1. Anasayfa
 2. Yemek

Yemek Takımı 6 Kişilik Trendyol

Yemek Takımı 6 Kişilik Trendyol

Yemek takımları ev sahibinin konuklarına sunduğu bir temayı ifade etmek için önemli bir tercih olmaktadır. Trendyol’dan satın alınan 6 kişilik yemek takımı, ev sahibinin konuklarına sunduğu lezzetli bir yemek deneyimi sunmak için üstün özellikler ve zarafet sunmaktadır.

6 Kişilik yemek takımı, çok çeşitli stillere sahiptir. Çok renkli modeller, modern tarzda taşlama veya daha klasik çizgileri olan modeller Trendyol’da sunulmaktadır. Yemek takımının sadece görünümü değil, malzemeleri de önemlidir.

Trendyol’da satın alınan 6 kişilik yemek takımı, çok dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yemek takımları, çok güçlü ve sağlam yapıya sahiptir. Yemek takımı, el işçiliğiyle üretilmiş, dayanıklı özelliği sayesinde yıllarca kullanabilir.

6 Kişilik yemek takımı, çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Trendyol’un müşteri memnuniyet politikası sayesinde, ürünleri kullanmadan önce memnuniyetini garantiler. Yemek takımını kullanarak ev sahipleri konuklarına sunduğu lezzetli yemek deneyimini arttırmak için, Trendyol’a güvenebilirler.

Trendyol, 6 kişilik yemek takımının kalitesini ve güvenilirliğini garanti etmektedir. Üstün kalitedeki ürünleri, ev sahibinin konuklarına sunduğu yemek deneyimini daha da arttırmak için, Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Özellikleri

Trendyol markası, zengin ve kaliteli tasarımlarıyla her zevke hitap eden ürünler üretiyor. Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı da bu ürünler arasında yer alıyor. Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı, 6 kişilik mönüleriniz için çok kullanışlı bir çözüm sunuyor. Takım, 6 adet tabak, 6 adet çatal, 6 adet kaşık ve 6 adet bıçaktan oluşuyor. Bu takımın üzerindeki desenler, sizin yemeklerinize de renk katıyor. Tüm ürünler çelik malzemeden üretildiği için sağlam ve dayanıklıdır. Kullanımı kolay olan bu takım, her türlü yemek masasına uygun. Böylece masanızın hemen her mevsiminde ve her zevkteki insanlara hitap edebilirsiniz.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı, merkezi soğutma sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede her ürününüzün ne kadar sıcak ya da soğuk olduğunu kontrol edebilirsiniz. Trendyol markalı ürünler, çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilir. Böylece bu takımlar, çevre kirletmeden kullanım sağlıyor. Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı, donanımlı bir set olması sebebiyle çok uygun bir fiyatla satılmaktadır.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı ile masanızın zarafetini artırırken, mönülerinize de lezzet katabilirsiniz. Ürünün özelliklerini listeleyecek olursak;

 • 6 adet tabak
 • 6 adet çatal
 • 6 adet kaşık
 • 6 adet bıçak
 • Çelik malzemeden üretilmiş
 • Çevre dostu
 • Merkezi soğutma sistemleri
 • Uygun fiyat

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı, kaliteli ve şık tasarımı ile her zevke hitap ediyor. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olması sebebiyle uzun ömürlü bir takım. Çevre kirletmeden kullanım sağlaması, özellikle çevreye duyarlı kişilerin tercihi.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Nasıl Seçilir?

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı sunan birçok ürün vardır. Günümüzde, insanlar yenilikçi ve modern üretimler arasından seçim yapmak için daha fazla tercih etmektedirler. Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı seçerken, malzemeye, tasarıma, tasarıma ve fiyata dikkat edilmelidir.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı çeşitli malzemelerden üretilir. Cam, porselen, seramik malzemeden üretilmiş takımlar mevcuttur. Bu malzemelerden üretilen ürünler kırılmaz ve solma yapmaz. Her bir malzemeden üretilen ürünlerin fiyatları da farklıdır.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı seçerken, tasarım önemlidir. Günümüz trendleri ve moda eğilimlerine göre tasarlanmış takımlar vardır. Akıllı tasarımları ile evlerdeki her türlü tarzda dekorasyonu tamamlayabilir. Ürünü seçerken, ev dekorasyonuyla uyumlu olmasına dikkat edin.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı seçerken, ürünün özelliklerine de dikkat edilmelidir. Güvenilirlik, kullanım kolaylığı, dayanıklılık gibi özellikler takım seçerken önemlidir. Bu özellikler ürünün arzulanan özelliklerine uygun olmalıdır.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı satın alırken fiyat da önemlidir. Fiyat herkesin bütçesine uygun olmalıdır. Günümüzde, insanlar bütçelerine uygun ürünler arasından seçim yapmaktadır. Trendyol’ta mevcut olan ürünler farklı bütçelere uygun olarak yayınlanmaktadır.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı seçimi yaparken, malzeme, tasarım, özellikler ve fiyat önemlidir. Bu özelliklere dikkat edilerek, ihtiyacınıza en uygun Trendyol Yemek Takımı seçilebilir.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Takımının Fiyatları

