1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Masası Sandalye

Yemek Masası Sandalye

Yemek masası sandalye, insanların günlük yaşamlarında vazgeçilmez bir parçadır. Günlük yaşamınızda her türlü konuşmadan, yemekten, çalışmaya kadar birçok aktivite yapabilirsiniz. Yemek masası sandalyesi, bu işleri daha rahat ve konforlu hale getiriyor. İnsanlar yemek masası sandalyesinde çalışırken, otururken veya dinlenirken, rahat bir şekilde dinleniyor veya vücutlarına iyi gelen hareketlerde bulunuyorlar. Yemek masası sandalyelerinin çeşitleri çoğalıyor. İnsanlar, yemek masasına koyacakları sandalyeleri tercih etmek için farklı çeşitleri arasından seçim yapabilmektedirler. Günümüzde, döşeme malzemesinden, ahşap malzemesine kadar birçok malzemeden imal edilen yemek masası sandalyelerinin çeşitleri bulunmaktadır.

Bir yemek masası sandalyesinin seçimi, insanın ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yapılmalıdır. Mukavemsi ve konforlu bir yemek masası sandalyesi seçmek için, sandalyenin malzemesini, yapısını ve çerçevesini incelemeniz gerekir. Sandalyenin malzemesi, renkleri ve yüzeyini dikkatlice incelemek, sandalyenin özelliklerini saptamak için önemlidir. Malzemeye ve yapısına göre, sandalyelerin farklı tasarımları vardır. Ahşap, plastik, poliüretan ve metal gibi çeşitli malzemelerden üretilen sandalyeler mevcuttur.

Yemek masası sandalyeleri, insanların keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olur. Yemek masası sandalyesi seçerken, çok fazla para harcamamak önemlidir. Uygun fiyata sahip iyi bir yemek masası sandalyesi seçerek, insanlar rahat ve konforlu zaman geçirebilirler. Ayrıca, insanların günlük yaşamlarında egzersiz yapmasını sağlayan yemek masası sandalyeleri de mevcuttur. Kullanımı kolay, taşınabilir bir yemek masası sandalyesi seçerek, insanlar kendilerini daha rahat hissedebilirler.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalyelerinin Özellikleri

Yemek masası sandalyeler, evlerde kullanılan en önemli parçalardan biridir. Günümüzde, modern bir tarz oluşturmak için son derece önemli olan yemek masası sandalyeler, estetik görünümleri ile evlerin güzelliğini artırıyor. İster taşınabilir isterse taşınamaz olsun, yemek masası sandalyeleri, konfor ve güvenlik sağlayarak evlerdeki her yaştan kişinin kullanımına uygun üretilmiştir.

Yemek masası sandalyelerinin özellikleri, farklı modelleri, malzemeleri, kullanımının kolaylığı ve düşük fiyatlarından dolayı çok çeşitli seçenekler sunuyor. Örneğin, ahşap yemek masası sandalyeleri, geleneksel bir tasarımla insanların evlerinde güzel bir görünüm sağlar. Ahşabın yumuşak dokulu, kolay temizlenebilen özelliği vardır. Ayrıca, bu modeller kolayca uyarlanabilen çeşitli renk ve desenlere sahiptir.

Metal yemek masası sandalyeleri ise, gösterişli bir görünüm sağlamak için evlerin çeşitli bölümlerinde kullanılabilir. Çoğu model düşük bir tutarda kapatılıp süslenebilir ve modaya uygundur. Buna ek olarak, metal yemek masası sandalyeleri kolayca taşıyabilir ve kolayca temizlenebilir.

Yemek masası sandalyeleri, aynı zamanda çok uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Çünkü sandalyelerin kalitesine ve dayanıklılığına güvenilir. Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler, çoğu model için garantinin kapsamında olduğundan, uzun süre dayanıklı olacaktır. Yemek masası sandalyelerinin fiyatları da çok uygun olup, kişinin bütçesine göre farklı seçenekler vardır.

