1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Masası Fiyatları Istikbal

Yemek Masası Fiyatları Istikbal

İstikbal Mebal markasının yemek masası ürünleri çok fazla seçenek ve uygun fiyatlara sahip. İstikbal Mebal, kaliteli malzemeler kullanarak çeşitli tasarımlar ve yüksek kalite standartları ile müşterilerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Yemek masası ürünleri, modern ve klasik tasarımlara sahiptir ve dört kişilik, altı kişilik ve sekiz kişilik olarak çeşitlilik göstermektedir. Bununla birlikte, yemek masası ürünleri neredeyse her bütçeye uygun fiyatlara sahiptir.

İstikbal Mebal’in yemek masası ürünleri, ahşap, metal, cam veya dekoratif malzemelerin kombinasyonundan oluşuyor. Ahşap yemek masaları, klasik ve modern tarzların bir araya gelmesinden oluşan çok çeşitli tasarımları vardır. Bununla birlikte, metal ve cam yemek masaları, modern tarz için ideal seçeneklerdir. Yemek masası ürünleri, müşterilerin her bütçeye ve tarza göre karşılayabilecekleri birçok fiyat aralığına sahiptir.

İstikbal Mebal yemek masası ürünleri, kullanım kolaylığı ve kalite için son derece uygundur. Bütün ürünlerin arkasında güçlü bir garanti vardır ve her ürün müşterilerin konforunu önemseyen kalite standartlarına göre üretilmiştir. Müşteriler, yemek masası ürünlerinin fiyatlarının kaliteyle ve tasarımla karşılaştırıldığını göz önünde bulundurarak kolayca uyum sağlayabilecekleri birçok seçeneğe sahiptir.

İstikbal Mebal, uygun fiyatlara, şık ve kaliteli yemek masası ürünleri sunmaktadır. Müşterilerin konforu ve kaliteli ürünleri arasında kolayca seçim yapmalarını sağlayan yüksek kalite standartlarına sahiptir. İstikbal Mebal, müşterilerin her bütçeye ve tarza göre karşılayabilecekleri birçok fiyat aralığına sahiptir. İstikbal Mebal, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı yemek masası ürünleri sunmaktadır.

yemek masası fiyatları istikbal

Istikbal Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Istikbal, kaliteli mobilyalar üreten ve tüm dünyada çok önemli bir marka olan bir mobilya üreticisidir. Yemek masası modelleri de, ünlü markanın sunduğu çok sayıda kaliteli ürünler arasındadır. Istikbal yemek masası modelleri her beğeni ve isteğe uygun farklı tasarımlar içerir. Birçok farklı renk ve malzemeden yapılmış olan Istikbal yemek masalarında, her kullanıcının zevkine ve beğenisine uygun modeller bulmak mümkündür. Istikbal yemek masaları, genellikle ahşap, MDF veya kompozit malzemeden yapılır. Birçok renk seçeneği ile beraber satışa sunulan bu masalar, sizin ev ve evinizdeki diğer mobilyalara kolaylıkla uyum sağlar.

Istikbal yemek masaları her evin ihtiyacına uygun çözümler sunmaktadır. Yemek masası modelleri; yuvarlak, dikdörtgen, kare, eğik yüzey, köşeli veya katlanabilir olarak çeşitli şekillerde tasarlanmıştır. Bunlara ek olarak, çoğu modelde ayarlanabilir yükseklik özelliği de mevcuttur. Yemek masasının üzerinde ki pratik altlıklar ile ev sahibinin ihtiyacına göre masa boyutu ve yüksekliği ayarlanabilmektedir. Bu özellik, ev sahibinin masanın her mevsim için uygun olan kullanım özelliklerinden yararlanmasını sağlar.

Istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları arasında çok farklılıklar mevcuttur. Fiyatlar, yemek masasının özelliklerine, materyalına, kalitesine ve modeline bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte, Istikbal yemek masaları arasında çok uygun fiyatlara sahip masalar da bulmak mümkündür. Genellikle fiyatlar, 800 ile 10,000 TL arasında değişmektedir.

Istikbal’in özellikle iyi bir kalite sağladığı yemek masaları, çoğu modelde kolayca temizlenebilme özelliği de sunmaktadır. Bu özellik, ev sahibinin masayı her zaman temiz ve kullanışlı duruma getirmesini sağlar. Özellikle evlerde çok çocuk bulunan aileler için, masanın temizlenmesi konusunda fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Bu özellik, Istikbal yemek masalarının oldukça uzun süre kaliteli hizmet sunmasını sağlar.

Istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları arasından beğeninize uygun ve ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Özellikle, bu masaların kalitesi ve uzun ömürlü olması her zaman tercih edilen bir seçenek olmuştur. Güvenilir ve kaliteli ürünleri ile Istikbal, mobilya alanında sektördeki yerini korumaktadır. Istikbal yemek masası modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini kontrol edebilirsiniz.

yemek masası fiyatları istikbal

Istikbal Yemek Masalarının Özellikleri

Istikbal Mobilya, dünyanın her yerinde sevilen mobilya üreticilerinden biridir. İstikbal, yenilikçi ve kaliteli yemek masaları üretmektedir. İstikbal yemek masaları, modern ve sezgisel tasarımı ile her zevke hitap edebilmeyi başarıyor. Mobilya ürünlerindeki kalite ve uygun fiyatları ile İstikbal müşterilerinin gözdesidir.

İstikbal’in yemek masaları, cilalı ahşap, melamin, laminat, tahta ve metal seçenekleriyle gelir. Bir çok çeşit çerçevesi, kapalı veya açık ayakları vardır. İstikbal’in yemek masaları kolay kurulum, hafiflik ve iyi kaliteyi temsil eder. Kullanıcılara, masaların kullanımını kolaylaştırmak için güçlü metal veya ahşap kilitli sistemler sunulur. Yemek masaları, her türlü ev içi döşeme ile uyum sağlaması açısından farklı renklerde mevcuttur.

İstikbal yemek masalarının fiyatları, masaların özelliklerine, boyutlarına, malzemesine ve kalitesine göre değişebilir. İstikbal yemek masaları, masa özellikleri ve kaliteleri itibariyle, seçilen renk veya tasarımının ne kadar iyi olduğu ile ilgili olarak, her bütçeye uygun fiyatlara sahip olabilir. Genel olarak, İstikbal’in masa fiyatları, 150 TL ile 15.000 TL arasında değişebilir.

İstikbal’in yemek masaları, güvenilir bir marka olarak kalitesi ve uygun fiyatları ile tercih ediliyor. Yemek masaları, evinizin içinde her zevke uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış ve kullanımı kolay olan kaliteli masalardır. İstikbal yemek masaları, şık ve modern tasarımı ile her eve uygun bir seçenek olacaktır.

yemek masası fiyatları istikbal

Istikbal Yemek Masalarının Kalitesi

Istikbal, yemek masalarının kalitesiyle özellikle ünlüdür. Müşterilerin, bir yemek masası alırken kalite, dayanıklılık ve estetik aradığını biliyoruz. Istikbal markasının tasarladığı yemek masaları bu kriterleri karşılamak için tasarlanmıştır.

Istikbal yemek masalarının kalitesi, çok düşük maliyetli maliyetli malzemeler kullanılarak ikinci planda kalmayacak, kaliteli bir görünüm ve his sağlamak için tasarlanmıştır. İstikbal yemek masaları, daha dayanıklı malzemeler, kaliteli boya ve yüksek kalitede kaplama malzemeleri kullanarak üretilmektedir. İçerisinde çelik parçalar da bulunan bu masaların, kararlılık sağlamak için güçlü bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. İstikbal yemek masalarının, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, iyi bir dayanıklılık ve uzun ömürlülük de eklenmiştir.

İstikbal yemek masalarının yardımıyla, evlerinizde her türlü mekanınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Istikbal yemek masalarının, çok çeşitli renk ve desenlerde, evinizin her tarzında bir görünüm sağlamak için tasarlanmış olduğunu bilmek önemlidir. Istikbal yemek masalarının, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, iyi bir dayanıklılık ve uzun ömürlülük de eklenmiştir. Taş, ahşap veya cam, çok çeşitli renk ve desenlerde Istikbal yemek masalarının fiyatları da oldukça uygun fiyatlarda satılmaktadır.

