1. Anasayfa
 2. Yemek

Istikbal Yemek Odası Konsol

Istikbal Yemek Odası Konsol

İstikbal Yemek Odası Konsolu, size yemek bölümünün zengin ve modern anlayışını sunar. Ürün, ahşap kadar dayanıklı olabildiği için hem dayanıklı hem de güzel olan ahşap malzeme kullanımının bir kombinasyonu olarak sunulmaktadır. Konsol, ihtiyaç duyulan her türlü aksesuarın rahatlıkla depolanmasına izin veren özel bir tasarıma sahiptir. Her bölüme özel olarak ilave edilebilecek konsol, modern tarzınızı tamamlayacak ve evinizi zengin bir görünüme kavuşturacaktır.

İstikbal Yemek Odası Konsolunun tasarımındaki minimalist görünüm, modern tarzınızla örtüşmektedir. Esnek tasarım sayesinde, konsolun ölçüleri, her mekana göre değişebilmektedir. Evin her köşesine uygun olarak tasarlanmıştır ve kolay kurulumla, kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Konsol, evinizin her mekanına uyum sağlamak için imal edilmiştir. Ahşabın sıcaklığıyla evinize birçok özellik katacak olan konsol, evinizin temel eşyalarının yenilenmesine yardımcı olacaktır.

İstikbal Yemek Odası Konsolu, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır. Basit bir formu, modern bir tasarımı olan konsol, çok fonksiyonlu bir çözüm olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Çok çeşitli aksesuarların raflara konulmasına imkan tanıyan konsol, evinizi zengin ve modern bir görünüme kavuşturacaktır. Üstelik ahşabın dayanıklılığıyla konsol, yaşam alanlarınızın güzelliğini koruyacaktır.

istikbal yemek odası konsol

Istikbal Yemek Odası Konsolunun Özellikleri

Istikbal, yemek odasında sizi yaşam deneyimine davet ediyor. Yemek odası için hazırlanan ürünleriyle, estetik ve konforu arasında denge kurmak istiyor. İstikbal’in Yemek Odası Konsolu, tüm bu özellikleri bir arada sunarak, evinizin keyfini katlayacak bir ürun. Yemek Odası Konsolu, modernize edilmiş, kullanışlı tasarımıyla, masa veya sehpa özelligi sunuyor.

Konsolun üstünde yer alan masa üzerindeki açıklıklar, kolayca kablolama veya küçük öğeleri saklama için ideal. Ürünün alüminyum çerçevesi ve buzlu cam yüzeyiyle, çoklu kullanım kabiliyeti sağlanıyor. Yemek Odası Konsolu’nun altındaki dökme ahşap kısımları, ağırlıklı olarak ayrıcalıklı ve sağlam bir görünüm katıyor.

Konsol boyutları, uzunluğu 500 cm, genişliği 52 cm ve yüksekliği 75 cm olarak. İstikbal Yemek Odası Konsolunun fiyatı, 2.399 TL’dir. Ürün, çeşitli renk seçeneklerinde mevcuttur. Yemek Odası Konsolu, söz konusu renklerle ve uygun maliyetle, hayalinizdeki evi gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak. Tablo 1’de, İstikbal Yemek Odası Konsolunun özellikleri listelenmiştir.

Özellikler Açıklama
Masa/Sehpa Özelliği Üstündeki masa üzerindeki açıklıklar, kolayca kablolama veya küçük öğeleri saklama için ideal.
Çerçeve ve Yüzey Alüminyum çerçeve ve buzlu cam yüzeyiyle, çoklu kullanım kabiliyeti sağlanıyor.
Boyutlar Uzunluk 500 cm, Genişlik 52 cm ve Yükseklik 75 cm.
Fiyat 2.399 TL
Renk Seçenekleri Çeşitli renk seçeneklerinde mevcuttur.

İstikbal Yemek Odası Konsolu, tüm bu özellikleriyle, evinizin keyfini katlayacak. Konsolların modernize edilmiş, kullanışlı tasarımı, çerçeve ve yüzeyi, masa/sehpa özelliği ve renk seçenekleri ile, hayalinizdeki evi gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak.

istikbal yemek odası konsol

Istikbal Yemek Odası Konsolu Nasıl Seçilmeli?