Kısacası, yemek masası sandalyeleri evlerde çok farklı amaçlar için kullanılabilir ve kişilerin ihtiyaçlarına göre orantılı olarak çok çeşitli modelleri mevcuttur. Bu sandalyeler kaliteli malzemelerden üretilmiş olan estetik ve dayanıklı modellerdir. Farklı bütçelere uygun sunulan farklı seçenekleri ile, evlerin estetik görünümünü artırarak güncel modaya uygun olmayı başarıyor.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalyelerinin Fiyatları

Yemek masası sandalyeleri, evlerimizin vazgeçilmez parçalarıdır. Yemek masası sandalyeleri aradaki diyalogu sağlamak için çok önemlidir. Günümüzde oldukça çeşitli tasarımları, renkleri ve fiyatları olan yemek masası sandalyeleri bulunmaktadır. Özellikle, modern ve minimal tasarım sevenler için çok çeşitli modelleri vardır. Ancak, yemek masası sandalyelerinin fiyatları sizin için doğru seçimi yapmak için önemlidir.

Yemek masası sandalyeleri genellikle kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir, bu yüzden kaliteli malzeme ve işçilik maliyeti nedeniyle fiyatları biraz yüksek olabilir. Ayrıca, sandalyelerin materyallerine de bağlı olarak fiyatı değişmektedir. Örneğin, ahşap sandalyeler, plastik, metal veya çelik sandalyelerden daha pahalıdır.

Yüksek kaliteli yemek masası sandalyelerinin ücretleri aralığı, 50 ile 1000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca, ürüne ve markaya göre de fiyat farklılıkları olabilir. Bu nedenle, sandalye fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmeden önce aradığınız ürünün özelliklerini ve markasını belirlemelisiniz. Bu, kaliteli bir ürün için uygun bir fiyata sahip olmanızı sağlar.

Kullanacağınız yemek masası sandalyesinin özelliklerine bağlı olarak, fiyatlarında küçük değişiklikler olabilir. Örneğin, rahat bir oturma deneyimi için, yüksek bir arka desteğe sahip sandalyeler daha pahalı olabilir. Ayrıca, sandalyelerin yüksek kaliteli bir imalat, dayanıklılık ve sürekli konfor için özel tasarımlara sahip olması da fiyata etki eder.

Ayrıca, sandalyeleri satın alırken, ürünün garanti süresini de kontrol etmeniz önerilir. Bununla birlikte, mevcut tasarıma ve fiyata göre, pazarda satışa sunulan bütün yemek masası sandalyelerini incelemek isteyenler için, çevrimiçi alışveriş platformları veya mağazalar da mevcuttur.

Tüm bu faktörlerden sonra, yemek masası sandalyelerinin fiyatlarının ne olacağını belirleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca, kaliteli ve dayanıklı bir ürün için uygun fiyat aralığında bir sandalye seçin.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalyelerinin Tasarımları

Yemek masası sandalyelerinin tasarımları günümüzün modern evlerine uyum sağlayacak şekilde her zevke ve tarza hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Yemek masası sandalyelerinin çoğu, moda tasarımları, aradığınız özellikleri ve kullanım süresini uzun tutan kaliteli materyaller ile üretilmiştir. Günümüzde, özellikle de modern evlerde, masa ve sandalyelerle ilgili tasarımlar yoğunlukta. Masa sandalyelerine her mekanın dekorasyonuna ve eşyalarının kullanımına uyacak tasarımlar uygulanmaktadır. Her zevke ve tarza hitap edecek tasarımlar, modern evlerin şık görünmesini sağlamaktadır.

Yemek masası sandalyelerinin tasarımları arasında en çok tercih edilenler; modern, rustik, minimal ve klasik modellerdir. Modern tasarımlar, küçük boyutları ile her evin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Rustik tasarımlar, günlük yaşamın daha keyifli ve konforlu olmasını sağlayan tasarımları içerir. Minimal tasarımlar, metal ve ahşap materyallerin kullanımı ile çok hafif, uzun ömürlü ve kullanışlı tasarımlar sunmaktadır. Klasik tasarımlar ise göz alıcı, şık ve konforlu modelleri ile ev için uygun renkler ve tasarımları sunmaktadır.

