1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Masa Takımı 6 Kişilik

Yemek Masa Takımı 6 Kişilik

Yemek masa takımı 6 kişilik, yemek masalarının en çok satanı ve tercih edilen türü. Böylece aile ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek için ideal bir çözüm sunarken, aynı zamanda pratik ve şık bir görünüme sahip olması ile de öne çıkıyor. Yemek masa takımı 6 kişilik, diğer yemek masa türlerinden farklı olarak evinize odaklanırken, masayı çevreleyen kişileri de dikkate alır. Günümüzde çok çeşitli desenleri, malzemeleri ve renkleri ile mevcut olan bu masalar, her bütçeye ve bütün yemek masaları arasında en çok tercih edilen türlerden biri.

Yemek masa takımı 6 kişilik, alanınızın tümüne adil bir şekilde dağılmanızı sağladığı için tercih edilmesinin nedenlerinden biri. Bu masalar genellikle oval, dikdörtgen veya yuvarlak olarak mevcuttur ve her bütçeye uygun olurlar. Evinizin tasarımına uygun renkleri seçebilir ve masanın çerçevesinin ve oturma koltuklarının desenlerini de özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz.

Yemek masa takımı 6 kişilik, genellikle ahşap, metal, fiber, ahşap ve plastik gibi malzemelerden üretilir ve belli bir teknik ile üretilir. Altı kişilik masa takımının seçilmesi, arzu edilen tasarımı ve dayanıklılığı sağlamak için özellikle önemlidir. Ahşap ve fiber masalar, çoğunlukla aileler tarafından tercih edilirken, metal ve plastik masalar genellikle daha genç kuşaklar tarafından tercih edilir.

Yemek masa takımı 6 kişilik masalar, eğlenceli ve aile sohbetleri için ideal bir seçenektir. Günümüzde çok çeşitli malzemeler, renkler ve desenlerle mevcut olan bu masalar, bütçenize ve evinizin tasarımına uygun renkleri ve desenleri seçerek özelleştirebilirsiniz. Bu masa türü, evinize ve arkadaşlarınıza güven sağlamak için idealdir.

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Masa Takımının Avantajları

Her evde olmazsa olmaz mobilyalardan biri olan yemek masa takımları, evinizdeki mekanda özel bir bütünlük hissi yaratır. Farklı boyutlarda ve renklerde üretilen yemek masa takımlarının içerisinde en popüler seçeneklerden biri 6 kişilik yemek masa takımıdır. Geniş aileler için oldukça ideal olan 6 kişilik yemek masa takımının birçok avantajı vardır.

6 kişilik yemek masa takımının en büyük avantajı, geniş aileler için oldukça pratik bir çözüm sunmasıdır. 6 kişilik bir masa ve sandalye seti, herkesin şık bir şekilde yemek yiyebileceği, sorunsuz bir mekan sunar. Genellikle masanın üzeri geniş olduğu için herkesin her türlü yiyeceğin veya eşyalarının rahatça yerleştirilebileceği, güvenli bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

Aynı zamanda, 6 kişilik yemek masa takımlarının genellikle oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmesi, uzun süreli bir aile için kullanılmasını sağlar. Ayrıca, çoğu örnekte, 6 kişilik yemek masa takımı sandalyeleri kolayca saklanabilir. Bu, masayı temiz bir şekilde kullanıp sonra yerlerine yerleştirmek için masanın çevresinde bolca boş alan bırakmanıza olanak tanır. Böylece, evinizde temiz bir görünümü korumak kolaydır.

6 kişilik yemek masa takımlarının, tasarım ve renk seçenekleri de büyük ölçüde varye olmaktadır. Günümüzde metalden, ahşaptan, plastikten veya komposit malzemelerden üretilen masaların renkleri tamamen kişisel zevk ve mekana uygun olarak seçilmektedir. Bu, kişisel zevkinize uygun bir masayla konforlu bir yemek deneyimi için daha kolay bir seçim olmasını sağlar. Ayrıca, çoğu 6 kişilik yemek masa takımı kolayca sökülebilir ve takılabilir parçalardan oluştuğundan, istediğiniz zaman kolayca paketleyebilir veya taşıyabilirsiniz.