Trendyol, müşterilerine sunduğu farklı ürün seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Takımı, zengin ve kaliteli tasarımları ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Takım, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen altı kişilik bir yemek takımıdır. Bu takım, çoğu masayı süsleyecek şekilde tasarlandı.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Takımının fiyatı, tasarımın ve kullanılan ürünlerin ne kadar kaliteli olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Takımın seti içerisinde 3 adet tabak, 5 adet çatal, 3 adet bıçak ve 1adet çay kaşığı bulunmaktadır. Her ürün sağlam, dayanıklı ve kolay temizlenebilir malzeme ile üretilmiştir. Tabakların üzerinde yüksek kalitede kalın kaplama bulunmaktadır ve çatal, bıçak ve çay kaşıklarının barındığı kuşe malzemeden üretilmiştir. Ayrıca takım elemanları kolayca bir araya getirilerek düzenlenebilir ve taşınabilir.

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Takımının fiyatları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Ürün Fiyat
3 Adet Tabak 25 TL
5 Adet Çatal 15 TL
3 Adet Bıçak 20 TL
1 Adet Çay Kaşığı 5 TL
Toplam 65 TL

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımı Takımı, aynı zamanda ciltli bir kutuda verilmektedir. Bu kutu, her bir elementi muhafaza etmek için tasarlanmıştır. Kutu, tüm elemanların korunmasını sağlar ve kutuyu saklamaya yardımcı olur. Takımın ürün garantisi 1 yıldır.

Trendyol’un 6 Kişilik Yemek Takımı Takımı, aynı zamanda kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve güzel tasarımı ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu takım, zengin tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile evlerinizi süsleyecek şekilde tasarlandı.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımlarının Trendleri

Yemekten sonra gelen kahve ve tatlıların tadını doyasıya çıkarmak için, yemek takımları çok önemlidir. Trendyol, 6 kişilik yemek takımlarının sunum özellikleri ve kalitesi ile müşterilerinin memnuniyetini gözeten güvenilir bir markadır. Trendyol’un ürünleri, hem şık hem de dayanıklıdır ve çeşitli renklerde, motiflerle ve taşlamalarla süslüdür. Sipariş edilen ürünlerin kalitesi, üretimin kaliteli hammaddelerden gerçekleştirilmesiyle garanti altına alınmıştır. Trendyol’un 6 kişilik yemek takımlarının, her zevke uygun kullanışlı tasarımları ve büyük seçenekleri mevcuttur.

Trendyol, 6 kişilik yemek takımları arasında en çok tercih edilen markalardan birisidir. Takımın yüzeyinde, bazı modellerde çizgiler, desenler, taşlamalar ve renkli desenler mevcuttur. Bunun yanı sıra, takım içeriği de çok çeşitlidir. Tabaklar, çay tabağı, sansürsüz sürahi, su bardağı, çay bardağı, sos bardağı ve çay sürahi gibi öğeler, 6 kişilik yemek takımlarının vazgeçilmez parçalarıdır.

Trendyol’un 6 kişilik yemek takımları, günlük yaşamda naif tasarımları, kaliteli malzemeleri ve dayanıklılıklarıyla mükemmel bir seçim sunmaktadır. Ayrıca, aradığınız her türlü renk, desen ve taşlama için tüm modellerde özel tasarım seçeneği de mevcuttur. Trendyol tarafından sunulan 6 kişilik yemek takımları, avantajlı fiyatlar ile de müşterilerinin kesesine uygundur.

Trendyol’un 6 kişilik yemek takımlarından biri seçerek, masanızı çok daha şık ve zarif hale getirebilirsiniz. Trendyol 6 kişilik yemek takımlarının, kalitesi, dayanıklılığı ve özel tasarımları ile müşterilerinin memnuniyetini gözeten bir markadır. Eğer 6 kişilik bir yemek takımı arıyorsanız, Trendyol’un ürünlerini deneyebilirsiniz.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Trendyol 6 Kişilik Yemek Takımlarının Önerileri

Günümüzde evlerde misafirleri ağırlamak ve ev sahipliği yapmak büyük önem taşıyor. Ancak, misafirleri ağırlamak ve ev sahipliği yapmak, doğru eşyaların bulunması ile başarılı olur. Trendyol, 6 kişilik yemek takımlarının keyifli ve konforlu vakit geçirmenizi sağlamak için tasarlanmış özel ürünler sunar. Trendyol’un 6 kişilik yemek takımları kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve modern tasarımlara sahiptir. Trendyol 6 kişilik yemek takımlarının özellikleri arasında;

 • Güçlü ve dayanıklı cam tabaklar
 • Kaliteli paslanmaz çelik kaşıklar
 • Rustik tarzda bambu tespih şeritleri
 • Yeşil çağlayan desenli çanaklar
 • Sağlam ve estetik tepsi ve sos kasesi

Trendyol 6 kişilik yemek takımları, beş çeşit renkte üretilmektedir. Mavi, siyah, kırmızı, yeşil ve beyaz renkleri mevcuttur. Trendyol’un 6 kişilik yemek takımlarının fiyatları çok uygun seviyededir. Trendyol, 6 kişilik yemek takımlarının satışını güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ayrıca, kargo ücreti ücretsizdir. Ürünün satın alınmasından sonra, ürünle ilgili herhangi bir soru, şikayet veya görüşünüz olursa, Trendyol müşteri hizmetleri ile çok kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol 6 kişilik yemek takımları, modern ve estetik tasarımları ile misafirlerinizi mutlu etmek ve unutulmaz bir an yaşatmak için kusursuz bir seçimdir. Trendyol, 6 kişilik yemek takımlarının keyfini çıkarmanız için eşsiz ürünler sunar.

