1. Anasayfa
 2. Otomobil

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta, Volkswagen grubu tarafından üretilen bir aile aracıdır. Jetta, 1977 yılından beri popüler olan bir model olarak Volkswagen ailesinin en çok satan modellerinden biridir. Birincil olarak Avrupa piyasasına üretilmiş olan Jetta, dünya çapında popüler olmuş ve dünya çapında çeşitli ülkelerde üretilmiştir.Volkswagen Jetta, konfor, güvenlik ve dinamik sürüş performansı anlamında dünya çapında övgü almış bir model olarak kabul edilir. Jetta, zarif tasarımı, konforlu kabini ve kullanım kolaylığı ile akıllara kazınmıştır. Özellikle düşük yakıt tüketimi ve küçük boyutları ile Jetta, her bütçeye uygun olan bir araca dönüşmüştür.Volkswagen Jetta, dikkat çekici bir dış tasarıma sahiptir. Jetta, klasik Volkswagen tarzını yansıtan bir gövde çizgisi ve daha kompakt bir şasiye sahiptir. Ayrıca, Volkswagen Jetta’nın çarpıcı bir uyumu vardır. Jetta’nın düz, dinamik ve dengeli görünümü, göz alıcı farları ile her zaman gündeme gelmiştir.Volkswagen Jetta, dış tasarımından çok, iç tasarımıyla da öne çıkan bir arabadır. Kullanıcı dostu iç tasarımı, konforlu oturma pozisyonu ve üstün kalite malzemeler ile Jetta, arka yolcuların keyifli bir yolculuk sürmesini sağlar. Geniş bir kokpitte, yolcular rahatça otururlar ve çevreyi sessiz bir şekilde izleyebilirler.

Jetta’nın sürücü odaklı teknolojileri de oldukça önemlidir. Jetta’nın sürücülere sunduğu çeşitli kontrol seçenekleri ve kullanıcı dostu özellikleri, sürücünün güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Güvenlik konusunda, Jetta’nın üstün sürücü yardım teknolojisi ve çevresel faktörleri kontrol eden güvenlik sistemleri, otomobilin güvenli bir şekilde sürülmesini sağlamaktadır. Son olarak, Volkswagen Jetta, sunduğu konfor, güvenlik ve performans özellikleri ile her zaman popüler olmuş bir araba olmuştur. Jetta, düşük yakıt tüketimi, zarif tasarımı, konforlu oturma pozisyonu, kullanıcı dostu teknolojileri ve üstün güvenlik sistemleri ile her bütçeye uygun olan bir araca dönüşmüştür.

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta’nın Zengin Özellikleri

Volkswagen Jetta, Volkswagen’in popüler modellerinden biridir. Jetta, aracın kendi içinde oldukça yüksek bir teknolojiye sahip olması ve çok sayıda özelliğinin olmasıyla bilinir. Birçok kişi, Jetta’nın rahat, konforlu bir sürüşünü seviyor. Ayrıca aracın konforlu bir kabinini ve düşük yakıt tüketimini de önemli özellikleri arasına ekliyor.

Volkwagen Jetta, pek çok özellik ile donatılmıştır. Jetta, artık standart olarak 4 kapılı bir donanım ile satışa sunulmaktadır. Yeni Jetta ayrıca 16 alaşımlı jantlar ve çelik jantlar gibi seçenekleri de sunmaktadır. Yakıt tüketimini düşürmek için, aracın önündeki ölçekli arka çamurluklar ve arka çamurluklar da standart olarak sunulmaktadır.

Yeni Jetta, teknolojik açıdan da gelişmiştir. Jetta, standart olarak müzik sistemi, arka kamera ve kablosuz şarjının yanı sıra Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısına da sahiptir. Aracın içerisinde, konforu artırmak için sürücünün arkasında oturanlar tarafından kullanılabilecek bir çok özellik de vardır. Bunlar arasında klima, koltuk ısıtma, otonom sürüş ve daha fazlası yer almaktadır.

Jetta’nın fiyatı, donanım seviyesine göre değişmektedir. Temel Jetta donanımı, yaklaşık olarak 30.000 TL’den başlayarak 70.000 TL’ye kadar çıkabilir.

Volkswagen Jetta, sürüş konforu ve özellikleri ile anında popüler hale gelmiştir. Teknolojik özellikleri, ön ve arka çamurlukları ve 16 alaşımlı jantlar ile Jetta, aracın benzersiz ve güçlü karakterini öne çıkarmaktadır. Ayrıca aracın konforlu kabini ve düşük yakıt tüketimi de öne çıkarılmıştır. Yüksek donanımlı modeller, aracın fiyatının 70.000 TL’ye kadar çıkabileceğini göstermektedir.

