1. Anasayfa
 2. Yemek

Istikbal Yemek Masası Sahibinden

Istikbal Yemek Masası Sahibinden

İstikbal markası, geniş bir ürün yelpazesi sunan çağdaş, konforlu ve güzel mobilyalar için özellikle tercih edilmektedir. İstikbal’den alabileceğiniz yemek masası, yenilikçi ve estetik bir tasarıma sahip olan kaliteli bir üründür. Ticari ve ev kullanımı için ideal olan bu yemek masası, her odanın ya da mekanın estetiğini arttıracak şekilde tasarlanmıştır.

Son zamanlarda, genellikle online mağazalardan ürün alışverişine eğilim gösterilmektedir. İstikbal yemek masası da, çeşitli web sitelerinin yanı sıra, Sahibinden de satışa sunulmaktadır. Sahibinden İstikbal yemek masası arayanlar, ürün ile ilgili detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilir. Bu sayede, adaylar istedikleri yemek masasını, konforlu ve estetik özellikleri için uygun fiyata satın alabilir.

Sahibinden’de satılan İstikbal yemek masası, daha önceki tecrübelerden daha iyi kalite, özellikler ve eşsiz tasarım sunmaktadır. Ürün, kullanıcının talebine göre renk ve desen seçenekleri üzerinde üretilmiştir. Daha özel bir tasarım için, çoğu online mağazanın sunduğu özel yemek masaları ve kombinasyonları da mevcuttur.

Eşsiz tasarımı, uygun fiyatı ve iyi kalitesi ile İstikbal yemek masası, modern evlerde ve ofislerde kullanıcıların taleplerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Sahibinden’den almak isteyenler, ödeme ve teslimat konusundaki kolaylığı da dikkate almalıdır. İstikbal’in modern ve konforlu yemek masaları arayanlar için, Sahibinden farklı alternatifler sunmaktadır.

istikbal yemek masası sahibinden

Istikbal Yemek Masalarının Özellikleri

Istikbal yemek masaları genellikle kullanım kolaylığı, kalite ve dayanıklılık ve estetik olarak kullanıcıların tercihlerini sunmak için tasarlanmıştır. Istikbal yemek masalarının dayanıklı ve kullanışlı tasarımları, yemek masasının ömrünü uzatır. Istikbal yemek masaları genellikle ahşap, metal, plastik ya da kompozit malzemelerden yapılır ve çeşitli tasarımları ile her zevke uygundur.

Istikbal yemek masalarının kalitesi güvenilir ve dayanıklıdır. Istikbal yemek masaları aynı zamanda çok hafif ve sağlamdır, bu da onları taşımakta kolaylık sağlar. Istikbal yemek masalarının dayanıklılık ve üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi, bunların uzun yıllar hizmet vermesini sağlar. Farklı ahşap, metal, plastik ve kompozit malzemeler kullanılarak üretilen Istikbal yemek masalarının tasarımları da farklıdır. Istikbal yemek masalarının üretimi modern mühendislik ve tasarım kullanılarak yapılır. Istikbal yemek masalarının tasarımları tarihsel, modern veya klasik olabilir. Modern tasarımlar her türlü mekan veya dekor için son derece uygundur ve evinizin görünümünü zenginleştirmek için kullanılabilir.

Istikbal yemek masaları ayrıca geniş çaplı müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Yemek masasının boyutları müşterinin talebine göre ölçülmektedir. Yemek masasının uzunluğu, genişliği ve yüksekliği değişebilir. Yemek masasının ölçüsünün ne olacağına karar vermek için müşterinin mekan yapısını, zevklerini ve seçimlerini göz önüne almak gerekir. Yemek masanın stili de dikkate alınmalıdır. Genellikle yemek masaları modern, klasik veya tarihsel tarzda üretilebilir.

Istikbal yemek masalarının fiyatları da farklıdır. Fiyatlar malzemelerin kalitesine, tasarımına ve boyutuna bağlıdır. Istikbal yemek masalarının fiyatları aralığı genellikle 200 – 1500 TL arasındadır. Yemek masasının tasarımı, kalitesi, stili ve boyutu da fiyatı etkileyebilir. Istikbal yemek masalarını, evindeki mobilyaların tamamlayıcısı olarak kullanıcılar için çok önemlidir.

