1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası takımı, evlerimizin vazgeçilmez parçalarındandır. Yemek odaları, evlerimizin akışına önemli katkılar sağlar. Bunun için her evin ihtiyacı olan yemek odası takımı, güzel bir şekilde evimize uyum sağlamalıdır. Yemek odası takımını seçerken, öncelikle sizin için en uygun olanın arasından seçim yapmanız gerekir.

Yemek odası takımları, farklı stiller ve renklerde sunulmaktadır. Dolaplı model, modern ve geleneksel olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yaşam alanınızın güzelliğini arttırmak için, renk tercihlerinizi de düşünmeniz gerekir. Ayrıca güvenilir ve kaliteli malzeme seçimleri de önemlidir. Mümkün olduğunca hafifleştirilmiş ürünler tercih etmek, yemek odasının içine doğal hava verecektir.

Yemek odası takımlarını seçerken, çocuğunuzu da düşünmeniz gerekir. Çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için, köşelerinin keskin olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca, kolay temizlenen ve tozları almakta zorlanmayacak malzemeler de önemlidir. Bu özelliklerin hepsi bir arada olursa, evinizin her zaman temiz ve konforlu olmasını sağlayacaktır.

Yemek odası takımının her parçasının tek tek düşünülmesi, eviniz için ideal olanı bulmak için en iyi yol olacaktır. Doğru seçimler yapmak, kullanımı kolay, rahat ve uyum sağlama özellikleriyle yemek odasınızı zenginleştirecektir. Yemek odası takımları, evinizin güzelliğini artıran ve ihtiyaçlarınıza cevap veren güzel modeller sunmaktadır.

yemek odası takımı modelleri

Modern Yemek Odası Takımları

Günümüzde, evler yaşam alanlarının daha keyifli ve keyifli bir hale gelmesi için modern yemek odası takımlarının önemi her geçen gün artıyor. Bunlar birçok çeşitli renk ve kalitede mevcuttur ve ailenizin her üyesi için ideal bir seçenek sunabilirler. Modern yemek odası takımları, evinizin görünüşünü, havasını ve görünüşünü değiştirerek farklı bir tat kazandırabilir.

Günümüzde, bu tür takımlar ucuz fiyatlarla ve çeşitli renk ve kalitelerde mevcuttur. Bazıları, güzel bir yemek masası veya sehpa ile birlikte gelir, böylece evinizi modern bir hava ile daha kolay şekilde dekore edebilirsiniz. Yemek odası takımları, konforlu koltuklar, küçük bir bar, çekmeceler ve daha fazlasıyla çok fonksiyonlu hale gelebilir.

Modern yemek odası takımlarında mevcut olan mobilyalar, çoğu insanın zaman geçirdiği yerlerdir. Evinize yalnızca bir modern mobilya eklemek istiyorsanız, bu tür takımların büyük bir avantajı da bu durumdadır. Günümüzde, bu tür takımları satın almak için birçok online mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Genellikle, modern yemek odası takımları, mobilyaları taşıması ve montajı en kısa sürede sağlamak için üretilmiştir. Bazıları, her parçanın kolayca montajını sağlamak için çeşitli araçlar ve talimatlar sunar. Ayrıca, çoğu zaman kullanmak için kullanılabilecek veya kullanılmayan yedek parçalar da mevcuttur. Bu, en küçük ayrıntıların bile sizin için düşünüldüğünü göstermektedir.

Yemek odası takımlarının satın alınması, evinizi dekore etmek için harika bir yoldur. Bu tür takımlar, çok fonksiyonlu, modern ve kullanışlı özellikler sunarlar. Bu, evinizde farklı hava yaratmanıza ve ailenizin üyeleri için keyifli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

yemek odası takımı modelleri

Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik yemek odası takımları, modern yemek odası takımlarından daha az modern bir görünüme sahiptir. Çoğu zaman, klasik yemek odası takımları, ahşap veya metal gövdeler, geniş pamuk döşemeler ve ayrıntılı kenarlarla muhteşem görünümlü tasarımlar sunmaktadır. Klasik yemek odası takımları, mekanın kalitesini ve zarafetini artıran klasik bir şıklıkla öne çıkar. Bu tür takımlar, aynı zamanda pratikliğe de sahiptir. Çoğu klasik yemek odası takımları, uzun süre dayanıklı olmak için intarziyonlu ahşap veya metal gövdelerden üretilmiştir. Klasik yemek odası takımları genellikle, masaların üzerinde yer alan ahşap veya metal parçalarıyla, ekstra olarak dayanıklılık sağlamak için kaplıdır. Bu parçalar genellikle, kaplama olarak isimlendirilir ve ahşabın çizilmesini önlemek için masa üstünün üzerine konur.