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta’nın Güvenilir Performansı

Volkswagen Jetta, Volkswagen markasının en çok satan otomobili olarak ünlüdür. Güvenilir performansı sayesinde birçok arac kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Volkswagen Jetta’nın özellikleri arasında geniş bir iç mekan, sınıfının en iyi yakıt ekonomisi ve çevik kontrolü yer almaktadır. Bununla birlikte, aracın motor seçenekleri, konfor özellikleri ve dijital teknolojisi de mükemmeldir. Volkswagen Jetta’nın motor seçenekleri arasında 1.4 litre TSI, 1.8 litre TSI ve 2.0 litre TDI seçenekleri bulunmaktadır. Volkswagen Jetta’nın, Türkiye’de birçok farklı donanım seçeneği sunması, kullanıcıların isteklerine göre aracı özelleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Konfor özellikleri arasında ise, aracın çeşitli konfor kontrolleri, sesten gelen bilgilendirme, Bluetooth bağlantısı, navigasyon ve konuşmacı teknolojisi yer almaktadır. Volkswagen Jetta’nın dijital teknolojisi arasında ise 8.0 inç renkli ekran, kamera sistemi, adaptif hız kontrolü ve sürücü destek sistemleri yer almaktadır.

Volkswagen Jetta, fiyat olarak da oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır. Türkiye’deki birçok bayiden satılmakta olan aracın fiyatı, aracın donanım seçeneğine göre değişmektedir. Volkswagen Jetta’nın güvenilir performansı, aracın uygun fiyatının yanı sıra, aracın popülaritesinin arttırıcı etkenlerden biridir.

Volkswagen Jetta’nın güvenilir performansı ve uygun fiyatı kullanıcıların guvenini arttırmaktadır. Geniş iç mekanı, sınıfının en iyi yakıt ekonomisi ve çevik kontrolü, aracın konforlu ve güvenli bir araca sahip olmayı sağlamaktadır. Volkswagen Jetta’nın farklı donanım seçenekleri ve dijital teknolojileri ile aracın kullanıcıların isteklerine göre özelleştirilebilmesi de aracın tercih edilmesinde etkili olmuştur.

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta’nın Tasarımının Düşüncesi

Volkswagen Jetta, Volkswagen Grubu’nun bir ürünü olarak günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan bir otomobildir. Jetta’nın her modelinde aynı güzel tasarımın kullanıldığı görülmektedir. Volkswagen Jetta, Volkswagen Grubu’nun özellikle orta sınıf sürücülerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir model çizmek için tasarlandığı söylenebilir. Otomobil, arka tarafında genişliğinin yanı sıra sürükleme kuvveti ve konfor seviyesi için yeterli vücutlu formu ile göz kamaştırıyor.

Volkswagen Jetta’nın tasarımının düşüncesi, sürücülerin rahat bir sürüş deneyimi sağlamak üzere düşünülmüştür. Otomobilin şeklinin arka tarafına genişliği vermesi, sürücülerin sürüş konforu ile cadde ve şehirlerde güvenli ve sakin bir sürüş deneyimi sağlaması için çok önemlidir. Otomobilin ön tarafında, sürücüye keskin bir görüş açısı sağlamak için şekil uygun bir şekilde tasarlandı. Yumuşak eğik ön farlar ve uzun tavan ile otomobil, güçlü görünümüne sahip güvenilir bir aracın resmini çiziyor.

Volkswagen Jetta, uzun yol seyahatlerinde sürücü ve yolcular için rahatlık sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Otomobilin içerisinde, orta sınıf sürücülerin her bütçeye uygun bir seçenek olarak konforlu oturma düzeni ve yüksek kaliteli malzeme kullanımı mevcuttur. Otomobilin konforlu ve hızlı sürüş deneyimi sağlaması için, otomobilin gücünün sağlıklı bir şekilde dağıtılmasını sağlayan bir süspansiyon sistemi kullanılmıştır. Otomobilin içinde, sürücüye iyi bir sürüş deneyimi elde etmesini sağlayan teknolojik özellikler bulunmaktadır.

Volkswagen Jetta, konforlu sürüş deneyiminin yanı sıra, düşük yakıt tüketimi ve verimli motor seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Otomobilin dizel motor seçenekleri, aracın yakıt seçeneklerinden geçerli bir şekilde yararlanmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Otomobil, yüksek verimli benzinli ve hibrit motor seçenekleri de sunmaktadır. Otomobil ayrıca daha düşük CO2 emisyonu ile çevreye daha dost bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Volkswagen Jetta, orta sınıf sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi, düşük yakıt harcaması ve çevreye dost bir sürüş sağlamak üzere tasarlanmıştır. Elegant şekli ile güçlü görünümü olan otomobil, konforlu ve hızlı sürüş deneyiminin yanı sıra, düşük yakıt tüketimi ile de dikkat çekmektedir.

