri, arka koltukların olup olmadığı vb.)
 • Kilometre
 • Renk
 • Satıcının kimliği

Satılık sıfır araba fiyatlarının belirlenmesindeki diğer önemli faktörler, aracın konumu ve satıcı olarak tanımlanabilir. Satılan aracın konumu, hangi şehirde satışa sunulduğuna göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda satıcının kimliği de satılık sıfır araba fiyatlarını etkileyebilir. Örneğin, aracın kendisi aynı olmakla birlikte, aracı satan kişinin kimliği dikkate alındığında, satış fiyatı arasında önemli farklılıklar ortaya çıkabilir.

Satılık sıfır araba fiyatlarının belirlenmesinde, piyasa koşulları da etkilidir. Özellikle aracı arz ve talebe göre yüksek veya düşük fiyatlarla satılabilir. Ayrıca, aracın arz edilmesi halinde, satın almak isteyenlerin aracın fiyatını dikkatle incelemeleri gerekir. Bu sayede satılan sıfır araba fiyatları arasındaki farklılıkları görebilirler.

Satın almak isteyenler, satılık sıfır araba fiyatları arasındaki farklılıkların nedenlerini anlamak için alışverişlerini kapsamlı bir şekilde yapmalıdırlar. Özellikle aracın özellikleri hakkında dikkatlice araştırma yapmalıdırlar. Satın alınacak araca dair merak edilenleri cevaplamak için satıcıya sorulabilecek sorular arasında, aracın garantisini, satış sonrası desteğini, aracın tecrübeli bir satıcıdan mı yoksa bir aracın satıcısından mı alındığını, satıcının ne kadar eski olduğunu vb. sayılabilir.

Satılık sıfır araba fiyatlarının belirlenmesinde, arabanın yaşı, özellikleri, konumu ve satıcının kimliği gibi çeşitli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Satılık sıfır araba fiyatları arasındaki farklılıkları anlamak için, aracın özellikleri hakkında ayrıntılı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Satılık sıfır araba fiyatlarını belirlemek için, aracın özellikleri, konumu, satıcının kimliği ve arz-talep koşulları göz önünde bulundurulmalıdır.

satılık araba fiyatları

Satılık İkinci El Araba Fiyatları

Günümüzde, özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlerde, insanlar aracını satmak için satılık ikinci el araba fiyatlarını araştırmaktadır. İkinci el araba almak endüstrinin geniş kitleleri için önemli bir karar olabilmektedir. İkinci el araba fiyatlarının tutarlı ve uygun olması, kullanıcıların satın alma kararlarını etkileyen çok sayıda faktördür.

Satılık ikinci el araba fiyatları, aracın modeli, motor gücü, kilometre ve yaşı gibi özellikleri dikkate alınarak, aracın sonuçta satış fiyatına karar verilerek belirlenir. Bununla birlikte, arabanın satışı için uygun fiyatı belirlemek, sadece bu özellikleri değerlendirmekle mümkün olmayabilir. Özellikle symbolik değer, aracın çekiciliği veya geçmişi gibi faktörlerin de keza, satış değerinde önemli bir yeri vardır.

Satılık ikinci el araba fiyatlarını belirlemek için, aracın resmi fiyatının araştırılması ve aşağıdaki özelliklerin de dikkate alınması önerilmektedir:

 • Marka ve Model
 • Üretim Yılı
 • Kilometre
 • Yakıt Tipi
 • Vites Tipi
 • Motor Gücü
 • Yedek Parça Durumu
 • Bakım Geçmişi

Aynı zamanda, satılık ikinci el araba fiyatlarını etkileyen diğer önemli faktörler arasında, aracın geçmişi, aracın çekicilik ve konforu, aracın görünüşü, aracın genel durumu, aracın ara hizmetleri ve ticari kazançlar da sayılabilir.

Satılık ikinci el arabalar, üretim öncesi seçimler ve üretim sonrası yükseltme gibi çok sayıda seçenek arasından seçim yapma imkanı sunar. İkinci el araba satın alırken, aracın fiyatı, aracın güvenilirliği ve aracın performansı konusunda güvenli bir satın alma imkânı sunacak özellikleri aramak gereklidir.