Sonuç olarak, 6 kişilik yemek masa takımları, herkesin bir arada kaliteli bir şekilde yemek yiyebilmesi için harika bir seçimdir. Geniş aileler için oldukça önemli olduğu gibi, özellikle tasarım ve renk seçenekleri ile evinizin dekoruna ve konforuna uygun özel bir hava katması da avantajları arasındadır.

yemek masa takımı 6 kişilik

Yemek Masa Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek masa takımları, aile sofralarının olmazsa olmazıdır. Kendi eviniz için bir yemek masa takımı 6 kişilik seçerken, bazı temel etkenleri dikkate almak önemlidir. İlk etken, masa takımının evinize ve dekorasyonunuza uygun olmasıdır. Görünümü göz önünde bulundurun. İkinci etken, masanın kullanımıdır. Koltukların konforlu olması ve masa yüzeyinin kolay temizlenmesi önemlidir. Üçüncü etken ise malzeme seçimidir. Ahşap, mermer, paslanmaz çelik, kök ya da çam gibi birçok farklı malzemeye sahip, renk ve desenleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir yemek masa takımı 6 kişilik alırken, aile büyüklüğüne ve size uygun stillere göre seçim yapın. Uygun ebat ve çevresi varsa, bir oval masa da tercih edebilirsiniz. Koltukları da alırken dikkat edin, çünkü birkaç saat boyunca oturulacaklar, bu yüzden konforlu olmalılar. Her zaman dayanıklı kalite seçin ve masa takımını çok zorlanmadan temizleyebileceğiniz bir malzeme seçin. Ahşap, paslanmaz çelik ya da mermer gibi malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Satın alırken, alıcının dikkat etmesi gereken diğer birçok şey vardır. Öncelikle masanın uzunluğu ve genişliği için uygun bir yer seçin. Aile büyüklüğünü ve çeşitli etkinlikleri dikkate alarak bir lüks seçebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz stil ve desenleri de söz konusu olduğunda, özelleştirme ve kombin seçenekleri seçebilirsiniz. Bunların dışında, fiyatları karşılaştırarak en iyi seçimi yapmalısınız.

Yemek masa takımı seçerken, aile büyüklüğünü, masa takımının konforu, malzeme seçimi, kalite ve fiyata dikkat etmelisiniz. İyi bir yemek masa takımı seçtiğinizden emin olmak için, satın almadan önce mümkünse örnekleri incelemenizi öneriyoruz.

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Masa Takımının Stili ve Tasarımı

6 kişilik yemek masa takımı ailelerin ve arkadaşların eğlenceli ve rahat bir yemek deneyimi yaşamasına olanak sağlayan, günümüzün popüler eşyalarından biridir. 6 kişilik yemek masa takımları hakkında konuşmayı, öncelikle masanın tasarımı ve stilini detaylı olarak ortaya koymakla başlamak gerekir. Günümüzde, metal, ahşap, plastik, kanepe takımları, oturma grupları, havuz masaları ve klasik olanların yanı sıra, modern, minimal, geleneksel ve doğal malzemeler kullanılarak yapılan çeşitli tasarımlar mevcuttur. Özellikle, metal, ahşap ve plastik gibi malzemeler, klasik ve modern tarzların tasarımlarında çok sık kullanılmaktadır.

Günümüzde, 6 kişilik masa takımlarının özellikleri arasında, hafif ve mobildir, ve genellikle rahat bir masa alanı sağlayan bir işlevsellik sunmaktadır. Özellikle, hafif metal masalar, kauçuk tabanlı tekerlekleri ile seyahat edebilir ve hemen hemen herhangi bir yere kolayca taşınabilir. Ayrıca, 6 kişilik yemek masa takımları özelleştirilebilir ve dekorasyona uyum sağlayarak mevcut iç mekan tasarımını tamamlayabilir. Hem klasik hem de modern tasarımlarda, dikkat çekici ayrıntıların kullanımı, farklı malzemelerin bir araya getirilmesi ve kişisel stilinizi tamamlayabilecek kullanışlı aksesuarlar, 6 kişilik yemek masa takımlarının stilini ve tasarımını tamamlayabilir.

6 kişilik yemek masa takımının fiyatları, masanın türüne, tasarımına, boyutuna ve kullanılan malzemeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İyi bir yemek masa takımı, ortalama olarak 2 bin ile 10 bin arasında bir fiyat etiketi aralığına sahip olacaktır. Değerli ve kaliteli malzemeler kullanarak yapılan, güçlü ve dayanıklı tasarımların fiyatı daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, özellikle ahşap ve metal tasarımlar, çok uzun bir süre boyunca dayanıklı olacak ve evinizde size ve ailenize keyifli ortamınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Günümüzde, 6 kişilik yemek masa takımı, dekorasyona uyum sağlayan hafif, kolay taşınabilir ve özelleştirilebilir özellikleri ile evlerin olmazsa olmazları arasındadır. Aradığınız tarz, tasarım ve fiyat aralığına göre seçebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu yemek masa takımlarının özellikleri, stili ve tasarımı, evinizde size ve ailenize keyifli ortamınızı tamamlamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Masa Takımı Modelleri

Yemek masaları ve takımları, yemek yeme için keyifli bir ortam oluşturmak için önemli bir detaydır. Günümüzde, evlerin ve ofislerin döşemeleri çoğu zaman belli bir amaca hizmet etmek için tasarlanmıştır. Her ev ve ofis farklı bir şekilde donatılmış olabilir; ancak her birine yemek masası ve takımları içermelidir. 6 kişilik yemek masa takımları, en çok kullanılan takımlar arasındadır. Bu yüzden, çoğu mağazada epik seçenekler mevcuttur.