Tüm sandalye tasarımları, kullanım süresini uzun tutan kaliteli materyallerden üretilmiştir. Ahşap ve metal gibi malzemeler, iyi bir kalite koruma sağlamaktadır. Ayrıca, sandalyeler, hafifliği ve dayanıklılığı ile kullanıcıların konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Sandalyeler, oturmanın keyifli olmasını sağlamak için yüksek kaliteli kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaşlar, maksimum konforu ve kaliteyi garanti etmektedir.

Yemek masası sandalyelerinin tasarımları arasından tercih yaparken, özellikle her mekanın dekorasyonuna ve evinizin eşyalarının kullanımına uygun bir model seçmek çok önemlidir. Ayrıca, sandalyelerin hafifliği, güvenliği ve kalitesi de dikkate alınmalıdır. Tercih edilen sandalyenin fiyatı da seçimlerinizi etkileyecektir. Genel olarak, sandalyelerin fiyatları, tasarımlarına ve kaliteye göre değişmektedir.

Yemek masası sandalyelerinin tasarımları, konuşma sofralarının güzelliğini arttırmak adına özel olarak tasarlanmıştır. Konforu arayan ve şık bir dekorasyon arayan herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitli tasarımlar, farklı renk seçenekleri ve kullanım süresini uzun tutan kaliteli materyaller sunmaktadır.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalyelerinin Hangi Amaçlara Uygun Olduğu

Yemek masası sandalyelerinin belli amaçlara uygun olmaları; çoklu kullanım, konforlu oturma ve konforlu yemek yeme için önemlidir. Yemek masalarına göre farklı tasarımlı ve özelliklerde sandalyeler vardır. Çoğunlukla, yemek masası sandalyeleri şu bileşenlerden oluşur: ayak, gövde, döşeme, basma ve üst. Ayaklar, sandalyeyi yerine sabitler ve sandalyenin tasarımını belirler. Gövde, sandalyeye dayanıklılık ve destek sağlar. Döşeme, sandalyenin her kullanımdan sonra rahat bir oturma sağlar. Basma, sandalyede hareketli olmayan konforlu bir oturma sağlar. Üst, istenilen görüntüyü oluşturması için tasarlanmıştır.

Yemek masası sandalyeleri, ev içerisinde veya bir mekan içerisinde kullanılabilir. Ev içerisinde kullanılırken, ayaklarının uzunluğu, döşemenin kalınlığı ve üstün kalitesi çok önemlidir. Yemek masası sandalyelerinin mekanlarda kullanılması için, dayanıklılığı, sürtünmeye karşı dayanıklılığı, rüzgara karşı dayanıklılığı ve hava koşullarına karşı dayanıklılığı önemlidir. Ayrıca, bu sandalyelerin temizlenmesi ve kullanımı kolay olmalıdır.

Yemek masası sandalyeleri, isteğe bağlı olarak farklı renklerde, tasarımlarda ve malzemelerde olabilir. Farklı renklerdeki sandalyeler, mekanlara çeşitlilik katarken, farklı tasarımlardaki sandalyeler rahat kullanım sağlar. Bazı sandalyeler ahşap, plastik veya metal malzemelerden yapılabilir. Yemek masası sandalyelerinin ayrıca genişliği, yüksekliği ve derinliği olabilir. Geniş sandalyeler, kişilerin konforlu oturmasını sağlar. Yüksek sandalyeler hem oturmayı, hem de yemek yemeyi kolaylaştırır. Derin sandalyeler, kişilerin kollarını rahatça yemek boyunca uzatmasını sağlar.

Yemek masası sandalyelerinin hangi amaçlara uygun olduğu, aynı zamanda sandalyenin fiyatına ve özelliklerine de bağlıdır. Yemek masası sandalyelerinin fiyatları aralığı, sandalyenin türüne ve kalitesine bağlıdır. Fiyat etiketleri; çoklu kullanım, konforlu oturma, konforlu yemek yeme, dayanıklılık, temizlik, tasarım ve malzeme gibi özellikleri kapsayacak şekilde çeşitlilik gösterir. Yemek masası sandalyelerinin hangi amaçlara uygun olduğu, kullanım yerine ve amaca bağlı olarak değişebilir.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalyelerinin Yüksek Kaliteli Olması Gerektiği

