1. Anasayfa
 2. Yemek

Yuvarlak Yemek Masası

Yuvarlak Yemek Masası

Yuvarlak yemek masaları, genellikle çoklu kişilik aileyi kapsayacak ve bir araya geldiği zamanların özelliğini taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde evlerimizde gözümüze çarpan yuvarlak masalar, insanlar arasında yakın bir bağ kurma potansiyeli taşımaktadır. Çünkü bunlar, insanların bir araya geldiği özel bir zamanda sohbet etmelerini teşvik etmeye yardımcı olur.

Yuvarlak masalar aynı zamanda büyük ve eşit bir araya toplanma mekanı sağlar. Bu tür masalar, konuşma ortamının özgürlüğünü artırmak için tasarlanmıştır. Bir yemek masasının üzerinde dinlenen kişiler, aralarındaki mesafeyi kontrol etmeksizin eşit bir şekilde oturur. Ayrıca, yuvarlak masalar genellikle çoklu kişilik aileyi kapsayacaktır.

Yuvarlak yemek masaları, çoğu zaman kullanım kolaylığı ve evlerin diğer mekanlarında ürettiği estetik eylem için tercih edilir. Günümüzde, yuvarlak masalar genellikle ahşap, metal, marangozluk, fiberglass veya diğer malzemelerden yapılmış olan modellerle mevcuttur. Bu işlem, referans alınarak çok esnek bir şekilde tasarlanmıştır.

Yuvarlak masalar, aynı zamanda çevre korumasına olan öneme özellikle dikkat edilir. Bu nedenle, bu masalar çoğu zaman geri dönüşüm malzemelerinden üretilir. Geri dönüşüm malzemelerinin kullanımı, yuvarlak masaların üretiminde karbon ayak izini azaltır. Bununla birlikte, masaların üzerinde veya çevresinde sera gazı emisyonu düşük bileşenler kullanılır.

Sonuç olarak, yuvarlak masalar, kullanım kolaylığı, estetik, yakınlık, çevre koruması gibi pek çok özelliği bir arada sunmaktadır. Özellikle, ailelerin bir araya geldiği zamanların özelliğini taşıyacak şekilde tasarlanmış olan yuvarlak masalar, yakın bir bağ kurmaya yardımcı olacaktır.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masasının Avantajları

Tasarımı küçük olsa da, modern evlerde yuvarlak yemek masası konforu ve zarafeti sağlamak için popüler bir seçenektir. Bugün, yuvarlak masalar daha da popüler hale geliyor. Her odaya uyum sağlayacak şekilde çeşitli renk ve desen seçenekleriyle mevcuttur.

Yuvarlak yemek masası, evinizi daha rahat ve modern bir alana çevirmenize yardımcı olur. Bunların en büyük avantajı, herhangi bir köşeden mümkün olan en iyi çevreleyen konforu ve sohbeti sağlamalarıdır. Yuvarlak masalar, daha rahat bir sohbet ortamı oluştururken, her seferinde farklı oturma pozisyonları için çoğu insanın daha rahat hissedebileceği daha meyilli yerleri de sunmaktadır.

Yuvarlak yemek masalarının diğer bir avantajı, daha sade bir görünüme sahip olmalarıdır. Masayı çevreleyen sandalyeler arasında boşluklar oluşmadığı için yuvarlak masalar, odayı daha düzenli bir görünüm için tasarlanmış bir kare masaya göre daha düzenli ve hafif görünmesini sağlar. Aynı zamanda, masanın üzerinde fazla eşya olmadığı için masa üzerindeki eşyalar daha kolayca yerleştirilebilir.

Yuvarlak yemek masalarının, kare masalara göre daha az alana ihtiyacı olması da avantajlarından biridir. Daha küçük alanlar için ideal olan yuvarlak masalar, evin içinde kolayca hareket edilebilir ve özelleştirilebilir. Yuvarlak masaların diğer bir avantajı, ekstra masa kapaklarının eklenmesine izin vermesidir. Ev sahibi, kapakları kaldırarak masayı istediği şekilde büyütebilir ya da küçültebilir.

Yuvarlak yemek masaları, evinize modern bir görünüm katmak için, konforlu bir oturma alanı ve kolayca hareket edilebilen bir masa olmasının yanı sıra, rahat bir sohbet ortamı sağlaması nedeniyle ideal bir seçenektir.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masasının Fonksiyonları

Günümüz modern evlerinde, evin içerisinde kullanılan mobilyalar arasında yuvarlak yemek masalarına özel bir ilgi görüyor. Bu tarz yemek masalarındaki fonksiyonlar, ev sahibi ve misafirlerinin konforunu arttırmaya yardımcı olmaktadır. Bu makalede, yuvarlak yemek masasının fonksiyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olacaktır.