6 kişilik yemek masa takımları genellikle büyük bir masa ve 6 sandalye içerir. Sandalyelerin her birinin özellikleri de farklı olabilir. Örneğin, metal, ahşap veya deri gibi farklı malzemelerden üretilebilir. Sandalyelerin çerçeveleri, arka yükseklikleri, çalışma konforu ve arka tasarımları gibi özellikleri de farklı olabilir. Masalar genellikle ahşaptan, metal veya camdan üretilmiştir. Ayrıca, bu masaların üzerinde baskılar, çizimler veya desenler olabilir.

6 kişilik yemek masa takımları genellikle masaya ve sandalyelere göre daha pahalıdır. Fiyat, masa ve sandalyelerin malzemesi ve tasarımına göre değişir. Her biri ayrı bir tasarım için fiyat aralığı büyük ölçüde değişebilir. Küçük tasarımlarda, bu takımlar yaklaşık 500 TL’den başlayabilir. Büyük ve özel tasarımlar ise 5.000 TL’ye kadar çıkabilir. Bu, bu takımların alınması için önemli bir unsurdur. Bu tür masa ve sandalyeler yüksek kalite ve rahatlık isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

6 kişilik yemek masa takımları, her ev ve ofise ayrı bir görünüm kazandırmak için önemlidir. Bunların seçilecek kalite ve rahatlık seviyesi de önemlidir. Seçim yaparken, her bir elementin özellikleri, malzemesi ve tasarımı da dikkate alınmalıdır. Ayrıca, mevcut bütçeye ve ihtiyaçlara göre fiyata da dikkat edilmelidir.

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Masa Takımı Fiyatları

Yemek masası, her evin vazgeçilmez bir parçasıdır. 6 kişilik yemek masa takımı, bugün evlerde sık kullanılan ve popüler türlerden biridir. 6 kişilik yemek masa takımı, günümüz evlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. İyi bir 6 kişilik yemek masa takımı, eviniz için doğru ve konforlu bir çözüm olacaktır. 6 kişilik yemek masa takımı, ortalama aileler için ideal bir çözümdür.

6 kişilik yemek masa takımları, genellikle ailesel toplantılar ve yemekler için kullanılır. Bu tür yemek masa takımları genellikle, farklı malzemelerden üretilmiştir. Tavsiye edilen malzemeler, ahşap, metal ve mermerdir. 6 kişilik yemek masa takımlarının fiyatları, türüne, tasarımına ve malzemesine göre değişebilir.

6 kişilik yemek masa takımlarının fiyatları arasında, genellikle 800-3000 TL arasındadır. 3-4 kişilik masa takımları, 6-8 kişilik masa takımlarından daha ucuzdur. Aynı zamanda,6 kişilik yemek masa takımlarının tasarımı göz önünde bulundurularak, masa takımına özel dizayn edilmiş olanlar, daha yüksek fiyatlara satılır.

6 kişilik yemek masa takımları ile genellikle, özel olarak tasarlanmış veya üretilmiş sandalyeler veya tabureler de sunulur. Ayrıca, 6 kişilik yemek masa takımları, dekoratif masa göstergeleri veya objeleri ile de donatılabilir.

6 kişilik yemek masa takımı alırken, malzemeye, tasarıma, ölçülere, modeller ve fiyatlara dikkat etmek önemlidir. Genellikle, 6 kişilik yemek masa takımları, her türlü ev stiline ve mekana uyacak şekilde tasarlanmıştır. 6 kişilik yemek masa takımlarının, eviniz için en uygun seçim olduğuna emin olun.

Malzeme Tasarım Fiyat
Ahşap Klasik 800-2000 TL
Metal Modern 1000-3000 TL
Mermer Dekoratif 1500-3000 TL

Özellikle, 6 kişilik yemek masa takımı alırken, malzemelerin kalitesini ve masa takımının özelliklerini kontrol etmek önemlidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve özellikleri, masa takımının süresini etkiler. Ayrıca, 6 kişilik yemek masa takımlarının fiyatlarının kalite ve konforla doğru orantılı olacağını unutmayın.

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Masası Fiyatları ve Modelleri

Neredeyse her eve sığabildiği için 6 kişilik modeller kullanılır. Bu açıdan da yemek masaları evin birçok yerinde kullanılabildiği için işlevselliği fazla olan ev mobilyası olur.