Istikbal yemek odası konsolu, evinizin tadını çıkarmanıza ve sizi özel hissettirmenize yardımcı olacak her şeyi sunar. Kullanılan malzemeden tasarıma, ekstralardan güvenilirliğe, seçeceğiniz konsolun size katanın ne olacağını bilmek önemlidir. Istikbal yemek odası konsolu, bir restoran gibi hissetmenize yardımcı olacak şık ve modern bir mekan sağlayacaktır.

Istikbal yemek odası konsolları, tasarımsal kalitesinin yanı sıra, dayanıklılık, yüksek kaliteli malzemeler ve dayanıklılık gibi özellikler sunar. Yüksek kaliteli ahşaptan, tüylü ahşaba, metal veya diğer özel malzemelerden yapılmış konsollar, her türlü döşemeleri kapsıyor. Konsolların üzerinde ahşap, metal veya cam kaplamalı detaylara yer verilebilir. Istikbal yemek odası konsollarının tasarım seçenekleri, kullanım amacına göre değişebilir.

Istikbal yemek odası konsollarını seçerken, öncelikle kullanım amacınızı göz önünde bulundurmalısınız. Kişisel zevklerinizin ve mekandaki diğer parçaların uyumunu sağlamak için bir konsol seçmelisiniz. Konsept ve renkleri de dikkate almak önemlidir. Ayrıca ölçünüzü de seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Istikbal yemek odası konsollarının kullanım alanlarına göre çeşitlilik arz edebilir. Buna göre, bir gözlem masası, bir servis masası veya bir demirbaş ihtiyacınız olabilir.

Istikbal yemek odası konsollarının fiyatı, içeriği ve özellikleri doğrultusunda değişmektedir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen konsolların fiyatları, düşük kaliteli malzemelerden üretilen konsollara göre daha yüksek olacaktır. Istikbal yemek odası konsollarının fiyatının üzerinde, garanti koşullarının ve servis hizmetlerinin olup olmadığı da önemlidir.

Istikbal yemek odası konsollarının seçiminden önce, kullanım amacını, özellikleri ve fiyatlarını dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Bir konseptin gerçekleşebileceği, bir mekanın kendine özgü atmosferi oluşturabileceği ve konforun sağlanabileceği konsollar seçin. Istikbal yemek odası konsolları, evinizin tadını çıkarmanıza ve sizi özel hissettirmenize yardımcı olacak her şeyi sunar.

istikbal yemek odası konsol

Istikbal Yemek Odası Konsolu İle Evinizi Yenileyin

Istikbal’ın yemek odası konsolu, konforlu ve modern evlerinizi yenileyebilmek için geliştirilmiştir. Bu ürün, evinizin klasik görünümünün hafif etkileriyle evinize modern bir hava katacaktır. Geniş ve uzun düzenlemeler yaparak, mevcut düzenlemeyi değiştirerek veya eklemeler yaparak göz alıcı bir görünüm elde etme olanağı sunar.

Istikbal yemek odası konsolu, modern yaşam tarzının ihtiyacı olan her özellikle donatılmıştır. Dayanıklı malzemeden üretilen konsol, uzun ömürlülüğüne katkı sağlar. Ahşap görünümü verilmiş olan konsol, evinizi daha şık göstererek modern bir görüntü yaratır.

Istikbal’ın yemek odası konsolu, uzun ve düzgün düzenlemeleriyle çarpıcı bir görünüm sağlar. Yüksekliği 88 cm olan konsol, rahatlıkla evinizdeki boşlukları doldurabilecek kadar büyük bir üründür. Konsol tabanı, 90 cm x 45 cm ebatında iken, üst kısmı ise 90 cm x 33 cm boyutundadır.

Istikbal yemek odası konsolu, evinizi modern bir hava katmak için birçok özelliğe sahiptir. Aynı zamanda stilinize göre çok çeşitli renk ve desen seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ahşap, metal veya plastik malzemelerden üretilmiş olan konsol, evinizin her tarafının şık bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Istikbal yemek odası konsolu, klasik görünümünüzün hafif etkileriyle evinize modern bir görünüm kazandırır. Konsol, mevcut düzenlemeyi değiştirerek veya eklemeler yaparak göz alıcı bir görünüm elde etme olanağı sunar. Evinizin her tarafının şık bir görünüme kavuşmasını sağlayacak çok çeşitli renk ve desen seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Istikbal yemek odası konsolu, konforlu ve modern evlerinizi kolaylıkla yenileyebilmek için geliştirilmiştir.

istikbal yemek odası konsol

Istikbal Yemek Odası Konsolu İle İlham Verici Tasarımlar

Yemek odanızın görünümünü tamamen değiştirmek, mükemmel bir tasarımla konforlu ortam yaratmak, fonksiyonel ve estetik değer katmak için Istikbal Yemek Odası Konsolu tam olarak gereken şeydir. Günümüzün yoğun tempomuza uyum sağlayan konsol, sizin için tüm arzu ettiğiniz özellikleri bulundurur.