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta’nın Yarışçı Kökenleri

Volkswagen Jetta, Volkswagen grubunun sedan aracıdır. 1983 yılında Jetta ismini almış ve arkasından güçlü bir şekilde gelişmiştir. Volkswagen Jetta, yüksek performans ve konfor sağlayan bir araçtır. Volkswagen Jetta aynı zamanda, arzulanan bir yarış aracı olarak da adlandırılmaktadır.

Volkswagen Jetta, çok üst düzey performansla birlikte, birçok özelliği ile kullanıcıya çok cazip gelmektedir. Standart olarak 1.4, 1.8 ve 2.0 litrelik motorlar bulunmaktadır. Güçlü ve çok düşük yakıt tüketimi sağlayan aracın maksimum hızı 216 km/saat’tir. Avrupa etiketli Volkswagen Jetta, klasik olarak benzinli ve dizel motorlar kullanmaktadır.

Araç, ön ve arka disk fren sistemi, Haldex çekiş desteği, park sensörü, kilitlenme özelliği, dengesiz güvenlik sistemi ve daha birçok özelliği ile donatılmıştır. Ayrıca aracın arka koltuklarının ayarlanabilmesi, torpido gözü, arka koltuk sırtlıklarının altındaki kapaklar ve arka cam camlarının kırılmaz olarak donatılması, aracın özellikleri arasında yer almaktadır.

Volkswagen Jetta, sürücülerin güvenli ve rahat bir sürüş sağlaması için gereken her şeyi sunmaktadır. Aracın dayanıklı ve güvenilir yapısı, sürücülerin daha rahat bir sürüş deneyimiyle karşılaşmasını sağlamaktadır. Yakıt performansının yüksekliği ve yüksek hız limiti, aracın yarışçı kökenlerini ortaya çıkarmaktadır.

Volkswagen Jetta, ağırlık merkezli tasarımı, kullanıcı dostu sürüş araçlarından biridir. Özellikle düşük yakıt tüketimi ve konforlu sürüşü, sürücülere tam bir sürüş tecrübesi sunmaktadır. Volkswagen Jetta, kullanıcıya ucuz ve verimli bir sürüş deneyimi sunan, son zamanlarda popülerleşen bir aracın özelliklerini taşımaktadır.

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta’nın Uygun Fiyatlı Seçenekleri

Volkswagen Jetta, Volkswagen’in sedan taşıtları arasında en popüler olanıdır. Volkswagen Jetta, düzgün bir görüntü ve mükemmel sürüş özellikleri sunan donanımlı ve uygun fiyatlı bir arabadır. Volkswagen, Jetta’nın uygun fiyatlı seçeneklerinin arasında her zevke ve bütçeye uygun bir modele sahip olmasına izin veriyor. Bu nedenle, orta sınıf bütçelerinden herhangi birine sahip olan herkes Volkswagen Jetta’yı düşünebilir.

Volkswagen Jetta’nın uygun fiyatlı seçenekler arasında, Volkswagen’in en popüler modelleri arasında sayılan 1.4T S Rolleri vardır. Bu seçenek, 1.4 litrelik motora, 130 beygir gücüne, bir manuel şanzımana ve önden çekişe sahiptir. Bu araba, yüksek bir hıza erişebilmesine karşın, kilometrede yaklaşık 23 mil yakıt tüketimi sunmaktadır. Bu araba, 16 inç alaşımlı jantlar, katlanabilir arka koltuklar, bir arka park sensörü ve bir arka güneş perdesi içeren standart donanımlara sahiptir.

Diğer bir uygun fiyatlı seçenek olarak, Volkswagen Jetta 2.0T SEL Rolleri’nin standart donanımları arasında dahili navigasyon sistemi, panoramik çift kapaklı kapılar, 17 inç alaşımlı jantlar, katlanabilir arka koltuklar ve arka park sensörleri bulunmaktadır. Bu araba, manuel şanzıman ve önden çekiş sunmaktadır. Ayrıca, 2.0 litrelik motoru, 210 beygir gücüne ve kilometrede yaklaşık 18 mil yakıt tüketimi sağlayan turboşarjlı bir motora sahiptir.

Volkswagen Jetta ayrıca, 1.8T SEL Rolleri’nde standart donanımlar arasında yer alanların yanı sıra, dahili navigasyon sistemi, yüksek basınçlı farlar, power sunroof ve arka koltuk akıllı sistemi içeren bir seçenek sunmaktadır. 1.8 litrelik motora, 170 beygir gücüne, manuel şanzıman ve önden çekişe sahiptir. Kilometrede yaklaşık 24 mil yakıt tüketimi sunmaktadır. Ayrıca, bu araba 17 inç alaşımlı jantlara ve arka park sensörlerine sahiptir.