Yuvarlak yemek masaları, evinize eşsiz bir iz bırakabilecek şekilde tasarlanmıştır. Su bazlı üretilen bu masalar, evinizin içindeki konforu arttırmak için çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Genellikle ahşap, deri, mdf, fiberglas gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu masalar, kullanıcılarına en iyi kaliteyi sunmaktadır.

Yuvarlak yemek masalarının fonksiyonları arasında, konforlu bir oturma ortamı oluşturmaları sayılabilir. Bu tarz masalar, kullanıcıların evlerinin içinde daha rahat bir ortamda oturmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, güçlü ahşap yapısı ve kaliteli malzemeler sayesinde bu masalar, kullanıcılarının evinde daha uzun süreler kullanmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca, yuvarlak yemek masalarına çok fonksiyonlu ve kullanışlı bir özellik olarak şarap kabı veya şarap ızgarası mevcuttur. Bu özellik sayesinde, evinizin içinde daha eğlenceli bir ortam oluşturmak mümkündür. Şarap ızgaraları, şarap yudumlamanın keyfine varmak için ideal bir ortam sağlamaktadır.

Yuvarlak yemek masalarının fonksiyonları arasında, ekstra çalışma alanı sağlamaları da sayılabilir. Bu masalar, yemek masasının üzerine büyük bir çalışma alanı oluşturmak için tasarlanmıştır. Böylece, evinizin içinde çalışma alanı oluşturmak mümkündür. Ayrıca, bu masalar, evinizde keyifli bir ortam oluşturmak için çok sayıda aksesuar ve eşyaları taşımak amacıyla kullanılabilmektedir.

Son olarak, yuvarlak yemek masalarının çok çeşitli renk ve desenleri mevcuttur. Bu masaların çok sayıda varyasyonu, evinizin içerisinde daha farklı bir görünüm oluşturmak mümkündür. Böylece, evinizin içinde kullanılan mobilyalarınızın her birinin özel bir anlamı olacaktır. Bu tarz masalar, evinizin içindeki dekorasyonu tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, yuvarlak yemek masalarının çok sayıda fonksiyonu bulunmaktadır. Bu masalar, evinizin içinde birçok konforu arttırmak için çok faydalıdır. Ayrıca, bu masalar, evinizin içindeki dekorasyonunu tamamlamak için çok sayıda çeşit ve desen mevcuttur. Bu masalar, evinizin içinde keyifli bir ortam oluşturmak için idealdir.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masasının Özellikleri

Yuvarlak yemek masaları, ev için konforlu ve çekici bir seçenektir. Sıcak ve misafirperver atmosferler yaratmak için uygun olan bu masalar; konuklarınızın arasındaki mesafeyi ortadan kaldırır ve hizmet rahatlatıcı bir ortam yaratır. Masanın şekli, genellikle daire içindeki sessizlik ve itidal kavramlarını destekler.

Yuvarlak yemek masaları, çoğu zaman ahşap veya taş işlemeyle yapılmıştır. Bunlar genellikle dekoratif olarak süslenmiş vaziyette gelir. Bazı yuvarlak yemek masaları, orta kısmında yuvarlak bir süs veya tablo kullanılarak zenginleştirilir. Bunun yanı sıra, masalar, genellikle donanım parçaları ile desteklenir.

Yuvarlak yemek masaları, genellikle çok kaliteli malzemelerle imal edilir. Bunlar, çalışma çok fazla zamana ve emeğe sahip olmaları nedeniyle, pahalıdır. Tek veya çift köşeli masalardan daha kalın veya daha hafif olabilirler. Ayrıca, bu masalar genellikle daha büyük ve daha küçük seçenekleri vardır.

Yuvarlak yemek masaları, çoğu zaman çok rahat ve konforlu kullanım için sunulur. Bunlar, dört masa köşesi olmadan, konuklarınızın etrafına yayılarak çok sayıda kişiye hizmet verebilir. Bunların çoğu, çok rahat ve dayanıklı kılıflarıyla birlikte gelir ve bu şekilde taşınabildiğinden, evinizin herhangi bir yerine kolayca sürüklenebilir.

Yuvarlak yemek masaları, çok sayıda fiyat aralığı için mevcuttur. Genellikle, kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilmiş olanlar, daha pahalı olacaktır. Bunlar, genellikle ahşap veya kompozit malzemelerden yapılmış, daha kalın ve kaliteli masalardır. Daha uygun fiyatlı masalar ise, genellikle alüminyum veya plastik gibi daha hafif malzemelerden üretilmiş olacaktır.