Istikbal, bir yemek masası alırken kalite, dayanıklılık ve estetik aradığınızda mükemmel seçenekler sunmaktadır. Hem kaliteli bir görünümünüzün olmasını sağlar hem de en uygun fiyatlara sahip olma şansını sunar. Istikbal yemek masalarını, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, iyi bir dayanıklılık ve uzun ömürlülük de eklenmiştir. Istikbal yemek masalarının, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, iyi bir dayanıklılık ve uzun ömürlülük de eklenmiştir. Böylece, size evinizde kaliteli ve dayanıklı bir yemek masası sunmaktadır.

yemek masası fiyatları istikbal

Istikbal Yemek Masalarının Farklı Çeşitleri

Istikbal, kullanıcıların her türlü isteğine ve zevklerine uygun, kaliteli ve dayanıklı yemek masaları sunmaktadır. Yemek masalarının farklı çeşitleri arasında her zevke uygun, modern, ferah ve ekonomik modeller bulunmaktadır. Istikbal’in yemek masaları çeşitleri; ağaç, tek katmanlı, çift katmanlı, konsol, buzlu cam, modern, klasik, çocuk, yemek odası, bahçe ve çoklu kullanım amaçlı yemek masalarıdır.

Istikbal’in bu kadar çok yemek masası çeşidine sahip olması, kullanıcıların daha fazla seçenek arasından seçim yapmasını sağlamaktadır. Ayrıca, Istikbal’in yemek masaları; kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olduğu için uzun süre kullanıma uygun bir şekilde dayanmaktadır. Farklı yemek masası çeşitleri, farklı masa boyutlarını ve farklı ürün kalitesini ortaya koymaktadır.

Istikbal’in yemek masalarından bazıları, kullanıcıların uygun fiyatlarla alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bu, Istikbal’in tüm müşterilerine sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler arasında çok çeşitli olanağı sağlamaktadır. Ayrıca, Istikbal’in yemek masáları, geniş aile yemeklerine kadar çok sayıda kişiyi barındırabilme özelliğine sahiptir. Istikbal’in yemek masaları, çevre dostu, yılda birkaç kez boyanması gereken ve uzun ömürlü buharlı, vernikli veya laminat kaplamalarla üretilmektedir.

Istikbal’in yemek masaları, her türlü ev tarzı veya ev dekorasyonu için uygun çözümler sunmaktadır. Bu, kullanıcıların kendi zevklerine göre ev dekorasyonu yapmalarını ve ihtiyaçlarına uygun yemek masası arayışına girmelerini sağlamaktadır.

Istikbal’in yemek masaları; uygun fiyatlara her türlü zevk ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Kullanıcılar, ayrıca uzun ömürlü, kaliteli ve dayanıklı Istikbal yemek masalarını satın alma imkanına sahiptir. Istikbal’in yemek masaları, her türlü ev tarzını ve ev dekorasyonunu desteklemekte ve kullanıcıların yemek masası arayışına girmesini sağlamaktadır.

yemek masası fiyatları istikbal

Istikbal Yemek Masalarının Satış Sonrası Desteği

Istikbal, yemek masalarına baştan sona destek sunmaktadır. Istikbal’in sınırlı garantisi, kullanıcıların ürünün kalitesinden ve dayanıklılığından emin olmalarını sağlar. Istikbal yemek masalarının satış öncesi ve sonrası desteği de mevcuttur. Istikbal her yemek masası çeşidinde profesyonel satış teknikleri ve tavsiyeler sunmaktadır. Müşteriler, Istikbal’in satış sonrası desteğine ayrıca başvurabilirler. Örneğin, satın alındığında veya montaj sırasında ürüne ilişkin herhangi bir sorunla karşılaşılırsa, Istikbal müşteri destek ekibi aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilir.

Istikbal yemek masalarının özellikleri ise şunlardır:

 • Yüksek kaliteli materyallardan üretilmiştir.
 • Geri alım koruma sistemi ile kullanıcıların rahat etmesi sağlanır.
 • Su geçirmez ve toz korumalıdır.
 • Çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.
 • Kolayca kurulup kaldırılabilir.

Istikbal yemek masalarının fiyatları çeşidine, özelliklerine ve modele göre değişiklik göstermektedir. Bazı modeller arasındaki fiyat farkının nedeni, malzemelere, boyutlara ve yüksek kaliteli materyallere olan ihtiyaçtır. Örneğin, 60 cm’lik bir Istikbal yemek masası ortalama 1000 TL civarındadır. Ancak, 120 cm’lik bir Istikbal yemek masası tutarı 1500 TL düzeyindedir. Ayrıca, standart fiyatlara ek olarak, montaj veya teslimat için ek ücretler de ücretlendirilebilir.

