1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Tabağı Fiyatları

Yemek Tabağı Fiyatları

Yemek tabağı fiyatları, neredeyse her evde bulunan bir ev eşyasıdır. Yemek tabağının fiyatı, malzemeden ve çeşittendir. Yemek tabağının kalitesi, üzerindeki malzemenin niteliğine ve dizaynına bağlıdır. Yemek tabağının fiyatları, birçok mağazanın ve üreticinin farklı fiyat seçenekleri sunmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, yemek tabağının fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır.

Yemek tabağı fiyatına etki eden en önemli faktörlerden biri, içinde kullanılan malzeme türüdür. Plastik ve cam gibi yüksek kaliteli malzemeler daha pahalı olacaktır. Diğer malzemeler ise daha ucuz olacaktır. Üretim maliyeti, yemek tabağının fiyatını da etkileyebilir. Bazı yemek tabağı modelleri, üretim maliyetlerinin daha yüksek olmasından dolayı daha pahalı olabilir.

Yemek tabağının dizaynı ve işlevselliği de dahil olmak üzere, üreticinin seçtiği özellikler de fiyata etki eder. Örneğin, çeşitli tasarım detayları ve özel işlevsellik sunan modeller daha pahalı olacaktır. Aynı şekilde, farklı renk ve modeldeki yemek tabağının fiyat seçenekleri de değişiklik gösterebilir.

Son olarak, mağaza veya üreticinin kampanyaları da yemek tabağının fiyatını etkileyebilir. Satın alımda özel indirimler, aynı zamanda daha ucuz olan seçenekler sunmaktadır. Öyle ki, aradığınız özellik ve malzemeye sahip bir yemek tabağının fiyatının ne kadar olacağını bilemezsiniz. Aynı şekilde, mağaza veya üreticinin farklı kampanyaları, yemek tabağı fiyatları üzerinde büyük farklılıklar yaratabilir.

yemek tabağı fiyatları

Klasik Yemek Tabağı Fiyatları

Klasik Yemek Tabağı Fiyatları, her tüketicinin akıllarında yer eden sorudur. Günümüzde çok sayıda klasik yemek tabağı türü vardır ve bunların her biri farklı fiyat seviyelerine sahiptir. Tüketici açısından, en uygun fiyatlı ürünü seçmek oldukça zor olabilir.Klasik yemek tabağı fiyatları, malzeme ve kaliteye göre değişecektir. Temel malzemeler porselen, seramik ve camdır. Porselen en pahalı olan malzemedir ve genellikle beyaz renktedir. Doğal ve kaliteli görünüm sunan porselen, çok yüksek kalitede ve dayanıklıdır. Porselen tabaklar, üzerlerinde bulunan özel motiflerle her evin şıklığını artırırlar. Seramik tabaklar, porselen tabaklara göre daha ucuzdur. Seramik tabaklar sonsuz desenler arasından seçim yapmak çok daha kolaydır, çünkü yüksek renk seçenekleri sunarlar. Seramik tabaklar, çeşitli desenlerde ve renklerde bulunurlar ve çoğu zaman pişmiş toprağın eserinden oluşurlar. Bununla birlikte, seramik tabaklar diğer malzemelerden daha hafif ve kırılgan olduğundan daha çabuk kırılabilir. Cam tabaklar, hassas işçilik ve düzgün kenarlara sahiptir ve çoğu zaman üzerinde bulunan gravürleriyle büyüleyicidir. Cam tabaklar, daha klasik bir görünüm sunarken, porselen ve seramik tabaklardan daha hafif ve dayanıklıdır.Klasik yemek tabağı fiyatlarının diğer faktörlere göre de değiştiğini unutmayın. Üretim maliyetleri, tasarım, marka ve satın alma yerleri gibi diğer faktörler de fiyatı etkileyebilir. İnternetten alışveriş yaparken, en uygun fiyatları karşılaştırın ve klasik yemek tabağı arasında en iyi seçeneğe karar verin.