Git

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Yemek Takımları Modelleri ve Fiyatları & Satın Al

6 Kişilik Yemek Takımlarıyla Renkli Sofralar. Farklı renk ve desen seçenekleriyle çeşitli markalar kullanıcılara yemek takımlarını sunar. Evinize tarzınıza mutfağınıza uygun olan renk ve desendeki yemek takımlarını seçmeniz önerilir. 6 kişilik yemek takımı sade tercihinizi bu tür ürünlerden yana kullanabilirsiniz.

Git

yemek masa takımı 6 kişilik

Yemek Masası Takımı, Modelleri & Fiyatları

6 kişilik yemek masası açılır kapanır masa ağaç masa ahşap yemek masası mermer masa 8 kişilik yemek masası mobilya istikbal mobilya ipek mobilya turkuaz mobilya vivense mobilya mondi mobilya bellona mobilya setay mobilya abc mobilya weltew home mobilya En Kaliteli Yemek Masası Çeşitleri Trendyol’da!.

Git

yemek masa takımı 6 kişilik

6 Kişilik Masa Fiyatları ve Modelleri

6 kişilik masa ile ilgili 111 ürün bulduk Sıralama Efe Sümela Gold Kelebek Açılır Ahşap Ayaklı 6 Kişilik Yemek Masası 26 4.620,00 TL Efe Barok Gold Kelebek Açılır Ahşap Ayaklı 6 Kişilik Yemek Masası 55 4.620,00 TL Efe Sümela Kelebek Açılır Ahşap Ayaklı 6 Kişilik Yemek Masası 47 3.999,00 TL Reklam Kredi ile 36 taksit.

Git

yemek masa takımı 6 kişilik

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları 2023

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları 2023 – Vivense YEMEK MASASI Vivense Collection Ana sayfa Yemek Odası + Mutfak Yemek Odası Yemek Masası FİLTRELE FİLTRELE ÇOK SATANLAR HIZLI TESLİMAT KAMPANYALI ÜRÜNLER Valens Masa 5.870 TL Masa Fonksiyonu Seçenekleri Trinity Yemek Masası, 180X90 4.319 TL 3.990 TL Rio Açılır Masa, Açık Gri, 150X90.

Git

Yemek Masası Takımları Modelleri ve Fiyatları

Yemek Masası Takımları Modelleri ve Fiyatları | IKEA IKEA’da görselle arama yapın. Fotoğraf Çek veya Yükle Gizliliğiniz bizim için önemlidir! Lütfen içinde insan olan fotoğrafları yüklemeyin. Görseller yalnızca arama kalitesini iyileştirmek için kullanılacaktır.

Git

Mutfak Masa Sandalye Takımı & Mutfak Masa Modelleri

6 VİLİNZE Sandalye Ve Bank Avanos Ahşap Mutfak Masası Takımı – 70×120 cm Son 7 Günün En Düşük Fiyatı! 9.399,30 TL 400 TL Kupon Kargo Bedava 8 Evdemo Eylül 4 Kişilik Mutfak Masası Takımı Beyaz Siyah 816 2.899,90 TL Kargo Bedava 11 İnjir Home Gazoo Serisi Barok Ceviz Açılır Yemek Ve Mutfak Masa Takımı 6 Sandalyeli Cappucino 4 2.995 TL.

Git

6 Kişilik Yemek Masası Takımı Fiyatları

6 Kişilik Yemek Masası Takımı Fiyatları en çok arananlar Tüm Kategoriler Gıda Süt ve Kahvaltılık Meyve ve Sebze İçecek Et, Tavuk ve Balık Deterjan ve Temizlik Ürünleri Gıda Tuz, Şeker, Baharat Tuz Toz ve Küp Şeker Hazır Çorba ve Bulyon Konserve, Sos, Hazır Yemek Konserve Sos Hazır Yemekler Dondurulmuş Gıda Kuru Sebze Atıştırmalık Dondurma Cips.

Git

6 Kişilik Mutfak Masası Fiyatları ve Modelleri

6 Kişilik Mutfak Masası fiyatları, 6 kişilik mutfak masası modelleri ve 6 kişilik mutfak masası çeşitleri uygun fiyatlarla burada. Tıkla, en ucuz 6 kişilik mutfak masası seçenekleri ayağına gelsin Güzelkan Madeni Eşya Salon Masası 6 Kişilik Mutfak Yemek Masa Takımı Ahşap 1065. 5.999,00 TL.

Git

6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kütahya Porselen Bone Kalipso 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı 12407. 4.706 TL. Kütahya Porselen Moderna 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Yavruağzı. % 43. indirim. 1.739 TL. 999 TL. Kütahya Porselen Moderna 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Krem. % 43.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.