Klasik yemek odası takımlarının diğer bir parçası, sandalyelerdir. Bu tip sandalyeler, çoğu zaman konforlu ve dayanıklıdır. Genellikle, bu tür sandalyeler, ahşap veya metal gövdelerden imal edilir ve pamuk döşemelerle kaplanır. Birçok klasik yemek odası sandalyesi, bel bölgesinde ekstra destek sunmak için hareketli özelliklere sahiptir. Ayrıca, klasik yemek odası takımları çok dayanıklıdır ve tüm gün konforlu bir oturma isteyen müşteriler için idealdir.

Klasik yemek odası takımları, özellikle konforu arayan müşteriler için çekici bir seçimdir. Klasik yemek odası takımları, birçok renk ve tasarımla mevcut olmasının yanı sıra, uzun ömürlü olduğu için ekonomik de değerlendirilebilir. Son olarak, klasik yemek odası takımları, mekanın zarafetini yansıtan ve genel oturma alanının konforunu arttıran bir mekanik özellik sunmaktadır.

yemek odası takımı modelleri

Rustik Yemek Odası Takımları

Rustik Yemek Odası Takımları, doğal olarak tasarlanmış, sıcak ve sade renklerin kullanıldığı, otantik, ev sahipliği yaptığınız yerlerden bir kısmıdır. Rustik yemek odası takımları, günlük yaşamda ev ağırlıklı bir anlayışın yansımasıdır ve evinizi bir vaha haline getirmek için aradığınız çözümleri sunmaktadır. Rustik tasarımlar, klasik, modern, vahşi veya shutter-style seçenekleri arasında seçim yapabilmenizi sağlayan, artık çok popüler olan tasarım stillerindendir. Rustik yemek odası takımları genellikle ahşap, deri veya metal gibi doğal malzemelerden yapılır. Rustik tasarım, tezgahların, sandalyelerin ve diğer mobilyaların köşe kesimlerini, tahta döşemeleri ve diğer detaylarıyla vurgulanır. Rustik yemek odası takımları, en sevilen mobilya stilleri arasında yer alıyor. Tüm evin konforunda keyif almak için, ahşap ve metal tasarımların karışımını kullanmak, birbirine uyumlu parçaları kombine etmek ve evinizi çok özel bir yere çevirmek için iyi bir seçim olacaktır.

Rustik yemek odası takımlarının en popüler modelleri arasında, ahşaptan yapılmış tezgahlar, kalın dalgalı köşe kesimleri, küçük çerçeveler, çift veya tek kapaklı açılır mobilyalar, köşe tezgahları, aktarım sandalyeleri ve daha fazlası yer alır. Bu tür tasarımlar, evinizin konforunu artırmak için oldukça popüler hale geldi. Daha spor ve rahat bir seçenek olarak, ahşap, deri, metal veya kumaş muhafaza sandalyeleri de mevcuttur. Sandalyeler, konforlu bir oturma alanı sağlamak için güvenli, destekleyici kalınlıktaki baskılarla donatılmıştır. Büyük bir masa veya daha konforlu bir oturma için, ahşap veya metal gibi doğal malzemelerden yapılan, sıcak renklerin tamamlayıcısı olan küçük veya orta boy sehpalar da mevcuttur. Dört veya daha fazla kişi için uygun, geniş bir tezgah ile evinizi sadece bir akşam yemeği için değil, aynı zamanda toplantılar için de bir mekan haline getirebilirsiniz.

Rustik yemek odası takımları, evinizi modern bir tasarıma sahip, sıcak bir ev ortamına çevirmek için mükemmel bir seçenektir. Doğal malzemelerin kullanılması ve klasik vurguların kullanılması, her evin neşesi ve konforu ile evinizi çok özel bir yere çevirecektir. Rustik yemek odası takımlarının fiyatları, kullanılan malzemeye ve ürün modeline bağlı olarak değişmektedir. Ama size ve aile bütçenize en uygun seçeneği bulmak için, satış noktalarını arayışınızın sonunda sonuç alabileceksiniz. Evinizi özel bir mekan haline getirmek için en doğru seçenek olarak, Rustik Yemek Odası Takımları’nı kullanmanızı tavsiye ederiz.

yemek odası takımı modelleri

Lüks Yemek Odası Takımları

Lüks bir evin kalbi, yemek odasıdır. Yemek odanızın göz alıcı olmasını sağlayacak ve ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak lüks yemek odası takımları, günümüzde çok popüler. Bu takımlar, modern ve klasik modellerden oluşur ve kullanıcının mevcut yaşam tarzına ve evin tasarımına uygun olarak seçilebilir.