Istikbal yemek masaları geniş kullanım alanları ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. Istikbal yemek masalarının dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmesi, bunların uzun yıllar hizmet vermesini sağlar. Istikbal yemek masalarının geniş çaplı müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmesi ve farklı tasarımlarının olması, bunları her mekan ve dekora uymasını sağlar. Istikbal yemek masalarının fiyatları da farklı boyutları, tasarımları ve malzeme kalitesine göre değişmektedir.

istikbal yemek masası sahibinden

Istikbal Yemek Masalarının Fiyatları

Istikbal, Türkiye’de mobilya sektöründe çok popüler bir marka. Yemek masası modelleri için de çeşitlilik sunan Istikbal, farklı tarzlarda güzel görünümlü masalar sunuyor. Her bütçeye uygun çeşitli yemek masaları, müşterilerin beklentilerinin üzerinde konfor ve görsellik sunuyor. Istikbal yemek masaları, dekorasyona uygun renklerde şık tasarımlarıyla uygun fiyatlı olarak sahibinden.com’da satışa sunulmaktadır.

Istikbal yemek masaları, ev, ofis veya okul için ideal bir seçenektir. Çeşitli büyüklük ve modelde sunulan masalar, geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok ideal bir seçenek. Istikbal yemek masalarının özellikleri arasında, kaliteli ahşap malzeme, şık tasarımlar ve kolay temizlik özellikleri yer alıyor. Özellikle ahşap masalar için, ahşabın dayanıklılığını ve kalitesini güvence altına alan Istikbal, kullanıcılarının memnuniyeti için önemli bir ayrıntıdır.

Istikbal yemek masalarının fiyatları, çeşitli büyüklük ve modellerin farklılıklarına göre değişkenlik gösterir. Fiyat aralıkları, masaların büyüklüğünden, tasarımına kadar farklı seçeneklerin sayısına bağlı olarak farklılık gösterir. Masalar arasındaki farklılıklardan dolayı, satın almak istediğiniz masaya bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte, Istikbal yemek masaları, kullanıcıların beklentilerinin ötesinde performans sunmak için uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır.

Istikbal yemek masaları çoğu mobilya markasına göre daha uygun fiyatlıdır. Bu birçok avantajı beraberinde getirir. İstikbal yemek masalarının uygun fiyatları, daha geniş kitlelere ulaşmak için fırsatlar sunar. Uygun fiyatlı yemek masaları, daha çok insanın aileleri için konforlu ve güvenli bir ortam sunmak için harcadıkları paraya karşılık almalarını sağlar. Uygun fiyatlı masalar, aynı zamanda çevre dostu materyallerden üretilmiş olmaları nedeniyle de daha düşük çevresel etkilere sahip olmaları için kullanıcılarını teşvik eder.

Istikbal yemek masalarının fiyatları, çeşitli tarzlarda ve büyüklüklerde mevcuttur. Müşteriler, masaları satın almak istedikleri fiyata göre kolayca karşılaştırabilir ve kendileri için en uygun seçeneği bulabilirler. Sahibinden.com’da satışa sunulan Istikbal yemek masaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.sahibinden.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

istikbal yemek masası sahibinden

Istikbal Yemek Masalarının Tasarımları

İstikbal markasının yemek masalarının tasarımları her mekanda her mekan için uygun çözümler sunuyor. İstikbal markası ürünlerinde; ahşap, metal veya alüminyum cinsinden yemek masaları mevcuttur. Ahşap yemek masaları çeşitli renklerde ve farklı desenlerde mevcuttur. Bu yemek masaları klasik veya modern tarza uygun bir tasarımda üretilmektedir. Metal yemek masaları ise çeşitli renklerde ve formlarda üretilmektedir. İstikbal markasının alüminyum ürünleri ise ahşap ve metal yemek masalarına göre daha hafif olup daha kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Bu yemek masalarının tasarımları çok çeşitli desenlerde mevcuttur.

İstikbal markasının yemek masalarının özelliklerinden bahsetmek gerekirse; yemek masalarının kolay temizlenmesi, kir ayıklanması, sızdırmazlık, dayanıklılık ve taşınabilirlik gibi özellikleri mevcuttur. İstikbal markasının yemek masalarında kullanılan malzemeler çok kalitelidir. Ahşap malzemeler kaliteye olan önem gösterilerek seçilmektedir. Metal ve alüminyum malzemeler ise korozyon ve çizilmelere karşı dayanıklı olup sağlamlık ve kaliteli işçilik özellikleriyle üretilmektedir.

İstikbal markasının yemek masalarının fiyatları kişinin bütçesine göre değişmektedir. Genellikle ahşap yemek masalarının fiyatları diğer türlerden daha yüksek olup, metal ve alüminyum yemek masalarının fiyatları diğer türlerden daha uygun seviyededir. Kişiye göre fiyatlar değişmektedir.

İstikbal markasının yemek masalarının tasarımları oldukça variedir. İstikbal markasının yemek masalarının tasarımlarını arttırmak için, her mekan için kolay temizlenebilir, sızdırmaz ve dayanıklı tasarımlar üretmektedir.