yemek tabağı fiyatları

Tasarımcı Yemek Tabağı Fiyatları

Günümüzde, yemek tabağı seçiminde artan tercihler, tasarımcı yemek tabağı fiyatlarının önemli rol oynadığını gösteriyor. Çeşitli malzemelerden üretilen tasarımcı yemek tabağı fiyatları, kalite ve ürün seçimlerinin çok önemli olduğu göz önünde bulundurularak belirleniyor. Yemek tabağı fiyatları, ürünlerin özellikleri, kalitesi ve ayrıca üreticinin markasına göre değişkenlik göstermektedir. Tasarımcı yemek tabağı üreticileri, kullanıcıların tercihlerini göz önünde bulundurarak, her zevke ve bütçeye uygun çözümler sunmak için çalışıyor. Kullanıcıların çeşitli malzemelere kolay adaptasyonu, tasarımcı yemek tabağı satın alırken istenen kaliteli ürünleri sunmada önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanılabilirlik ve fiyat dengesi, tasarımcı yemek tabağı alırken dikkate alınacak iki önemli özellik. Örneğin, farklı malzemelerden üretilen yemek tabağı fiyatları arasında, porselen yemek tabağı fiyatları diğer malzemelerden daha yüksek olabilir ancak daha kaliteli ürünler sağlaması nedeniyle, kullanıcıların karar verme süreçlerinde kullanılabilirliği daha yüksektir. Tabloda verilen yemek tabağı fiyatları, çeşitli malzemelerin karşılaştırılması konusunda kullanıcılara yardımcı olacaktır.

Malzeme Fiyat (TL)
Porselen 25-50
Keramik 15-30
Metal 20-40
Cam 15-30

Ayrıca, çok kullanımlık olan tasarımcı yemek tabağı seçiminde, ürün özelliklerinin de önemi büyüktür. Bunların arasında su geçirmezlik, kolay temizlenebilme, uzun ömürlülük ve kırılmazlık özellikleri gibi özelliklerin uygun fiyata sunulması kullanıcıların tercihini yönlendirecektir.

Tasarımcı yemek tabağı fiyatlarının arttığını düşünmesek de, son zamanlarda üretilen ürünlerin her bütçeye ve zevke uygun seçenekleri kapsaması kullanıcılar için bir avantajdır. Yemek tabağı seçerken, kullanıcıların çeşitli özellikleri, ürün fiyatlarını ve kalitelerini karşılaştırarak, en iyi seçeneği seçmeleri gerekmektedir.

yemek tabağı fiyatları

Fırınlanmış Yemek Tabağı Fiyatları

Gıda sektöründe fiyatlar arttıkça, insanların tasarruf yapma özelliği arttı. Fiyatların düşmesine rağmen, insanlar çoğu zaman gerçek değerini gözetmeyi tercih ediyor. Fırınlanmış yemek tabağı fiyatları da bu şekilde artıyor. Fırınlanmış yemek tabağı, son derece pratik ve ekonomik bir ürün. İnsanlar tarafından uzun süre dayanabilecek kaliteli bir ürün arıyorsa, fırınlanmış yemek tabağı ideal bir ürün olabilir. Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, ürünün malzemelerine, kalitesine, kapasitesine, markasına ve ülkeye göre değişebilir.

Yemek tabağının fiyatı, ürünün ne kadar dayanıklı olduğuna, özelliklerine ve markasına göre değişebilir. Fiyatlar, ürünün kalitesine göre değişebilir. Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, satın alınacak ürünün kalitesine bağlıdır. Fiyatlar, ürünün kalitesine göre değişebilir. Fırınlanmış yemek tabağının özellikleri, markası, deseni ve kapasitesi fiyatı etkileyebilir.

Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, sipariş edilen ürünün kalitesine göre değişebilir. Yüksek kaliteli fırınlanmış yemek tabağı, daha yüksek fiyattan satın alınabilir. Fırınlanmış yemek tabağının fiyatlarının içinde, işlem giderleri, ambalaj maliyetleri, üretim maliyetleri, stok maliyeti, gönderme maliyeti ve diğer giderler de bulunabilir.

Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, Ürünün ülkeye göre de farklılık gösterebilir. Fiyatların ülkeye göre değiştiği durumlarda, insanlar daha uygun fiyatlar arayabilir. Aynı zamanda, yemek tabağını satın alacak olan kişi, ne tip malzemeden üretildiğini, yemek tabağının özelliklerini ve markayı da bilmelidir. Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, ürünün fiyatının üstünde olabilir veya düşük olabilir.