Modern takımlar çok çeşitlidir ve modern evler için lüks bir seçim oluştururlar. Bu takımlar, beyaz, siyah, grey, kahverengi ve mavi gibi renk seçenekleri ile kullanıcıların zevklerine göre özelleştirilmelerine olanak tanır. Modern lüks yemek odası takımları, süslemeler ve çerçevelerin değiştirilmesi ile kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilir. Bu takımların özellikleri arasında, dayanıklı ürünlerin kullanıldığı ve kolayca bakım yapılabildiği yer alır.

Klasik takımlar da günümüzde popülerdir. Bu takımlar, ağaç malzemelerin kullanıldığı ve detaylı çizgilerden oluşan ahşap tasarımlardan oluşur. Klasik takımlar, ağaç türlerinin çeşitliliği ile kullanıcıların zevklerine göre değiştirilmesine olanak tanır. Bu takımlarda, ahşap her zaman öne çıkar. Klasik ahşap lüks yemek odası takımları daha kalıcı ve dayanıklıdır ve kullanıcıların evlerinde uzun yıllar kullanmalarına olanak sağlar.

Her iki takım modeli de, standart yükseklik ve konforlu sandalyeler ile gelir. Bunlar, oturma alanını ferah tutmalarını sağlar. Lüks yemek odası takımlarında kullanılan malzemeler, metal, cam, ahşap, deri veya sentetik olabilecektir. Bu takımların içinde, kullanıcıların ekstra kırtasiye veya ev aksesuarlarını saklamalarına olanak sağlayan raflar bulunur.

Günümüzde, lüks yemek odası takımları, her bütçeye uygun seçeneklerle satılmaktadır. Bu takımlar, mevcut trendleri takip eder ve modern ve klasik evler için ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanır. Kullanıcılar, lüks yemek odası takımlarını satın alırken, malzeme kalitesi, tasarım ve fiyatının uygunluğunu göz önünde bulundurmalıdırlar.

yemek odası takımı modelleri

Çeyiz Yemek Odası Takımları

Çeyiz yemek odası takımları, mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş çok renkli ve gösterişli parçalardan oluşmaktadır. Genellikle salona yakışır klasik ve aynı zamanda modern tasarımları ile öne çıkan çeyiz yemek odası takımları, hoş veya misafirlerin ağırlanmasına uygun oturma alanı yaratmak için çoğu zaman tercih edilmektedir.

Yemek masası takımından oluşan en temel çeyiz yemek odası takımları, genellikle masa, sandalyeler veya taburelerden oluşmaktadır. Takımlar sunulan çeşitler dikkate alındığında, çok çeşitli malzemelerden yapılmış olabilmektedir. Bu malzemeler arasında ahşap, plastik, deri, metal, ahşap veya kumaş karışık kullanımlar da dahil olmaktadır. Son zamanlarda, çeyiz yemek odası takımlarının mobilyalarının dayanıklı plastiklerden yapılmış olması yaygınlaşmıştır.

Çeyiz yemek odası takımlarının fiyat aralıkları, üreticiden üreticiye değişmekle birlikte genel olarak 200 – 4000TL arasında değişmektedir. Yemek odası takımı alırken, kalitesi, dayanıklılığı ve konforu dikkate alınması gerekmektedir. Kaliteli çeyiz yemek odası takımları, keyifli bir oturma sağlayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Çeyiz yemek odası takımları, oturma alanınıza konfor ve şıklık katacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Yemek masası, salona renk katabilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Taburelerin fonksiyonel amaçları vardır ve rahatlık özelliği taşımalıdır. Sandalyeler, konforlu, darbeye dayanıklı ve şık olmalıdır.

Çeyiz yemek odası takımları, evinizdeki oturma alanınıza şıklık ve konfor katacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Seçtiğiniz yemek odası takımının kaliteli olmasını sağlamak için, üreticiden üreticiye değişen fiyat aralığını dikkate almak ve güvenilir bir üretici seçmek gerekir. Son olarak, çeyiz yemek odası takımlarının sizin için doğru renkleri seçerek, evinizdeki oturma alanınızın şık bir görünüm kazanmasını sağlamalısınız.

yemek odası takımı modelleri

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Odası Takımları Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz yemek odası modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun tv sehpaları, , masalar, aynalar, sandalyeler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz. DEVAMINI OKU Fiyat 20 ürün Sırala Ürün Oda YENİ Sepette %10 + %10 İndirim BERTA Yemek Odası.