Tablo 1. İstikbal Yemek Masalarının Tasarımları

Malzeme Tasarım
Ahşap Klasik ve Modern
Metal Farklı Renkler ve Formlar
Alüminyum Hafif ve Kolay Taşınabilir

İstikbal markasının yemek masaları mekanlara değişik tasarımları ve özellikleriyle kolay temizlenebilir, sızdırmaz, dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretilmektedir. İstikbal markasının yemek masalarının fiyatları bütçeye göre değişmektedir. Kişi bütçesine uygun istediği tasarımdaki yemek masasını seçebilmektedir.

istikbal yemek masası sahibinden

Sahibinden Istikbal Yemek Masaları Alımı

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan Sahibinden, Istikbal yemek masalarının alımı için mükemmel bir tercih. Istikbal yemek masaları, dayanıklılık, güvenilirlik ve estetik bir tasarımı bir arada sunuyor. Sahibinden’deki Istikbal yemek masalarında, çok çeşitli boyut ve renk seçenekleri mevcut. Birçok tarzda yemek masası ve sandalye mevcuttur. Klasik, modern veya shabby chic tasarımlar Istikbal yemek masalarında kullanılabilir. Istikbal yemek masaları aynı zamanda çeşitli malzemelerden oluşturulmuştur. Genellikle ahşap veya farklı türde plastiklerden üretilir.

Istikbal yemek masaları, kullanım kolaylığına ve uzun ömürlülüğe sahiptir. Yüksek kaliteli malzeme ve dayanıklı tasarım, yemek masalarının günümüze kadar çok uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu yemek masaları aynı zamanda çok kolay temizlenebilmektedir. Birçok farklı şekilde ve seçeneğe sahip olan Istikbal yemek masaları, pratikliğin yanı sıra şık görünümleri ile de öne çıkar. Sahibinden Istikbal yemek masalarının fiyatları, ürünün boyutundan ve kalitesinden bağımlıdır.

Istikbal yemek masaları alırken, çok dikkatli olmak önemlidir. Çünkü alınan ürünün uygunluğu, kalitesi ve estetiği kullanıcının beklentilerine göre düzenlenmelidir. Örneğin, Istikbal yemek masaları, kişinin evdeki eşyaların rengine ve stiline uyumlu olmalıdır. Ayrıca, uzun ömürlü olması, kolay temizlenebilmesi ve güvenlik gerekliliklerini karşılaması gerekir.

Sahibinden Istikbal yemek masaları almak için, öncelikle kullanıcıların kendi beklentilerini anlamaları gerekir. Aradıkları ürünün kalitesi ve uygunluğu hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Sonra da Sahibinden’den arama yapmaları, almak istedikleri ürünü bulmaları ve en uygun fiyatını seçmeleri gerekir. Eğer Istikbal yemek masası ürünlerini uygun fiyatlara Sahibinden’den satın almak isterseniz, aramanızı hemen başlatabilirsiniz.

istikbal yemek masası sahibinden

En İyi Istikbal Yemek Masalarının Seçiminin Nasıl Yapılacağı

Istikbal yemek masalarının seçiminde herkesin aynı görüşte olması mümkün değildir, ancak özel bir zevke sahip olanlar için özel bir yemek masası seçimi önemlidir. Istikbal, günümüz AVM’lerinde ve mobilya mağazalarında bulunan bir markadır. Istikbal yemek masaları, farklı tasarımlara, boyutlara ve malzemelere sahip olmaktadır. Ayrıca, bu yemek masalarının fiyat aralıkları da oldukça geniştir. Bir Istikbal yemek masası seçmek için, öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Sonra, kişisel tercihlerinize göre yemek masasının boyutunu, tarzını, malzemesini ve diğer özelliklerini belirlemelisiniz. Istikbal yemek masalarının seçiminde, bu özellikler dikkate alınmalıdır. Örneğin, bazı yemek masaları, sadece küçük alanlar için uygundur, diğerleri ise, büyük alanlar için uygundur. Ayrıca, renk ve tasarım seçenekleri de önemlidir. Istikbal markasının yemek masaları, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunmaktadır. Yemek masasının malzemesini seçerken, ahşap, mermer, metal veya plastik gibi malzemeler arasından seçim yapmalısınız. Ahşap yemek masaları, hafif ve dayanıklı olması sebebiyle, evlerin ortasında veya herhangi bir odada kullanılabilir. Mermer yemek masaları ise, stil ve zarafet sağlamak için özellikle tercih edilen bir seçenektir. Metal yemek masaları ise, güçlü ve dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen seçeneklerdir. Plastik yemek masaları ise, pahalı olmaması ve kolay temizlenmesi sebebiyle tercih edilen bir seçenektir.