Konsolun kullanımı, mükemmel tasarımı ve çevreye duyarlı üretim geleneklerinin bir kombinasyonu sonucunda, mükemmel bir iç mekana sahip olmak için ideal bir seçimdir. Güvenilir kalite, cömert yükseklik ve sağlam yapısı sunan Istikbal Yemek Odası Konsolu, evinizi tamamlayan estetik ve fonksiyonel bir eşyadır.

Konsol, ekstra üretim tasarruf için geliştirilmiştir. Ürünler, güvenilir kumaş ve ahşap malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Daha uzun kullanım süresi sağlamak için konsol, yüksek kaliteli ahşap ve el yapımı kumaş kullanılarak üretilmiştir. Istikbal Yemek Odası Konsolu, kullanımı kolay ve modern bir tasarıma sahiptir. Bunlar, yemek odalarınıza eşsiz bir konfor hissi katmak için tasarlanmıştır. En hafif malzemeler kullanılırken, sağlam ve dayanıklıdır.

Günümüzün teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş Istikbal Yemek Odası Konsolu’nun her yönüne bakıldığında büyük bir farklılık gözlenir. Sağlam, konforlu ve çekici bir tasarımı vardır. Ahşap kullanımı, dayanıklı kumaşlar ve modern detayları ile kesinlikle konforlu bir ortam yaratır. Konsol, yemek odalarının görünümünü tamamen değiştirerek, evinizin görünümünün önemli bir bölümünü oluşturur. Üstelik Istikbal Yemek Odası Konsolu, makul fiyatlı olarak temin edilebilir.

istikbal yemek odası konsol

Istikbal Yemek Odası Konsolu İle Zevk Alın

Istikbal, yemek odası konsolu konusunda konfor ve şıklık arayanlar için en iyi seçenekleri sunmaktadır. Istikbal’in yemek odası konsolları, çoğu tasarım stiline uyum sağlamak için kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşur. Istikbal yemek odası konsolu ile zevki her zaman arttırabilirsiniz.

Istikbal yemek odası konsolları, birçok renk ve desen seçeneği ile sunduğu kendine özgü tasarımları ile sunulur. Istikbal’in yemek odası konsolları, kaliteli malzemelerin kullanımı ile dayanıklı ve sürdürülebilir olmasının yanı sıra kullanışlılıkları ile de oldukça popülerdir. Istikbal yemek odası konsolları, kullanıcılar için kullanışlılık ve konforu her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

Istikbal yemek odası konsolları, farklı renk ve desen seçenekleri sunmakla birlikte, zevklerinize yanıt veren tasarımlar ile donatılmıştır. Istikbal’in yemek odası konsolları aynı zamanda kullanıcıların farklı dekorasyonları üretebilmeleri için yeterli alanı da sunar. Istikbal yemek odası konsolları, kaliteli malzemelerin kullanımıyla dayanıklı ve sürdürülebilir olmasının yanı sıra kullanışlılıklarıyla da oldukça popülerdir.

Istikbal yemek odası konsolları, kullanıcıların taleplerini karşılamak için tasarlanmış ve her zaman en iyi kaliteyi sunmak için yüksek standartların kullanılmasına önem verilmiştir. Istikbal’in yemek odası konsolları, kullanıcıların düzenlemelerini ve dekorasyonlarını çok daha kolay hale getirmek için kullanışlı ve pratik özellikler sunar.

Istikbal yemek odası konsolları, oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Istikbal, her türlü stil için uygun ve şık olarak tasarlanmış konsolları sunmaktadır. Istikbal konsollar, çoğu tasarım stiline uyum sağlamak için kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşur. Istikbal’in yemek odası konsolları, kullanıcıların farklı dekorasyonları üretebilmeleri için gerekli alanı da sunar.