Son olarak, Volkswagen Jetta’nın uygun fiyatlı seçenekleri arasında en kompleks seçenek olan 2.0T SEL Premium Rolleri vardır. Standart donanımlar arasında dahili navigasyon sistemi, panoramik çift kapaklı kapılar, 17 inç alaşımlı jantlar, katlanabilir arka koltuklar, arka park sensörleri, yüksek basınçlı farlar, power sunroof, yüksek çözünürlüklü arka kameralar ve arka koltuk akıllı sistemi bulunmaktadır. Yine, 2.0 litrelik motora, 210 beygir gücüne, manuel şanzıman ve önden çekişe sahiptir. Kilometrede yaklaşık 18 mil yakıt tüketimi sunmaktadır.

Volkswagen Jetta, mükemmel sürüş özellikleri ve uygun fiyatlı seçenekleri ile kullanıcıların bütçelerini korumalarını sağlar. Her bütçeye uygun bir araba için Volkswagen Jetta’nın uygun fiyatlı seçenekleri arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz.

volkswagen jetta

Sahibinden Volkswagen Jetta 1.4 TSI Fiyatları & Modelleri

SAHİBİNDEN HATASIZ JETTA 1.4 TSI DSG+FULL PAKET+OTOMATİK+140 HP. 2007. 176.000. Gümüş Gri. 437.500 TL. 25 Şubat. 2023.

Git

volkswagen jetta

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

volkswagen jetta

Satılık İkinci El Volkswagen Jetta Fiyatları ve Modelleri

2016 Volkswagen Jetta otomobiller saatte 194 km azami hıza sahipken 2017 Volkswagen Jetta otomobiller saatte 206 km hıza çıkabilir, ayrıca 9.6 saniye içinde 100 kms hıza ulaşabilir.Volkswagen Jetta 2016 ve Volkswagen Jetta 2017 iç mekân değişiklikleri ile daha çok konfor sağlar. Ayrıca yakıt alternatifi sunar. Benzinli araçlar TSi ve dizel araçlar ise TDi olarak bilinir.

Git

volkswagen jetta

2023 Volkswagen Jetta Modelleri, Fiyatları ve Kampanyaları

2023 model Volkswagen Jetta Modellerini, Fiyatlarını, Özelliklerini, Donanım Paketlerini inceleyin, Elektrikli Volkswagen Jetta için fiyat isteyin Volkswagen JettaKampanyaları ve Size Özel Fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın.

Git

volkswagen jetta

Volkswagen Jetta Fiyatları & İkinci El Satılık Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta dizel ve benzinli seçeneklerinin olmasıyla da halkın ihtiyaçlarını sürekli olarak gözettiğini hepimize hissettiriyor. İç donanımdaysa Volkswagen Jetta; Trendline, Comfortline ve Highline olarak üç farklı paket seçeneği sunuyor. Hepsinin kendine göre avantajı olan bu paketlerden bir tanesine sahip olmak için .

Git

Volkswagen Jetta Fiyatları ve Donanımları

Volkswagen Jetta Fiyatları. Ana Sayfa. Sıfır Araba Fiyatları. Volkswagen Modelleri. Jetta. 2017 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Comfortline Satış Dışı. 2017 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Comfortline DSG Satış Dışı. 2017 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Highline Satış Dışı. 2017 Volkswagen Jetta 1.2 TSI Trendline Satış Dışı.

Git

2023 Jetta from Volkswagen

With showstopper accents including unique 17-inch wheels, bold pops of black on the exterior and interior, and XDS® Cross Differential System for performance traction and cornering, the available Jetta Sport trim makes an impressive impression wherever you take it.

Git

CC

Volkswagen Jetta, 1979’da Golf’ün sedanı olarak üretilmeye başlanan kompakt sedan otomobildir. Jetta’nın özellikle 3. nesli çok beğenilmiştir ve VW Vento ismiyle de üretilmiştir. Jetta’nın 1998’de tanıtılan 4. nesli, Avrupa’da Volkswagen Bora adıyla satılırken ABD’de Jetta adıyla satılmaya devam etmiştir. Aracın bu neslinde 4 çeker seçeneği bulunmaktaydı.

Git

Volkswagen Jetta

Bütçenize uygun Volkswagen Jetta arabaları inceleyin ve kolayca satın alın! Open menu. Araba Al Araba Sat. Hesaplayıcılar. Blog. Home. Satılık Araba. Volkswagen. Jetta. 2. El Volkswagen Jetta Fiyatları.

Git

İkinci El Volkswagen Jetta Fiyatları

The Volkswagen Jetta listen help · info is a compact carsmall family car manufactured and marketed by Volkswagen since 1979. Positioned to fill a sedan niche above the firm’s Golf hatchback, it has been marketed over seven generations, variously as the Atlantic, Vento, Bora, City Jetta, Jetta City, GLI, Jetta, Clasico, and Sagitar in China The Jetta has been offered in two- and four .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
subaru xv fiyat

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.