Istikbal yemek masalarının satış sonrası desteği, ürünün satın alındıktan sonra güvenilir olduğundan emin olmak için kullanıcıların cazip bir özelliktir. Istikbal, müşteriye özel tasarım seçenekleri, uygun fiyatlar ve iyi müşteri desteği sunarak, kullanıcıların memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

yemek masası fiyatları istikbal

Yemek Masası

Yemek Masası YEMEK ODASI Ebat Açılır Masa 27 Masa-Sabit 1 Mini Açılır Masa 1 Sabit Masa 23 Filtre Seçenekleri Kampanyalı Ürünler 1 Garanti 2 Years 26 2 Yıl 26 Malzeme Sunta 3 Suntalam 1 Max Teslimat Süresi 45 52 Model Açılır 24 Dikdörtgen 1 Sabit 22 Özellik Açılır 27 Mini 1 Sabit 24 Şekil Dikdörtgen 44 Oval 8 .

Git

yemek masası fiyatları istikbal

YEMEK ODASI

sandalye 1 Vitrin 18 Yemek Odası Konsolu 2 Renk Antrasit 9 Bej 3 Beyaz 5 Bordo 4 Ekru 1 Gri 12 Gül Kurusu 2 Hardal 2 Kiremit 5 Krem 15 Lacivert 5 Lacivert Desenli 1 .

Git

yemek masası fiyatları istikbal

Yemek Odası Takımları

Yeni Ürün Talia Yemek Odası Takımı Lorea Yemek Odası Takımı Retro Yemek Odası Takımı Mary Yemek Odası Takımı Vista Yemek Odası Takımı.

Git

yemek masası fiyatları istikbal

Mutfak Masa Takımları

Anasayfa YEMEK ODASI Mutfak Masa Takımları Mutfak Masa Takımları Mutfak dekorasyonunun ve gündelik kullanım eşyalarının en önemlilerinden birisi olan mutfak masası takımı, işlevselliği bakımından da üzerinde dikkatle durmanız gereken eşyaların başında gelir.

Git

yemek masası fiyatları istikbal

İstikbal Yemek Odası Takımları ve Kampanya Fiyatları

Bu da alıcılara yarar. Lorea Yemek Odası 19.344,00 TL 21.08.2022 Talia Yemek Odası 16.313,00 TL 13.04.2022 Mary Yemek Odası 23.835,00 TL 13.04.2022 Retro Yemek Odası 25.251,00 TL 13.04.2022 Roxy Yemek Odası 10.254,00 TL 13.04.2022 Vista Yemek Odası 11.376,00 TL 13.04.2022 Aren Yemek Odası Takımı 20.745,00 TL 13.04.2022 .

Git

İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları Ve Fiyatları

İstikbal Yemek Odası Fiyatları. Misty Yemek Odası Takımı 15.408,00 TL 13.04.2022 Venon Yemek Odası Takımı 19.979,00 TL 13.04.2022 . Lima Yemek Odası Takımı. Ürün ceviz rengi masa ve krem renkli sandalyelerden takım oluyor. Sandalyelerin görünen ahşap kısımları yine ceviz renginden yapılmış.

Git

Sandalye

Sandalye YEMEK ODASI Renk Antrasit 8 Bej 3 Bordo 1 Ekru 1 Gri 12 Hardal 2 Kiremit 4 Krem 13 Lacivert 5 Lacivert Desenli 1 Lacivert Düz 1 Mavi 3 Pudra 4 Sarı 1 Vizon 8 Yeşil 7 Garanti 2 Years 12 2 Yıl 43 Max Teslimat Süresi 45 55 Model Yemek Odası 19 Ürün Etiketi.

Git

İstikbal Yemek Odası Mobilya Takımları ve Modelleri

İstikbal Yemek Odası Mobilyası ve sevdiğin markaların yeni sezon ürünleri ve kampanyaları Trendyol’da! . Fiyat-0 TL – 1500 TL. Kurumsal Faturaya Uygun. Ek Hizmetler ahşap yemek masası. mermer masa. ağaç masa.

Git

İstikbal Mutfak Masa Takımı Fiyatları

istikbal mutfak masa takımı En Popüler Ürünler En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat En Ucuz Birim Fiyat Diğer Evdemo Eylül 4 Kişilik Beyaz Gri Mutfak Masası Takımı a101 2.899,00 TL hepsiburada 3.599,90 TL Prado Ceviz Portatif Kelebek Katlanır Ahşap Masa pttavm 1.228,72 TL ereyon 1.299,00 TL.

Git

İstikbal Masa Modelleri, Fiyatları

İstikbal Masa.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.