Istikbal yemek odası konsolları, konfor ve şıklık arayanlar için en iyi seçenekleri sunmaktadır. Istikbal’in yemek odası konsolları, kullanışlılıklarıyla da oldukça popülerdir. Istikbal yemek odası konsolları, kullanıcıların taleplerini karşılamak için tasarlanmış ve her zaman en iyi kaliteyi sunmak için yüksek standartların kullanılmasına önem verilmiştir. Istikbal yemek odası konsolları uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur ve her türlü stil için uygun ve şık olarak tasarlanmış konsolları sunmaktadır.

istikbal yemek odası konsol

Yemek Odası Takımları

Toplam 29 ürün Yeni Ürün Cross Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Blanca Yemek Odası Takımı Yeni Ürün Talia Yemek Odası Takımı Lorea Yemek Odası Takımı Retro Yemek Odası Takımı Mary Yemek Odası Takımı Vista Yemek Odası Takımı.

Git

istikbal yemek odası konsol

Konsol

Konsol Konsol Yemek odaları ile adeta bir bütün oluşturan konsol modelleri, ev dekorasyonunun önemli parçalarından biridir. Yemek odası takımlarının yanı sıra pek çok farklı alanda kullanılabilen konsollar, evin genel tarzına hoş bir hava katar.

Git

istikbal yemek odası konsol

YEMEK ODASI

sandalye 1 Vitrin 18 Yemek Odası Konsolu 2 Renk Antrasit 9 Bej 3 Beyaz 5 Bordo 4 Ekru 1 Gri 12 Gül Kurusu 2 Hardal 2 Kiremit 5 Krem 15 Lacivert 5 Lacivert Desenli 1 .

Git

istikbal yemek odası konsol

Mitra Konsol Yemek Odası Konsolu

Mitra Konsol Yemek Odası Konsolu-Yemek Odası Konsolu – Konsol – Her Ev Güzel İstikbal’le. Anasayfa. YEMEK ODASI. Konsol. Mitra Konsol Yemek Odası Konsolu. G 194.8 cm Y 78.3 cm D 45.5 cm.

Git

istikbal yemek odası konsol

Konsol Aynası

Konsollar, başta yemek odaları olmak üzere oturma odası, yemek odası, banyo, antre gibi birçok farklı alanda dekorasyonu tamamlayıcı önemli bir mobilya olarak konumlanırken, konsol aynaları ise özgün estetiği ayrı bir boyuta taşıyarak mekanların kişiselleşmesine destekte bulunuyor.

Git

Konsol

istikbal. Lütfen cihazınızı yatay konuma getiriniz. Lütfen cihazınızı dikey konuma getiriniz. Anasayfa; Neler Var; Yemek Odaları . Misty Yemek Odası Konsol. MENÜ .

Git

İstikbal Konsol

İstikbal konsol hem işlevselliği hem de şıklığı ile ev dekorasyonunuza ve yemek odası takımınıza kalite katmak istiyor. En güzel konsol takımları için Masko İstikbal mağazalarına gelebilirsiniz. İstikbal Mobilya Gürsan A.Ş. firmasının sattığı . Yemek Odası Takımları ve Yemek Odası Takımları Modellerini Masko Web Sitesi Üzerinden İncekeyebilirsiniz.

Git

Yemek Odası Takımı Fiyatları ve Modelleri

2021 Yemek Odası Takımı modellerini, çeşitlerini ve kullananların yorumlarını incele, Trendyol’a özel indirimli fiyatları kaçırma! . istikbal yemek odası takımı . Bazı modellerde konsol, TV ünitesi, vitrin, kitaplık gibi yardımcı ekipmanlar da takım içeriğine dahil edilir. Bu durumlarda ürün fiyatları da belirli .

Git

Istikbal Misty Yemek Odası Konsol + Ayna

Istikbal Misty Yemek Odası Konsol + Ayna Antrasit Ceviz en iyi fiyatla Hepsiburada’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!.

Git

Elizya Yemek Odası Takımı

Konsol; Konsol Aynası; Vitrin . kanserojen madde içermeyen malzemeler ile üretilen Elizya, İstikbal’de sizleri bekliyor. Ürün Cinsi: Özelleştirilmiş Ürün Detay için tıklayınız Malzeme: suntalam folyo: . Sade ve kibar renkleri ile ilgi gören Elizya yemek odası takımı, temizliği kolaylaştıran yerden yüksek ayaklı .

Git

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir
diyet yemek

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.