Yemek masası sandalyeleri, günlük yaşamımızda hizmetlerimize olanak sağlayan çok önemli ve kullanışlı mobilyalardan biridir. Yemek masası sandalyelerinin yüksek kalite sağlaması, güvenilir ve rahat kullanımının yanı sıra, çok uzun yıllar boyunca kullanılabilmesini sağlıyor. Yemek masası sandalyelerinin yüksek kaliteli olması, yemek masasının tasarımına, materyale ve işçiliğine bağlıdır. Yemek masası sandalyelerinin tasarımı, çok önemlidir çünkü ön plana çıkacak şekilde dizayn edilmiş olması, sandalyelerin fonksiyonunu ve kullanımını etkiler. Materyal, sandalyelerin ne kadar sağlam, dayanıklı ve hafif olacağını belirler. Yemek masası sandalyelerinin işçiliği, materyalle birlikte kalitesini belirler. Kaliteli işçilik, sandalyelerin kullanım ömrünü arttıracaktır.

Yemek masası sandalyelerinin kalitesini, satın almadan önce doğrudan inceleme ile doğrulayabilirsiniz. İncelediğiniz yemek masası sandalyelerinin dayanıklı tutacağından emin olmak için, kaplamaların, döşeme ve köşelere kadar eşit olması gerektiğini kontrol edin. Yemek masası sandalyelerinin ağırlığını kontrol edin. Yüksek ağırlık kaliteli bir sandalyenin belirtisidir. Yemek masası sandalyelerinin, kullanım ömrünü uzatmak üzere doğru bir şekilde imal edilmiş olmasını kontrol edin. Sandalyelerdeki her parça, sağlam bir şekilde birbirine tutturulmalıdır. Çivilere ve sıkma parçalarına dikkat edin. Bunların yayların arasındaki orantılılığını kontrol edin. Kaliteli bir yemek masası sandalyesinin, oturma yüzeyi ve kenarlarının simetrik olması gerektiğini unutmayın. Yemek masası sandalyelerinin, dayanıklı ve kolay temizlenebilen kumaşlar, ahşap, metal gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edin.

Kaliteli yemek masası sandalyelerinin, günlük yaşamımıza katkı sağlayacağı ve çok uzun yıllar boyunca kullanılacağı açıktır. Kaliteyi düşük tutan sandalyelerin uzun vadede maliyetinin artacağını unutmayın. Güvenilir, sağlam ve rahat kullanımı güvence altına almak için, çok dikkatli bir şekilde yemek masası sandalyelerini inceleyin ve seçin.

yemek masası sandalye

Yemek Masası Fiyatları ve Modelleri

BiSandalye 2 Adet Rols Modern Yemek Masası Sandalyesi 1 2.411 TL 1.205,50 TL adet 50 TL Kupon Hızlı Teslimat Kargo Bedava BY ORHAN GÜZEL Mutfak Sandalyesi , Balkon Sandalyesi , Salon Sandalyesi 2’li Ahşap Ayaklı Tel Sandalye 849 TL 424,50 TL adet Kupon Fırsatı Çok Al Az Öde Kargo Bedava 8.

Git

yemek masası sandalye

Yemek Odası Sandalyeleri

Sandalyeler; kahvaltılarda, öğle yemeklerinde, akşam yemeklerinde tüm ailenin bir masa etrafında toplanması veya dinlenmek, çalışmak ya da yalnızca bir şeyler okumak için konforlu bir sandalye modeli tercih etmek son derece mühim. Bu sayede geçirilen zamandan tam verim almak mümkün.

Git

yemek masası sandalye

Yemek Masası Takımı, Modelleri & Fiyatları

Cosargroup Yemek Masa Takımı Mutfak Masası Sırt Minderli 4 Adet Tel Sandalye 1 Adet Masa 60×120 Siyah 114 1.329 TL Kargo Bedava 4 Morkese 80×130 kapalı 80×170 açık Yemek Masası Takımı 6 Sandalyeli 324 3.199 TL Videolu Ürün Kargo Bedava MİMARİ DEKOR Ahşap Kütük Yemek Masası Mutfak Masası 130 Cm 80 Cm Sandelyeler Hariçtir 66 2.281 TL.