Fırınlanmış yemek tabağının fiyatları, ürünün kalitesine, özelliklerine, markasına ve kapasitesine göre değişebilir. Fiyatların düşük olması ürünün sağlıklı olmamasına işarettir. Bu nedenle, fırınlanmış yemek tabağını satın almadan önce ürünün kalitesini, markasını ve özelliklerini kontrol etmek önemlidir.

yemek tabağı fiyatları

Ahşap Yemek Tabağı Fiyatları

Ahşap yemek tabağı, geçmişte kullanım kolaylığı, hafiflik, çevre dostu olması ve daha uzun bir kullanım ömrü sunması nedeniyle hala popüler olan bir seçenek.

Ahşap yemek tabağının fiyatı, ülkeye, ağaç çeşidine, boyutuna, tasarımına ve detaylara göre değişebiliyor. Ahşap tabaklar genellikle ortalama 8–12 dolardan başlayarak satılıyorlar. Özellikle, çoklu renkli ahşap tabaklar, yüksek fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ahşap tabaklar, üzerlerinde çeşitli desenler, çizgiler, figürler ve harflerle kişiselleştirilebilen özel yüksek fiyatlı tabaklar da dahil olmak üzere farklı seçenekler sunuyor.

Ahşap tabaklarda neredeyse sınırsız tasarım fırsatı sunuyor. Ahşap tabaklar deniz yaşamı, taze meyve ve çiçekler, arabalar ve bebek tasarımları gibi pek çok farklı tasarım seçeneği sunuyor. Ahşap tabaklar, kutu sepetleri, sepetler, taşıma kutuları, masa tabakları, çatal ve kaşık tutucuları, dolap tepsisi ve çocuk tabakları gibi daha fazla ürün çeşidine de sahip.

Ahşap yemek tabağının çevre dostu olması, kullanım kolaylığı, hafifliği ve daha uzun bir kullanım ömrü nedeniyle evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek en iyi seçeneklerden biridir. Ahşap tabaklar çoğu yiyecek veya içecek tarafından erişilmeyecek kadar güvenli, kolay temizlenir ve mikropların oluşmasını engelleyen bir hale gelir. Ahşap tabaklar çocuk tabakları da dahil olmak üzere çok farklı şekilleri, boyutları, renkleri ve tasarımları sunar ve bu nedenle her yaşa hitap edebilir.

yemek tabağı fiyatları

Granit Yemek Tabağı Fiyatları

Granit yemek tabağı, şık tasarımıyla her masanın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Bununla birlikte, maliyeti düşük olmasına rağmen, ürün kalitesi yüksektir ve kullanımı kolaydır. Genellikle, cam, porselen, seramik veya ahşabın aksine, granit yemek tabağı çizilmez ve kırılmaz. Ayrıca, korozyona dayanıklı olan bu tabaklar, kolayca temizlenir.

Granit yemek tabağı, farklı renklerde, desenlerde ve boyutlarda mevcuttur. Hem uzun süreli kullanım için hem de sezonluk etkinlikler için kolayca bulunabilir. Bunlardan bazıları, her bütçeye uygun fiyatlarla satılır. Ayrıca, ürünün fiyatının yüksekliği, genel imalat kalitesinden bağımsızdır.

Granit yemek tabağı, günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ürünün üst yüzeyi, pürüzsüz ve sıkı bir bitişe sahiptir. Aynı zamanda, tabaklar standart yemekleri kolayca taşımak için tasarlanmıştır. Bu tabaklar için, çok sayıda tarif ve malzemelerin üretimine olanak tanır. Ayrıca, bunlar, çeşitli mevsimsel aktiviteler için de kullanılabilir.

Granit yemek tabağının fiyatları, türüne ve boyutuna göre değişir. Bununla birlikte, ürünlerin fiyatları, genellikle 40-60 TL aralığındadır. Bazı markalar, kaliteyi ve görünümü arttırmak için daha pahalı ürünler üretmektedir. Ayrıca, çeşitli minimum satın alma seçeneklerine de erişilebilir. Bu, ürünün fiyatını daha uygun fiyatlara indirebilir.

Granit yemek tabağı, sık kullanılan masa eşyaları arasında popüler olmayı başarmıştır. Bununla birlikte, bunların fiyatları her bütçeye uygun olmayabilir. Bununla birlikte, çeşitli minimum alışveriş seçenekleri, ürünün daha uygun fiyatlara indirilmesine olanak tanır.

yemek tabağı fiyatları

Yemek Tabağı Modelleri & Çeşitleri & Fiyatları

Yemek tabağı çeşitlerinde en uygun fiyatlar burada! Tıkla en kaliteli yemek tabağı modelleri Hepsiburada güvencesiyle ayağına gelsin.