Git

yemek odası takımı modelleri

Yemek Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları

Yemek Odaları Sıralama 10.000+ Teslimat filtreleri Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın Robin Home Thales Bar Masası Mutfak Yemek Masası Beyaz 7 2.197,09 TL 3 Dorcia Home Kırmızı Eames Sandalye 2 Adet Cafe Balkon Mutfak Sandalyesi 61 1.399,90 TL Weblonya Bahçe Masası Portatif Masa Balkon Masası Piknik Masası 2014 19 499,99 TL Reklam.

Git

yemek odası takımı modelleri

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Toplam 29 ürün Alvin Yemek Odası Takımı 14.240,50 TL 14.990,00 TL %5 İNDİRİM Cross Yemek Odası Takımı 28.490,50 TL 29.990,00 TL %5 İNDİRİM Avrupa Yemek Odası Takımı 24.690,50 TL 25.990,00 TL %5 İNDİRİM Gold Bella Yemek Odası Takımı 28.490,50 TL 29.990,00 TL %5 İNDİRİM Bella Yemek Odası Takımı 28.490,50 TL 29.990,00 TL %5 İNDİRİM.

Git

yemek odası takımı modelleri

Yemek Odası Takımı Fiyatları ve Modelleri

Yemek Odası Takımı Fiyatları ve Modelleri – Trendyol Göğüs Pedi Göğüs Kremi Taşıma & Güvenlik Bebek Arabası & Puset Park Yatak Ana Kucağı Portbebe & Kanguru Yürüteç Oto Koltuğu Baston Puset Kanguru Bebek Salıncakları Bebek Odası Bebek Beşiği Bebek Yatağı Bebek Nevresimleri Oyuncak Sepetleri Bebek Cibinlik Oyuncak Dolabı Bebek Odası Mobilyaları.

Git

yemek odası takımı modelleri

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Yemek Odası Fiyatları

Ahşap, metal, cam gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilirler. Bu sayede dekorasyonunuzla uyumlu bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. Yemek odası takımları yemek odanıza sıcaklık ve şıklık katan dekoratif unsurlardır. Bu takımların arasında ahşap yemek odası takımı ve klasik yemek odası takımı gibi modeller de yer alır.

Git

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları. Alfemo Mobilya

Toplam : 14 ÜRÜN SIRALA Arven Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Merano Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Vancouver Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Infınıty Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Vegas Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Floyd Yemek Odası Yemek Odası Takımı ÜRÜNÜ İNCELE Yemek Odası Takımı.

Git

Yemek Odası Takımları

Country Esintilerini Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri ile Keşfedin! Country dekorasyon anlayışı geniş bir kitle tarafından takip ediliyor. Yemek odası dizaynı için de geniş seçenekler sunan bu akımda ahşabın doğallığı ve pastel renklerin rahatlatıcı havası ortaya çıkıyor.

Git

Yemek Odası Takımı Modelleri & Fiyatları

Yemek Odası Genç Odası Mutfak Masa ve Sandalye Duvar Ünitesi Tek Ürünler Berjer Çamaşırlık Dolap.

Git

Yemek Odası Takımları ve Yemek Odası Mobilyaları 2023

FİLTRELE HIZLI TESLİMAT KAMPANYALI ÜRÜNLER Zeus Ahşap Yemek Odası Takımı, Bej 31.599 TL Valens Yemek Odası Takımı 19.999 TL Kumaşı değiştirilebilir Neo Yemek Odası Takımı 21.999 TL Kumaşı değiştirilebilir Manta Yemek Odası Takımı 20.999 TL Kumaşı değiştirilebilir Monaco Yemek Odası Takımı 90.269 TL Eti Yemek Odası Takımı 17.999 TL.

Git

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

İşte bazı popüler oda takımı modelleri: Klasik Yemek Odası Takımı: Bu tarz takımlar, Geleneksel ve zarif bir tarza sahiptir. Ağaçtan yapılmış kahverengi veya krem rengi yemek masası ve sandalyelerden oluşur. Bazı klasik oda takımları, vitrin veya büfe gibi ek depolama alanları da içerebilir.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.