Git

yemek masası sandalye

Mutfak Masa Sandalye Takımı & Mutfak Masa Modelleri

MOBETTO Home Arda Masa Venüs Sandalye Mutfak Masa Takımı- Beyaz 36 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 2.430 TL 2.380 TL Kargo Bedava Cosargroup Masa Sandalye Takımı X Ayak Woody Çam 120×80 Cm Yemek Masa Takımı 556 1.449,90 TL Kargo Bedava 2 Wood House Polen Mutfak Köşesi Takımı Minderli Gri 8 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 3.989,90 TL.

Git

yemek masası sandalye

Yemek Masası Sandalye Modelleri & Fiyatları

Yemek Masası Sandalye Modelleri & Fiyatları | Divanev Mobilya Sandalye Ana Sayfa Yemek Odaları Sandalye Estetiği konfor ile buluşturan Divanev Sandalye tasarımları, kaliteli işçiliğini taçlandıran zengin kumaş seçenekleri ve renk alternatifleri ile yemek odalarında konforu, şık bir görsel dokunuş olarak öne çıkarıyor. TÜMÜNÜ GÖR AKILLI LİSTELEME.

Git

Yemek Masası Sandalyesi

Yemek Masası Sandalyesi Stoktakiler Toplam 222 ürün Orbino Deri Döşemeli Sandalye 4.799,00 TL Felix Hazeran Restoran Sandalyesi 8.599,00 TL Lucas Sırtı Hazeran Detaylı Yemek Sandalyesi 4.499,00 TL Baume Döşemeli Yemek Sandalyesi 3.999,00 TL Bohem Hasır Sandalye 3.999,00 TL Burka Ahşap Sandalye 3.999,00 TL Monopy Yemek Sandalyesi 3.999,00 TL.

Git

Sandalye Modelleri ve Çeşitleri 2023

Sandalye Modelleri ve Çeşitleri 2023 – Vivense SANDALYE + BENCH Vivense Collection Ana sayfa Yemek Odası + Mutfak Yemek Odası Sandalye + Bench FİLTRELE FİLTRELE ÇOK SATANLAR HIZLI TESLİMAT KAMPANYALI ÜRÜNLER Trinity Sandalye, Kumaş Değiştirilebilir Sandalye 1.790 TL Kumaş Özelliği Seçenekleri.

Git

Yemek Masaları

Yemek masaları; evin en çok kullanılan ve en önemli mobilyalarından biridir. Fonksiyonel, dekoratif ve şık yemek masalarını, mutfak masalarını ve sandalyeleri salon, yemek odası veya mutfaklarda kullanabilirsiniz. Birbirinden şık ve konforlu yemek masaları ve sandalyeler ile bütün öğünlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.Yemek masaları için farklı ebatları .

Git

Yemek Masası Takımları ve Fiyatları 2023

Amalfi Gold Kelebek Açılır Yemek Masası Takımı, Gri, 130X80 3.190 TL Woodesk Beril Masif Ceviz Renk Sandalyeli Masa Takımı 8.099 TL Ölçü Seçenekleri Olivia Masa Takımı, 160X80 23.199 TL Kumaşı değiştirilebilir Sümela Gold Kelebek Açılır Yemek Masası Takımı, Ceviz, 130X80 3.140 TL %4 Kartal Kare Masa Takımı, Beyaz, 80X70 5.729 TL 5.519 TL.

Git

Masa & Sandalye Takımı Modelleri ve Fiyatları

Eylül Meşe Desen 80×132 Mdf Açılabilir Yemek Masası Takımı 6 Adet Sandalye Pembe 0 12.000,80 TL SEPETTE 6.929,99 TL + ÜCRETSİZ KARGO Mutfak Masa Takımı 70x70cm Cafe Masa Seti 2 Tel Sandalyel Çam 0 1.249,90 TL SEPETTE 1.149,91 TL + ÜCRETSİZ KARGO Almira Siyah Mermer Desen 70×114 Mdf Açılabilir Mutfak Masası Takımı 4 Adet Sandalye Gri 0 .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.