Ayrıca, Istikbal yemek masalarının çeşitli özellikleri vardır. Uygun fiyata sahip olanlar, farklı tasarımlara ve boyutlara sahip olanlar, evlerin ortasına veya herhangi bir odada kullanılabilecek olanlar veya güçlü ve dayanıklı olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Amacınıza göre yemek masasının boyutu, tarzı ve özellikleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca, yemek masalarının çevre dostu olması da önemlidir. Istikbal yemek masalarının çoğu, geri dönüşüm malzemeler veya toksik maddeler içermeyen malzemelerle yapılmıştır. Böylece, ortamı koruma ve çevreye duyarlı bir ürün satın almış olursunuz. Son olarak, Istikbal yemek masalarının satın alımı sırasında garanti süresini de kontrol etmelisiniz. Garanti, yemek masasının dayanıklılığını, kalitesini ve malzemesini göstermektedir.

Istikbal markasının yemek masaları, kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. Istikbal yemek masalarının seçiminde, bütçenizi, tercihlerinizi ve özellikleri de dikkate almalısınız. Sevdiğiniz bir yemek masasını satın almadan önce, ürünün garanti süresini de kontrol etmelisiniz. Böylece, uzun süre güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

istikbal yemek masası sahibinden

İstikbal Yemek Masası

İstikbal Yemek Masası – En uygun İkinci El İstikbal Masa Fiyatları ve diğer Yemek Odası Mobilyaları ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden’da.

Git

istikbal yemek masası sahibinden

İstikbal Mutfak Masası Fiyatları & Modelleri

Mutfak Masası fiyatları ve modelleri ücretsiz kargo seçenekleriyle sahibinden’da! . Istıkbal yemek masası: İstikbal: 1.800 TL. 07 Şubat 2023: İstanbul Ümraniye: Mutfak masası ve 3 adet sandalye: İstikbal: . İstikbal Mutfak Masası Fiyatları & Modelleri listesine yeni bir ilan eklendiğinde size anında haber vermemizi .

Git

istikbal yemek masası sahibinden

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları sahibinden’da

İkinci el ve sıfır yemek odası takımları farklı marka seçenekleri ve uygun fiyatlarla sahibinden’da istikbal yemek masası: 4.000 TL. 21 Aralık 2022: İstanbul Sancaktepe: Boyanmış İstikbal Masa, 4 sandalye, TV Ünite: 2.000 TL. 21 Aralık 2022: Eskişehir Odunpazar .

Git

istikbal yemek masası sahibinden

Yemek Masası

Yemek Masası YEMEK ODASI Ebat Açılır Masa 27 Masa-Sabit 1 Mini Açılır Masa 1 Sabit Masa 23 Filtre Seçenekleri Kampanyalı Ürünler 1 Garanti 2 Years 26 2 Yıl 26 Malzeme Sunta 3 Suntalam 1 Max Teslimat Süresi 45 52 Model Açılır 24 Dikdörtgen 1 Sabit 22 Özellik Açılır 27 Mini 1 Sabit 24 Şekil Dikdörtgen 44 Oval 8 .

Git

istikbal yemek masası sahibinden

İstikbal Mutfak Masa Takımı Fiyatları

pttavm 927,96 TL Dekorazi Simple Masa Takımı trendyol 3.100,00 TL koctas 3.999,00 TL 7 Sivas Gözde Mobilya Özel Ölçü 60×90 cm Açılır Mutfak Masası ve 4 Adet Sandalye Takımı trendyol 3.255,72 TL pazarama 6.185,74 TL Evdemo Eylül Silver Beyaz Gri Mutfak Masası Takımı.

Git

YEMEK ODASI

Anasayfa YEMEK ODASI YEMEK ODASI İnce detaylara sahip yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza şıklık katın! Şık yemek odası mobilyaları tarzını yansıtmanızı sağlar. Sadece ihtiyaç ve alan üzerine stile karar vermek yerine yaşam alanınızın ihtişamını artıracak modelleri değerlendirebilirsiniz.

Git

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri

Sahibinden Satılık, Kiralık, Emlak, Oto, Alışveriş Ürünleri.

Git

Yemek Odası Takımları

Toplam 29 ürün Yeni Ürün Cross Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Blanca Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Talia Yemek Odası Takımı Lorea Yemek Odası Takımı Retro Yemek Odası Takımı Mary Yemek Odası Takımı Vista Yemek Odası Takımı.

Git

Yemek Masası Takımları ve Fiyatları 2023

Tasarım Seçenekleri Agron Masa Ve Poyraz Sandalye Takımı, Kahve, 140X85 7.129 TL %18 Touch İskandinav Masa Takımı, Krem, 160X80 19.400 TL 15.999 TL Palace Masa Takımı, Krem, 160X80 18.299 TL Barok Gold Kelebek Açılır Yemek Masası Takımı, Gri, 130X80 4.890 TL.

Git

Uygun Fiyatlı Yemek Masası Modelleri

Yemek masası modelleri uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz 4, 6, 8 kişilik yemek masası çeşitleri ayağına gelsin.

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.