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Yemek Seti, Yemek Takımı Fiyatları ve Modelleri

Fazla kalabalık olmayan aileler ve misafir ağırlamaları için ise 6 kişilik yemek takımı yeterli olabilir. Yine benzer durumlar için 8 kişilik yemek takımı modelleri de düşünülebilir Satın alma aşamasında Trendyol’a özel avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanmak mümkündür. Yemek Takımı Nasıl Kullanılır?.

Git

yemek takımı 6 kişilik trendyol

6 Kişilik Yemek Masası Fiyatları ve Modelleri

Kargo Bedava. ADAHOME 80×130 KAPALI 80×170 AÇIK Yemek Odası Takımı Mutfak Masası Takımı Yemek Masası 6 Kişilik. 51 Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 2.999 TL. 2.923 TL. Kargo Bedava. OLESİVO Loft Açılır 6 Kişilik Lüx Antrasit Mutfak Masası Takımı Yemek Masası Takımı.

Git

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Karaca Royal Lace 24 Parça Yemek Takımı 6 Kişilik

Karaca Royal Lace 24 parça 6 kişilik yemek takımı, son derece şık ve kaliteli bir üründür. Sade ve modern bir yemek takımı arayanlar için idealdir. Set içerisinde; çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlı ikram etmek için özel olarak tasarlanmış parçalar mevcuttur. Üründen iki adet satın alarak yemek takımını 12 kişi .

Git

yemek takımı 6 kişilik trendyol

ROSSEV Yemek Takımı Modern Lotus 57 Parça 6 Kişilik

ROSSEV. Yemek Takımı Modern Lotus 57 Parça 6 Kişilik POR101514-57P. Satıcı : Henüz Yorum Yazılmamış. Peşin Fiyatına 3 Taksit! 9.689 TL. Koleksiyona Ekle. Son 1 ürün. Sepete Ekle.

Git

yemek takımı 6 kişilik trendyol

Karaca Aries Yemek Takımı Siyah 24 Parça 6 Kişilik

Karaca 50.yıl Imza Kolleksiyonu Kore 24 Parça 6 Kiişilik Porselen Yemek Takımı. 136 2.999 TL. Karaca Flava 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı. 905 2.999,99 TL. Karaca Siena 56 Parça 12 Kişilik Porselen Gold Yemek Takımı. 1797 5.649 TL 4.499 TL.

Git

Kütahya Porselen Çisil Yemek Takımı 24 Parça 6 Kişilik

Kütahya Porselen Çisil 24 Parça 6 Kişilik Yemek Seti CSL24Y200. Kütahya Porselen. Çisil 24 Parça 6 Kişilik Yemek Seti CSL24Y200. Satıcı : Peşin Fiyatına 3 Taksit! Son 30 Günün En Düşük Fiyatı! 1.039 TL 998 TL. Koleksiyona Ekle. Sepete Ekle.

Git

Karaca Botonica New 18 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Tasarımıyla göz kamaştıran Karaca Botonica New 18 parça 6 kişilik yemek takımı, sofralarınızda size keyifle eşlik etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Stoneware seramik kullanılarak imal edilen bu takım, sıklıkla tercih edilir. Renk ve desenleriyle farklı bir tarzı bulunan bu set ile yemeklerinizin sunumu şölen .

Git

Karaca New Blue Odyssey 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Bu ürün KARACA ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Karaca New Blue Odyssey 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Set İçeriği 6 Adet Servis Tabağı 25 cm. ”sır” adı verilen en üst katmanda kullanıcı hatası nedeniyle herhangi bir zedelenmeçizilmeçatlama vs olmadığı sürece, desende silinme ve solma yapmaz. Mikrodalga .

Git

Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Bu ürün Beros tarafından gönderilecektir.; Güral Porselen Atina 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı Gümüş; Sadeliğin kusursuz hali! Türkiye’de İlk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, ışık geçirgen ve son derece zarif beyaz rengi porselen ürünlerin şimdi de küçük bir takımı, mükemmel sunumlarınız için yeniden tasarlandı.

Git

krc Karaca Zigzag 12 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı MRS11311

krc Karaca Zigzag 12 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı MRS11311. krc. Karaca Zigzag 12 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı MRS11311. Satıcı : Henüz Yorum Yazılmamış. Peşin Fiyatına 3 Taksit! 1.363,99 TL. Koleksiyona Ekle. Tükendi!.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
sulu yemek

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.