Yuvarlak yemek masaları, konforlu ve çekici bir seçenek olan evler için önemli bir parçadır. Ahşap veya taş işlemeyle yapılmış olan masalar, dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretildiğinden, masanın uzun ömürlü olmasını sağlayan güvenilirdir. Bu masalar, konuklarınız arasında mesafeyi ortadan kaldırarak, hizmet rahatlatıcı bir ortam yaratır.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masasının Stil Seçenekleri

Yuvarlak yemek masaları, evlerin ve işyerlerinin ortak alanlarında kullanılan mekân tasarımı öğelerinden biridir. Hem modern hem klasik tarzda tasarlanmış birçok tasarım dan oluşan bu masalar, her türlü ortamda kullanılabilecek çok çeşitlilik sunmaktadır. Sahip olduğu çeşitli stil seçenekleriyle, yaşam alanlarınıza eşsiz bir hava katacak olan yuvarlak yemek masaları, kullanışlı ve uygun fiyatlı bir mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak yemek masaları isteğinize göre değiştirme imkânı sunan çok çeşitli stil seçenekleriyle tasarlanmıştır. Bunlar arasında seçim yapabilirsiniz: klasik, modern veya bohem tarzı. Günümüzde, halk arasında popüler olan ve göze hitap eden bu tarzlar, yemek masalarının her çeşit alana uygunluğunu sağlar. Aynı zamanda, dekorasyonunuzu tamamlamak için uygun fiyatlı çözümler sunar.

Klasik yuvarlak yemek masaları, genellikle ahşap malzemeden yapılırken, modern yemek masaları her türlü malzemeyi kapsayabilir. Ahşap, metal, mermer, plastik gibi çeşitli materyaller kullanılarak üretilen modern yemek masaları herhangi bir ortama kolayca kendini uydurur. Son olarak, bohem tarzı yuvarlak yemek masaları ise daha az kalıpları olan yüksek kaliteli materyallerden üretilir. Bu tarz, geçmişin toplumsal kurallarından ve kalıplarından kurtulmak isteyen insanlar için ideal bir seçenektir.

Yuvarlak yemek masaları, her bütçeye uygunluk sunar. Fiyatlar, çeşitli malzemelerin ve stil seçeneklerinin karışımıyla belirlenmektedir. Tavsiye edilen bir fiyat aralığı olarak, yuvarlak yemek masalarının en ucuzundan en pahalısına kadar her türlü bütçeye uygun çözümler sunacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte, masa boyutlarının da fiyata etkisi vardır. Geniş veya küçük yemek masaları arasındaki fiyat farkının nedeni budur.

Bütçenize ve mekânınıza uygun bir yemek masası seçmek için, profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz. Çünkü, tüm alanlarda kullanılabilecek çok çeşitli stil seçeneklerine sahip yuvarlak yemek masaları arasından seçim yapmak zor olabilir. Sonuç olarak, evinizi ve ofisinizi özgün ve özel göstermek istiyorsanız, yuvarlak yemek masaları tam size göre.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masasının Stil Fikirleri

Günümüzde, dekorasyonu evinize modern bir görünüm katarak kişiselleştirmek için birçok farklı seçenek mevcuttur. Özellikle, yuvarlak yemek masası ile dekorasyonu kişiye özel hale getirmek mümkündür. Bu tür masalar evinize modern, şık bir görünüm katar ve aynı zamanda yemek yeme alanınızda size rahatlık sağlar.

Yuvarlak yemek masalarının çok sayıda stil seçeneği bulunmaktadır. Bunlar genellikle ahşap veya plastik materyallerden yapılır ve kullanılan malzeme, masanın görünümünü etkiler. Ahşap yuvarlak yemek masaları genellikle açık renklerde, gümüş, kahve, beyaz ve krem gibi seçenekler arasından seçilebilir. Plastik yuvarlak yemek masalarındaysa, renk seçenekleri daha fazladır ve materyal her mevsimde kullanılabilir.

Yuvarlak yemek masalarının başka bir avantajı da, çok fonksiyonlu olmalarıdır. Bunlar, evdeki her yerde kullanılabilir. Özellikle, küçük alanlarda bu masalar çok kullanışlıdır. Yemek masasının çevresindeki sandalyeler, masaya göre seçilmelidir ve hep aynı tasarımın kullanılması tavsiye edilir.