Satılık ikinci el araba fiyatlarının belirlenmesinde, gerçekçi fiyatların tespit edilmesi, satın alma süreci için önemli bir adım olacaktır. Satılık ikinci el arabaların fiyatlarının saptanmasında, aracın söz konusu özellikleri, aracın geçmişi ve aracın güvenilirliği gibi faktörler dikkatlice göz önünde bulundurulmalıdır.

satılık araba fiyatları

Satılık Lüks Araba Fiyatları

Konuya Satılık Lüks Araba Fiyatları üzerinden yaklaşıldığında, her bütçeye ve arzula uygun araba fiyatlarının olduğu açıktır. Bununla birlikte lüks araba fiyatları oldukça yüksek olabilir ve sınırlı sayıda üretilen modelleri bulmak da çoğu zaman zorlu olabilir. Ancak, arabanızın geliştirilmiş konfor, güvenlik ve sürüş deneyimi ile farklı markalar arasından bir araba seçmek de olabilecek bir tercihtir. Lüks arabalar arasında en çok konuşulanlar arasında Mercedes, Rolls Royce, Lexus, BMW, Bentley, Ferrari ve Lamborghini gibi markalar yer almaktadır.

Yüksek fiyatlı arabalar için, bazı ciddi donanımlardan bahsediyoruz. Örneğin, bazı markaların ürünlerinde yüksek hız performansı, çoklu desenli deri döşemeler, klima ve güçlü ses sistemleri gibi özellikler yer alır. Aynı zamanda, arabalara ek olarak donanımlardan bahsediyoruz. Örneğin, GPS, kaput kaskı, jant, karavan, jant ve lastik gibi ürünler araba seçiminizi etkileyebilir.

Satılık lüks arabalar arasında en yüksek fiyatlara sahip olan markalar arasında Ferrari, Rolls Royce ve Lamborghini gibi markalar yer almaktadır. Ferrari’nin en pahalı modeli olan LaFerrari, 1.4 milyon dolar civarında satılıyor. Rolls Royce’nin Wraith modeli ise 5 milyon dolardan satılmaktadır. Lamborghini ve Ferrari modellerinin fiyatları ise 1.5-2.5 milyon dolar arasında değişmektedir. Ayrıca, Bentley, Lexus ve Mercedes modellerinin fiyatları da 0.5-1.5 milyon dolar arasındadır.

Satın alma kararınızı verirken, satılık lüks arabalar arasından seçim yaparken, her modelin farklı avantajları ve dezavantajları olacağını unutmayın. Satın alacağınız arabanın tüm özelliklerini, fiyatını ve garantisi hakkında gerekli bilgileri öğrenerek, doğru karar verebilirsiniz.

satılık araba fiyatları

Satılık 4×4 Araba Fiyatları

Günümüzde, çoğu kişi satın almak için bir arıza arıyor. Düşük fiyatlı, kolay kullanım ve dayanıklı olan arabalar tercih ediliyor. Ancak, özellikle kötü hava koşullarında, 4×4 arabalar daha iyi sonuçlar veriyor. Satılık 4×4 Araba Fiyatları çok farklı modeller içeriyor. Özellikleri, fiyatları ve özellikleri arasında büyük farklılıklar var. Örneğin, çok yüksek fiyatlı lüks arabalar, daha ucuz 4×4 arabalar kadar güvenli değiller. Ayrıca, çoğu aracın yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri arasında büyük farklılıklar vardır.

4×4 arabalar, yüksek takım arabalara göre daha ucuzdur. Uygun fiyatlı modelden başlayıp, lüks arabalara kadar, satılık 4×4 araba fiyatları arasında çeşitli seçenekler mevcuttur. Ayrıca, daha az yakıt tüketen ve daha az bakımla, daha düşük maliyetli arabalar tercih edilebilir. Aynı zamanda, 4×4 arabalar, yüksek kaliteli takım arabalara göre daha konforlu, güvenli ve dayanıklıdır.

Satılık 4×4 Araba Fiyatları, aracın yaşı, özellikleri, konfigürasyonu ve markasına bağlı olarak değişir. Örneğin, çok yüksek fiyatlı lüks arabalar, düşük maliyetli ve daha ucuz arabalara göre daha düşük performans gösterir. Aynı zamanda, aracın markası, konfigürasyonu ve özellikleri arasındaki farklılıklar da satılık 4×4 araba fiyatlarını etkileyebilir.

Genel olarak, özellikleri, konfigürasyonu, markası, yaşı ve genel durumuna bağlı olarak, satılık 4×4 araba fiyatları arasında büyük farklılıklar vardır:

 • Lüks arabalar: Yüksek fiyatlı arabalar, yüksek konfor, güvenlik ve dayanıklılık için tercih edilebilir.
 • Uygun fiyatlı arabalar: Daha düşük maliyetli arabalar, daha düşük konfor, güvenlik ve dayanıklılık ile satışa sunulur.
 • Yüksek takım arabalar: Daha yüksek performans ve konfor için tercih edilebilen arabaların fiyatları, diğer arabalara göre daha pahalıdır.