Git

yemek tabağı fiyatları

Ucuz Yemek Tabakları Fiyatları

Ucuz Yemek Tabakları fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Ucuz Yemek Tabakları fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 98028 adet Ucuz Yemek Tabakları ürünü bulduk.Ucuz Yemek Tabakları kategorisinde en favori Pratik Mutfak Gereçleri, Yemek Takımı, Fincan Bardak Kahve Takımı, Çatal Kaşık Bıçak .

Git

yemek tabağı fiyatları

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

959,99 TL Fecra Circle Somon 18 Parça Yemek Takımı.

Git

yemek tabağı fiyatları

Tabak Takımları ve Fiyatları

Tabak Takımları ve Fiyatları – Yemek Tabakları – Çiçeksepeti Çiçeksepeti Ev Yaşam Mutfak Sofra Sofra Tabak Ücretsiz Kargo Porland Puruli Pasta Takımı 20cm 6 Parça 15 369 ,90 TL 33,90 TL’den Başlayan Taksitlerle Ücretsiz Kargo Keramika Çiçek Bahçesi Servis Tabağı 25 Cm 6 Adet – 18938-39-40-41-42-43 4 Sepet Fiyatı 381 ,43 TL.

Git

yemek tabağı fiyatları

Yemek Tabağı Modelleri ve Fiyatları

Yemek Tabağı Modelleri ve Fiyatları – Bella Maison Yemek Tabağı Porselen Gipsy Porselen Çukur Tabak 6’lı Mix 19 cm %50 1079.99 539.99 Porselen Roby Porselen Çukur Tabak 6’lı 21 cm %50 959.99 479.99 Porselen Mandala Porselen Yemek Tabağı 6’lı Yeşil 18 cm 1079.99 539.99 Sepette %30 377.99 Leaf Seramik Yemek Tabağı 6’lı Beyaz 18 cm %50.

Git

12 Adet Yemek Tabağı Fiyatları

hepsiburada 653,35 TL allkaria 663,30 TL Transformacion 12+2 Adet Foscarini 4 Bölmeli Sevimli Çocuk Yemek Tabağı ciceksepeti 850,05 TL allkaria 1.019,70 TL Güral Porselen Yaldızlı 22 cm 12 Adet Çukur Yemek Tabağı trendyol 776,00 TL Luminarc Carine Tabak Beyaz 6 Adet 21 cm 6 Adet 27 cm 12 Parça Yemek Takımı trendyol 699,00 TL.

Git

Günlük Yemek Tabağı Fiyatları

Günlük Yemek Tabağı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun . Günlük Yemek Tabağı fiyat avantajını yakala!. Cimri’da senin için 924 adet Günlük Yemek Tabağı ürünü bulduk.Günlük Yemek Tabağı kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Günlük Yemek Tabağı .

Git

Tabak Seti Modelleri ve Fiyatları & Desenli Tabak

Bütçenize uygun olarak farklı fiyat seçenekleri ile bunları kahvaltı sofralarında, çay tabağı olarak ve diğer yemek masalarında keyifle kullanabiliyorsunuz. Her gün yemek ve sunum sofrası için farklı seçenekleri ve modelleri ortaya çıkar. Kendi zevkinize göre gerek renk uyumu ve gerekse ebat tercihi sizin.

Git

Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Düz ve Çukur Yemek Tabağı; Tatlı ve Kahvaltı Tabağı . Yemek takımı fiyatları pek çok farklı kritere bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Parça sayısı, malzemesi, markası ve tasarımı bu ürünlerin fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında. Evidea’da her cebe uygun yemek takımları arasından seçiminizi .

Git

6 Lı Yemek Tabağı Fiyatları

trendyol 599,00 TL The Mia Blanche Yemek Tabağı 6 Lı Set 23 Cm Bln0004 pttavm 279,74 TL ciceksepeti 304,07 TL Basic Yemek Tabağı 6 Lı Set Gri – 20cm amazon 999,99 TL ciceksepeti 999,99 TL Basic Yemek Tabağı 6 Lı Set Yeşil – 20cm amazon 999,99 TL ciceksepeti 999,99 TL Basic Yemek Tabağı 6 Lı Set Krem – 20cm.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.