Yuvarlak yemek masalarının özellikleri ve fiyatları çok çeşitlidir. Bunlar, üreticiden üreticimize değişir ve maliyet de genellikle malzemenin tipine bağlı olarak değişir. Bazı yuvarlak yemek masalarının fiyatları 200 TL ile 500 TL arasında değişebilir. Özellikle ahşap yuvarlak masalar daha yüksek fiyata satılır.

Yuvarlak yemek masalarının kullanımından bahsedildiğinde, bunlar genellikle aydınlatma, döşeme ve döşeme ayarları arasında seçenekler arasında değişebilir. Aydınlatma, her zaman iyi bir fikirdir ve hangi tarzda olursa olsun, masayı ve kullanıcıları aydınlatan ürünler her zaman tercih edilir. Döşeme ve döşeme ayarları da, her zaman masanın görünümünü ve tarzını etkiler.

Yuvarlak yemek masalarının stil fikirleri çok sayıdadır ve evinizde değişiklik yapmak için her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Bu masalar evdeki ortamı kişiselleştirmek için çok etkili bir seçenek olacaktır.

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Masa Fiyatları ve Modelleri

Yuvarlak yemek masası modelleri ile mutfağınıza ya da salonunuza bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Balkon masası yuvarlak seçenekleri de ideal alan kullanımı ile fark yaratır. Yuvarlak yapısı, kişi sayısı ve yerleşimi ile oldukça avantajlıdır. Yuvarlak masif masa çeşitleri de doğal ve estetik görüntüsü ile dikkat .

Git

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masaları Modelleri ve Fiyatları

Yuvarlak Yemek Masaları Yemek saatlerinde herkesi bir araya getirmek için mükemmel olarak tasarlanan yuvarlak yemek masalarımız ile her yemeği özel bir gün haline getirin.

Git

yuvarlak yemek masası

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları 2023

Rhythm Circle Masif Yuvarlak Yemek Masası, 120X120 13.890 TL Morena Yemek Masası, Beyaz, 200X92 11.669 TL Scarlet Açılır Yemek Masası, 170X95.

Git

yuvarlak yemek masası

Yuvarlak Yemek Masası Fiyatları

Yuvarlak Yemek Masası fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun fiyat avantajını yakala! Cimri’da senin için 10988 adet Yuvarlak Yemek Masası ürünü bulduk.

Git

yuvarlak yemek masası

Yemek Masası Takımları ve Fiyatları 2023

KAMPANYALI ÜRÜNLER Vina Mutfak Masası Takımı 8.499 TL Palace İskandinav Masa Takımı, Krem, 160X80 18.429 TL 15.999 TL Takım İçeriği Seçenekleri Sembol Çizilmez Masa Takımı 13.840 TL 13.399 TL Masa Ölçüsü Seçenekleri Wood House Akasya Yemek Masası Takımı, Ceviz, 120X75 2.499 TL Morena Yemek Masası Takımı, 200X92 23.389 TL.

Git

Yemek Masası Takımı, Modelleri & Fiyatları

Aydınlatma Oturma Grupları Genç Odası Düzenleyici Hurç Yemek Masası .

Git

Yemek Masaları Modelleri ve Fiyatları

Meşe masalar veya yuvarlak yemek masaları gibi dilediğiniz tarzda ürünü bulabilirsiniz. Yemek odası setinizi yemek masası sandalyelerimizle tamamlamayı unutmayın. Aileniz ve sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz zamanlar için yemek masaları 2 kişilik yemek masaları veya 4 kişilik yemek masaları.

Git

INGATORP beyaz 4

Ürün Kodu 402.170.69 INGATORP Yuvarlak Yemek Masası, Beyaz Ürün Bilgileri Ebatlar ve Paket Ölçüleri.

Git

Uygun Fiyatlı Yemek Masası Modelleri

Yemek masası modelleri uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz 4, 6, 8 kişilik yemek masası çeşitleri ayağına gelsin. Yemek Masaları ve Fiyatları . Ruum Store By Doğtaş Loom Yuvarlak Masa Ahşap Ayaklı Opak Beyaz. 14. 2.163,81 TL. Sepette %50 indirim.

Git

LISABO dişbudak kaplama 4 kişilik yuvarlak mutfak masası

LISABO yuvarlak mutfak masası, dişbudak kaplama, 4 kişilik, 105 cm. 5.199₺. 404.164.98. 577,67₺ x 9 ay’a varan vade farksız taksit seçenekleri. Renk dişbudak kaplama. Kişi Sayısı 4 kişilik Ölçü 105 cm.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
yemek fikirleri

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.