Satılık 4×4 araba fiyatları arasındaki bu farklılıklar, aracın modellerine ve özelliklerine göre değişebilir. Satın almak istediğiniz aracın özellikleri, bakım maliyetleri, yakıt tüketimi ve diğer özelliklerine göre fiyatı belirleyebilirsiniz. Ayrıca, aracın satın alınması için gerekli olan kredi veya ödeme koşullarını da dikkate almalısınız.

satılık araba fiyatları

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

İkinci el arabalar, sıfır satılık otomobil fiyatları ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin en büyük oto pazarı sahibinden’da. Otomobil. Evim Yuvan Olsun kampanyasına siz de destek olmak için tıklayın Fiyat bildirimlerini özelleştirme işlemini yalnızca web sitemizden yapabilirsiniz.

Git

satılık araba fiyatları

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden’da Favori İlanlarım Favori Aramalarım İlan Karşılaştır İlçe .

Git

satılık araba fiyatları

2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları

ÖZDAĞ OTOMOTİV. UĞUROĞLU NAKLİYAT AYGÜN OTOMOTİV yüz binlerce otomobil ilanının yer aldığı kategori, hayallerdeki modele en hızlı şekilde ulaşabilmenin yolunu açıyor. ve Station Wagon modelleri ile kategorimizdeki ilanlarda yer alıyor.

Git

satılık araba fiyatları

Avrupanin Sahibinden Satilik Ikinci El ve yeni oto pazari

Avrupanin Sahibinden Satilik Ikinci El ve yeni oto pazari – AutoScout24 Avrupa Araç Diğer arama seçenekleri Şu an popüler aramalar Şehir içi arabaları Elektrikli arabalar Aile arabaları Yeni arabalar 5.000 Euro’ya kadarki 2. el araçları keşfet Teklifleri göster En çok istenen € 26.000,- Volkswagen Golf Golf VIII 2020 2.0 tdi Life 116cv.

Git

satılık araba fiyatları

Satılık 2.El Otomobil Fiyatları

Otomobil Satılık 2.El Otomobil Fiyatları 80 sonuç bulundu Aramayı Kaydet Tüm Araçlar Rezerve 2016 Toyota Corolla 1.33 Life 67.125 Km Benzin Düz Vites 295.000 TL 302.500 TL 122.765 TL Peşin5.926 TL Taksitle Krediye Başvur 2016 Ford Focus 1.5 TDCi Trend X 162.429 Km Dizel Otomatik Vites 364.000 TL 379.000 TL 87.265 TL Peşin11.330 TL Taksitle.

Git

Ford Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Ford Fiyatları & Modelleri sahibinden’da .

Git

Satılık 2. El Araba Fiyatları ve Modelleri

1.340.000 TL 11 Nisan 2023 İstanbul Volkswagen Passat 1.6 TDi BlueMotion Comfortline PAY OTO GALERİDEN Volkswagen Passat 1.6 TDi BlueMotion Comfortline 2015 Model Adana 2006 MODEL WOLKSWAGEN POLO 1.4 TDİ TRENDLİNE Sana en uygun ilanları bulmana yardımcı olmamı ister misin? Aramanı kaydederek yeni ilanlardan haberdar olabilirsin.

Git

BMW Fiyatları & Modelleri sahibinden’da

Satılık BMW fiyatları ve araba modellerinin en güncel ilanları Türkiye’nin en büyük otomobil pazarı sahibinden’da! BMW Fiyatları & Modelleri sahibinden mobil uygulamasının milyonlarca kullanıcısına sen de katıl !.

Git

Sahibinden Araba Fiyatları

Sahibinden Araba Fiyatları. İlan Başlığı Yıl Km Fiyat: İl İlçe Fiat Linea 1.3 Multijet Pop. 06 Temmuz 2023 Borçtan dolayı satılık 6 bin hasar kayıdı var Sol ön çamurluk ve kaput değişe. 2000 226.000 : 230.000 TL : İstanbul Çekmeköy : Ford Focus 1.6 TDCI Trend X.

Git

Satılık İkinci El Araba Fiyatları Araba’da

Satılık İkinci El Araba Fiyatları Araba’da! Satılık Araba Satılık 2.El Araba Fiyatları Yakıt Tipi Kasa Tipi Vites Tipi Toyota Corolla 1.33 LIFE 2017 | Manuel | Benzinli | 119.109 Km 772.000 TL 812.000 TL Volkswagen Golf 1.4 TSI BMT DSG HIGHLINE 2018 | Otomatik | Benzinli | 32.380 Km 1.301.000 TL 1.400.000 TL Opel Mokka 1.2 AT8 ELEGANCE.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.